78965
  • Vorrhess
    #73759
    Én a ramaldini gift-el vagyok bajban, már majdnem para 300 vagyok az S4-ben és még egy sem esett. Az eléggé kellene már.
    Jah és természetesen egy Furnace is jól jönne :D
  • who am I 7
    #73758
    2-3 nap alatt nálam is sokminden kiesett, ami kellett a buildhez, sőt 2 féle buildhez is potyogtak a cuccok, szal próbálgatom az új HoTA-t (de természetesen anc. fegyót kivéve , ami a leglényegesebb lenne :D )
  • McHaals
    #73757
    arról nem is beszélve, hogy 2-3 teljes rift alatt esik 1 db legó (ami általában gyűrű), jobb esetben egy DH set item (monk vagyok)
    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2015.09.03. 15:26:39
  • McHaals
    #73756
    paragon 104 vagyok, és van 24 órám a karakterben. T4-et éppen súrolgatom, de csak csapatban :)
    s2-ben ilyenkor már t6-ban jártam csapatban a barbárral, szinte minden alap cucc megvolt hozzá, hogy tudjak értelmesen farmolni, hogy a gem of ease-t fel tudjam húzni 25re és a többi kasztot is tudjam tolni. Most meg szeretnék egy WD-t is kezdeni, de a gem nélkül nem állok neki. Így viszont esélyes, hogy hamarabb megunom a játékot minthogy eljussak a második karaktertig. S2-ben 2 hónapig toltam mert jó volt, élveztem, hogy hullik a loot. Most meg... ehh.
  • Vincentcloud
    #73755
    Monknak kiesett az új legendary fegyó, 2 packkal később pedig a daibo ami csökkenti a seven sided strike cd-jét, ezen kívül semmi, viszont fura hogy milyen legendary receptek esnek bounty ládából, konkrétan a piro mantella ami a non season crusaderem rémálma, komolyan majdnem agyvérzést kaptam
  • Lokker
    #73754
    Ismerős. Én s3-ban olyan 10-12k blood shardot költöttem mire kidobott kadala egy waste set gatyát. Haver mindig jókat röhögött mikor beváltottam 1k shardot és csak sárga meg kék cucc esett. Most se sokkal jobb a helyzet, rengeteg legó öv esik de más nem igazán. Akkor hűltem ki mikor set cipő dobott a rift guard, mondom hogy ez az enyém lesz, erre egy DH cipő volt...
  • TBTPumpa
    #73753
    Én Torment IV és VI szinteken megyek, 2 cucc kellene még a teljes Natalya's szetthez, de csak nem akarja kidobni (Natalya's Slayer + Natalya's Touch). A többi cucc már megvolt előző szezonból. Persze ez Non-Season karakter, mivel ő még a vanilla Diablo 3-as karakterem (vele játszottam a legtöbb órát) így őt akarom tápolni és nem a szezonos karaktert (azt csak a rewardok és acsik miatt nyomatom). Csak a játék nem akarja kidobni a hiányzó 2 cuccot. Tegnap 3 Nephalem Riftből esett 1-2 legendary (igen, ennyi, egy combos elit mobból szokott régen ennyi esni, nem komplett riftből), set item nem, Khadala meg csak Kék hulladékokat adott, no comment.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.03. 10:00:22
  • Shion
    #73752
    Hasonlóképpen én is csalódott vagyok a drop-ok minőségével. Nagyon gyenge stat-os cuccok esnek, az Ancient cuccok szinte minden esetben rosszabbak, mint a normál cuccok rajtam. Kadala képes 3-szor egymás után kidobni ugyanazt a (számomra trash) zöld cipőt és csak 3-4 nap után, több ezer Bloodshard után volt hajlandó megadni a kívánt zöld cipőt, persze elég vacak stat-al. A set bónusz miatt kénytelen vagyok használni, de sokszor sírva fakadok, amikor kiesik egy zöld set-es cucc és a normál legendary cuccaimhoz képest azt látom, hogy minden statja piros (5-10-20%-al gyengébb). Ilyenkor az Enchantolással próbálok enyhíteni a dolgon.

