78965
  • Ytar
    #73799
    Mberek!
    Hogy van ez a kockás dolog? .. Ha szezonális karakterrel kinyerek egy legendary power-t, az a szezon végeztével meglesz a normál karaktereknek is, vagy ott újra ki kell nyerni a kockával? Értitek .. ?!
  • Jani Hun
    #73798
    Amugyis internet konneksön kell hozzá, és ha van valami baj/bug/frissités akkor jön egyböl, nem kell manuálisan patchelgetni.
  • undY1ng #73797
    Várható új kiegészítő amit majd a Blizzconon jelentenek be. Sokszor szokott lenni D3 + RoS akció féláron. Peccsek? Ez már nem régi világ.. :D Amint felteszed a RoS-t, onnantól max 1 gigányi javítást letölt (2.3-ig) és már mehet is.
  • steweee
    #73796
    várható még hozzá kiegészítő vagy dlc vagy vmi ? és van már olyan kiadása ami fullos -? alapjáték + peccsek + reaper of souls ?

    nagjyából innentől kezdve érdekel egy játék.
  • Vincentcloud
    #73795
    Nekem, míg a battle net launcheren keresztül belépek, hátomszor van kiírva, alapból a launcherben 2 helyen, illetve míg jelentkezik be a diablo
  • hawkie22
    #73794
    Lehet, hogy neked ott van, nekem a Battle.net Launcherben semmiféle problémáról nem tesz említést. Ilyenkor azért elég meglepetés, hogy hirtelen elhull a karakterem egy DC miatt.
  • Daermon
    #73793
    Egész Blizzard rendszerben gond van.
    Ott az üzenet a bnet panelen.
  • hawkie22
    #73792
    Mi a tököm van a szerverrel? Folyamatosan dobál le riftek közben, utána meg alig tudok visszacsatlakozni. Annyira nem poén HC-n.
  • SLICK
    #73791
    Valaki érez késztetést arra, hogy átvegye tőlem az SG klánt?
    Én és néhány haver úgy döntöttünk, hogy egy másik klánhoz csatlakozunk. És mivel így nem maradna leader sem pedig officer, úgy gondoltam meghirdetem ezt a lehetőséget. Igazából nagy dolog nem lenne mert elég csendes a társaság most, de nem olyan elveszett hogy ne lehetne egy kis életet belevinni.
    Aki úgy érzi, hogy élne a lehetőséggel az írjon itt vagy esetleg privátba. Majd ha gép előtt leszek a klánon belül is meghirdetem.
  • McHaals
    #73790
    bár úgy látom van aki 40mp alatt tolta le ugyanezt. mondjuk azt is lehet überelni, csak némi időt kell a cuccra fordítani.
  • McHaals
    #73789
    még majd kicsit csiszolgatom, és lemegyek 10 perc alá :D
  • SLICK
    #73788
    nem nekem kell, haverom akarta letölteni, de valami koreai oldalra navigálta át. Ott meg nem találta meg. De közben már megtaláltam
  • undY1ng #73787
    ***khm khm, már csak ha gugliba beírod, az első találat az lesz, direkt nem írok linket.***
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.09.10. 17:28:23
  • SLICK
    #73786
    hol lehet letölteni a Turbo Hudot?
  • McHaals
    #73785
    nem ad +charge-ot.
    amikor használod set nélkül, akkor ugye van alapból 2-3 charge (skillfüggő). Ha ezeket elhasználod, akkor cooldown jön.
    Ha rajtad a set, akkor nem veszi el a charge-ot, hanem helyette 75 spiritbe kerül a használata. Ha nincs spirit, akkor viszont a charge-ből nyomja, ugyanúgy mint a set nélkül.
  • Phara
    #73784
    A Thousand storm setnél a 4. bónusz mikor ad + charge-t a dashing strike-hoz?Nem jöttem rá.
  • who am I 7
    #73783
    kemény, systore nem xarozik, 1 hét alatt belerakni 100 órát :D
    de megvan az eredménye.
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2015.09.06. 00:47:34
  • jocika
    #73782
    Mi a rák van? Olyan lagok vannak, hogy csak kapkodom a fejem.
  • Systore #73781
    erre a postra nem számítottam, köszi :D
  • Lammer
    #73780
    Szereny a mi Systore kollegank, de ennyit megerdemel, hogy egy nagy GZ-t kapjon :)

