78924
  • TBTPumpa
    #78466
    Itt látod a különbségeket:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.23. 08:50:11
  • TBTPumpa
    #78463
    A megjelent Story trailerhez készítettem magyar feliratot:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.22. 22:04:47
  • Dodo55
    #78462
    De amúgy a map annyi lesz amit a betaban láthattunk (nyilván nem csak Fractured Peaksre gondolok, hanem körülötte észak-kelet Sanctuary-re a többi zónával együtt), vagy esetleg még jöhet hozzá akár délebbre Kurast vagy akár a nyugati földrész is mondjuk Khandurassal?
  • undY1ng #78461
    Azért sz@r, mert rohadtul nem illik a Diablo-hoz.... Pocsék választás de hát nekik is megkell felelni a trendeknek.
  • Deviome
    #78460
    Lesz itt mit bebarangolni. :)


    Nem tudom mi bajotok van a zenékkel. Kúrva jól megvannak vágva. Azért mert nem egy Tinódi lantos sebestyén szerzemény még nem szar.
    Az előző traile Bill Elish ( nem tudom hogy írják nem is érdekel ) egy kibaszott jól eltalált trailer. Nagyon jó megvágták a zenét meg átalakították.
    Amúgy maga az eredeti egy szar. :D
    Hallottam róla, hogy mekkora botrány van a forumokon a zene miatt. A Diablo csapat kiteszi a lelkét, de állandóan van valami hiszti. Akármennyire tökéletes lenne ez a kúrva játék akkor is beleállnának valamibe az emberek. Tiszta vicc ez a mai gamer társadalom. Ez kb ugyan az mint hisztizni a druida miatt amivel játszottak az emberek 2 órát.
  • TBTPumpa
    #78458
  • TomStorm
    #78458
    Borzasztóak ezek a zenék Trailer-ek alatt..
  • TBTPumpa
    #78457
    Akkor jöjjön hivatalos forrásból:


    Az előző videót privátra tette a Sony PlayStation. :D
  • TBTPumpa
    #78456
    Sztori launch trailer! Ez már spoileres lehet az arra érzékenyeknek!


    Szerencsére kapunk új CGI átvezetőket is. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.22. 18:22:34
  • TBTPumpa
    #78455
    Július közepén érkezik az első szezon, amihez új - szezonos - karaktert kell majd indítanunk, ha meg akarjuk szerezni a már kifizetett BattlePass tartalmát.
  • repvez
    #78454
  • undY1ng #78453
    Ismét egy zseniálisan hozzáillő zene............................ édes istenem.
  • Dodo55
    #78452
    De a hétvége beta is bassza meg... Meg aztán én lázítok itt örökké a 70 dolláros brüsszeli sorosmigráns szankciós ár ellen, erre valahová meglógott egyenesen 90 dollár a számlámról egyik nap, hát még ilyet :O

  • TBTPumpa
    #78451
    Várjuk ki a végét, elvégre ez egy Blizzard játék. :)
    Hell welcomes your wallet!
  • Deviome
    #78450
    Ez olaj volt a tűzre! :D
  • repvez
    #78449
  • Deviome
    #78448
    Én azt vettem észre, hogy a lassabb gépen játszó haveromnak hamarabb betöltött mint nekem az I7-el. Nincsen szar gépem, de valahogy nem értettem. Nem zavar csak felfigyeltem rá.


    Nekem jó volt ez a 2 nap játék. Semmit nem vártam a játéktól szóval semmi csalódás nem is ért. Megint 2 nap kaszabolás egy hihetetlen jó játékban.
    Jó volt, hogy legendary nélkül WT2-ben kicsit figyelni kellet. Persze a végére már a 30-as mobokat öltük Kar-ban. :D Mondjuk a mindenki bemehet Ashava-hoz az rohadt idegesítő. A world bossra kell valami limit vagy határ.
    Ezt a necro meg druid sírást még mindig nem értem. Szerintem túl van tolva. Azért sírni, mert a druida 2 percel később csinálja meg a story bosst mint egy barbár... azért az agyatlanságnak is van határa. A rouge-ok kezdjenek el sírni azért mert az apm 900 még a necro apm 1 ugyan azzal a damagel. Nem is értem mért kell minden classnak egyformának lennie. Nem beszélve hogy ez az egész amit csináltunk 2 napig az 2 óra után el lesz felejtve a végleges játékban, mert lvl 30-on vagyunk. Volt egy srác vette a fáradságot és megnézte a druid hurricant. lvl 30-on aspect-el meg ilyen olyan talentekkel 400-500 damge jön ki egy passiv skillből ami 20 mp aktív.
    Szóval abszúrd az egész amit csinálnak a druida meg necro körül mindezt egy 3 órás játékidő alapján.
  • repvez
    #78447
    ez tök jö ötlet lett volna, ha ezt a családfát lehetett volna felgönygyöliteni a részeken át vagy mostantol DLS-ken keresztül mindegyik résznek a fögönösza egy egy ág lenne. és a befejező rész meg a gyökérrel végzödne, hogy mindenkivel végeztünk.
  • TBTPumpa
    #78446
  • TBTPumpa
    #78445
  • TBTPumpa
    #78444
  • SlipKnoTiaN
    #78443
    Szia.

    Hát akkor most szomorú vagyok.:/

    Köszi.
  • TBTPumpa
    #78442
    Szia!

    Dobozos kiadás nem lesz a játékból, csak digitális.
  • SlipKnoTiaN
    #78441
    Sziasztok.

    Arról lehet tudni valamit, hogy fizikai formában PC-re be lehet-e szerezni a játékot?
    Keresgéltem a neten, de csak a konzolos verziókat dobta fel nekem, meg ugye a digitális csomagokat néhol PC-re, de dobozos kiadást nem találok.

