78965
  • Hunter of Deer
    #73719
    Season 3bol amik a ládában voltak cuccok azokat mindet elküldte levélben, és a nonseason kariddal ki tudod venni.
  • jocika
    #73718
    Kihagyás után elindítottam a játékot, 2.3-as javítás települt. Viszont abban kéne segítség, hogy bal alul lett egy boríték. és rákattintva jött egy lista, amiben legendás kövek, ékkövek, stb van. Nem derült ki számomra, hogy ezek mik? Volt egy session 3-as játékom, lehet abból mutatja az átvehető elemeket?
  • BladeW
    #73717
    ~20 körül esett nekem is egy. Használhatónak tűnik, ha összegyűlnek a petek egy elite packet símán 1 hitelnek (hard). Később meg bedobható Cube-ba.
  • McHaals
    #73716
    arra lenne, nekem viszont egyszer sem esett... csak fos esett 70-ig. Talán 1-2 fegyver amit pár szintig tudtam használni
  • titani
    #73715
    ez a Nagelring sztem lvl gyorsításra van, lvl 63 ig háromszor dobta ki./ persze más szinten/
    Utoljára szerkesztette: titani, 2015.08.30. 09:04:24
  • McHaals
    #73714
    a Bovine Bardiche meg a tehenészetbe visz
  • mkfdd
    #73713
    Ha puzzle ringet behajítjátok a a kanai kockába nyit portált greeds domainbe
  • Lammer
    #73712
    nekem is az esett wizzel :)
  • Alexzel
    #73711
    Igen. Tegnap 2 vállvértet próbáltam Legendary-ra váltani és mindkét alkalommal a "Roland's Mantle" setes vállvért lett belőle.

    Az nagy máknak számít, ha frissen indított (12-es szint) Season 4-es DH-nak az első legendary item ami esett a Nagelring (Treasure goblinból, a temetőben)? Így első ránézésre elég sokáig fogom hordani.
  • undY1ng #73710
    Ümmm, pedig szezon hype kezdet elejéig jó ez :P
  • Lammer
    #73709
    erdeklodes hianyaban (2-3 ember lezengett) disbandoltam
  • titani
    #73708
    Thx , ez hasznos lessz sokaknak.
  • undY1ng #73707
    SGHC klánnal mizu?
  • CalebJoe
    #73706
    A kocka megszerzése
  • Hunter of Deer
    #73705
    hali!
    hogy erdemes kezdeni az S4et?
    storyt kell vinni? vagy lehet egybol bounty? a kockat hogyan lehet osszeszedni?
    ty
  • Phara
    #73704
    Hali!

    A kockában mikor rare-ből lehet legendaryt csinálni,abból lehet set item is?
  • titani
    #73703
    hali , ezt a Kanai's Cube -t hogy lehet megszerezni ? quest line ? vagy honnan indul ?
  • Lammer
    #73702
    nekem a kari krealas sem megy :D bealltak a szerverek eleg szepen :D
  • Lammer
    #73701
    jo hat ne haragudj mar :(
  • Yserac
    #73700
    Blizz szerverek egész jók voltak az előző szezonban. Össz-vissz egyetlen karakterem volt halál nélkül. Annak előtte egy meghótt'.
  • Yserac
    #73699
    Milyen stílusú lett a WD az új peccsben? Nem nagyon követtem a változásokat. Nekem örök kedvenc volt eddig HC-ra, mert jól lehet vele GR-t menni viszonylag biztonságosan.
  • undY1ng #73698
    Én támogatom is, szerintem sincs semmi kihívás sc-ben... még a vérpistikés időszakomban biztos nem tudtam volna elképzelni, de hiába, hogy sz*r blizz szerverek, akkor is HC for life.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.08.28. 15:20:26
  • morcosqtya
    #73697
    F..omat, ötig várni.....
  • mooo
    #73696
    Igen tudjuk hogy HC,még nem volt olyan üzeneted,amiben nem említetted volna meg valamilyen formában...
  • Lammer
    #73695
    en maradok DH-nal nekem PTR-en nagyon bejott a Yang bow... elmebeteg multishot orgiat toltam vele (+Cinder kockaban) :D
    de ha kilovoldozom magamat akkor kivancsi leszek az uj WD cuccokra is :)

    ja es persze only Hardcore :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.08.28. 11:12:53
  • McHaals
    #73694
    adventure-ban megkapsz mindent, kivéve a cube-t
  • Shion
    #73693
    Sziasztok, a Diablo 3-ban új játékosnak tartom magam, mert alig 2 hónapja játszom még csak. Ebből kifolyólag az első Season zárást és új megnyitását élem át, emiatt sok kétely és bizonytalanság van még bennem, hogyan is zajlik.

