78965
  • SLICK
    #73959
    gondolom PTR-re megint nehéz bekerülni játszani igaz? Most kezdte el patchelni magát, gondoltam míg lejön, megkérdezem, hogy mire számíthatok..
  • mulli1986
    #73958
    Sziasztok! Tavaly karácsonykor megvettem az alapjátékot. Nyomtuk pár hétig, amíg szünet volt és volt időm erre. Most megint kezdődik ez az alkalom. Tekintve, hogy nem vagyok pro kategóriás játékos és a 2-ben nem voltak seasonok és egyéb battlenetes csatlakozási baromságok így most kérdeznék pár dolgot.
    Még season nem tudom mennyiben indítottunk pár karaktert. Volt season karis is, meg sima. Na most hogy beléptem, Patchelt egyet a gamma. Egyrészt Reaper of Soulsos logo jött be betöltéskor, másrészt a kariaim mind sima karakterek lettek, még a seasonosok is.
    Viszont egyik se tud csatlakozni a játékhoz, még ha nem is akarok közös szerveren nyomulni másokkal, csak singlebe magamban.
    Ennek van köze ehhez a season dologhoz? Illetve mik ezek a seasonok amik ilynekor indulnak?
  • SLICK
    #73957
    igen PTR a héten kezdődik
  • morcosqtya
    #73956
    De előtte még pár hét PTR nem?
    Szóval karácsonyig lesz P2.4-es Season 5?
  • SLICK
    #73955
    attól függ, hogy december hanyadikán lesz vége a Season 4-nek.

    Eddig úgy volt ha jól tudom, hogy vasárnaponként lett vége, rá pár napra a szerdai karbantartáskor fellőtték az új patchet, majd péntek este már indult az új Season
  • morcosqtya
    #73954
    2.4 patch decemberben aktiválódik?
  • undY1ng #73953
    Akkor valószínűleg javították.
  • Lammer
    #73952
    HOTAval igy tolom/juk mar regota... nincs ilyen gondom :) siman viszem TX-et HC-n
  • morcosqtya
    #73951
    Softcore papírkutya vagyok. :)
  • undY1ng #73950
    Ha HC-ban tolod, nem ajánlom ezt a buildet. 3x Haltam meg a ping-pong miatt, mert mindegyik alkalommal "láthatatlan textúrába" csárdzsolt a kedves barbim ahol szégyenszemre fehér mobok öltek le. Bár lehet azóta ezt már javították, de engem elég rendesen felb.szott. :)
  • morcosqtya
    #73949
    Mörszi! :)
  • Lammer
    #73948
    mörszilessz :)

    "Recharge time is reduced by 2 seconds for every enemy hit. This effect can reduce the recharge time by up to 10 seconds."

    tehat ha van density meg tudsz ping-pongozni is es haladsz elore a csuszkaval, ha nem szimpi a mobcsoport ;)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.11.09. 14:24:03
  • morcosqtya
    #73947
    És a furious charge melyik rúnáját ajánlod választani?
  • Lammer
    #73946
    ja, "csak ahhoz" :) jol jon a plusz sebzes hidd el amit a strong proccol + kicsit kontrollalod a tomeget :)
  • morcosqtya
    #73945
    Ja csak ahhoz kell?
    Hát az nem olyan nagy flash...
    Ezzel úgyis kalapálsz állandóan, charge ritka..
  • Lammer
    #73944
    becsardzsolsz?
  • morcosqtya
    #73943
    Kalapálósbarbárnak (Hammer of the Ancients build) miért használják a cube-ban azt a strong arm valamit ami knockback esetén 30% sebzést ad? Alapból honnan lesz ennek a barbár buildnek knockback-je? Mert anélkül értelme nincs.
    HoTA nem ad (bash runa) knockbacket legalábbis nem írja....
  • skinnyman
    #73942
    Tenyleg beszaras, igy mar lassan csak a kieg ota a patch-ekkel tobb dolog kerult bele, mint elotte kb osszesen :) ha uj act nincs is, a tobbi dolog boven valtozott kozben annyit mintha kiadtak volna megegy kiegeszitot :)
  • dante3
    #73941
    Az lehet, viszont azt csinálja amit szeret, és a nem kevés követő, néző a youtube-on komoly pénzeket juttat a zsebébe sztem!
  • Lópikula
    #73940
    ennek semmi értelme, a világát nem tudja ez a szerencsétlen
  • dante3
    #73939
    Egy kis bemutató Quintől
  • undY1ng #73938
    Remélem 2.4-re már MEGUNOM A RUST-OT és végre visszatérhetek Sanctuary-ba... Ez a szezon nagyon kimaradt.
  • Lammer
    #73937
    THornos Sadert DEVAROM!
  • SLICK
    #73936
    ez a játék egyre epikebb lesz... Mi lesz ha bejelentenek egy kieget is még vagy egy új Diablot? :oo
  • TBTPumpa
    #73935
    2.4 Patch - 3 új helyszín:
    1. Eternal Woods: Ruins of Sescheron mellett.
    2. Royal Chambers: Leoric kastélyában meg lett tisztítva a jobb oldali lépcsősor is a bejárat mellett, és bemehetünk az ő személyes lakhelyére.
    3. Greyhollow Island: ez Act V-ban lesz majd, Westmarchban.

