78965
  • Hunter of Deer
    #73519
    hagyjátok már szegény szefót, erre izgul be, hogy irkálhatja itt a marhaságait....
  • hawkie22
    #73518
    Érdekes módon múltkor 4 klantarssal elmentünk farmolni és kb. 3-4 óra játék után lett mindenkinek 4 Hellfire amuletje. Te valamint nagyon nem jól csinálsz ebben a játékban ha ennyire nyögvenyelős neked. Tegnap játszottam 3 órát, ezalatt letoltam összesen 6 T6 riftet, 4 1-es GR-t, 4 11-est, 4 21-est és 4 31-est. Esett összesen 52 leg és set item valamint Kadalatol meg vagy 10-11. Abból azért mar lehet karit épiteni. Szóval a hiba nálad van. Ja, és egyedül játszottam, senki se segített.
  • eloim
    #73517
    linkelnéd a karaktered, amit önerőből húztál fel és nem megy vele még a T2 sem?
  • Lancus
    #73516
    Van arról valami statisztika, hány embernek rajzolták a hellfire ring/medál erősebb változatát ? Szerintem csúnya szám jönne ki, valószínűsítem, nem éri el az 1%-ot. Már az alap gémben is 1-2 hónap volt 1 gyűrű kifarmolása, de most még rátettek egy lapáttal, ember nincs aki kiszedje. Meg ha oda is adná, ki a fene bont meg egy szettet miatta...
    Szombat délelőtt, gyenge a szerver, alig van botos fent aki töri az utat rift T6-on a csoport előtt. A faluban csak nézegetik egymást az emberek, és ha nincs köztük erő ember aki elöl hasít nekik, már lépnek is ki a partyból és logolnak be egy másik csapatba hátha összedobja őket eggyel. Borzalmasan leépült a játék, így hogy Blizzard a botra, meg chetakre építve fejleszt. Ugyanez van más online játékokban is, nincs helye a becsületes játékosnak, ha fizet, ha nem. A botos meg a cheater az üzlet nekik, kibanolhatják és megveszi újra a boltban a játékot... Ezért lehetetlenítenek el nehézségben mindent.
  • Yserac
    #73515
    Ez meddig tart még? Abbahagytam, mert nem volt időm D3-azni, de álmaiban sem gondoltam volna hogy még megy. Ha tudom akkor belogoltam volna néha egy run-ra.
  • Lokker
    #73514
    s2 meg nagyon rövid volt, asszem 1 hónap de nem biztos. én örülök hogy hosszabb, mert nem csak 1 karaktert van lehetőség kimaxolni
  • kukubenko66
    #73513
    Akkor megint közel fél éves szezonban vagyunk ? Hát ez remek. :-/ Mi ennek az értelme ? Fel nem foghatom. Halálra unják magukat a játékosok. Persze nem azt mondom, hogy 1 hét legyen egy season, de ez így egy baromság szerintem. A klánélet is pang (legalábbis ahol én tag vagyok) nem is emlékszem, mikor tudtunk összehozni utoljára egy 4-es partyt klánon belül.
  • Hedgehunter #73512
    Vegre nem legyengitik az eros buildeket hanem probalnak erositeni a tobbin.. :)
  • SLICK
    #73511
    na ezek alapján gusztustalanul rá fogok függeni megint :3
  • Ry0K3N
    #73510
    PTR 2.3 az eddigi kibányászott adatok alapján
    angolul van de akinek nagyon van kedve hozzá irhat róla egy TL:DR-t magyarul
  • skinnyman
    #73509
    Monk-nal most mar inkabb a raiment - dashing strike a meno, de persze innawuko-bol is jot ossze lehet rakni. :)
  • morcosqtya
    #73508
