78965
  • Fabio Capello
    #73479
    "sajat kezbol 12 perc alatt huztam fel BDragon (ritkan ir ide o" is) karijat a klanban.... tizenketto perc"

    Képet vagy megse történt
  • Lammer
    #73478
    Hagyjatok Lancust... idorol-idore beteved, kitrollkodja magat aztan elmegy :)

    Lancus: nekem eddig rekordom HC-n, sajat kezbol 12 perc alatt huztam fel BDragon (ritkan ir ide o" is) karijat a klanban.... tizenketto perc*... ja amugy amiben egyetertenek, hogy ilyen szinten elkurvult a jatek... hol van mar az, amikor regen rohantunk az elitek elol, mert invu+shieldes kombok szarra szivattak minket :))

    *mint huzott kari: minnel magasabb Ease gem 25 felett(+extra ha a 70-es fegyo is +xps), bekeszited a 15-os helmedet legnagyobb piros gemmel, 23-as szintu 3 caint bekeszited, bekeszited leheto legalacsonyabb leoric signeteted... megvarod mig belep a huzo szemely az o" 70-es T6 riftjebe... amikor jelez, hogy SAFE, akkor bemesz rift elejere es varsz, hogy porogjon... ugyanis mar regota longxp range van... tehat ha a szinteden BARHOL ol neked, akkor kapod a 70-es T6-os xpt! voala! (ha rovid a szint, akkor atmegy, jelez megint, hogy safe stb...)
  • Ry0K3N
    #73477
    Egy bottal nem találkoztam T6-on de ha látsz egyet HC-n légyszives szólj nekem is. A t2-es siralmad meg szánalmas, elvette a csúnya blizzard a homokozólapátodat? Akarsz róla beszélni?
  • cleric
    #73476
    Level 25-ös Gem of ease a fegyverbe (ha esetleg hallottál róla, és képzeld a Blizz rakta bele a játékba), és magadat húzod fel 1 óra alatt, onnantól megint igaz, amit Hawkie írt. Mivel 70-es szetteket már magad is craftolhatsz, illetve néhány top item eleve csak craftolható, még mindig minden igaz amit írtunk.
    De persze lelepleztél minket, mind normálon játszunk, csak itt azt hazudjuk neked, hogy nem, mert így mi menők vagyunk, te meg egy lúzer.
  • skinnyman
    #73475
    Nem hogy botosok meg csiterek koze (nem hiszem, hogy kulonosebben lennenek az elobbibol manapsag onnantol h mar nem megy az AH, az utobbibol meg sztem kb soha nem is volt, mivel ahhoz a szervert kene megtorniuk), de ugy semmilyen public jatekba se leptem be nagyjabol soha, kizarolag single-ben es haverokkal jatszok.
  • Lancus
    #73474
    cleric egyszerű a magyarázat, miután a játék nem írja ki, hány napja nincs senki T2-őn, gondoltam nyilvánvaló hogy információm onnét származik, hogy több napja figyelem... :D Egyszerű nem ?
    Az eredeti mondata Hawkie-nak : " A minap felhúztam egy DH-t, 5 óra játékidö után ott álltam full setben, 1M dmg-el és 15M tough-al HC-n." Ebben szó nem volt arról hogy valaki zúzott helyette, ez csak a későbbiekben egészítődött ki. Emberek, könyörgöm, szöveg értés, és értelmezés, mielőtt vagdalkoztok az ellen amit írok. Min kaptátok fel a vizet, a leleplezett nagyot mondásaitok, vagy a szöveg nem értéseitek miatt ? Na mindegy, hagyjuk, nem szórok tovább gyöngyöt a sertések elé... Azt hittem itt valaki ért ehhez a játékhoz egy dekát is, de hát ha nem akkor nem.
  • cleric
    #73473
    Nem tudom eldönteni, hogy csak trollkodsz-e. Ha komolyan gondolod amiket írsz, az nagyon szomorú, és szerintem ne égesd magad tovább. Teljesen egyértelmű, hogy fogalmad sincs a jelenlegi játékról. Kíváncsi lennék például, hogy miután "mindjárt meg is nézted", hogy hányan vannak T2 publicon, hogy láttad, hogy "napok óta 1 ember sincs rajta"? Ami amúgy igaz is lehet, mert tényleg nem játszik senki T6 alatt még hardcore-on sem, softcore-ban meg pláne nem.
    Ha csak egy kicsit is követnéd az eseményeket, tudhatnád, hogy már régóta nincs komoly kihívás a T6 nehézségi szinten sem, ezért kérik a Blizz, hogy vezessen be új fokozatokat. Ennek eredménye lesz a bejelentés szerint a T10 szint. Jelenleg a kihívás a greater rift-ben van, ott a 25-ös szint felel meg a T6-nak, onnantól skálázódik felfelé. Még én is tudok hardcore 30+ gr-t szólózni, pedig nem játszok sokat az utóbbi időben.
    Hawkie-ba meg teljesen felesleges belekötni, teljesen helytálló amit ír. Egy karakter felhúzása kb. 30 perc egy cimbivel, onnantól meg hamar megvan a szett, ami nem esik, azt Kadalától megveszed, a statokat átrollolod, gg.
    Ha a régi 60-as karaktereddel próbálkozol, az nyilván kevés lesz.
  • Lancus
    #73472
    Bementek a botosok, meg csíterek közé T6-ra és csipegetitek utána a lootot, grat. ! Ez nem játék emberek, ez így tényleg nagyon gyenge... Hawkie22 akkor maradjunk annyiban hogy nem te csináltad meg azt sem hanem lezúzták előtted erős szinten, te meg rohantál utána. Na pont ezekről beszélek, ez így nem játék !
  • skinnyman
    #73471
    " A játéknak sajnos így Torment I-II. a vége ennél feljebb nem működik."

