78965
  • Systore #73599
    melyik wizard build lesz a meta 2.3-ban, meteor megint vagy archon?
  • TBTPumpa
    #73598


    Bővebben
  • pimpi001
    #73597
    diablofans
  • TBTPumpa
    #73596
    Szezon 3 vége és Szezon 4 kezdete!

    Season 3 will be ending at the following dates and times for each region:

    North America: Sunday, August 23 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Sunday, August 23 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Sunday, August 23 @ 5:00 p.m. KST

    Season 4 will be starting shortly after at the following dates and times for each region:

    North America: Friday, August 28 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, August 28 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Friday, August 28 @ 5:00 p.m. KST
  • who am I 7
    #73595
    azért érdekes, mert, ha fizikainál tart a coe-m akkor sebez többet a ww-m (cold-ra van állítva)...coldnál meg semmi.
  • who am I 7
    #73594
    esetleg, ha nem tűnt volna fel, azóta nem néztem és engedd meg, h válaszoljak. nem hiszem, h neked fájnia kellene, h ezt megemlítettem. kösz.
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2015.08.07. 00:02:19
  • andorr1984
    #73593
    Köszi a válaszokat.
    Azt szeretném még mondani ,hogy szívesen játszanák másokkal Greater Rifteket.
    Kicsit unalmas már így egyedül, és tapasztalatom szerint, a játék keresőjével elég nehezen szokott összeállni a csapat.

    Egyedül játszva 35-ös Greater Rifteken szoktam végigszaladni, tehát ezen a szinten vagyok még.

    Nem vagyok nagy "hardcore" játékos, csak olyan alkalmi "casual".

    Szóval, ha valaki szeretne velem játszani, az vegyen fel Barátnak: nDrew#2247 a battletagom.
  • SLICK
    #73592
    elvileg kiegnek kellene jönnie, mert ugyebár az alap játék megjelenése idején erről volt szó, hogy két kieget terveznek hozzá. Igaz azóta a fejlesztő gárda teljesen más, nem elképzelhetetlen, hogy változtattak az elképzeléseken.

    Viszont ahogy írnak ebben a felhívásban, nem lennék meglepve ha esetleg Diablo 4-et vagy valami Diablos témájú MMO vagy egyéb játékot kapnánk. Bár MMO-n kívül nehezen képzelnék el mást.
    Személy szerint nem örülnék egy MMO-nak. Sokkal jobban várnék egy kiforrottabb, komplexebb, esetleg bonyolultabb Diablo 4-et. De ugye a mai gamer társadalomnak nem erre van szüksége sajnos. :(

    Esetleg még azt is el tudom képzelni, hogy valami ráncfelvarottabb esetlg alapjaiban felújított kieget kapnánk. Bár annak meg megint nem sok értelme lenne, mert most egy kiegért az egész megszokott franchise-t átbuherálni értelmetlen, mivel lényegesen nagy újításokat nem hiszem, hogy be tudnának tenni...

    Na mindegy, ha lesz is valami bejelentés akkor is csak max jövőre....
  • Systore #73591
    úgy tűnik jön valami kieg, vagy diablo játék

    "PLUSES
    A passion for games with a deep understanding of the Diablo franchise"
  • Lokker
    #73590
    Jelenlegi szezon után. Talán hónap végére megkapjuk.
  • andorr1984
    #73589
    Sziasztok.
    Bocsi, nem követem túlzott figyelemmel a híreket, és bocsi, ha már szó volt erről a fórumban, csak nincs kedvem végigolvasni.
    Szóval az a kérdésem, hogy lehet tudni, kb. mikor jön ki a 2.3?
  • Lokker
    #73588
    Még mindig ezen rugózol? Beszéljünk róla?
  • TBTPumpa
    #73587
    Patch 2.3.0 Preview: Adventure Mode
  • bowden
    #73586
    Ha esetleg valaki unja a játékot Guild Wars 2 accot adok érte cserébe!
  • SLICK
    #73585
    azért megy jobban mert már közel sem játszanak PTR-en annyian mint a legelején... lecsengett a hype körülötte
  • who am I 7
    #73584
    HÜLYESÉG (így biztos igaz lesz, ha capsel írom). ha hivatalos tesztelésre akarnak játékosokat (azaz, effektive blizz munkásoknak beállítani), akkor ezt jelezniük kell feléjük. plusz megállapodás, gyors direkt kontaktokkal stb-vel, hogy ha ez meg ez van (bugok), akkor rögtön jelezzék, ide meg ide, ez egy normális, hatékony és hivatalos munkamenet. (fórum nem az)