    A fegyverrel kezdetek óta szenvedek. Anno level 70-et elérvén lekraftoltam 2 zöld set-es fegyvert, amit 200p-ig nem is tudtam semmire se lecserélni. Na tegnap este végre bounty-ban (!) kiesett a jó legendás fegyver nekem. Pedig egész nap GR-ket mentem, mégsem jött semmi hasznos onnan, hanem bounty-ban egy sima kék boss dobta el.

    Guild társam szintén monk-al tolja, neki már minden kiesett, ami kell a build-jéhez, tehát 4-5 cuccal előrébb jár, mint én, pedig Paragorn-ban is megelőztem már. Kanai Cube-ba betoltam már vagy 30 cuccot, de csak egy jó a kiszemelt build-hez. Na ilyenkor gutaütés kerget és még inkább farmolok :)

    S3-hoz képest nagyon lassan alakul az S4 monkom, mivel anno az S3-ban 3-4 nap alatt összeállt a barbárom felszerelése és utána már a gemek fejlesztése, a paragorn gyúrása és az Ancient cuccok hajkurászása volt. Könnyű volt így farmolni a barbárral, de a monkkal még 1 hét után is kínlódok.

    Röviden és tömören, nagyon megpiszkálták a loot táblát és nagyon sok gyenge cucc esik, sokkal nehezebb a kívánt build/erősség elérése, mint régen.
  • Oriza
    #73751
    Egyetértek. Hiába tolom az 50+ greater rifteket, meg a T10-et, nem tudok már fejleszteni semmit, mert ancient cuccokat nem találok, vagy nem abból, amit használnék is. Pedig már azt hittem, hogy na most aztán minden szép és jó lesz a kockával, de nem.
  • Lópikula
    #73750
    LOL paragon mennyi vagy? Nekem 3-4 nap alatt minden kiesett.
  • McHaals
    #73749
    nemtom ki hogy van vele, de nagyon nem vagyok megelégedve a droppal.
    alig esik valami értelmes tárgy (=semmi), egy csomó semmirevaló gyűrű jön csak, set item 2db esett eddig, a többi kadalától, de az sem az ami nekem kellene. Kezdem unni a farmfestet.
  • TBTPumpa
    #73748
    Trollkodást és flamet a Moderátornak kell jelentened (az, hogy nem ért egyet a gondolatmeneteddel és a játék bizonyos aspektusaival, még nem minősül trollkodásnak, csupán véleménynyilvánításnak). Én csak abban az esetben vághatok ki innét valakit, ha az személyeskedik és a másik szülői házát szidja. Ilyenről viszont itt még nem tudok. Ha tévednék, javítsatok ki! Köszi!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.09.01. 17:38:16
  • Lópikula
    #73747
    Megértelek, egyetértek, nagyon izgalmas és adrenalinbomba a HC. Nekem drága netem van de fos. Mikor két karim reppent el a rózsaszín cég csak vállat vont jött egy szerelő azt jónapot. Marad az SC, mert a Diablot viszont imádom. Ma is jön szerelő....
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2015.09.01. 15:06:10
  • Shion
    #73746
    Van Season 4-ben Ancient-es cucc, nekem esett az elmúlt pár napban 2 darab is. Egyik gyűrű volt, a másik fegyver. De mivel egyik sem volt jó számomra, elbontottam őket. Jah, és még csak 100p-nél járok, tehát kis szinten is eshet.

    Hard-ot én speciel azért nem játszom, mert esténként én szórakozás kedvéért ülök le a gép elé. Ebbe semmilyen formában nem fér bele az, hogy egy karakter öltöztetésébe több száz órát beleölök és aztán egy netes, vagy akár az én hibám miatt megy a kukába az egész. Plusz, a lakótelepen ahol lakom, heti rendszerességgel (ebben a kánikulában naponta többször is) vannak pillanatnyi áramszünetek, amik bőven elegendőek ahhoz, hogy a játék karakterválasztóra dobjon. Egy mondatban összefoglalva a fentieket, számomra a Hard semmiféle többletet nem ad a sima játékmenethez képest, de hátránya nagyon sok van.
    Utoljára szerkesztette: Shion, 2015.09.01. 13:01:10
  • Lammer
    #73745
    en mobilnettel is hczok... persze ehhez kell a stabil net... szerencses vagyok, mert 4G-s nettel (ha van tererom) sem volt nagyon mostansag discem (rendes otthoni nettel meg plane)... ha tenyleg szar lenne a netem akkor abba is hagynam a jatekot sc mar nem vonz total... god simulatorbol mar kiegtem reg :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.09.01. 12:28:32
  • Lópikula
    #73744
    HC-val én is egyetértek. DC miatt értelmetlen tegnap is kétszer kivágott. riftben. Köszönöm nem kérek belőle.
  • who am I 7
    #73743
    van ancient, nincs ezzel baj...az a szomorú, hogy kb paragon szinthez van kötve, Season paragon meg más ...400-500 körül kieshet simán, leaderen szétnézel ott látni fogsz bőven. (sajnos) én időhöz kötném, pl. 2-3 hét után eshetne csak...de ez a 2 nap után ancient meg az összes set megvan a top-ba, az hát hogy is mondjam...kissé "vicces".


