78923
  • PiszkosFred
    #78508
    Altalanossagban mondtam. A diablo jatekoknak a sztorija erdekes, mindig van valami csavar (most is, korabban is) az unverzum/settings szinten magaval ragado es erdekes, de mindez csak az elso heten. A jatekelmenyhez kvazi 10 evente egy hetig tesz hozza, utana kuka/skip, csak olsz, lootolsz, goto 10, nem a sztori miatt szeretjuk ujrajatszani.

    Ennek ellenere nem hianyzik a spoiler ide, egyetertek a hazigazdaval, varjunk vele junius kozepeig, kb ket het alatt az is 50-es lesz, aki nem akar szintezni, mert jon az xp dogivel.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.06.03. 12:24:35
  • Dodo55
    #78507
    "a diabloban a sztori szazodlagos"
    Pár hét múlva majd az lesz, de amíg lvl 100-as helyett lvl 30-as karikkal nyomja a többség Act II-III környékén, addig most még a játékélmény elsődleges szempontjai között van ez is nagyon sok ember számára, főleg annak aki nem mondjuk csak a D3 idején csöppent bele ebbe a világba, hanem mondjuk 20+ éve a gyerekkorának legmeghatározóbb játékai közé tartozott a D1 vagy a D2.

    Úgyhogy támogatom én is maximálisan, hogy minden story element ami a nyílt betakkal nem vált ismertté, az maradjon csak még legalább a jövő hétvége végéig SPOILER.
  • PiszkosFred
    #78506
    Nem kell megerteni, se nagyon tulgondolni. O a hazigazda, azt csinalod, amit ker. Ha nem, akkor torli a tartalmat. Pont.

    Egyebkent egyetertek, en sem kattintottam a videora, mert gondoltam, hogy spoileres, nekem meg van hatra par kuldetes, addig megprobalom elkerulni a spoilereket. Na nem mintha szamitana, a diabloban a sztori szazodlagos, a lenyeg, hogy legyen mindig valaki, akit es slepjet agyon kell verni a lootert, oszt' jonapot.
  • repvez
    #78505
    Bocs, ha egy video spoilernek minosul. aki érzékeny rá az ne nézze, akii anynira nem befolyásol annak ugy is mindegy, föleg egy játéknál ahol nem mindenki egyforma uton éri el ugyan azt .
    Sose értettem az ezzel valo kifogásokat, könyvet is borito alapján vesz valaki, vagy elölvassa a hátulján a zanzásitott tartalmat vagy csak leveszi a polcrol , hogy ne legyen spojleres semmi?
  • Deviome
    #78504
    Nekem eddig nem volt semmi féle crash. Néha volt pici lag.
    A játék hozza amit elvárok.Párszor összecsuktak mint a szar. Van benne kihívás kicsit, mert néha hamar körbe kapnak. Baromi jó a harc T2-be vagyok és eddig esett 4 legendary ( Juni 2. hajnal 1-től juni 3 reggel fél 8-ig ) Ebben volt egy 8 órás meló meg kb 8 órás alvás. Szóval nem érdekel nagyon más. Van shop ami kozmetika és nem is érdekel, mert tudtuk hogy lesz és hogy nagyjából ilyen lesz.
    Szóval amíg a játék core eleme hozza amit a betaban láttam, addig nem érdekel nagyon.

    De írd le mi nyomja a lelkedet. Nem mindenki egyforma és mások az elvárások. Lehet igazad lesz lehet nem. :)
  • Deviome
    #78502
    Bocsi. Énnekem csak PC van és nem tudok segíteni consolban. Bocsi!
  • Kancsalborz
    #78502
    Jól értelmezted bizony...XD

    Volt még más "érdekesség" is, de psszt ilyeneket most nem szabad írni, most minden nagyobb fórumon éppen a fanboyok tartanak össznépi recskaorgiát.
    Minden nagyon szép, minden nagyon jó, a blizárd végre megcsiná'ta !...XD
  • TBTPumpa
    #78501
    .
  • TBTPumpa
    #78499
    Kérlek mellőzzétek a spoileres videók megosztását (ma már töröltem 2-t itt)! Ne rontsuk el mások élményét!
    Köszönöm!
  • undY1ng #78496
    Lehet valamit félreértelmeztem de a PS tulajdonosok további 700 forintot kellett valamiért fizessenek, hogy egyáltalán beengedje őket a játék?! :d
  • Deviome
    #78495
    Jó szórakozást mindenkinek aki hajnal 1-kor kezdi.
    Remélem megérte ennyire várni! :D
  • repvez
    #78494
  • Dodo55
    #78493
    Zsír. A HRA-ról esetleg tudsz pontos infókat? Az első pár Google találat ami szembejött mind csak konkrét technikai részleteket nélkülöző mellébeszélés sajnos. Annyit tudtam mindössze kivenni belőlük, hogy a 4K felbontáshoz nem kötött (nyilván), de pl. ha megnézzük az egyes grafikai opciókat, akkor egy-egy opció melyik részletességi szintjén lehet a "határ", ami fölött csak a pack telepítése esetén állnak majd rendelkezésre a szükséges assetek?
  • TBTPumpa
    #78492
    Hajnal óta már elindult itt is az előtöltés, illetve érkezett egy - még nem hivatalos - Day0 Patchnotes is:
    Diablo 4 Patch 1.0.2 Unofficial Patch Notes

    És a Blizzard Gear is elkezdte kiküldeni a Gyűjtői dobozokat (Collector's Box).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.31. 19:26:15
  • repvez
    #78491
  • Dodo55
    #78490
    "Foul minions! Stay back! Back!!"
  • undY1ng #78487
    Vajon a gold már értelmesebben is felhasználható lesz D4-ben mint D3-ban volt?
  • TBTPumpa
    #78488
    Egy kis Diablo Immortal vibe jöhet?






