78965
  • morcosqtya
    #73559
    Sok újfajta tárgy és set van?
  • Lammer
    #73558
    persze, azert is emlitettem volt, hogy nincs nagyon kedvem ezek utan lájvozni, mert nekem nagyon tetszenek az ujitasok es utana elegge gaz, hogy ha felmesz elesbe es nincsenek ott... :) PTR-en meg amiket osszemakolsz, ugy is eltunnek :(
  • Carmang
    #73557
    Szerintem Te (meg mindenki más is) az éles játékért fizetett, nem a PTR-ért.
  • morcosqtya
    #73556
    Jó lesz?
  • Lammer
    #73555
    mondjuk azt belathatod, hogy amire fel akarsz menni annak a roviditese tartalmazza ezt a szot kibontva: Test... ergo... :) Teszt, kesz... en mar fel sem megyek, igaz live-ra is alig, mert amit PTR-en lattam azt szeretnem mar izibe live-ra... es mire az jon
  • Lokker
    #73554
    Megint olyan baromságokat írsz mint egy-két tudományos cikk alá. Fizettél a játékért amit vissza is szedtél bőven AH alatt, egyszer fizettél érte és bármikor tudsz játszani és elérni a játék teljes tartalmát, ergó nem korlátoznak téged semmiben. Az meg nem a játék és a blizz hibája hogy több tízezren kíváncsiak az új dolgokra.
  • who am I 7
    #73553
    köszi, érdekes...TX-en próbálgattam, de ott halál, na majd ránézek T9-re hátha
  • who am I 7
    #73552
    Tudsz felelni a kérdésre, hogy minek indítanak ptr-t, ha nem tudják kiszolgálni a usereket?
    és igen, amivel NEM tudok játszani és fizettem érte, az fos, nincs ebben semmi. vagy korlátozzák streamerekre a ptr-t azt kész, ne postolgassák folyamatosan, hogy ptr meg új pöcs meg blablabla. akkor posztolgassanak, ha live-on van az új pöcs azt kész.
  • Lammer
    #73551
    vicczen kivul SHC T9-re be lehet jutni eleg hamar... nekem DH-val ott kenyelmes bantizni (unity nelkul meg)

    uj matik miatt kell a banti ugye
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.07.05. 17:29:21
  • Lammer
    #73550
    probald meg hc-n :) ja! :P
  • Lokker
    #73549
    lol, fos a játék mert sokan akarnak ptr-re bejutni. :D
  • who am I 7
    #73548
    softcore 8 és fél óra....baszódjanak meg, mi a f@sznak indítanak PTR-t, ha csak 50 ember tud játszani? most írta be valaki 21 hours... :D óriási.
    na leave a f@szba, 2 hónapra megint félre rakom ezt a fost.
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2015.07.02. 00:24:26
  • Systore #73547
    non season hc 1 óra 14 perc...
  • Lokker
    #73546
    Én úgy vagyok vele, hogy majd tesztelem ha kijött a patch. :) Ha valami fontos változás vagy hiba van azt itt valaki úgyis megírja.
  • SLICK
    #73545
    Annyit úgysem tudok játszani hogy Top 1 legyek, lehetetlen elérni. Akinek van hátszele, pl aktív klántársak akik szintén nem ragadnak le GR40-es szint körül, az tud fejlődni. Én már lassan játszó társat se tudok összeszedni, mert egyszerűen nem jön senki. Hiába írok a különféle Communitykre is...

    PTR-re meg azért akarok bejutni hogy én magam teszteljek, nekem az nem elég, hogy elolvasom a cikkeket róla vagy streamen látom, amúgyse nézek streameket.

  • Lokker
    #73544
    Tesztelnek helyetted már azok akik bent vannak. Nem értem, miért olyan fontos hogy ptr-en bejuss? Vagy neked ilyen sokat számít a ladder helyezés majd s4-ben?
  • SLICK
    #73543
    Na jó..... 4 óra sorbanállás, meg a faszomat! Mire odajutok hogy játszani is lehet a PTR-en addig megszűnik a legendary drop buff. Így aztán nem tudok tesztelni normálisan.
  • Noodlee
    #73542
    Az is lesz, ha nem töltöd le a PTR-t, és indítod azt el :P
  • morcosqtya
    #73541
    2.2.1 van nálam még...
  • SLICK
    #73540
    annyit nem játszok vele, csak megnézem/kipróbálom az újdonságokat, hogy ne az éles startnál kelljen agyalnom még dolgokon.
  • jazzy
    #73539
    De amúgy mi értelme? Hogy megund mire élesedik? :D
  • SLICK
    #73538
    viszont ilyenkor mindig elfelejtem, hogy lehetetlen játszani a sorbanállás miatt. Mielőtt elmentem fürdeni 54 perc volt, mire visszajöttem 1 óra 9 perc.... -.-
  • SLICK
    #73537
    akkor szó szerint kockulok :3
  • Systore #73536
    megy a 2.3 ptr, srákok
  • robocoop77
    #73535
    csá valaki tud segiteni "Unable to join channel. You have joined the maximum number of this channel type. (Code 10017)". nem tudok jácani de asia és americai szeron megy
  • ElfQT
    #73534
    Lancus, (amennyiben nem trollkodásból csinálod:) alapvetően build és tárgyak kérdése end-game ben a sebzés.
    Ezekről sok helyne van leírás, itt nincs sok fajta build de nagyon jól le vannak írva:
    http://www.icy-veins.com/d3/end-game-builds
  • Lokker
    #73533
    alreg
  • undY1ng #73532
    Egy ilyen Lancus "ember", hogy lehet már 10 éve sg fórumon? Imgonnacry
  • Systore #73531
    p300 és nem tudsz t6-ot farmolni, nem is olvastam tovább, ez szörnyű