    175 új bounty jön majd Act III, IV és V területén. Új típus is lesz: Bounty Grounds, ahová portálokon juthatsz be.



    A Season 4 decemberben fog véget érni!
  • pimpi001
    #73934
    Elindul a PTR akkor kiürül a sima szeró
  • dante3
    #73933
    lesznek érdekességek 2.4-ben
  • morcosqtya
    #73932
    tegnap megtaláltam a 7. lyukasztókockát is.. már nem tudok velük mit csinálni annyi van, de fegyvert meg nem dob.. :(
  • LaposElem
    #73931
    Mikor is kezdődik pontosan?
  • Lópikula
    #73930
    mért lenne azon vannak hogy nézzük a sok sületlen szájtépést pénzért
  • pimpi001
    #73929
    Mit tudtok? Lessz-e valami dupla xp vagy valami event a blizzcon apropóján?
  • Synchronous
    #73928
    Ok... sajna kezdő vagyok még a játékban.

    thx
  • Mephike
    #73927
    Bemész valamelyik kezdőre, ott odamész a segítőkhöz, kiválasztod a másik kettő közül a szimpatikusat, és azt mondod neki, hogy: Hire
    Vagy jobb click a máguslány fejére, és a skillbeállításoknál lecseréled a csirkés varázslatot.
  • Systore #73926
    Egy klikk atrakni a hexet a masik kepessegere. De levaltani a followert is annyi
  • Synchronous
    #73925
    Belekezdtem a kiegészítőbe, minden szuper benne, csak a segítőt kéne már valahogy lecserélni, illetve eltüntetni... az első négy Act-ot úgy vittem át hogy végig csirkéket püföltem... merthogy a segítőm mindenkit csirkévé változtat. Kicsit kezd unalmas lenni hogy a kieg-ben is egy komplett baromfiudvart kell lepofozni. Szeretnék most már igazi szörnyeket ütlegelni. Kár hogy lecseréltem Templart.
  • Lokker
    #73924
    Én most kicsit kiégtem a season miatt, így hanyagolom a D3-at. Ennek az új portrait frame-nekis megunta 3 küldetéssorozat után a gyűjtögetését, azt hiszem destroyer jön most vagy fene tudja mi a 4.
  • morcosqtya
    #73923
    Sg-s klánnal mi van mostanában? Él még?
    Non-seasonben van aktivitásotok? Klánt váltanék olyanra, amelyben para650-800 tagokkal gr 50-65-öt tudunk menni, főleg hétvégén illetve hétköznap esti órákban (kb 2 naponta).
    A jelenlegi klánban betámadnak a lvl90-es vérpistik, egyszer segítettem nekik, azóta minden játékunkba csatlakoznak... :(
  • Lokker
    #73922
    Minimum
  • morcosqtya
    #73921
    T10-re.
  • Lokker
    #73920
    Feljebb kell emelni a nehézségi fokozatot...