78965
  • morcosqtya
    #74134
    Nekem csak laptopon van ilyen ha ugyanarról az IP címről vagyunk bent öcsémmel (tehát egy routerről) és wifiről megy.
    PC helyi netkapcsolattal sosem.
  • Hedgehunter #74133
    Mar egy ideje kinlodom egy problemaval. A kovacsnal ahogy belepek szaggatni kezd a jatek de nagyon... ahogy kilepek semmi gaz, es csak a kovacsnal jelentkezik..???
  • Maak
    #74132
    Ahhoz elobb azt kellene megoldani, hogy egyes kasztoknal ne diavetitest kelljen nezni az effektek miatt. En is jobban csipem a szolot, bar ugye en nem orakon at tolom.
  • jazzy
    #74131
    Nem értem hogyan képesek ezek a streamerek órákig egyedül tolni a greatert, 1 perc után meguntam még a videóját is, nemhogy a játékot egyedül. Köv kiegben emelhetnék 4-ről a max játékosok számát játékonként :/
  • Lammer
    #74130
    kedvenc hácé sztriimerem szepen lehozza vele 70-et no meg be is mutatja... de nekem igy annyira nembegyere :|

    katt ide
  • SLICK
    #74129
    Valaki tudna segíteni?
    Olyan emberre lenne szükségem aki gyorsan és hatékonyan tudja Solo-zni T10-et.
    Meg szeretném csinálni a Boss Mode Conquestet (30 perc alatt kell megölni az összes bosst T10-en), csak az a baj, hogy néhány helyen annyit kell menni egy-egy bosshoz, hogy mindig kifutok az időből. Ezért kellene legalább egy valaki, hogy akkor 2 felé oszlanának a Boss-ok.
    Ez az utolsó Conquest kellene a Season Journey-hez, hogy megkapjam az utolsó portrét is.

  • pimpi001
    #74128
    Kardos DH? Valaki próbálta?
  • SLICK
    #74127
    grat!

    Igen biztosan lesz nerf, mert most túl OP lett a Crusader. Az egyedüli karakter ami GR 85 fölé is tud menni.
    Az eddigi PTR tapasztalataim alapján én még számítok egyéb balance-okra is, mert még mindig az a helyzet, hogy egy adott karakternél 2-3 build közül az egyik mindig jobb lesz. Én kifejezetten gyűlölöm, ha pont a nekem tetsző build a gyengébb. Bár most annyival jobb a helyzet, hogy kicsi az eltérés a buildek között, ahogy nézegettem a Leaderboardsot. Sőt még koránt sincsenek tökéletesen összeállítva a buildek néhány karakternél. Bőven lehet még csiszolgatni.

    Azt nevetségesnek találom amúgy, hogy Season 4 végéhez közeledve, volt 1-2 játékos aki mert még kísérletezgetni buildekkel és miután magas szinteket értek el Soloban vagy partyban egyaránt, akkor egyből elszaporodtak a különféle chateken is azok az üzenetek, amikben azt az adott builddel rendelkező karaktert keresik partyba.... Ja és természetesen szóba se állnak Paragon 900 alatti játékosokkal.

    Csináltam egy tank Barbárt és sehova nem kellek, mert csak P660 környékén járok, holott ugyanúgy bírtam a magas greatereket.
    Csicska játékostársadalom van ebben a Diabloban is már.
  • Lammer
    #74126
    delutan aludtam nem birtam elaludni most este, mar 1-2 napja nem neztem fel PTR-re, kicsit modositottam a felallason, ime:



    NSHC GR72 rank2 :)
    par ancim van, kesztyuben van egy 50-es gem bekockazva... ennyi! omg mi lesz itt, ha tenyleg fullos lesz a gear... de ->