    Az a baj, hogy fingod nincs. T1-2-n van vege?? T1 ala soha le se kellett mennem, elso vegigjatszasnal sem. Az igazi jatek pedig T6-on kezdodik, de az is nagyon gyenge ma mar, pont ezert lesz T10 hamarosan.
  • hawkie22
    #73470
    Lancus, 5 óra jatekidovel simán megcsinalhato a dolog, csak kell egy haver, akinek van 70es karija és tudod hogy merre kell menni. Nem értem, simán megy T6 és a 30-32-és Grester rift mindenféle cheat nélkül. Mondom, hogy nem egy játékról beszélünk. De ha ennyire zavar, csinálok neked screenshotot, most járok kb. 10-11 óra jatekidonel a DHval, és megvan full set, már csak 2 ring hiányzik. Azért a heti 3-4 óra összejön a játékkal és egyáltalán nem találkozom azokkal a problémákkal, amiket te emlitesz. Igaz, mint mondtam, én hardcore karival nyomom.
  • Lancus
    #73469
    Látom mindjárt 2 embernek is felhabzott a szája, olvasván, és meg nem értvén a kiábrándító igazságot. Mindjárt meg is néztem jelenleg hányan vannak torment II-őn, hát hogy hogy nem napok óta 1 ember sincs rajta. Néztem feljebb is, ott még úgy se. Maradjunk annyiban hogy Torment 2 felett cheatek nélkül játszhatatlan, akinek nem az, az botozik vagy csaló. A játéknak sajnos így Torment I-II. a vége ennél feljebb nem működik. Ez pont az a hiba mint mikor kiadáskor Act 4 gyakorlatilag játszhatatlan volt, mert Blizzardnak nem volt a 11 év fejlesztés alatt 1 embere 1 átlag karakterrel aki letesztelte volna. Hónapokba telt mire kijavították ezt a hibát, gondolom a következő hónapok fejlesztése lesz Torment 2-6-ig a játszhatóvá tétel, miután ezt sem sikerült elsőre összehozni kb. 3 év alatt. hawkie22 a szám adataidon csiszoljál egy kicsit, utána ugorjál neki még egyszer hátha valami hihetővé kezd majd válni. ( itt erre gondolok : "felhúztam egy DH-t, 5 óra játékidö után ott álltam full setben, 1M dmg-el és 15M tough-al HC-n" ) :D:D:D Jobban hangzik mint amiket én írtam, kár hogy nem igaz...Na de mindegy, ez már nem engem minősít.
    Utoljára szerkesztette: Lancus, 2015.06.24. 09:01:59
  • hawkie22
    #73468
    Te most vagy nem ezzel a játékkal játszol vagy nagyon rég nem logoltál be. Igaz, az SC részröl nem tudok nyilatkozni, de HC-n a legtöbb public T6-on megy, mindegy, hogy bounty, rift vagy grift. Szóval valamit nagyon, de nagyon benéztél. Nem logolok be sokszor sajnos, idöhiány miatt, viszont ha játszom, akkor mindig találok T6 partit, sose kell várnom.
    Cheaterek? Okosítók? Mit kell itt cheatelni? A mostani droprate-el még öreganyámnak is kiesik minden kívánt cucc (na jó, mondjuk a statokról lehet vitatkozni xD), 1, max 2 napon belül. A minap felhúztam egy DH-t, 5 óra játékidö után ott álltam full setben, 1M dmg-el és 15M tough-al HC-n. Most már csak azon kell dolgoznom vele, hogy jobb cuccok essenek. Na az eltart egy darabig, de T6-os szintre egy karit felhúzni tart kb. 1 napig. Nincs szükség se cheatre, se okosításra.