  • Lammer
    #73530
    lehet tobszor szavazni... akkor ez nem jo sry :(
  • Frank99
    #73529
    igazad van
  • jazzy
    #73528
    Vagy inkább kibaszhatnád :/
  • Lammer
    #73527
    Demokrácia van, lehet szavazni! :D

    Szavazz Lancus szenvedésével kapcsolatosan! :D

    szerk: holnap 17.30-ig! :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.06.27. 17:34:18
  • Lancus
    #73526
    A klánok tevékenysége jelenleg kimerül a fórumon történő szájkaratéban, más nem hiszem hogy menne bárkinek. A hellfire gyűrűre visszatérve, tipikusan a nesze semmi fogd meg jól kategória, kb. mint a mostani season nyereményei. Para 300 körül járok, nem látom hogy bármivel jobb lenne a dobás mint 200-250-el ez előtt. Kb 1,500,000 körüli sebzéssel meg sem karcolom a T6-os mobokat miközben úgy rohangásznak rajta páran hogy ki sem jelöl szerintem semmit, csak magától omlik le körülöttük a pálya. Itt kb. olyan 20x-os sebzés különbség van az enyémhez képest, miközben úgy rohan hogy egy pillanatig nem áll meg. Senki ne etessen azzal ha felteszek a mostani szettjeim helyett pár %-al jobbat akkor ez nekem is így fog menni. :D:D:D Sajnálatos hogy a fórumok és a youtube videók a ki hazudik, ki csal nagyobbat elven működnek, Blizzard így azt hiszi minden kafa és ezekre alapozva fejleszt miközben a játék fele szar. Amúgy az emberek fele, kétharmada kb. azt csinálja mint én jelenleg, rohan a nagyok után T6-on és szedeget, utána meg várja hogy a faluban kidobjanak valamit neki a földre a többiek, és akkor ez a "fejlődés". :D:D:D Óriási ! Aki nem tud róla hogy jelenleg így megy a játék, az nem logolt be kb. a kieg. megjelenése óta.
  • kukubenko66
    #73525
    Értem. Akkor azt hiszem nincs értelme klánt váltanom. Maradok ahol voltam és a kérésem légyszi vedd tárgytalannak.
    Köszönöm
  • SLICK
    #73524
    hát hely az van, pár aktívabb tag kilépett már, most is játszanak néhányan, de nem sokan.

    Egyébként gondolkodom azon, hogy tényleg felkéne "éleszteni" az SG klánt, mert így gáz hogy tényleg másokat kell keresni egy esetleges 50es Greater riftezésre vagy T6 rift farmolásra. Meg tényleg egy szeretnék én is egy jó közösséget, mint amilyen eleinte volt. Sajnos a nagy kreténkedések meg egyéb beszólások már nincsenek amik feldobták a hangulatot.
  • kukubenko66
    #73523
    Van most szabad hely az SG klánban ? Régebben voltam már tag, most ujra be szeretnék kerülni, hátha van némi aktivitás. :-)

    Misilaci#1165
  • hawkie22
    #73522
    Bocsánat, 3 klantarssal.
  • cleric
    #73521
    "Már az alap gémben is 1-2 hónap volt 1 gyűrű kifarmolása"

    Hát, max neked. Mondjuk ha para 200 után még mindig t1-en szerencsétlenkedsz, nem is csodálom.

    "ember nincs aki kiszedje. Meg ha oda is adná, ki a fene bont meg egy szettet miatta."

    Tehát ha dobja az a baj, ha nem dobja az a baj.

    Ha normális stílusban írnál ide, már rég benne lennél egy klánban, ahol segítenének neked rendes geart és buildot összeszedni, és már rég szólózhatnád a t6-ot. Ehelyett inkább itt alázod magad a hülyeségeiddel, emi engem különösebben nem zavar, mert el tudom képzelni milyen borzasztó lehet, hogy egész nap együtt kell lenned magaddal. Ha egy kicsit megkönnyebülsz tőle, nyugodtan írj ide, szívesen elmagyarázza valaki minden nap, mennyire nem értesz a játékhoz.
  • Lokker
    #73520
    Annyira erőltetem DH-val a mara set-et hogy ancient natalya lesz belőle. Úgy látszik a jó Isten is a strafe speed farm build felé terelget. Szedném ki a mara fejest és csak natalya esik olyan 4000k shard óta.