78965
  • kukubenko66
    #74094
    Acid Clouddal megyek Suwonggal. Van egy ancient Kukrim de az a ládában van, majd egyszer kipróbálom.
    Én a játékban lévő Europe leaderboardot néztem, akkor ezért nem egyezik a dolog. :-)
    48-as a legnagyobb amit mentem eddig, most kényelmes 45-ösökön uppolgatom a gemeket.
    Itt a karakter, jelenleg így néz ki
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Misilaci-1165/hero/62963420
  • Lammer
    #74093
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Inkabb toroltem az egesz hobelebancot... atment szemelyeskedesbe csunyan... gyerekek, viselkedjunk, magamat is megkovetem, igyekszem az ugy erdekeben! ha barmi fajdalmatok van, szivesen megdiskuralom privatban! :)
  • Lammer
    #74092
    reflect pedig latszodik bezony, az effekt olyasmi amikor a shield pylont kapod te is, addig szerintem nincs ertelme loni :) a pulzalo effektet vard meg, aztan adjal nekik :)

    amugy hogy birod a dartsos mukival? en probaltam, de hatvan fele tenyleg ongyilok (dupla unity meg nem szeretem, mert kicsit onbecsapos, hasznalsz amugy?), eleg nehez kihozni solora a karit ugy, hogy ne halj meg es legyen azert kakao is... tartok tole inkabb partyarc a kopkodo doki, ott legalabb van vedelem monktol meg regen, szolora jobban preferalom a helltuuusz varianst :(