    Barb solo Seasonal Hardcore:





  • McHaals
    #73779
    jaja, én is meghagyok minden kasztból 1-et, és kész
  • Lokker
    #73778
    Nekem 1 van mindenből és a használhatóbb set-ek el vannak rakva oszt csókolom
  • undY1ng #73777
    Én az összeset kitöröltem csak a wizz van amit kezdtem S4-ben. Hiába, az én szememet zavarta az, hogy amiket felhúztam régebben, azzal úgy sem fogok játszani többet.
  • jocika
    #73776
    Sajnos túl sok karakterem van már. Ti töröltök karaktert? Vagy ez csak nekem probléma?
  • Shion
    #73775
    Utóbbi pár napban én is tudtam lassan Torment szintben felfelé lépegetni (T2 -> T7) és igazolhatom, hogy magasabb Torment szinten jobban potyognak a cuccok. Csak hát addig eljutni kínszenvedés. A klán társak jó része kisebb, mint én, tehát nekem kéne húznom őket. Public-ban meg a nagyok lelépnek, mielőtt elkezdődne a csata. Nagy mázli kell, hogy egy nagy hajlandó maradni és húzni a kisebbeket. Így lehet noszogatni a többieket, hogy menjenek nagyobb Torment szintre, csak hát hogyan? :(

    Amióta sima Rift-et ingyen nyit az ember, mert nincs hozzá szükség sima Rift kulcsra, azóta nem sok értelme van végigpucolni a Rift-et. Ugyanis addig, míg a Rift boss után maradsz kipucolni és leölsz még 4-5 boss-t, addig egy új Rift-ben eljutsz a főboss-ig, aki pluszban GR kulcsot is dobhat. Szóval szerintem sem érdemes már Rift főboss után benntmaradni.

    Paragorn farmolásra a Cow (tehén) pályák és a GR-k a jók.
    Pénzfarmolásra a Treasure Vault (Puzzle Ring-et dobjátok a Kanai Cube-ba :) )
    Bounty-kat én alapanyagért csinálok, hogy tudjam a Kanai Cube-ba dobálni a buffokat, stb.

    A bónusz küldetések (pl. Season 1-2-3-4, Slayer, Champion, stb) nagyon ötletesek és adnak egy kis plusz élményt a játékba, hogy megcsinálja őket az ember. :) Lassan kész a Champion is nálam, pont emiatt megcsináltam a GR30 solo-t ma reggel, egész könnyedén lement. Sokszor alábecsülöm a szintet, hogy mit bírok és mit nem. Haverok noszogatnak, hogy menjek már fentebb :)

