78965
  • SLICK
    #73639
    majd a season 4 indításkor lesz várakozás
  • Lokker
    #73638
    itt is. archon wizz újra :)
  • undY1ng #73637
    Wizz megvett <<<
  • Hunter of Deer
    #73636
    aaaa én meg még az se tudom mit kezdjek S4re :S
  • pimpi001
    #73635
    kíváncsi leszek mekkora sorbaállás lessz ..............
  • bowden
    #73634
    Nekem szintén ott fagyott ki. Nem tudom mi okozhatta, a laptopomon is kipróbáltam és ott tovább tudtam menni. Azon win 7 van, míg a pc-n amin kifagyott win 10. Lehet az is probléma nem tudom. Mindkét eszköz ati kártyával rendelkezik egyébként.
  • TBTPumpa
    #73633
  • TBTPumpa
    #73632
    Holnap érkezik EU szerverekre is!
  • SLICK
    #73631
    nekem nem oldotta meg. Ugyanúgy a töltőképernyőnél megáll. Ha visszaportolok a városba majd Alt+Tab-olok akkor a kép visszajön, de ugye hiába megyek vissza Desolate Sandsre ugynaúgy megáll. :(
  • Lammer
    #73630
    koszi a linket!

    elvileg virustotal szerint mentes a korokozoktol!

    amugy ugye azt akartad irni, hogy a 13.12-es zipet azt toltse le aki azt a drivert hasznalja...

    azert ott van par driver varians es mindenki azt toltse le amilyen drivert hasznal jelenleg (en pl a 15.7.1-est toltottem le, mert a mostani frisset hasznalom) ;)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.08.25. 17:14:50
  • SLICK
    #73629
    Nekem a PTR-en fagyott ki elsőnek a desolate Sands és a mocsár kettősnél. Live-on még meg se néztem.
    De akkor már értem, hogy miért.
    Ezek szerint egy régebbi Ati Drivert kell feltelepítenem, hogy jó legyen?
  • Lancus
    #73628
    3 évig megy tökéletesen majd egyszer csak elromlik a Radeon majdnem összes driverével, ezt követően pedig hogy a hiba elháruljon nem tesznek 1 hónapja semmit érte Blizzék. Ez szerinted az Ati hibája ??? Öregem neked elgurult a gyógyszered. Amúgy pedig ha nem tudnád, a játékokat írják a gépekre és nem pedig a gépeket fejlesztik a már meglévő játékokra...
    Utoljára szerkesztette: Lancus, 2015.08.25. 08:24:33
  • Lokker
    #73627
    Szerintem ez pont nem a Blizz hibája hanem radeon driver. Én régen még mikor ati radeon volt állandóan küzdöttem a friss driverrel. Felraktam és kékhalál fogadott állandóan, csökkentett mód be és régi driver vissza. Mellesleg nálam laposon radeon kártya és hiba nélkül megy.
  • Lancus
    #73626
    Na megvan a megoldás kifagyásra : https://mega.co.nz/#F!xtVAFLwI!MTxBcaVWSAm4rJBUpslTyw / DirectX9.0 / 13.12.zip -ben levő 2db .dll-t be kell másolni a Diablo3 fő könyvtárába. A 2 file neve : atiumd64.dll és atiumdag.dll. Ennyi elvileg, nálam bejött, megy minden úgy néz ki most. Kérdés hogy a nagy Blizzard a nagy állandó online-on keresztül, miért nem volt képes ezt megoldani kb 1 hónap alatt sem....
  • Lancus
    #73625
    Az összes Ati driverrel ezt csinálja amikkel kipróbáltam, kb. egy hónapja sikerült tönkretenniük a gémet, de feltűnően nem érdekli őket hogy sok ezren nem tudnak e miatt játszani normálisan. Ez is az online egyik előnye, valamit elcsesznek a szerveren és kihat rengeteg játékosra, miközben ők belesz@rnak hogy megy-e vagy sem. Ha valakinek megy desolate sands valamelyik Ati driverrel win7 alól írja meg legyen szíves melyikkel, köszi !
  • BillerKee
    #73624
    Szia!
    Nálam ez video driver update után fordult elő (főleg ha a friss béta driver volt). Nekem az segített, ha visszatettem egyel régebbi verziójú drivert.
    (Amúgy jellemzően pl. act2 desolate sands és act5 mocsárnál fagyott ki a kép.)
  • TBTPumpa
    #73623
    Nem, csak akkor ha valódi pénzzel fizettél érte (vagy valamilyen pénzes bundliban vetted).
  • SLICK
    #73622
    És akinek már megvan a pénzt/goldot visszakapja, amiért megvette?
  • TBTPumpa
    #73621
  • Systore #73620
    levették a 25% movement speed capet 2.3-ba?
  • dante3
    #73619
    nyilvánvaló....
  • TBTPumpa
    #73618
    Igen, a Heroes of the Storm-ban.
  • dante3
    #73617
    mountot kapunk? :)
  • Cortinaar
    #73616
    Szia!