    szerk: nezem hc leaderboardot (diabloprogress), world top10 shc-ben elso 10 szoloban Helltuusz, amugy, tobbit mar nem neztem :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.11.25. 16:51:07
  • kukubenko66
    #74091
    Sziasztok.
    Még egy kis hc de nem ehhez a vitához tartozik. :-)
    Nézegettem a hc doki leaderboardot és az elsők között legtöbben dartsos wd-vel mennek. Én most para564 vagyok acid clouddal (seasonban para304) és arra lennék kíváncsi, hogy például egy 50-es grfiten hogy védik ki a reflectes eliteket ? :-) Normálban gyakorlatilag 1mp-en belül agyonlövöm magam. :-) Nagyobb tömegben meg aztán végképp nem látszik, hogy mikor aktiválja magán az elit a reflectet.
  • Conqvistador
    #74075
    Ugye semmiféleképpen nem lehet átjuttatni a Hardcore játékmódban lévő felszerelést a Normál játékmódos karimnak?
    Csak mert most nézem van ott olyan set darabom amit normál szezonosba tudnék viselni :D
  • Lammer
    #74074
    ja :) (halkan jegyzem meg nem kasztot szeretem hanem a buildet, van range sader-barb-monk is :)
  • Conqvistador
    #74073
    Nekem eddig tetszik a monk és a crusader is.
    Akkor te inkább távolsági kasztot preferálsz? :D
  • Lammer
    #74072
    monkkal szoktam jatszani szezononkent par napot (doszt, megunom)... a fejest kb 5-6x dobta minyima :D
  • Conqvistador
    #74071
    Külföldi fórumokból. + senkinél az ég világon nem láttam olyan fejvédőt. :D
    meg fullos 6os szettet abból pedig biztos szívesen használnák a + 12500% os dash strike sebzést hisz a build egy része azt favorizálja értelmezésem szerint.
  • Lammer
    #74070
    igen primary statokra tud halmozni azert! most meg vit nem jatszik, illetve ha hczol akkor talan meg simaban tanknak
    vitnek 2.4-ben elvileg lesz ertelme sader thorn buildben :)
  • skinnyman
    #74069
    Ezt honnan vetted h senki nem szerezte meg? :)
    Mindenki azt a set-et favorizalja, ami a legjobb buildhez kell, ami most tudtommal a generator build, es amibe ez kell. Ezeken a szinteken nem letezik olyan targy, hogy "kiporgethetetlen". Terdig gazol az ember a legendary-kban (riftekbol is, kadala-tol is, most meg kanai cube-bal meg plane barmi megszerezheto), es a legritkabb targyak is esnek azert, ha nem is olyan gyakran. Ami inkabb kihivas az ezekbol a targyakbol olyat szerezni, ami ancient, es jok a tulajdonsagai is.
    Ez a konkret head darab pedig szerintem nem is olyan ritka, perpill is azt hasznalom (full Raiment set-em van - fire dash+shenlong build - bar nem a legjobb), es emlekem szerint ledobtak azert egy joparszor. Ami inkabb ritka, az mondjuk inkabb egy witching hour, vagy egy flying dragon, de ezekbol is dobtak mar egy 3-at azert legalabb - foleg az utobbibol mostanaban.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2015.11.24. 10:19:43
  • Maak
    #74068
    oooo...en ezt nem ertem, nem sokat monkozom de ilyen sisakom van nekem is.Valamit felreneztel.
  • Conqvistador
    #74067
    Amúgy a MONK-nál mért azt a szettet favorizálja mindenki ami eleve kipörgethetetlen? Raiment of a thousand storms.
    Ennek a Head darabját még soha senki nem szerezte meg a fórumozók szerint és így nem is teljes a szett.
    Mi olyan különleges abba, hogy 4 darabbal azt választják?
  • Maak
    #74066
    Nem sokat monkoztam, de nekem kadala dobott par darabot belole. Ha van monkos ismerosod akkor celszeru csatlakozni hozza, dupla esellyel eshet ugye. MMint neki is meg neked is eski loot es az ovet odaadja ha neki nem upgrade.
  • Conqvistador
    #74065
    Hol van a legnagyobb esélye, hogy Monknak az Uliana szettet kifarmoljam?
    Greater Rift szükséges hozzá elsősorban? Vagy a Kadala csajnál esetleg mázlival kipörgetni pár hét alatt? :D
  • undY1ng #74064
    Bohóccore :XD:X:DX:D:X:DX:DX:XD Egyre jobbak ezek a nevek.
  • Conqvistador
    #74063
    Lényegében egy öngeneráló folyamat. Több xp gyorsabb haladás ami magasabb szintet eredményez ami egységnyi idő alatt több xp-t eredményez és így tovább és így tovább. Vagyis 700paragonszint után csak Damage re pakolnak Str-Dex-Int kasztfüggően? A vitality nem is lényeges nekik?
  • Lammer
    #74062
    eddig nagyon hasznos volt az xp... nezd meg bohoccoreon mar hol tartanak az emberek (de hc sem emberi)... mass xp stack... (meg tuti bot, 1-2 ismert streamer mar lebukott ugye)...gusztustalan sok xp, sok paragont eredmenyez... az meg ugye szint utan tiszta dps (meg nemi vedelem) up, NAGYON sokat szamit

    elvileg 2.4-ben majd nerfelik az xp boostot ha jol tudom, igaz?
  • skinnyman
    #74061
    Szerintem eleg haszontalan amugy az osszes ilyen mf-ed meg xp-t novelo tulajdonsag. A helyere inkabb barmi amitol a build-ed jobb lesz (tobbet sebez/jobban tuleled), es akkor maris mehetsz magasabb fokozatra, ahol pedig valszeg tobb xp-t es jobb targyakat kapsz, mint nemi ilyen mf meg xp novelo bohockodasbol. Sisakba a legtobb buildhez szerintem diamond (CDR) kell :)
  • Carmang
    #74060
    Kösz :)
  • Alexzel
    #74059
    A leghatékonyabb ha Leoric's Crown-ban használod. Ha a Kanai Cube-bal kiszeded a 'hatását' és úgy alkalmazod, a gem hatása 2szeres lesz a sisakban.
  • undY1ng #74058
    Összesmindenséghez adja hozzá. Pl. Alapból 20% + Ruby 10% = 30%. Elég jó paragon farmhoz.
  • Predaking666
    #74057
    A rubyt xp- szerzéd növeli, a topaz pedig mf-t növeli.
  • Carmang
    #74056
    Helló!
    A sapiba épített ruby mit is csinál pontosan? Bónusz exp-et ad minden kill után, vagy a 'bónusz exp' bónuszát növeli tovább (pool of reflection, exp shrine)?
  • Conqvistador
    #74055
    Igen megvan. Este elmentem mellette lazán. Ez van :D
  • Lammer
    #74054
    akkor user error :) ott lesz :)