    Egyszóval Season 4 sokkal döcögősebben halad, mint az előzőek. Kis szinten szenvedés, nagy szinten már jobb a helyzet, csak hát oda eljutni nem egyszerű.
  • Lokker
    #73774
    Próbálom leechelni t6-ot publikban :) de mindig olyanba futok bele akik csak bossig mennek, hiába mondom hogy fullon takarítsunk, annyit írnak vissza only boss. Egyedül meg csak max t5 megy
  • Oriza
    #73773
    Ott a baj, hogy ezen a szinten megrekedsz. Az 50-es rift még megy, abból mehetsz akármennyit, én is ezt csinálom, de nem esik olyan tárgy, amivel fejleszteni tudsz. Mindenből ancient kellene, de nem adja, se Kadala, se riftek, se über bossok, esetleg a cube néha kisegít. Az 55-ös rift végén kiesik kb. 8 legendary, de mindegyik megy a kukába, mert fostömlő. Ahhoz hogy fejlődjön még a kari, már max. közeli ancient kellene mindenből. A cimborád mázlista a Star of Azkaranth-tal, azon még egy kicsit alakít 10/88-ra és használható lesz, de igazából Hellfire Amulet kell szinte mindennek. Ez persze csak SC :D Szóval értem én hogy erről szól a játék, hogy loot-loot, de ...
  • Lópikula
    #73772
    T6-on? T10en tolom. Ott zuhan a lego. Magasabb grt riftben okádja a legot a végén. Párom kb 10 órát tolta a WD új settje ott villan rajta. Cimborám monkkal mindene megvan. T4,5ön vacak se esik. Bepofátlankodtam mikor a T2öt se tudtam T6ra. Volt egy DH 4 perc volt egy rift, egyik körben kiesett a fegyó és a shield, csak kamilláztam. Canai Cube nemnormális. Összeszedek 250-300 db deathbreathet ráállok valamire és tolom míg ki nem adja. Mindezt úgy, hogy 4ig melózok 9, 10kor már leteszem a játékot. Riftbe megyek nem állok le kötődni mobokkal csak és kizárólag elite pakkok. T8tól felfele 2 db-t dobhatnak. Egy kör olyan 20 db minimum, ami kb 10 perc, úgy hogy a rift boss után nem zárok. Barbi cimborám bejött első lootja 70en a fire védő amulet, chd 88, chc 8, str 745, lukacska. Normális? :D Párom arra panaszkodik, hogy így nem izgalmas, hogy már megvan a settje. Be kell menni magasabb szintre srácok.
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2015.09.04. 07:55:05
  • SLICK
    #73771
    Nekem most nagy mákom van ebben a szezonban, 1 óra alatt kidobott minden új setet Kadala a crusaderemnek. Tegnap este még egy Furnace is esett az egyik goblin packból. Best in slot Hellfire amuletet craftoltam másodjára.... Viszont normális gyűrű még nem esett, pedig season 3-ba meg annyi esett a barbáromnak mint a tetű, főleg a convention of elementsből.

    Amúgy akinek nem esik loot az próbáljon meg belépni partyba és T6 SPEED riftezzen. Most haverommal egymás után 4 riftet mentünk és majdnem 30 leg/set item esett ezalatt. (teljesen kipucoltuk, nem csak a bossig).
  • Lokker
    #73770
    igazán futhatnánk pár kört t6-on hátha szerencsét hozol :D
  • McHaals
    #73769
    mákos vagy akkor. nekem még értelmes cucc nem esett s4-ben. 2db set item, 1db monk fegyver, a royal grandour ring és kész, ennyi. 25 óra alatt.
    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2015.09.03. 23:04:19
  • Lokker
    #73768
    nálam nagyon döcög a cucc, egész nap toltam mondhatni és egy set vállas esett és az is kritikán aluli
  • Lópikula
    #73767
    péntek óta tolom crusaderrel 2 ancient set darab (többi lego), ancient fegyó, és kvázi minden megvan, 2 furnace is esett, unity, restraint focus és a kívánatos ringek, canai cube cuccok, grt rift 50 meglett, nem látom hol a baj
  • Lokker
    #73766
    3 t6 rift és nulla loot
  • Lokker
    #73765
    Kiesett végre a set vállas de a 4-ből 3 statot cserélni kellet volna rajta... :D
  • torrente111
    #73764
  • Lokker
    #73763
    Haver 800 para felett volt és neki a hydrás fegyver kellet, esett összesen neki 1 darab... szóval nekem elég sok fegyver ancientben csak legenda maradt :)
  • Vorrhess
    #73762
    Omg az komoly ,remélem azért én szerencsésebb leszek ebben a seasonban. S3-ban nekem esett 3 Furnace is.
  • McHaals
    #73761
    most is mentem 5 t4 riftet, 1 db amulett esett.
    asszem egyelőre hanyagolom a monkot, kezdek egy wd-t este.
  • Lokker
    #73760
    Furnace, én még soha nem láttam esni, pedig 600 paraszintet toltam s3-ban, azalatt nem esett egyszer sem, még kadalától se...