    ehelyett sima, +"public test realm"-ként hírdetik állandóan, kitétel nélkül. rgo, ha minden player úgy döntene, akkor miért ne játszhatna ott? nincs megkötve. amit te próbálnál bebeszélni, ahhoz azt kellene, amit fent írtam, plusz úgy hírdetni, h jelentkezőket keresünk a PTR-ra, aktív testerként. ez van? nem, akkor viszont biztosítsák a hátteret ahhoz, amit hírdetnek egy "mass testing", megkötések nélkül...érdekes, most működik gond nélkül, nem csak én említettem ezt meg, így több source lett rá allokálva.
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2015.08.04. 15:00:15
  • morcosqtya
    #73583
    Valóban.
    Tök jó, hogy nem ezt írják le, de ezek szerint igaz.
  • Eksz
    #73582
    Proof.
  • morcosqtya
    #73581
    A Wasteland set megadja ugye a dust devil rúnát, akármit is választasz be alapból.
    Ha mondjuk a tüzeset (Volcanic eruption) választod be akkor tűz típusú lesz a Whirlwind attack DE a röpködő dust devilek nem!
  • morcosqtya
    #73580
    Miről beszélsz?
    A Whirlwind attack-nak vannak rúnái és abból egyik rúna maga a dust devil.
    http://us.battle.net/d3/en/class/barbarian/active/whirlwind
  • Eksz
    #73579
    A dust devilek azt az element tipust kapjak meg amelyik ww runat valasztod, igy termeszetesen azokra is hat.
  • morcosqtya
    #73578
    De nem a dust devilekre hat, WW barbár meg azzal operál. Csak a direkt fegyversebzéssel később már nem sokra menne..
  • Eksz
    #73577
    Ha kiszamolod barbarnal a 4 element, egyenkent 4 seces idotartammal 200%os roll eseten pontosan 50% element dmg increase.
  • morcosqtya
    #73576
    CoE viszont igen jó pl Mage buildeknél ahol sorra jönnek a fire/lightning sebzések stb.. Szerintem inkább arra van kitalálva.
    Barbárnál 10 mp-enként 2 mp physical nem annyira nagy hatékonyság viszont egyelőre nincs jobb.
    Mondjuk mindegy mert WW barbár (Wasteland setben) így is a legtáposabb megoldás szóval...
  • Cortinaar
    #73575
    A legnagyobb baj az, hogy nem hat a tornadokra, ez lenne lényege. Miért csinálnak olyan hatást, ami semmit nem ér? Még másra sem jó, más szettel sem...
    Inkább lett volna a 300-400% sebzés helyett 50%, de akkor hasson!

    Köszi a választ, így már érthető.
  • Eksz
    #73574
    A Skull Grasp ww bonusa additiv dmg, valamint nem hat a tornadokra igy nem sok haszna van gyakorlatilag. A Convention of elements classtol fuggoen 40 v 50% element damagenek felel meg.
  • Cortinaar
    #73573
    Minden barbár CoE-t használ. Phychical sebzés van általában, nálam is, azt erősíti, csak gondolom valamiért jobban, mint a ww sebzés.
    Tesztelni még nem tudom, mert nincs, pedig voltam pár run-on már... :D
  • morcosqtya
    #73572
    Skull grasp kell, nagyon hasznos.
    CoE-t mindenki használja, de inkább mage-nek kell szerintem, nem barbárnak.
    Whirlwindek nem tudom milyen elemental sebzésnek számítanak? Szerintem egyik se azok közül amit a CoE erősít.
  • Cortinaar
    #73571
    Sziasztok!

    A Conventin of Elements gyűrű miben jobb, mint a Skull Grasp gyűr?
    Előbbi nincs, utóbbi meg ad ww sebzést 350% körül.
    Úgy láttam, hogy a CoE 200% elements sebzést ad.
  • TBTPumpa
    #73570
  • Dreadshade
    #73569
    Hali all! Egy kérdésem lenne, Az elemental sebzés fegyvereken számít valamit? pl ha van másik itemen hogy megnöveli X el a tűz sebzést akkor ez erre is kihat? Meg olyat is olvastam, hogy pl ha villám sebzés van fegyveren akkor stunolhat, ha meg jeges akkor lassít stb, de utánna meg olyat is írtak, hogy ez már rég nem így van, szóval nem volt egyértelmű számomra. Előre is köszi!
  • kukubenko66
    #73568
    Köszönöm
  • Maak
    #73567
    link
  • kukubenko66
    #73566
    Kanai's Cube működéséről tudna valaki linkelni magyar nyelvű leírást vagy videot ? Csak angol vagy más külföldi nyelvűt találok és az angolom nem a legfényesebb. :-)
  • TBTPumpa
    #73565
  • undY1ng #73564
    Haters gonna hate. :P
  • Lammer
    #73563
    "par ezer embert" forras+link? kivancsi vagyok a statisztikakra :)
  • Frank99
    #73562
    amúgy pár ezer embert kit érdekel...

    ennyike lett a dio 3...
  • pjboy091
    #73561
    " Tudsz felelni a kérdésre, hogy minek indítanak ptr-t, ha nem tudják kiszolgálni a usereket?"

    A PTR nem játékra való, hanem TESZTELÉSRE! Nyilván, csak annyi játékost akarnak egyszerre beengedni, amennyi feltétlenül szükséges és azokat sem azért, hogy szórakozzanak, hanem, hogy teszteljenek és visszajelezzenek az esetleges bugokról, vagy balance problémákról (érthető, hiszen nem akarják azt, hogy az emberek már akkor elunják az új kontentet amikor az még ki sem jött élesben). Zárttá is tehetnék, de akkor meg azért menne a hőbörgés, hogy egyesekkel kivételezik a Blizzard.
    PTR alatt semmi szükség olyan emberekre akik csak eljátszogatnának.
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2015.07.16. 20:08:29
  • Lammer
    #73560
    van par uj meg redesign regi, de amugy megtalalod az infokat hivatalos oldalon meg diablofanson is :)