    Amúgy meg milyen egyjátékos módról beszélsz? A játék a multiról szól, miért akarsz solozni? Több drop esik multiban, gyorsabban lemegy a bounty, rift, grift, akkor meg minek a solo? De hát te tudod.
  • Lokker
    #73467
    Mik azok az okosítók? :D Hol vannak játszhatatlan szintek? Milyen cheaterek? Én is 2 perc alatt tolom a riftet barbárral de csak ha olyan map-ot kapok és sok rajt a mob, amúgy 3 körül mozgok. Én nem találtam csapatot t1-2 publicra csak t6-ra. :(

    Ritkán járok már ide de ilyen hsz után te lehetsz itt a topic bolondja.
  • Lancus
    #73466
    Miután buktak jó pár millió vásárlót a kiegészítőre, sikerült összekalapálniuk a játékot, Jay Wilson távozását követően. A harácsolás nagymestere tett róla hogy a legendából mára egy legyen az ezer másik "kényszer" online játék közül. A kérdés továbbra is, hogy mihez ennek az állandó online 1 játékos módban ? Régen az AH-val magyarázták, most mivel ....(?) A játék továbbra is rogyásig van cheaterekkel, okosítókkal, a pályát másodpercek alatt ledaráló barbárokkal stb. Miféle torment X-ről beszélünk ? Senki nincs soha aki publicban torment I. vagy max II. felett megy. Konkrétan a játszhatatlan szinteket a fizető botosoknak, cheatereknek rajzolgatják gőzerővel, a helyett hogy levennék végre legalább 1 játékos módban az egészet az online-ról.
  • pimpi001
    #73465
    "New Artifact: Kanai’s Cube"
    na erre azert kivancsi leszek :D
  • skinnyman
    #73464
    Semmilyen jatekkal nem jo tul sokat jatszani, de nem hiszem, hogy a te dolgod barki hobbijaba beleszolni. Egy ideje amugy tok jo jatek lett vegul D3, es hamarosan valszeg megjobb lesz - mondjuk teny, hogy baromi addiktiv :)
    De ha mar ajanljunk masnal vagyunk: a LOL-nak mi koze van hozza? (amugy ha mar DOTA klonok: a most kijott Heroes of the Storm sem rossz elvileg.)
    Kategorian belul is azert lehet jokat ajanlani, ott van peldaul a Magicka, Torchlight, vagy a hazai fejlesztesu Van Helsing. Vagy ott a Dark Souls. Kell hozza nemi szadista hajlam, de mocskosul jo jatek, sztem eloveszem meg ujrajatszani :)
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.06.23. 22:48:22
  • SLICK
    #73463
    látom, te még mindig buta vagy
    Utoljára szerkesztette: SLICK, 2015.06.23. 21:04:22
  • skinnyman
    #73462
    Jaja, a 6 tenyleg nevetseges volt mar sok ideje, gyakorlatilag minden ellen 1-2 hit utan hullik ott meg nalam is. Kivancsi vagyok a T10 milyen GR szintnek felel meg. A T6 ugye 25 korul volt, a T10 akkor mondjuk lehetne 50 korul.
  • Frank99
    #73461
    néha játsszatok mással is... nagyon gyenge már a dió, nagyon gyenge. az ingyenes pl. LOL is köröket varrnak rá...
    Utoljára szerkesztette: Frank99, 2015.06.23. 20:57:11
  • SLICK
    #73460
    na pont most akartam linkelni én is... Nagyon várós lesz, én már személy szerint javasolni is akartam újabb Torment szintek behozatalát, mert a 6 az már vicc kategória.. Kiváncsi leszek a Cube-ra is, hogy mit lehet vele mesterkedni
  • Vorrhess
    #73459
    Első ránézésre nagyon-nagyon ígéretesnek tűnik. Ez a sok jó tartalom könnyen jelentheti a season 4-re való visszatérésem :)
  • skinnyman
    #73458
    PATCH 2.3.0 PTR PREVIEW
    Beszaras hogy mik jonnek. Kanai’s Cube, Torment X
  • hawkie22
    #73457
    My bad. :)
  • undY1ng #73456
    Már 2.2 óta jobboldalt van a Halál fej.
  • Lammer
    #73455