    a hc-ben egyetértek, saját magam sz*patása nem kihívás, hanem inkább az a gay.... :D azért kell csattano meg vita build mert jön a DC... :D:D:D:D:D óriási kihívás tényleg, DC mint fő BOSS....meg tényleg óriási nagy élmény sz@rrá kiteolni magad... én szórakozgatni akarok és erre az SC bőven elég, de ha valaki mazo azt is megértem, de ne legyen már nyomorult, h azért mert másik nem sz0patja magát, akkor leszólja...tiszta pitiáner.
    HC-be meg max akkor mennék, ha csak auth-ra csatlakozik be a szerver vagy bizonyos pontokon csak (waypointok/villagek) csekkolja az itemeket stb-t.
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2015.09.01. 12:08:50
  • mooo
    #73742
    Be kell vallani,hogy ügyesen csinálja hogy a HG-nek ne legyen oka kivágni.
  • Lokker
    #73741
    Akkor meg a HG-nak rég ki kellet volna vágnia innen...
  • mooo
    #73740
    Ő még mindig élvezetből trollkodik,nem kell etetni és eltűnik...
  • Lokker
    #73739
    Erről kérnénk hivatalos infót hogy nem esik ancient...
  • Lancus
    #73738
    HC-nak itt ebben a játékban nincs semmiféle létjogosultsága. Ma konkrétan eddig délelőtt 4 netes probléma volt, ez az átlag, és mind szerver részről, mind a 4 más hibaüzenettel. HC-nak egyedül offline módban lenne értelme. Amúgy seasonban egyetlen ancient szettes tárgy sem esik, valószínűsítem hogy kivették a játékból, a meglévőket pedig a doboz konvertálja vissza sima tárggyá. Ez a nagy fejlesztés, köszönjük !
  • Lokker
    #73737
    Nem is értem miért kell így meglepődni a top playereken. Ezek mindenhol jelen vannak nem csak itt. Van aki ebből szed pénzt azért tolja ennyire. Valaki ezt komoly "hobbinak" veszi. WoW a másik élő példa erre, mikor még nem volt ilyen casual akkor is a top guildek 1-2 hét után már le is tudták a legújabb contentet amit az átlag player (mint mi) hónapokig tol.
  • dantor7
    #73736
    Miért lesz kihívás attól, ha meghal a karaktered?
    Ugyanúgy újrakezded és tolod bele az időt. Ugyanúgy haladsz, ugyanúgy farmolod az itemeket, csak nem halsz meg.