    Én sima "kazuár" játékos vagyok, semmi extra skill, semmi cheat, semmi bot, csak örömből játszom öcsémékkel és a haverokkal. Ha csak nem aggatod tele magad kék cuccokkal akkor lvl70 és paragon 200 körül simán megy a Torment 5-6, pláne ha megfelelő gear-t is szerzel (setek, jó gyűrűk, mystic-kel kicsit átvarázsolva a megfelelő attribútumokat). A bountyk-nál az alap szörny erősség nevetséges, riftben is laza, griftben meg 25-ös tier az átlag, 30-32 már nehezebb de meg lehet csinálni.
    Ezt így átlag játékosként mondom.
    Ha meg rámész olyan build-ekre mint monknál a pillar-os/2 ally-s Inna set, Barbárnál a whirlwind / Bulkatos dual weapon + full Wastelands set akkor elkerülhetetlenül jó tápos leszel. T6-on is. Ez van.
  • jazzy
    #73507
    Nemár srácok komolyan, azért valamilyen szintű IQ alatt még csak nem is vicces ha válaszoltok neki. Én is szoktam kötekedni néha unalomból, de ez már sokkal a szint alatt van.
  • Lammer
    #73506
    don't feed the troll!!!4
  • Maak
    #73505
    Talan fogalmazni kellene megtanulnod mielott jatszod a troll-t, igy csak a hulyet adod...de te tudod. Az, hogy te keptelen vagy onerobol eljutni t2 fole, az a te szerencsetlenseged...szar a lootod kitudja...Egyertelmu, hogy nem fogom az osszes karakterrel sajat magam farmolni a cuccaimat, normal nehezsegrol indulva, annyi idom sosem volt...de az elso par karakteremnel megtettem, SAJAT MAGAM, EGYEDUL.
  • Hunter of Deer
    #73504
    várjuk a battletag-ed már ha tudod mi az :D
  • hawkie22
    #73503
    A csattogós lepkével nem nagyon löttél mellé, igaz, elég régen volt az már, 30+ vagyok. Viszont lehet neked is ezzel kellett volna játszanod Diablo helyett, akkor talán lett volna gyerekkorod és nem lennél ennyire begyöpösödött, megkeseredett troll, akinek ha nincs sikerélménye a játékban (márpedig igencsak faék egyszerüségü a Diablo), akkor rögtön a játék a hibás, illetve azok mind csalók, akik nála jobb eredményt érnek el.
    Nekem is úgy jött össze 5 óra játékidövel a full set, hogy Lammer kb. fél óra alatt segített elérni a 70et, utána meg mentem EGYEDÜL a T1-T2 bountykat, rifteket. Elég sok shard jön össze rövid idö alatt, nem nehéz Kadalától az alap cuccokat kiszedni. Ha azok megvannak, akkor viszont már T6 sima liba, onnantól meg csak arra kell várj, hogy kiessenek a már meglévö cuccaid, csak jobb statokkal. T6-on viszont csatlakoztam a haverokhoz, mert már tudtam velük tartani a tempót. De ezt valószínüleg úgyse fogod érteni, megint valami ellenérvet hozol fel, aminek nincs valóságalapja, mivel T2 felett soha nem is jártál (mivel szerinted ott csak a csalók lézengenek). Ja, Season HC-ben böven 350 Paragon felett vagyok, Non-Seasonben is 400 körül. Tehát van némi rálátásom a játékra, most tartok a 10. karakteremnél HC-n (az eddig elhullott számtalan karaktert nem is számolom hozzá).
  • SLICK
    #73502
    Szerintem a kocka sokat dob rajta, bár ugye annak lehetőségeitől függ, hogy miket tudsz "gyártani" vele.
    Engem jó időre megint le fog kötni a játék ez biztos. Kíváncsi leszek az új set itemekre is, hogy az újakon kívül lesznek-e olyan régebbiek, amik kapnak egy kis buffot vagy sem. Mondjuk nem bánnám, lenne megint jó pár build..
  • Systore #73501
    én is amiatt várom, egy kiegnél azért elég sok content jön egyszerre, ezekben a patchekben alig van valami. most ez a 2.3 nem tűnik rossznak, de ebben se látok 1 hétnél több aktív gameplayt.
  • SLICK
    #73500
    :D

