78965
  • TBTPumpa
    #73239
  • TomStorm
    #73238
    Akkor azért lehet.Köszi!
  • Ry0K3N
    #73237
    Konzolon legjobb tudomásom szerint nincsenek szezonok, így nem is kaphattál érte semmit jutalmat.
  • TomStorm
    #73236
    Üdv.
    Állítólag jár valami Gift ha elérem 70-es szintet?Mert én semmit nem kaptam pedig pár nap alatt felhúztam DH-t 70-re,mondjuk igaz,hogy konzolon.Lehet ezért nem?
  • SLICK
    #73235
    most milyen patchet töltött a Diablo?
  • tugyiti
    #73234
    Janika ne idegejjé fő :D sebzést viszel be ? Ergo hívhatod tőlem lekváros kenyér kenegetésnek vagy spell dmg carrynek vagy physical dmg carrynek vagy lófasz carrynek az eredmény ugyanaz lovagolhatsz itt rajta ,hogy mobaból átvett fogalom ,de azért vagy a csapatba hogy te sebezd a legjobban a mobot na ,de okoskodj tovább ám nyugodtan.
  • Jani Hun
    #73233
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha használsz egy fogalmat használd rendesen, a stop táblára sem mondod hogy megállj tábla, hasonló, na meg van köze hozzá, de adott szituációban semmi értelme.

    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2015.03.27. 10:26:38
  • ktm99
    #73232
    firebird, season 3-tol esetleg tal rasha
  • tugyiti
    #73231
    Elnézést nem tudtam, hogy a damage dealer =! Attack Damage Carry -.-
  • do2
    #73230
    wizardnak most melyik a legjobb sett?
  • Jani Hun
    #73229
    Jogos kérdés
    Csak hogy okoskodjak, helytelen megfogalmazás volt, mivel a wizard varázsol, és nem psychical sebzése van, igy a wizard inkább sdc/mdc, spell/magic dmg carry, de én inkább DD-nek hivnám hiszen általában van tank, support/healer, és damage dealer, ergo DD vagy dps (damage per second) amit ugyanugy rosszul használnak, mint jelen esetben, egy moba játékból átvett fogalmat, az adc-t.. :P
  • tugyiti
    #73228
    Attack Damage Carry
  • ElfQT
    #73227
    Mi az az adc?
  • tugyiti
    #73226
    ámen :D
  • pimpi001
    #73225
    ámen atyám
  • Lammer
    #73224
    a profeta szoljon beloled! :)
  • Systore #73223
    az talán visszatér, amikor átalakítják 6 set bónuszosra a vyrt
  • Lammer
    #73222
    nalam ott halt meg a wiz amikor a permaarchont megoltek... uristen mennyit nyomtam vele HC-n! iszonyat feeling volt :)
  • tugyiti
    #73221
    Én is a tal rasha-ra várok mivel nekem is wiz a mainem vanilla óta ,de sajna ahhoz képest hogy ugyanúgy adc-nek kellene lenni mint a dh-nak a két ranged közül ez kivitelezhetetlen :(
  • Systore #73220
    season 1-ben is épphogy elment, season 2-ben szószerint nevetség tárgya a wizard. most ptr-en KÉT nerfet kapott egymás után. amikor az elején egy szinten volt a dh-val

