78965
  • Metontour
    #73919
    Sziasztok!Nemrég kezdtem el játszani van egy 32-es szintű Monk-om normál nehézségen.Az normális hogy ennyire könnyű?Alázok minden boss-t könnyedén.
  • skinnyman
    #73918
    Nem kell ujrakezdened, egybol at tudsz menni.
  • Synchronous
    #73917
    Üdv

    Kérdésem az lenne hogy az V. Act-ba hogy lehet átjutni? Most végeztem az alapjátékkal normálon, nem volt nagy kihívás, viszont nem szeretném addig nagyobb nehézségen újrakezdeni míg a kiegészítő Act-ot végig nem tolom. Szóval ha megveszem a kieget és feltelepítem akkor simán átenged az V-dik Act-ba, vagy újra kell kezdenem az egész játékot az elejétől hogy megnyíljon az V-dik Act a végén? Sajna lövésem sincs hogy megy ez, még most játszom a Diablóval először... mármint a 3-mal.
    Utoljára szerkesztette: Synchronous, 2015.10.23. 22:39:47
  • Lammer
    #73916
    :D
  • pjboy091
    #73915
    Nagyon úgy néz ki, hogy nem várható nagyobb d3-as bejelentés a blizzcon-on.:
    http://www.blizzfeed.hu/hirek/diablo/a-mellekhelyiseg-is-fontosabb-a-diablo-sorozatnal_2015-10-20

    Pedig én reménykedtem, hogy bejelentik a kiegészítőt...
  • TBTPumpa
    #73914
    A két Opening Cinematic kicsit másképp:


  • morcosqtya
    #73913
    HGR?
  • gramaton
    #73912
    Hy! Tudtok jó magyar klán ahol gr 65-75 tudnék menni csapatban? Nem szezonban!
  • Pyotr
    #73911
    Sziasztok!
    Valaki leirná pontosan, hogy az enchantress Eirena's quest felvételéhez mit kell elötte csinálnom?
    Addig oké ,hogy kampány modban kell valamit megcsinálnom ,de nem tiszta a dolog:(
    Elöre is köszi a segitséget
  • Lammer
    #73910
    es gondolom az sc, ahol god mode van :) akkor ott valami bibi van, mert en anci yang nelkul (max ha volt 3 ossz anciban) is lehoztam HC-n az 55-ot az elozo DH-val :) uj DH-val mar nincs kedvem, mostansag suppolok inkabb :)
    (HT WD meg lement eleg szepen 52-on, hogy ott sincs ancim kb) ha kapok anci suwongot meg par szettet meg, szerintem 50 teteje meglesz, szuken 60)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.10.15. 17:53:29
  • skinnyman
    #73909
    T10 alatt azt mondani, hogy tul konnyu a jatek, meg amiatt nem hasznalni targyakat amiket hasznalnal, hulyeseg :) Ha tul konnyu, vedd feljebb. Ha T10 is konnyu, akkor ugyis endgame-ben vagy, es akkor meg johetnek a GR45+ -ok. :)
  • morcosqtya
    #73908
    köszi!
  • Synchronous
    #73907
    Oké, köszi mindenkinek a segítséget! Lecserélem a gyűrűt.
  • SLICK
    #73906
    rossz helyen keresed.

