78965
  • Lancus
    #73879
    Teljesen mindegy mit kezd el gyűjteni az ember, mikor annyira silány a dobás, hogy ancientre esély sincs. 2x600 paragon alatt dobott pl barbáromnak 0 db. ancient bul-kathost. Egy ideig szórakoztam a ládával, de a 4-500-adik próbálkozás után beláttam hogy az is csak átverés. Akárhogy nézem ezt matematikailag ez pontosan 0%-os dobási és kraftolási aránynak felel meg, ráadásul ismerőseim is így jártak kb. Akinek nincs még meg a kieg. , javaslom ne is vegye meg, mert már AH sincs, a 0%-os ancient szett drop mellé. Sajnos ezt a játékot beteg pénzéhes emberek fejlesztik, akik látványosan nem akarnak adni semmit, mások kárában lelik saját örömüket. Nézzetek csak rá a mostani season jutalmakra : 1 kutya, ami semmihez semmit nem ad, csak terheli a videókártyát, jah, meg a portraitok.... Óriási, köszönjük ! Kb. olyan mint az előzőnél a zászló... Nézzétek meg hányan rohangásznak vele, kb. senki, mert már égő, annyira primitív. Ezer féle jutalmat lehetne kitalálni, de a nagy Blizzard csak rágja, tovább a sz@rt, nem képes adni pár darab sockettező követ, vagy 1db. sima legendből anci-ra húzót, vagy akármit. Ezek mennek : zászló, kutya, acsívment, magyarán a semmihez semmit nem adó értéktelen hulladékok.
  • morcosqtya
    #73878
    Miért csak seasonben az uliana?
    Uliana monkomnak (non season) mondták tegnap hogy az már kifújt, nem "menő" :) hanem a spirit generatoros az ász.
    Simában az uliana miért nem jó?
  • skinnyman
    #73877
    Hat, a leiras alapjan "required", es ha jol nezem, gyakorlatilag duplazza az utesek szamat, igy peldaul az effektiv sebzest is. Szoval max atmenetileg birod ki nelkule, hosszutavon mindenkepp kell ahhoz buildhez sztem.
    En amugy nem seasont nyomok, most Shenlog Fire Dash-el nyomom, de ugy latom h a Spirit Generator build a menobb mar mostanaban, seasonalban meg ugye Uliana...
  • Cortinaar
    #73876
    Mert hülyeséget írtam :D
    Szóval? Érdemes nélküle, vagy nem?
  • skinnyman
    #73875
    Ja, a Lion's Claw? Az mitol Focus? :)
  • Cortinaar
    #73874
    Ja, én a fegyverről beszélek, ami season4-ben van. (Oroszlán fej)
  • skinnyman
    #73873
    Nulla darab jelenlegi endgame build-rol tudok (egalabbis monk-nal) amiben ne lenne benne a restraint/focus. De szimplan damage szorzot ad, nem nagyon kotodik semelyik buildhez/kaszthoz sem.
  • Cortinaar
    #73872
    Uliana's monkot Single-ben is érdemes építeni Focus nélkül? Vagy a Focus miatt lesz csak ennyire jó és használható?
    Nekem valahogy elég sebezhető a Shenlong's fire monk, de lehet a játékstílusommal van baj.
  • morcosqtya
    #73871
  • Hecker007
    #73870
    Dobtam egy pm-et!
  • Lammer
    #73869
    Diablofans monk toptol lefele :)

    van tobb fajta solo, csapat miegymas :)