    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.06.16. 09:47:36
  • Lokker
    #73454
    Akkor 0:48-nál az csak szerkesztett felirat hogy Hardcore Seasonal?
  • hawkie22
    #73453
    Nézd meg a Barbi ikonját, nincs halálfej mellette. Sima Pussycore.
  • hawkie22
    #73452
    Egy a baj ezzel, hogy ez se nem Season, se nem HC. :D De a többi stimmel. :D
  • Lammer
    #73451
    NA HC GR56 solo barbi^^



  • Hunter of Deer
    #73450
    gondolom töbre is, de egyszerre úgyis csak 1 gépen tudsz bejelentkezni.
  • Örm
    #73449
    Olyan kérdésem lenne, hogy egy fiókkal hány gépre tudom a játékot feltelepíteni?
  • skinnyman
    #73448
    Ha megvan regebbrol egy mostani seasonal cucc meg nem-seasonal valtozata, akkor a season vegen az atvaltozik seasonal-le vagy nem?
  • jazzy
    #73447
    Legjobb tudomásom szerint ez a 3. szezon ami most fut.
  • morcosqtya
    #73446
    Mi? Vége a season 2-nek???
  • jazzy
    #73445
    Én úgy érzem ezeket a seasonöket nem tudják normálisan belőni. Az első és a harmadik túl hosszú, a második túl rövid volt. :(
  • ktm99
    #73444
    Kovetkezo season leghamarabb augusztusban lesz.
  • morcosqtya
    #73443
    Season 2 vajon meddig tart? Lesz utána egy kis szünet?
  • solyomb
    #73442
    Megy ez:)
    Erdemes 2fole juttatni az ast- gogokkal legalabb-, es 50% fole tolni a chc-t.
  • kukubenko66
    #73441
    Fegyó dmg-et átütöttem as-re, másik amu van és az új offhandet is adta Kadala, amire rátettem az elit dmg-t. AS most 1.92, majd játékban megnézem, hogy gogokkal és voodooval mennyi. Egyelőre ennyi a változás és így 45-ös is lement. Mondjuk a gemeim gyengébbek mint neked (41-43 között) de van idő fejlődgetni. :-)
  • solyomb
    #73440
    nekem 2,19 alapból, gogokkal és vodoval 2,71
    A chc-d 50% fölött van? Ha nem akkor érdemes lenne amubol olyat szedni amin van chc is