    Jobb klikk a portrédra bal oldalt fent --> View Leaderboards --> ezután valamelyik playerre jobb klikk --> View Hero Details és behozza az itemjeit plusz a használt skilleket (ez pont olyan mint ha Inspect-elnéd)
  • Carmang
    #73905
    CD Galaxisnál, és 576KByte-nál 6k alá esett a RoS ára, csaxólok :)
  • morcosqtya
    #73904
    Nem tudtam megnézni, nem találok inspect gombot. :(
  • SLICK
    #73903
    szoktad nézni hogy a Top játékosok Leaderboardson milyen buildekkel soloznak? Elég ha egyetlen item hiányzik és máris nem úgy haladsz (meghalsz, lassan ölsz... stb)
  • Maak
    #73902
    s4 elejen potyogtak a cuccok nekem, manapsag mar csak hulladek esik.
  • morcosqtya
    #73901
    Ezzel a monkkal GR44 solo-ban, de már többször kihalok.
    Lesz még jobb a gear ezek szerint... pedig már vagy 5 ancient set/legendary-m.
    Ugye esik még jobb is? :_(
  • skinnyman
    #73900
    Igazabol nyilvan az is a lenyeg, hiaba utsz 10 milliardokat ha azt lassan vagy keves szornyre utod, a valos meroszam nyilvan h mennyi szornyet olsz meg adott ido alatt, ahova pontosan annyit szamit h mennyiszer es mekkora teruletre utsz, mint hogy mekkorat. En eddig szoloban GR50-eset csinaltam csak, az aranylag siman megvolt, szoval valszeg tudnek meg boven feljebb menni, plane h a gear-em igazabol kicsit felkesz. Csapatban (3-an) meg GR60 volt mostanaban a szint, szoval ez meg epphogy a lelkes hobbi-amator szint :)
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.10.14. 15:46:42
  • SLICK
    #73899
    WD-vel Solo 60-as, ha találok jó csapatot akkor Support Barbárral bepróbálkozom 70-es greaterekre is, hogy a gemjeimet fel tudjam húzni.
  • SLICK
    #73898
    Már írták előttem is, de a Nagelring a felelős a Fallen Lunaticocért.
    Magasabb fokozatokon amúgy mégnagyobbakat robbannak csak jelzem, nekem volt 200+ milliós robbanás is főleg ha az elementes gyűrűm ráproccolt. De T3-as szinten nem lesz 1 mp a Boss, kell ott gyepálgatni még.
    Amúgy pont emiatt hordtam én is sokáig a gyűrűt mert sokat tudott segíteni egy-egy húzósabb harcnál, de lecseréltem miután kiesett a buildemhez szükséges másik gyűrű.
  • Shion
    #73897
    Én soha nem figyelem, hogy pontosan mennyit ütök, mennyi xp kell még számszerűen a következő szinthez, mennyi hp-ja van a boss-nak, stb.

    Csak azt nézem, hogy mennyire tempósan haladok az adott nehézségi szinten. Ha egy kék-sárga-lila kis boss-t le tudok ütni 10-15 másodperc alatt, akkor jó a tempóm. Ha ennél sokkal tovább tart, akkor inkább visszább veszek a Torment / GR szintből.

    A Monk-om elég nehezen gearelődött fel, ha jól rémlik Uliana set-ben van (kb. 1 hónapja már nem játszom). Alig van Ancient cuccom, gyakorlatilag a kinézett Build összeállt nekem, minden alkatrész megvan, igaz a legtöbbje normál minőségű darab. De így sem panaszkodom, mert p450-el lement egész jól (maradt vagy 3-4 perc hátra) a GR47 szólóban. Magasabb szóló GR-hez még nem volt lelkierőm, de az biztos, hogy GR-ben lehet a leggyorsabban fejlődni / gearelődni. Nekem a T10 már túl kicsi, GR 45-50 szinteket kell nyomnom a fejlődéshez. A fentiek ellenére mégsem tartom magam über tápnak, mert a magyar chat-n jó pár ember, illetőleg néhány ismerősöm már GR60-at tolnak szólóban és csapatban GR65+-t.

    Szóval lehet fejlődni a játékban, de lehetőség szerint mindig a legnagyobb nehézségi fokozaton játssz, amit még tempósan elbírsz. Kis szinten felesleges a saját idődet rabolni, arányaiban sokkal kevesebb xp és loot jön.
  • skinnyman
    #73896
    Mi koze a sebzesnek a T fokozathoz? Igen, endgame-ben amugy illik is milliardokat utni, akarmilyen is a builded :)
    Fire Dash build amugy ut nagyobbakat is, csak altalaban kevesebbszer (mivel spiritbe kerul) :)
  • jindesign0100
    #73895
    Szia!

    Az érintett tárgy az egyik gyűrűd: http://eu.battle.net/d3/en/item/nagelring
    Ha nem akarod, hogy idézzen akkor cseréld le egy másikra, vagy ahogy a kolléga mondja emeld meg a nehézséget! :)
  • dante3
    #73894
    Szerintem told feljebb a nehézségi szintet, nem baj ha segítenek, sőt..., nehezebb szinten úgy is több XP-t kapsz! Amúgy ha jól tudom, egy legendary gyűrű hozza elő őket!
  • Maak
    #73893
    Hat ha komolyan kerdezed, akkor a valasz : vedd nehezebbre a jatekot. Vagy keresd meg melyik itemnel van a leirasban a 4 kis dagadt demon.(bar nekem ilyen itemem meg nem voot.)
  • Synchronous
    #73892
    Pls help valaki... Most járok az Act I végén, és hozzám szegődött 4 darab kis dagadt démon. Szerintem valahogy én hozom elő őket csak nem tudom hogyan. Mindig segítenek a harcban, gyakorlatilag nekimennek az ellenfélnek és szétrobbannak a közelükben kinyírva őket a robbanással.