    Ma délután ugye bár elindul a Season 4 és nulláról indíthatunk új karaktereket benne. Kérdésem: a Follower-ek használatához kell csinálnom a Season 4-ben Story küldetéseket is? Vagy ha csak Adventure módban tolom level 1-től a S4-et, akkor is tudom a Followereket használni?

    A Story módot Normal-ban már anno egyszer végigtoltam és így mindegyik Followert tudom most használni, ha ez segít a válaszadásban.

    Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
  • McHaals
    #73692
    ti mivel kezditek az s4-et? érdemes egyáltalán új karaktert kezdeni?
  • Lammer
    #73691
    Koszonjuk a segitseget, de mar itt nem is olyan reg linkeltek:
    katt

    szerk: beraktam bannerkep ala a diablohungary-s linket!
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.08.28. 10:14:27
  • Cortinaar
    #73690
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy korábban valaki leírta volna-e, de mivel én is ezzel a hibával küzdöttem, és EZ MEGOLDOTTA, így megírom, hogy a Diablohungary oldalra felkerült a Desolate Sands bug (KÉPERNYŐ KIFAGYÁS HIBA) - Megoldása:

    Több régebbi típusú AMD gyártmányú videókártya illesztőprogramja hiányos néhány helyen, ha a Diablo 3-ról van szó, az eredmény: fagyás a Desolate Sands terület környékén. Íme a hiba javítása:
    Az AMD kártyák hiányolnak néhány régebbi DLL fájlt, amit ha sajátkezőleg pótolunk, megszűnik a hiba forrása.
    1. lépés: Az alábbi linkről le kell tölteni a directx 9.0 / 13.12.zip állományt.

    LINK

    2. lépés: A tömörített állományban lévő kettő darab fájlt (atiumd64.dll és atiumdag.dll) be kell másolni a játék gyökérkönyvtárába. (*Meghajtó*:\...\Diablo III\).
    Az ez után elindított játék, már több mint valószínű, hogy problémamentes lesz.

    Ezen az oldalon található, ha valaki onnan szeretné megcsinálni:
    http://www.diablohungary.hu/hirek/altalanos/desolate-sands-bug---megoldas_2015-08-27

    Köszönjük nekik.
    Üdv.
  • malystryx3
    #73689
    Ekkora blamát srácok. Találtam egy rare egykezes kardot, bedobtam Kula Zolinak, hogy csináljon vele valamit, elsőre kidobta az In-Geom-ot :) Ezért küzdök már több hónapja.. Úgy röhögtem, majd leestem a székről :)
  • Vincentcloud
    #73688
    Ez már csak ilyen kegyetlen világ. hovatovább testvérem 40-es greater riftet solozta (537 paragon), mikor boostolta a gemjeimet, mivel az én karaktereim csak meghalni jók oda
  • Lancus
    #73687
    A paragon számításról annyit, hogy azt a 200-at amit átváltottak 5-re, kb 1-2hét alatt szedi össze az ember, miután para 1-től még közel nem olyan erős mint 600-nál. ( azt az 5 szintet amit adtak érte, 600 felett 2 nap alatt szedem össze kb. ) Következésképen a befektetett munkát és időt kellett volna konvertálniuk, nem azt hogy a paragon mennyi xp-t takar. Gyengébbek kedvéért : Paragon szintek elején az ember lényegesen kevesebb XP-t szerez mert nem T6-ot darálja ezerrel... Csak az első kb. 50 szint jön gyorsan, ( mert kevés a szintlépésekhez szükséges igény ) ez pedig messze nem ad akkora drop dömpinget hogy ömöljön a továbbiakban a paragonhoz szükséges XP. Ezért átverés a számításuk, mert nem a befektetett melót, hanem az XP-t konvertálták. Nem az "átverős táblázat" szerinti számolás matematikai helyességét, hanem a táblázat méltányosságát vitatom, hiába linkelgettek táblázatokat. Ez pont olyan mint mikor GR után 3x80%-ra 3xfailedet dob ez számomra = átverés
    Monkom pedig pont nincs, minden más van...
  • malystryx3
    #73686
    Kipróbáltam ma rare cuccból legendásat csinálni, daibo-t próbáltam kovácsolni hátha kiesik a Flow of Eternity. 4 próbálkozásból 2 ancient lett, persze nem az esett, de még próbálkozni fogok, hátha beadja. Ez azért nem rossz, affix-el és affix nélkül összesen 7 féle lehet, elég jó rá az esély :)
    Az In-Geom-nál ez az összeg már 16, szóval ott már lehet próbálkozni. Így talán több az esély, mint Kadalánál, és bárhol találni. Próbáljátok ki, hátha.. :)
  • Lammer
    #73685
    PTR-en kenyelmesen farmoltam T10-et >>>>HC-n!<<<< UE DH-val...az, hogy softcoreon a sok p**nci azt sem tudja mi az az odafigyeles (csak megy elore eszetlenul)+megfelelo toughness/dps egyensuly az nem minosit mast csak sajat magukat...