    A megjelenés csak a kezdet. :D
    Amúgyis fontosak nekünk a játéko$$$$aink.
  • TomStorm
    #78487
    Az szép.Meg is érdemlik!
    Csak ne legyen lag mint D2R-ban mert akkor dührohamot kapok:D
  • Alien1024
    #78486
    Igen idöeltolódás
  • hawkie22
    #78485
    Nem 1-én? Vagy az idöeltolódás miatt ugyanakkor van a kezdés, annak ellenére, hogy náluk június 1-ét mutat a naptár? Ezt sose tudom megszokni. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2023.05.30. 19:08:04
  • Alien1024
    #78484
    Miért kezdenek hamarabb?
  • hawkie22
    #78483
    Ennek így mi értelme amúgy? Az amcsik hamarabb kezdhetik, mint az európaiak, így simán elönyben vannak.
  • undY1ng #78480
    Az első 1000 Diablo 4 játékos akik elérik a 100-as szintet HC változatban azoknak a nevét "belevésik" a nagy démon szoborba.
    LINK
  • TBTPumpa
    #78481
    Diablo IV | Reviews

    10 - Gaming Trend
    10 - Videogamer
    9.5 - TechRaptor
    9.5 - MP1st
    9 - Prima Games
    9 - Press Start
    9 - Screenrant
    9 - Twinfinite
    9 - IGN
    5/5 - Windows Central
    5/5 - Dexerto
    5/5 - VGC
    4/5 - GamesHub
    8 - Destructoid
    8 - Gamespot

    Metacritic: 88

    Opencritic: 89
  • TBTPumpa
    #78480
    Jött megerősítés néhány reviewes oldaltól (Twitteren írták):
    A Blizzard nem enged 20 percnél hosszabb videós review anyagot (hosszas elmerülést sem a játékban), illetve ezekben a videókban nem mutatható sem a BattlePass, sem az Ingame Shop tartalma.
    Szóval sokak tesztje most nem fog kikerülni, majd csak a megjelenés napján, amikor már mindent lehet. A Blizzard ismét fullba nyomja a kretént. Baljós előjelek ezek Harry. :D

    Ma este hatkor jár le az embargó, csak kérdés hogy így mi értelme.
  • repvez
    #78479
  • Carmang
    #78478
    Ez frankó!
  • TBTPumpa
    #78477
    És még egy utolsó - Live Action Trailer is érkezett:
  • TBTPumpa
    #78476
    Indulás és pre-load infók:




    A pre-load május 30-án indul PC-n, PS és XBox konzolokon!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.25. 18:16:48
  • PiszkosFred
    #78475
    de. 01 cest
  • SLICK
    #78474
    Nem hajnal 1-től?
  • TBTPumpa
    #78472
    "A Diablo IV június 6-án érkezik PC-re, PlayStation 4-re, PlayStation 5-re, Xbox One-ra és Xbox Series X/S-re, akik a Deluxe vagy az Ultimate verziót vásárolták meg, azok már június 2-án (magyar idő szerint 02:00-tól) belevághatnak a harcokba."
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.24. 08:58:01
  • TomStorm
    #78472
    Alap!
    Extra pénzért soha nem vettem semmit.
    Max idővel ha egy bundle ami olcsóbb mint az alap.
    Amit elérek az adott játékban azt jó látni de pénzért nem..

    A korábbi kezdés esetleg jó lehet az extra pénzért(nem zavar ilyen esetben ha egy nagyobb szintűvel találkozok),nem fair de behozható(kihívás+1 még a másik -1:D)
  • Dodo55
    #78471
    "A 4 napos EA-t meg pofátlanságnak tartom."

    Én a 70 dolláros árat is, ahogyan annak itt már nagyon sokszor hangot is adtam, de aztán jött a múlt hétvégén egy szép szemű kedves hölgy és miközben a gyermekének szólított, közben egy pillanatra repkedett minden a házban, kávéscsésze, kések, cserepek, minden, begyulladt az ágynemű, TV elszállt, kidurrogtak a képcsövek, eltűnt a mobiltelefon, meg 90 dollár a számlámról.
  • PiszkosFred
    #78470
    En a deluxot huztam be preorderben, foleg a premium BP miatt, kivancsi vagyok/voltam, megeri e a kesobbiekben.
  • TBTPumpa
    #78469
    Deluxe verziót vettem a bétateszt és a korai hozzáférés miatt. A kozmetikai cuccok (egyéb Blizzard játékokban) és a BattlePass nem igazán érdekelnek. A legújabb infók szerint jövő hét péntektől már játszható lesz.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.23. 14:48:59
  • mooo
    #78468
    Az alapot.
    Az extrák számomra érdektelenek.
    A 4 napos EA-t meg pofátlanságnak tartom.
  • undY1ng #78467
    Ki melyik változatot fogja megvenni?
  • TBTPumpa
    #78466
    Itt látod a különbségeket:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.05.23. 08:50:11