    Ez így oké, még az elején örültem is neki, csakhogy az a gond hogy túl könnyű lett így a játék. Már az én karakterem is túl erős normál fokon alig van kihívás sőt még segítőm is van Templar személyében aki szintén sokat fejlődött. Ezek a kis kövér monszták pedig kinyírnak mindenkit körülöttem, mert ahogy az egyik szétrobban előjön egy másik, szóval állandó a respawn és nem tudok velük mit csinálni. Amint előjön egy, vagy akár több ellenfél, ezek nekirohannak és általgyakják a másvilágra. Csak végigszaladok az üres pályán, mást nem is kell mellettük csinálni mert mindenkit elintéznek.

    A pohár akkor telt be, mikor az Act I főellenfelét egy másodperc alatt kinyírták... nekem hozzá sem kellett érni... csak néztem nagyokat. Egyébként elég durvákat sebeznek mert 4 ezret is sebez egy robbanás, és 4-en vannak ezek, tehát 16 ezres sebzésre is képesek ha együtt nekirontanak valakinek. Nem csoda hogy a Butcher nem bírta ki. Ez így nem jó, ebben semmi kihívás nincs.

    Hogy lehet őket eltüntetni? Talán felvettem valami itemet vagy valami fegyvert ami előhozza őket? Valaki help pls, nem tudom addig folytatni míg velem vannak. Semmi értelme így a játéknak.
  • Maak
    #73891
    45, annal feljebb nem tudok jutni. :s
  • morcosqtya
    #73890
    Nektek solo-ban hanyas grift a rekord mostani karakterrel?
  • SLICK
    #73889
    hagyd, ő csak egy világi buta troll :(
  • Lammer
    #73888
    nem
  • Whysper
    #73887
    Sziasztok. sárcok ,ha abarátom ps4-en diablozik nekem meg PC-n van meg. Tudunk együtt játszani valahogy?

    köszi a válazokat
  • dante3
    #73886
    Nem tudom te melyik D3-al játszol, de kb. 10 perce mentem monkkal egy T7 riftet, riftboss után letoltam a maradék 4 helyszínt/mindíg így csinálom, teleport oszlopig tart a rift :) /, 6 lego és 2 set-es cucc esett, ebből 2 anci! Ha nem is minden, de 2. körben tuti jön valami ancis cucc! Simán lehet tápolni a karaktereket!
  • Systore #73885
    lehet
  • morcosqtya
    #73884
    Hellfire amuletből lehet craftolni ancientet vagy nem?
  • morcosqtya
    #73883
    Ez a generator monk nagyon táp.
    T9-en is 1,2 - 2 milliárdos sebzések, pff.
  • Jani Hun
    #73882
    Azér az kemény ha azthiszed hogy a kutya terheli a videokártyát :D:D jótnevettem vagy 3 percig :D, amugymeg maradj FPS játékoknál ha instant, fix sikerélményért játszol. Én igenis berakom a kutyát mert aranyos és nem azért hogy villogjak. Bár lehet kiveszem, 10^(-6)%-al csökkent az fpsem :(
  • Lammer
    #73881
    meg trollnak is bena, az esetleg eszebe sem jut, hogy farmol DB-t (piszok hamar osszejon foleg ha segitenek)... es elkezdi a sargakat atkonvertalni legendaryva... ido utan csak bedob egyet... igy ket fronton lehet "tamadni" az rng-t... kadala meg konvert... de na... :) es ehhez csak siman nyomni kell a sima rifteket (DB meg BS drop miatt)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.10.13. 12:24:58
  • skinnyman
    #73880
    Vagy valamit rosszul csinalsz, vagy gecire peches vagy. Nalam a tapasztalat, hogy kb 10-bol 1 legandary targy ancient. Reforge-bol is lett mar ancient-em, nehany probabol :)
    " 1db. sima legendből anci-ra húzót" - ilyen letezik? :O