    Igen, nekem is ez a jelenség ütötte fel a fejét kb. 3 hete. Sokat kínlódtam vele, mindent frissítettem, de semmi. Még a Diablo fájlok frissítését is megcsináltam, az sem oldotta meg.
    Csak a teljes diablo+Kieg. uninstall és az újratelepítés segített.
    Most már nem fagy le a kép.
  • bowden
    #73615
    Nemrég kezdtem a játékot level 39 vagyok és olyan hiba van, hogy egy bizonyos helyen amerre haladnom kéne tovább, megáll a kép, elkezd remegni és mintha kifagyna de hang van tovább. Próbáltam a repairt, végigment azt írta nincs hiba. Frissítettem vga drivert, semmi változás. Bármit csinálok semmi, nem tudok tovább menni.
    Valakinek volt már ilyen?
  • morcosqtya
    #73614
    Jók lettek szerintem, főleg a Witch doki, meg a wizard.
  • Lokker
    #73613
    Azt már látom, hogy transmogolni kell a monk set-et mert elég ronda.
  • TBTPumpa
    #73612
  • Phara
    #73611
    Ah köszi,bár most látom ha kicsit lejjebb lapoztam volna ott volt...
  • Maak
    #73610
    Season 3 véget fog érni a következő időpontokban és régiókban:

    Észak-Amerika: Vasárnap, Augusztus 23 @ Reggel 8:00
    Európa: Vasárnap, Augusztus 23 @ Délután 05:00
    Ázsia: Vasárnap, Augusztus 23 @ Reggel 10:00
    Season 4 kezdete a következő időpontokban és régiókban:

    Észak-Amerika: Péntek, Augusztus 28 @ Reggel 8:00
    Európa: Péntek, Augusztus 28 @ Délután 05:00
    Ázsia: Péntek, Augusztus 28 @ Reggel 10:00
  • Phara
    #73609
    Sziasztok!

    S3 után mennyi szünet várható S4-ig, vagy egyből indul?Esetleg az indulását nem tudja valaki? :)
    Köszi
  • Lokker
    #73608
    én DH-t akartam indítani de ezzel az új monk set-el elbizonytalanítottak
  • pimpi001
    #73607
    részemről monk és wizard tuti lessz s4-ben..........
  • TBTPumpa
    #73606
    Patch 2.30 Preview: Items and Sets
  • Jani Hun
    #73605
    Hali srácok, kb fél éve nem dio3maztam és most beléptem a marauder DHmra, olyan mintha erősebb lenne, változtattak/vagy fognak változtatni rajta valamit?
  • Anthrax
    #73604
    Szerintem monk lesz amit felhúzok most
  • undY1ng #73603
    Már régóta nem nézegettem a wizz-t. Esetleg 2.3-ra már jó lesz? Mindig is szerettem volna már tovább vinni egyet de olyan unalmasnak bizonyult az a blizzard build és így az se nagyon érdekelt mikor hcban elfeküdt.
  • Lokker
    #73602
    igen
  • Systore #73601
    ahogy nézem Delrasha nevű build lesz a menő,, de azt mondom fuck the police, és megcsinálom ezt

    előző hsz-re nem tudom a választ, sry
  • Anthrax
    #73600
    Én most fogalmam sincs mit indítsak, zDPS ahogy hallom teljesen kinyírták?