    majd ha Te is megtanulsz jatszani rendesen es a sajat benasagodat nem kulso tenyezokre fogod (minden es mindenki hibas es kulonben is elmehetnek a francba hozzaallas) akkor majd rajossz, hogy igenis lehet haladni tétizen meg gr40+-on csalas nelkul is... :)

    A paragonos kirohanasod meg aranyos volt es latszik, hogy soxor nagyon csunyan belelovoldozol a levegobe :) (Hawkie jol leirta az OSSZ XP adodik ossze... es ha otthon vagy a hangtechnikaban, akkor hasonlo az elv mint ott... minnel magasabb a "dB" (paragon) az hangeroben drasztikusan mutatkozik meg (egyre tobb xp a kovi szinthez) ;)

    (Ja vidikartyas tippet koszi majd kiprobalom ha szarakodni fog)

    jo jatekot!
  • dantor7
    #73684
    Annak a két bountynak az idő/reward aránya nem túl jó. Ráadásul fields of miseryben ledobálnak a kácskék!
    Cavern-t meg nem kell senkinek bemutatni, nagyon hosszú és "nehéz" a többi bountyhoz képest.
    Act 1 bountyk messze a legkönnyebbek, mivel retardáltak a szörnyek és kész :D (kivéve a 2 pirossal jelzett helyen)

    Másrészt a T1 azért járható út, mert a craft rendszert átalakították, és tudsz brutál fegyvert kraftolni.
    Van egy lvl50 WD-m, még S3-ban kezdtem, de nem adtam neki semmilyen cuccot, viszont gyártottam neki egy fegyvert amiben volt socket, raktam rá -ilvl-t, és sima a T1.
  • morcosqtya
    #73683
    Level 26-nál torment 1 fokozat?
    Wtf?
    Az enyhén szólva túl erős lesz szerintem...
  • morcosqtya
    #73682
    A pirosakat miért ne háborgassuk bountyknál?
  • dantor7
    #73681
    Ahogy a csapatommal tervezzük, mindenféle guide-ok olvasgatása után:

    1, story mode / normal, a The Royal Crypts checkpointig (ez kb. level 10-12)
    2, adventure mode / bounty Act 1 / master lvl22-ig

    Act 1 Bountyk: Bountyk

    lvl18: fegyver craftolás
    lvl22: fegyver craftolás,
    3, adventure / bounty Act 1 / T1
    lvl26: fegyver craft
    lvl29: fegyver craft
    lvl33
    lvl35
    lvl40
    lvl42
    lvl47
    lvl52
    lvl57
    lvl61

    Mivel a craft rendszert megváltoztatták, és a low-level dolgok szinte semmibe nem kerülnek, hát még a reforge (3 rare és 3 kék cucc kell hozzá), simán le lehet gyártani a következő tier fegyverét -level requirementtel és sockettel.
    Hja, az megvan, hogy kevesebb gem Tier van lvl61 előtt?
    Illetve létezik "gem goblin", ami Tormenten ölve garantáltan dob Imperial gemet, akármilyen szintűek is vagyunk.
    Ezzel párosul az új shrine, ami goblinokat idéz: youtube
    -> amennyiben Imperial Ruby esik, nyomás Leoricot ölni, mivel garantáltan dob socketes fejest, és 75-100%-al hatásosabb a benne lévő gem.

    Szerintem pikkpakk meglesz a level 70 :)

    Utoljára szerkesztette: dantor7, 2015.08.27. 14:28:24
  • morcosqtya
    #73680
    S4-ben witch dokit készülök indìtani csak nem tudom hogy érdemes-e vele foglalkozni.. Nem tűnik túl tápnak ez a kisállatgyűjtős köpőcsövezés... Azért lehet vele eredményt elérni? Vagy csak paragon 800 körül? Olyan tömegirtása nem nagyon van mint barbárnak vagy wizardnak...