    Én is várom egyébként, de inkább csak a kíváncsiság miatt, hogy milyen újdonságokat tudnak beletenni end-game tekintetében. Na meg a story, fő-boss.... Szerintem még addig kijön legalább 4-5 nagyobb patch, utána már a kieg fog érkezni. Nem lennék meglepve, ha jövő ilyenkor már játszanánk vele. Habár ki tudja, előbb jön a SC2 kieg, szóval lehet, hogy még tolódik is emiatt.
  • Lokker
    #73499
    Ennek örömére megyek a cheater ww-barbárommal t6 riftet takarítani 2 perc alatt.

    Na jó csak vicceltem t1-en farmolok még mert a fölé menni lehetetlenség.
  • Lokker
    #73498
    Igazából botrány miket írogat egy-két tudományos cikk alá. Miután tényekkel cáfolják a sci-fi elméleteit onnantól besértőd mint valami 5 éves kisgyerek és neki áll trollkodni mint itt is teszi ezzel is csillogtatva butaságát.
  • Systore #73497
    kezsüel szagot érzek
  • Lokker
    #73496
    Megadod a battletag-ed? Tolhatnánk együtt és fejlődhetnénk közösen.
  • Lancus
    #73495
    hawkie22, neked öregem a rögeszméd, hogy nincs meg a kiegem,, elárulom, ebben is tévedsz, ahogy minden másban is, van 3db 70-es para 200 körüli karim... Egy kicsit csiszoljál a kötekedés tárgyán, hátha valami más eszedbe jut, ez sajna nem jött be ! :D Sőt én már akkor Diablóztam szerintem, mikor te még a poros udvarotokon a csattogós szárnyú nyeles lepkét tologattad, szóval ne erőlködj.

    Pedro legalább te beismered hogy mondat értelmezési gondokkal küzdesz, így szívesen elmagyarázom : fejlődésnek azt tekintem mikor a magam, vagy mások segítségével jutok előbbre a karakterem építésében. A kulcs szó, az egyedül, vagy segítséggel, nem pedig azzal hogy valaki megcsinálja helyettem. A segítés jelen esetben nem fedi azt hogy még csak nem is látom a mobot amiből kiesett az adott tárgy amit felveszek. Remélem így körül írva másodjára könnyebben megérted. Még egyszer nem írok szó és mondat elemzéseket, akinek ez nem megy, ha jól emlékszem ez esetben az általános iskola 5.-6. körüli tananyagában utána tud nézni, nem késő !


    Utoljára szerkesztette: Lancus, 2015.06.25. 13:31:46
  • Maak
    #73494
    "a többiek meg szedegetik a lootot, és próbálnak életben maradni, és nézik a para leveljüket milyen szépen nő, csak éppen ezzel nem fejlődnek semmit"

    Ez a mondat ertelmezhetetlen. Mi a fejlodes ha nem a loot? De ha megvan a jatek akkor szivesen elviszlek egy korre...legyunk mereszek t4-en a wizardommal...kabe 2 honapja nem jatszottam, de talan meg nem koptak el a cuccai.
  • hawkie22
    #73493
    Dantor, hagyd, Lancust az Isten se fogja tudni meggyözni addig, amíg ténylegesen ki nem próbálja a játékot. Amíg csak Youtube-ot nézeget és csak videón látta eddig a játékot, addig úgyse fog változni a véleménye. De ami még valószínübb, hogy még a RoS sincs meg neki és még mindig alap 60-as karival tolja. Úgy meg tényleg nem fog a T6-ba bele se szagolni.
  • dantor7
    #73492
    1; Campaign mode-ban nem esnek blood shardok!