    AKI SHC-zik vegyen fel batran!
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.10.10. 13:06:48
  • NeoMaN
    #73868
    csak 3-at kellett volna visszaolvasnod
  • morcosqtya
    #73867
    Azt is felraktam de .. khmm. nem tudom mit kell csinálni... :))
  • Hecker007
    #73866
    használjatok teamspeaket, van ingyen szerver is csak regelni kell
  • NecroJoe
    #73865
    Tudnátok ajánlani valami ütőképes buildet HC monkhoz? Cuccok kb megvannak (minden szettből 3-5 db, RoR aprószarok) csak össze kéne rendezni őket minél hatékonyabban a megfelelő skillekkel.
  • morcosqtya
    #73864
    2015 van, szondát küld az emberiség a plútóhoz és nem lehet egy szájbavert skype-ot megírni úgy hogy plug & play legyen???? Hát menten beszarok.
    Nem hallok rajta szart se, se a másik fél engem. Már az összes beállítást átbújtam, egyszerűen nem hisazem el, hogy szar.
    Win 10 alatt nem megy a skype vagy mi a szar???
  • Synchronous
    #73863
    Elhiszem, de én mindig a dobozos verziót veszem meg, mert szeretem ha kézzel foghatóan is megvan a játék. Az ára lényegtelen... szóval amíg van lehetőség dobozosan is megvenni, addig én ezt a módot fogom választani. Én ilyen régimódi vagyok.
  • SLICK
    #73862
    1. Mehet a skype, nem lesz gond.

    2. Monkhoz nézz buildet a diablofans oldalán. Van most több jó build is, amelyik tetszik neked azt használd
  • morcosqtya
    #73861
    Monknál el kéne dönteni, hogy a fennmaradó 1 helyre fire ally-t vagy mantrát rakjak be. Melyiket érdemes?
    (paragon level 570 körül, T6-7-en játszom)
  • morcosqtya
    #73860
    Játék alatt gond nélkül mehet a skype? (Team speak miatt kéne)
    Nem dob ki vagy akad?
    COD4 régen kidobált miatta olykor...
  • Mr_no_NaMe
    #73859
    Ha csak a keyt vetted volna meg jóval olcsóbban, akkor 5 perc múlva is játszhattál már volna xDD

    Amúgy lehet megveszem a kieget...vonzó az adventure mod, lehet kipróbálom életemben először a HC-t is...seasonalbe :D
  • LaposElem
    #73858
    Karaktered nem fog törlődni ha ugyanazon az accounton aktiválod.
    A cuccok miatt ne aggódj... pár szint és kuka lesz mind úgyis.
  • Synchronous
    #73857
    Kijátszottam a Starter Editiont, a böszme csontváz gyerekig jutottam el, sajna nem enged tovább. Most gondolom valami aktivációs kód kéne hogy a teljes game elérhető legyen. Meg is rendeltem a játékot, már elvileg holnap érkezik. Szóval akkor már nem kell külön felinstallálni csak kinézem a kódját, beírom, és folytathatom onnan ahol abbamaradt? Mert nem szeretném ha törlődne a karakterem, ugyanis sikerült pár rare cuccot összeszedni és elég jók úgy nézem.
  • Grove4
    #73856
    Megoldottam!
  • Grove4
    #73855
    Sziasztok!

    Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy amikor Diablo ellen mész, levered az élete felét, aztán töltőképernyő és utána server disconnected?
  • morcosqtya
    #73854
    Igazán lehetne több pet és tudhatnának is valamit ha már vannak.
    Ha nem is harcolnának de szedhetnének nyersanyagot vagy tauntolnának vagy bármi.
  • morcosqtya
    #73853
    Szegény kispet nagyon csúnya.
  • Jabar
    #73852
    + seasononkénti cosmetic cuccok (skin, zászló, pet, stb...) akit ez érdekel
  • skinnyman
    #73851
    En nem season-oltem meg mert lusta vagyok uj karit csinalni (nem mintha nem lehetne felhuzni oket gyorsan), season-nek igazabol csak annyi elonye van, h van ott nehany exkluziv targy amig veget nem er, szoval csak endgame-nel van jelentossege, es ott is csak ez az 1-2 honapos exkluzivitas az elony.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.10.07. 15:55:57
  • Maak
    #73850
    Kieg nelkul gyakorlatilag nincs ertelme a jateknak ma mar. Vegigjatszod a kieget lvl70-ig, es utan johet az igazi josag. Mar ha nem zavar, hogy sokat kell farmolnod.
  • Mr_no_NaMe
    #73849
    Az én pénztárcámnak kicsit drága :D Ennyi pénzből 5 egész bontatlan csirkét veszek ami elég 3 hétig :D

    Amúgy blizen, de talán még olcsóbban is láttam, 5300-5500 körül csak a keyt.
  • Carmang
    #73848
    6 rugó a kieg? Hol? Azonnal megveszem :)
  • Mr_no_NaMe
    #73847
    Kicsit elolvastam ezeket a dolgokat. Ha jól értem a kiegészítővel bejött egy csomó új dolog, tehát végre van értelme 2 végigjátszás után is nekiindulni.