    Ilyen erővel "kihívás" az is, ha mittomén gemek nélkül játszol, vagy csak bal és jobb egérgombbal.
    HC-ba több időt kell beleverni hogy ugyanoda eljuss, ennyi.
  • Lópikula
    #73735
    Én egyetértek veled, de szerintem ne a toppal foglalkozz. Exploitolnak, húzatják magukat, ergo baromság ezzel foglalkozni. A HC-t mindig szerettem, de sajnos időnként random kivág a játék, ergo döglik a karakter, a befektetett idő meg huss. Amúgy meg kis idő után a HC leaderbord is elkanászodik, tehát teljesen mindegy ilyen szempontból mit húzol. Nálam a HC a DC miatt önszivatás. Ez az egész season nem a leaderboardról szól, hanem az új itemekről, petről. Ennyi
  • SLICK
    #73734
    Én is tolom napi 4-6 órát ahogy lehetőségem van rá. Ott van az előző szezon: egyszerűen sose találtam olyan csapatot akikkel normálisan lehetett volna xp-zni, farmolni vagy magas greatereket csinálni.
    Az egyik legnevetségesebb dolog mikor még egy egyszerű gr 40-45-ös szintekre is kikötik hogy minimum p600+ legyen valaki. Én nyilván a 4-500 as szintemmel a seggem törölhettem . Holott könnyedén ment nekem is. De 50 felett meg csak nem bírtam menni.
    Arra próbálok rávilágítani, hogy hiába a napi 4-5 óra akkor sem haladok sokra, max xp-ben. Ezek meg 1 nap után a topot farmolják...
  • Lokker
    #73733
    De mesélj már erről a kihívásról. Mitől lesz kihívás ez a játék? Nem is értem miért ne lenne benne kihívás csak azért mert pár emberke aki nonstop ezt tolja eljutott grift valamennyire. Te eljutottál oda? Nem. Akkor mégiscsak ott az a kihívás hogy te is megcsinálod.

    Hisztizni mindig könnyebb mint tenni valamit.
  • SLICK
    #73732
    Jajj, hagyjál már a fos hc-val. A kihívás nem feltétlen attól függ, hogy meghalsz és nincs tovább.
    Amúgy is engem felbasz ha önhibámon kívül halok meg és oda a cuccom.
    Én élvezni szeretem a játékot, nem pedig kínlódni vele.
  • Lammer
    #73731
    sc gay
  • Lokker
    #73730
    SC sose volt kihívás, még D2-ben sem. HC-n játszani az a kihívás
  • SLICK
    #73729
    inkább arra akartam célozni, hogy azért ilyen hamar ne lehessen már top környékén pörögni... Kb semmi kihívás nincs így a játékban
  • who am I 7
    #73728
    oszott acc, vagy boost pénzért stb...xard le, sztem lehetetlen kiszűrni...max annyi, hogy tiltaná az accot 4-5 órára, ha 24 óra egyhuzamban van. van már 600 para 2 nap alat gr 62, vicc ez :D
    az elején a feltűnő, mert utána belassul 1 hét után...2 nap múlva nem gr 124 lesz :D
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2015.08.30. 19:51:36
  • jazzy
    #73727
    Miért kinek kéne? Aki napi 1 órát játszik?
  • SLICK
    #73726
    na én azt már most látom, hogy a Top elsőket nem lehet befogni leaderboardon. Alig 2 nap alatt 60-as greaterek meg 5-600 paragon lvl...
    Ez azért már tényleg gáz, hogy a no liferek tudnak érvényesülni, meg akik mögött olyan klán van, akik tudják őket boostolni.
  • Lokker
    #73725
    Elég kicsi a kép...
  • McHaals
    #73724
    Ez de beteg...
    torment x rift 2 perc alatt, EU első
    24 óra játékidő, 516 paragon... alszik az ilyen egyáltalán?

    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2015.08.30. 14:12:07
  • Lammer
    #73723
    valamit felreneztel...
    "mert biztosan socket-el" PONT, ez az ami kotelezo most mar a tobbi random a staton(str+dex amit valasztottal stb.) kivul ;)
  • malystryx3
    #73722
    Sziasztok! Segítsetek nekem legyetek oly kedvesek ebben a hellfire amulet történetben. A külföldi videósok esküdöznek hogy 1-2 buildhez ezt kell használni. Nyugodtan craftoljunk, mert biztosan socket-el, chc és chd-vel jön ki. Ennek ellenére én 4-et kovácsoltam tegnap, és semmi critical-os stat. Újraroll-olni a kockában nem lehet, mert craftolt item-et nem fogad el. Ezek a critical statok a 2.2-ben voltak biztosak, vagy most is érvényesek még? Csak csupán a blizz ismételten rosszul bánik velem? Ebben kérném a segítségeteket. A 2.2-ben nem volt még hellfire cuccom...
  • morcosqtya
    #73721
    Új WD set (pókos) brutális. 2 db van eddig meg, az pont elég a pókhoz, expertről egyből tudtam is menni T1-re.
  • jocika
    #73720
    Köszönöm