    Kösözönöm.

    Jó játékot :)
  • undY1ng #78440
    Feltűnt, hogy a pincelejárókba és dungeonok-be töltés nélkül be tesz... de valamikor pedig várni kell? Mintha full random lenne.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2023.05.13. 17:16:32
  • PiszkosFred
    #78439
    Hja, ez altalanossagban elmondhato, a mostani betaban a korabbi betak konnyitett es legokkal teli menete utan itt mar azert esszel kell jatszani - legalabb egy picit -, mert rengeteg a stun, a slow, a fear, stb. CC ami okozhat gondot :)

    Viszont a sorcimmal 3 ora alatt lettem 20 tegnap este, valoszinuleg boostolva van az xp vagy a szintek XP kovetelmenye van lentebb hozva a beta idejere.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.05.13. 16:17:44
  • Dodo55
    #78438
    Mondjuk az azért vicc most, hogy egy elite groupot barbárral is kite-olni kell, mert különben folyamatosan stunba raknak és hiába bírod az ütéseket, egyszerűen beragaszd, esélyed sincs se potizni, se semmire, folyamat be vagy szorítva és szép lassan szétütnek.
  • Dodo55
    #78437
    Na amúgy a mostanit összerakták úgy érzem, olyan simán fut, mint a vaj és stabil is.
  • undY1ng #78436
    Ugyanígy vagyok én is. Kellemes csalódás volt a béta és végigtoltam az egész hétvégét de számomra simán kivárható az a megjelenés.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2023.05.11. 22:02:58
  • coolpet
    #78433
    Nekem megvan minden a D1 óta, lemezesen, mégsem áll meg a szívem a várakozásban.
    Sőt, simán belefér még 1-2 év mire lemegy az ára, és rendesen felpeccselik, meg belekerülnek a Community requested featurék :)
  • PiszkosFred
    #78432
    Betazz a hetvegen, picit segit(het) es a vegen mar csak 19 nap marad hatra.
  • Deviome
    #78431
    Én már nem bííírom!!!! Még 22 nap te jó démon hát az de nagyon sok idő még. :D

    5-6 éve felhagytam a Blizzardal, mert amit műveltek az siralmas volt, de amit a D4-el csinálnak az ..... Lehet, hogy én siklok el valami felett, de nem tudok belekötni amit a D4-el csinálnak. Jó látni, hogy az Activison szabadjára engedte a fejlesztők kezét.
    Utoljára szerkesztette: Deviome, 2023.05.11. 15:43:19
  • TBTPumpa
    #78430
    Minden infó a mai fejlesztői élő streamből
    Ezúttal a játék megjelenése utáni időszakon és tartalmakon volt a hangsúly.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.10. 21:27:55
  • TBTPumpa
    #78429
  • Carmang
    #78428
    Dehiszen ez az információ már több napos, maguk a fejlesztők mondták egy interjúban, hogy a második karitól skippelhető a kampány... PCGamer le van maradva.
  • IMYke2.0.0.0
    #78427
    "It's telling that the top voted comment on the Diablo 4 Reddit post(opens in new tab) about the customization video is someone spotting that you can skip the story campaign for your secondary characters. For a Diablo game, that's a vital feature that shapes how you'll interact with it over time, especially because it's the first truly live service entry in the series. This is the kind of information players have had to share with eachother by leaking endgame footage and breaking an NDA to talk about. Imagine if the developers themselves just said this kind of stuff on camera, and didn't leave these broader details hidden in a few frames of footage."

    (PCGamer)
  • TBTPumpa
    #78424
  • Dodo55
    #78423
    Ez tök jó, de az emailjükben nekem úgy adták elő, mintha invite-only lenne és kiválasztottak volna :DDD

    (Persze a teszt természetéből adódóan sejthető is, hogy minél több playerre van szükségük hozzá és ezért egyérteműen jobb választás openre csinálni)
    Utoljára szerkesztette: Dodo55, 2023.04.21. 14:09:51
  • TBTPumpa
    #78421
    Stressztetszt májusban:
  • hawkie22
    #78421
    Az agyam eldobom. D2R-ben tegnap lefutottam 80 travincal runt p1-ben, esett pár jó unique meg egy Mal is. Ma p3-ban 60 run után semmi (van 3 acc, hogy egyedül is menjen :), két kari mondjuk csak a városban áll. Kellett a plusz két acc, mivel csak online HC non-laddert játszunk haverral, ott meg nincs parancssoros mókolás, havernak két acc-ja van, ha közösen játszunk, akkor sima liba a p5. Kihasználtuk a spring sale-t blizznél. :)). De olyan szinten semmi, hogy még unique se esett, csak kék, meg egy-két értékelhetetlen sárga, illetve pár tir meg tal rúna. Rohadt idegesítö.
    Mondjuk elötte, amikor a kis karakteremet húztam, ott Andariel nm-en dobott elsöre egy SOJ-t, havernak meg boci terrorban esett egy Gul rúna, rögtön az elsö boss-pakkból. Szóval nem lehet okunk panaszra, de akkor is. 60 run p3-ban és még unique se esik? Utána mentem még p1-ben vagy 20-25 runt, de onnan is csak kék esett. :( Holnap megint rápróbálok. Nagyon kéne már az Enigma, egyébként egész jó lett már a Fist of Heavens palám. Még hiányzik mondjuk az Enigma mellett egy Arachnid mesh és egy Griffon fejes neki, onnantól kezdve már tényleg rohadt jó lesz. Mondjuk most is 4 perc alatt nyomja szólóban hell Chaos Sanctuary-t. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2023.04.20. 06:20:18