    Ha jól olvastam, akkor konkrétan alapból season karaktert érdemes csinálni (főleg ha nincs másom), mert season végén amúgy is a saját közösömbe kerülne, csak az alapjátékban nincs lehetőségem a sok kisküldit megcsinálni? Kicsit bonyolult lett ez nekem amióta megjelent :/ Jó rég is volt..
  • Mr_no_NaMe
    #73846
    Szia!

    Én tegnap előtt kezdtem újra, legutóbb akkor játszottam vele amikor megjelent (akkor nem tetszett).

    Az én tapasztalatom az, hogy konkrétan annyi sárga-legendary cucc esik, hogy talán már sok is (na jó nem).

    Fél óránként 1 legendary, 5 percenként 1 sárga.

    Kb 80% MF-el.

    Nekem is lenne egy kérdésem: megéri megvenni a kieget? Mivel sajna csak neten lehet játszani, nagyon sajnálom rá azt a 6 ruppót.
  • Synchronous
    #73845
    Üdv

    Én most telepítettem fel először a Diablo 3-at, az első és második részt sokszor kijátszottam, de sokáig nem tudtam kibékülni a 3 kissé eltérő stílusú képi világával, de rászántam magam hogy csak ki kéne próbálni. Végül is meg lehet szokni, csak ami bosszant hogy nem tudom eltüntetni a jobb oldali minimap-ot, és így sajna elég nagy részt kitakar a képből. Ez zavaró még akkor is ha átlátszó... nem lehet valahogy kilőni?

    Ami még feltűnt hogy a legyakott monszták alig dobnak el cuccot. A 2-ben nem győztem felszedni... bár még az elején járok az tény.
  • Lantee
    #73844
    OK, akkor vásárlás indul (hol lehet a legjobb áron beszerezni?), és addolok egy pár itteni arcot is. :) KÖSZI!
  • Lammer
    #73843
    vedd meg a kieget, de tenyleg, teljesen mas dimenzio :)

    es ha HC-zol vegyel fel, segitunk ;)
    (en mar csak HCzok)
  • skinnyman
    #73842
    Sztem mindenkepp kell a kiegeszito h elvezheto/jatszhato legyen a jatek, jelenleg season 4 letezik es a tobbi nem, season-bol elvileg ki tudod szedni a cuccokat/karit de csak a season vege utan.
  • Lantee
    #73841
    Én bő két évet kihagytam, de nemrég újra feltettem, és rohadtul élvezem. Egyelőre indítottam egy Season karaktert, és azzal tolom offline, de már Hardcore-on. Ezzel kapcsolatban lenne is gyorsan pár kérdésem (felőlem jöhet véleményvezér és nagy arcú válasz is):
    - Ahhoz, hogy a Season elvárásokat teljesítsem, jól láttam, hogy meg kell vennem a kiegészítőt? Pl. Rift és Bounty csak akkor lesz elérhető?
    - Próbáltam volna tegnap másokkal csapatni, de percekig keresve sem talált játékost a rendszer. Ez csak azért volt, mert Season 1-ben vagyok? Máshol még lehet találni játékosokat bőven?
    - Amúgy meg, hogyan viszonyul ez a Season dolog a sima játékhoz? Régről bent van egy 60-as Monk-om, meg egy 45-ös Demon Hunter-em, most meg csináltam egy fain kis Gladiator-t. Ezzel a karival csak Season-t tudok játszani...ha jól láttam?

    KöszI!
  • LaposElem
    #73840
    Én nem vagyok már régen egy nagy játékos. Amikor elkezdődik egy szezon, választok 1 cass-t. Felhúzom 70-re (solo), pár rift, bounty, amíg meg nem néztem az abban a patchben lévő újdonságokat (új map, cube, etc...), a reward-okat össze szoktam azért kaparni, mert miért ne. De ennyi pont elég, hogy a következő szezonig pihenjen. Most úgyis jön a starcraft 2, kint a soma, etc...