    (keresd "szeseronban" az Elder Sanctumot, azon belul lesz)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.11.21. 15:21:52
  • Conqvistador
    #74053
    Hát én tegnap este ezt a pályát bejártam de nem találtam ilyen kocka bigyót...
  • attika1979
    #74052
    Nem kell szerintem,én T1-en aktiváltam.
  • tutyimutyi2
    #74051
    és ahhoz hogy ott legyen a kocka ahhoz a torment6 is kell vagy annál kissebb nehézségen is ott van?
  • morcosqtya
    #74050
    Meg a templar healingje még nem rossz.
  • morcosqtya
    #74049
    A followerek adott szintenként kapnak képességeket (varázslatok, és fix hatások) amit a followerre katintva állítasz be. Kettő közül lehet választani egyet (ha csak nincs meg a relic amivel mindet használja egyidőben). Na ott van olyan ami a karaktered resource generálódását javítja.
  • Lammer
    #74048
    YT guide
  • Alexzel
    #74047
    Shield Glare mellé szerintem ajánlott a The Final Witness pajzs, persze csak ha nem találsz jobbat. Nem csak az előtted lévőkre hat, hanem körülötted mindenkire!
  • dante3
    #74046
    Act 3, Ruins of Sescheron -nál találod a cube-t!
  • tutyimutyi2
    #74045
    mit kell érteni az alatt hogy resource generatornak használják a followert?

    illetve hol található meg a kanai's cube?
  • Conqvistador
    #74044
    Mivel eddig csak Crusader karim 70es inkább ezen kaszt top játékosait néztem.
    Ancient settel és ugyan azokkal a skillekkel vannak felszerelve többnyire a passzívok is azonosak max 1 cserélődik a top 10ben és GR 74-75 öt ütik. Vagyis ha meglesz az a szett és mellé a megfelelő felszerelés akár a GR 50 et (nekem bőven elég lenne) is tudnám vinni, úgy hogy nem halok majd meg lépten nyomon ?
  • Conqvistador
    #74043
    Ne is mondd. Belegondolni is rettenetes :D
  • Conqvistador
    #74042
    Én hasznosnak tartom a követőket eddig.
    a WD kutyák is lefoglalják az ellenfelet a templar is néha pont az a lélegzetvételnyi idő ami aranyat ér.
    Crusaderrel találtam egy baromi jó skillt. Shield Glare, 8mp ig 50%os eséllyel akik nem stunnolódnak velem harcolnak a sajátjaik ellen.
    Baromi mókás. Amikor mondjuk 10en rámjönnek és 4-5 a maradékot üti velem együtt :D 12mp CD je van és ahogy számolom megfelelő cuccokkal idővel bőven levihető 8mp alá így folyamatosan használható lesz amíg az Ancient set nem lesz meg és más skill rota fog kelleni :D
  • morcosqtya
    #74041
    Scoundrel az a másik követőd, a tolvaj hapsi.
    Majd rájössz, hogy akármilyen erős értékű tárgyat adsz egy követőnek mindig is harmatgyenge marad, nagyon alul van balanszolva.
    Harcban szarok, csak két dolog miatt használják őket: resource generatornak meg unity gyűrű mellé sebzésfelfogónak.
    A leghasznosabb tokenek amelyek azt tudják: "your follower cannot die" (ütközetben halhatatlan lesz) na azt tartsd meg, a többi kuka.
    Emellé kockában beállítasz egy Unity gyűrűt magadnak és a followerre is adsz egyet, és mehet a móka. :)
  • skinnyman
    #74040
    Inkabb abba gondolj bele, hogy a T10 csak GR45-nek felel meg, es van aki 80-as GR-t szolozik. Az ugy kb T17-nek felelne meg - ha letezne olyan :)