    2; Adventure mode-ba ha átváltasz, és a bountykat teljesíted, egyrészt kapsz blood shardot, másrészt rift kulcsokat.
    3; Rift kulcsokkal nyitható egy rift portál, ahol +100% esély van legendary dropra, és annak a végén is kapsz blood shardot.
    4; Act 1 bountykat teljesítve reális esély van már T1-en is, hogy Ring of the Royal Grandeur essen, amit használva 1-el kevesebb Set Item kell a bónusz eléréséhez.

    ezeket összeadva:
    kiesik teszem azt, 2db set item, olyan 2-3 óra intenzív T1 játékkal megvan. Kadalától a blood shardokat használva kiveszed a 3. darabot, és a RoRG-ot használva megvan a 4-es bónusz.

    akármelyik kaszt akármelyik szetjének 4-es bónuszával, illetve a kraftolható szettekkel kiegészítve könnyedén lehet T3-T4-re lépni, ahol ugyanezeket megcsinálva még több legendary és még több blood shard esik amiből szépen be lehet öltöztetni egy T6 képes karit.

    Próbáld ki!
  • Lancus
    #73491
    Kieg. ? Jó vicc, még előbb a T2< részt játszhatóvá kellene előbb tenni. Megjelenés óta kizárólag úgy néz ki egy csoportozás ott, hogy elöl rohan ezerrel töri az utat egy cheat-ww barbár, a többiek meg szedegetik a lootot, és próbálnak életben maradni, és nézik a para leveljüket milyen szépen nő, csak éppen ezzel nem fejlődnek semmit. Marad továbbra is impossible mission a magasabb T szintek. Magyarán normális játékmenet nincs csak a csalók, ( mert ugye senki ne mondja hogy kb ugyanazon fegyverrel, valaki 20x-osát sebzi mint én, és 20x-osa a szaladási sebessége is ), és vannak a csipegetős, szedegetős emberek. Gondolom ha lesz kieg, az az lesz hogy a meglévő T 3-4-5-6 pályát játszhatóvá teszik +12990Ft-ért
    Ezen kívül még alternatíva a felfejlődésre a bot. ( http://www.ros-bot.com/ meg a többiek, amivel rogyásig van az internet, bár itt a fórumon még a létezését is van aki tagadja :D )
  • Systore #73490
    kieg. jöjjön már
  • Lokker
    #73489
    köv. szezonra jön ami nyár vége elvileg
  • Systore #73488
    hol van még a 2.3 ha a ptr-t is csak bejelentették
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.06.24. 20:26:25
  • Frank99
    #73487
    te meg überokos...
  • Lammer
    #73486
    uhh az kemeny! nekem olyan 1000 ora (szinten CSAK WD-vel szamolva) kornyeken jott meg a kukri... en is szentsegeltem addig... aztan, ahogy elvesztettem az mai napig hiperfail....
  • kukubenko66
    #73485
    Szerencsés vagy, hogy 5 óra latt összejött a full set. :-)
    Nem tudom, hogy a Kukri mikor került a játékba de én közelítek a 6000 játékórához amiből kb 1200 óra volt a dokival és eddig 0 azaz nulla db Kukri esett. Se sc-n se hc-n nem volt még soha Kukrim. Arról nem is beszélek, hogy hány ezer vagy inkább tízezer shard ment el eddig rá.
    Az se érdekelne ha a létező legszarabb esne, csak ki tudnám próbálni. Egyszer talán nyugdíjas koromban összejön majd. :-)
  • jazzy
    #73484
    Szerintem nincs meg neki a kiegészítő és az alap diabloban játszik egyedül T1-en :D
  • Lammer
    #73483
    nem covos palya es nem sissycore :)
  • Ry0K3N
    #73482
    https://youtu.be/2iT6407sl-0

    Jah. :)
  • dante3
    #73481
    Az valami Cow-os pályán ment le, ha jól rémlik! Régen gémeltem már...
  • Ry0K3N
    #73480
    Másfél perc a rekord. Én elhiszem neki. :D