    szeirntem en ezzel a lendulettel ki is peteereztem magamat :D

    ez tuti nerf lesz elesig...
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.11.28. 03:51:32
  • Carmang
    #74125
    Hülyeséget írtam, a Bombardment az övön van nem az extra powerben.
  • skinnyman
    #74124
    Sokszor retroaktivak. Sot, ami durva h pl kanai cube-ba bedaralhatod egy targy regi valtozatat (ami tok mas tulajdonsagot ad vagy nem is ad semmit), es megkapod az uj verzio tulajdonsagat onnan.
  • Lammer
    #74123
    az a baj, hogy legtobbszor nem retroaktivak a cuccok, szal legtobb esetben ertelmetlen eltenni :(
  • skinnyman
    #74122
    Csak 1 karim van most :)
    Lenyegeben minden targybol elrakok egyet, aminel ugy latom, hogy egyszer hasznos lehet. Igy nem egyszer tortent mar meg, hogy 1-1 patch utan amikor egy legendary targy vagy akar egy egesz set hirtelen jo lett, csak elo kellett turnom a ladikabol es mocskos eros lettem vele :)
  • Carmang
    #74121
    Az hogy lehet, hogy nem az a tulajdonság erősít, amit kiválasztottam a Cube-ban?
    Találtam egy Leoric koronát, de mivel nem voltak jók a statjai, betörtem a gem erősítő hatásáért a Cube-ban. Ki is választottam, a karakterlapon a Details-ben is írja, hogy aktív, de valójában nem az . Az előző hatás aktív, ami 7 másodpercenként lehív egy Bombarment-et (Crusader).
  • Carmang
    #74120
    A 2.4-es patch leírás szerint lesz ilyen lehetőség, hogy a nonseason karit "újraéleszd" season-ban, persze lvl 1-ről fog indulni, de legalább nem kell az új néven gondolkodni, és nem lesz 800 karid :)
  • morcosqtya
    #74119
    Szerintem nem szűnik meg a season-alitás.
  • Predaking666
    #74118
    Jómagam is csak hasonló képpen szereztem az infót. Bér a dec 30 jobban hitesebbnek tekintve, hogy augusztus végén startolt s4.
    S3 is 4-5 hónapos volt? A S2 volt szokatlanul rövid.
    Utoljára szerkesztette: Predaking666, 2015.11.26. 18:41:43
  • Conqvistador
    #74117
    Erről hol lehet pontos infót begyűjteni? Többen dec végét mondták amikor érdeklődtem. Kíváncsian várom mikor lesz bár még nincs kész a szettem. :D
  • Predaking666
    #74116
    Erre minimális esélyt látok.
    Jó lenne, ha lenne valami olyasmi lehetőség, hogy 1 de max 2 karakter exportálni seasobe.
  • undY1ng #74115
    Egyébként lesz olyan, hogy vége lesz a szezonoknak teljesen? Szóval marad a "standard" HC és oda kapunk majd minden új dolgot és nem kell szezonozgatni érte (meg várni azt a pár hónapot míg lecseng). Nem mintha nem szeretném.. egyenesen imádom mindig újrakezdeni! Csak érdekelne, hogy ennek mi és hogyan lesz a jövője.
  • morcosqtya
    #74114
    Gondolom a különböző setek miatt ugye?
    Nekem könnyebb a dolgom annyiból, hogy most csak 2 db nonseason karakterem van, azoknak elég egy stash, a season karakternek is (1 db), meg a HC-nak is elég egy.
    Akinek 9 karaktere van egy játékmódban ott sajnos kevés ez az egy stash.
  • skinnyman
    #74113
    Az jol jonne, mert lenyegeben evek ota non-stop tele van a ladam. :) Mondjuk ha ketszer ekkora lesz, akkor is mindig tele lesz, de legalabb konnyebb lesz szelektalni h mit dobhatok ki es mit nem.
  • morcosqtya
    #74112
    Nem akarok hülyeséget írni, de szerintem dupla lesz mert fent lesz egy tök új láda ikon, szóval ha az is akkora mint a másik akkor pont a duplája lesz.
    Ezt régóta kérik már a Blizzardtól a játékosok, külföldi fórumokon sokan panaszkodtak erre.
  • Predaking666
    #74111
    Ideje volt, hogy duplázzák a stasht és a slotokat.

    Úgy tudom, hogy nov 30, a S4 vége.
  • Conqvistador
    #74110
    Na és mennyivel? Remélem megduplázzák :D
  • morcosqtya
    #74109
    És lesz is hely mostmár tárolni mert az új patch-el bővül a ládikó!! :)
  • Maak
    #74108
    s4 vegen lesz majd egy kis boritek alul, hogy uzenetet kaptal, ott lesz az osszes targyad ami a ladadban volt s4 vegekor. Ami a karaktereken van az meg marad ott.
  • Lammer
    #74107
    azt a clawot mar patch utan meg fogod tudni szerezni NON-szezonban is... minden szezon utan "megy" a drop lehetoseg NON-szezonba is! az osszes "regebbi (1-2-3)" szezonos cucc most is esik NON-szezonban is mar!
  • Lammer
    #74106
    ty!

    pimpi: ok megprobalok majd :)
  • Conqvistador
    #74105
    De ugye ha bemákolom esetleg szezonosban az 5. szezon kezdetén az is jön át nonszezonosba a karival együtt?
  • Maak
    #74104
    Aszem a Lion's Claw sztem nincs ns-ben.
  • morcosqtya
    #74103
    Tudja-e valaki miért van az, hogy seasonben még mindig az explosive palm-os Uliana monk megy ezerrel, míg nonseasonben meg a generator buildes shenlong?
    Nonseasonben miért nem jó az Uliana?
    Vannak tárgyak ami miatt seasonben jobb az Uliana monk?
  • morcosqtya
    #74102
    Gratula! :)
  • pimpi001
    #74101
    egy videót csinálhatnál hogy lássuk hogyan mukszik a dolog.
  • Lammer
    #74100
    navegre dobta a shieldet... be tudtam rakni bloodot kockaba... haat minosegi ugras!

    na jo leszedules vanik, hagyok holnapra is :)

  • Lammer
    #74099
    most hoztam le crusader solot PTR HC-n gr65... nem "BIS" gearben ->
    istennek nem akar esni az awakening shield (most kockaban van, azota tortem), mert akkor kockaban aktivalnam blood brothert -.-

    iszonyat tap ez a THORN build! nagyon elvezem, 279K sheet damage es gr65 lolzor! (tudom nem ez a lenyeg, de jol hangzik) :D

    Kutya: meg nincs konkret sajna! :(
  • torrente111
    #74098
  • morcosqtya
    #74097
    Pontosan lehet már tudni mikor lesz Season5 kezdés és 2.4 patch?
  • kukubenko66
    #74096
    Gatyába intes gem fog menni, ezen már én is gondolkodtam. A chestet is lehet hogy átrollolom majd.
  • Lammer
    #74095
    miert hasznalsz AR gemet gatyaba? :) ha beraksz ket fullos intes gemet az ad masodlagosan 56 AR-t es nem mellesleg nyersz vele szepen dpst :) Amennyi inted van es abbol jon az AR bosegesen eleg natur, nem? (detto chest: nem jobb elite reduce dam?)