    ez a firebird t6-on is egy vicc a többi classhoz képest a mostani patchbe.
    csak kicsit zavaró, hogy csomó playedem van wizardal, vanillában is archon meg cm wiz volt a mainem, és akkora trágya most, hogy inkább rerolloltam más classra..
    csak remélni tudom, hogy változik megjelenésig, mert tal rasha miatt visszamentem volna wizardozni
  • ktm99
    #73219
    En azt hallottam, hogy a Tal Rasha wizardok eleg jok lettek(de lehet azota nerfeltek oket ptr-en, ezt nem tudom).
  • undY1ng #73218
    Mi a baj vele? Új szettek nagyon jók lesznek. Én S2-ben is daráltam vele..Csak ezért a kasztért kezdek bele az S3-ba.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.03.24. 10:04:29
  • Systore #73217
    úgy látszik a dev team utálja a wizardot, ha nem kap buffot release előtt, akkor hagyom a faszba season 3-at...
  • ktm99
    #73216
    Ezert meg nem dobnam az M6-ot.
  • TBTPumpa
    #73215
  • Ry0K3N
    #73214
    Most S2-re visszajöttem kicsit komolyabb időt tölteni a játékkal és 2 crusadert midnen gond nélkül felrántottam. T6 is megy lazán. Aztán gondoltam összedobok még gyorsan egy rakor barbot season végére. Első bedöglik 47-en. Második meg most 67-en.
    A legfájóbb az egészben hogy a gem of easet megint szintezhetem 25 ig.
  • Yserac
    #73213
    Én az S2-t megúsztam kari halál nélkül, sajnos a WD-mnek 90+ óra alatt nem esett egy darab kukri sem, de vagy 4 haszontalan Quetazlcoatl. Spéci a drop rátája annak a pengének?

    És tényleg rövid volt az S2, mindenesetre pár no-life játékos majdnem elérte a 800-as paragont. Kicsit nehezíthetnének a Torment-en, haljanak csak a HC-k :)
  • Ry0K3N
    #73212
    Remek, legjobbkor. Tegnap bepusztult úgyis a HC barbom 67-en mert voltam olyan hülye hogy silleket váltsak a gyorsabb haladás érdekében. Jött egy kék opressor pack frozen fire chainel és nem vettem észre a rohadt jégkristályokat mert betöltötték a fél képernyőt a dögök.
  • dante3
    #73211
    Úgy látom hamarosan le kell cserélni a Marauder settet!

  • pimpi001
    #73210
    100% gold and xp
  • undY1ng #73209
    Igen.
    Elég "nyamvadtka" időtartamú volt ez a S2, de úgy gondolom elég is volt. Jöhet a 2.2! ;)
  • TBTPumpa
    #73208
    Április 5-én véget ért a második szezon!

    A reward-okhoz csak a 70-es szintet kell elérni bármilyen karakterrel?
  • SLICK
    #73207
    egyen gecit a Blizzard. Persze mikor már lejár a buff PTR-en, akkor egyből beenged játszani.
  • SLICK
    #73206
    mondjuk én is úgy vagyok vele, hogy fizetek olyan tartalmakért amire szükségem van, mégha csak ilyen apróság is... Meg ahogy mondtam is, biztosan nem kerül sokba ez. Azért mégsem egy HotS ahol játszható hősöket meg hozzájuk komplex skineket lehet venni...

    Amúgy szerintem is inkább kieg lesz az a DLC...
  • Systore #73205
    biztos fizetősek lesznek ezek a dolgok, én nem bánom, mert így blizz többet fog foglalkozni a játékkal, hogy van belőle bevétel (vagyis remélem)

    szerintem az kieg.lesz, nem dlc ha lesz egyáltalán ilyen bejelentés.
  • SLICK
    #73204
    azt olvastam viszont, hogy mikrotranzakciós lesz a dolog... Meg, hogy épp emiatt csapta ki a biztosítékot sok embernél, hogy miért kell ilyen alapvető dologért fizetni? Persze jogos valahol, de nem hiszem, hogy olyan hű de nagy árat kellene fizetni értük, elvégre mégis csak egy kis küllem dolog, semmire nincs hatással...

    A másik érdekesség amit linkelt pimpi is, hogy DLC? Egy Blizzardtól? Elvileg azt mondtaák ők nem terveznek semmi ilyet a jövőben. Vagy akkor mégis változott volna a dolog?
  • Systore #73203
    ez még mindig ázsia :(
  • SLICK
    #73202
    FUCKYEAH!!! Akkor mégis csak lesz ^^
  • Systore #73201
  • pimpi001
    #73200
    ez vajon milyen lessz