78964
  • Nomad90Hun
    #74293
    Nah HC tekintetébrn Dh melett döntöttem, 2.4 utáni crusi véleményeket megvárom mert ha helyrehozzák az is képben van.
    Softcore-ban is, volt, hogy season 4 végén összefutottam 1-2 crusival, hát mintha ott se lettek volna kb, vagy csak én nem figyeltem annyira öket, de régebben magas szinten nem voltak túlzottan jók.
  • Nomad90Hun
    #74292
    Addíg húztam a monkot kezdtem már belefásulni kissé, még s3-ban húztam 1 dilidokit, gondoltam ránézek, eddíg T2-n is épphogy elszenvedtem vele, a cuccaimon pár stat rerollal 1-1 új kesztyűvel és nadrággal, meg paragon pont ujraosztással, és némi skill változtatással gyakorlatilag t5 rifteken megyek át úgy, hogy meg se karcol az ellen, igaz rift guardianok kicsit tovább tartanak, h leöljem öket, de cserébe van 1 komplett hadseregem am megöli öket helyettem, nekem nincs más dolgom csak félreállni, popcorn-t csámcsogni, és végignézni ahogy a kis petjeim leverik a dögöket, közben néha 1-1 wall of death meg locust swarm cast mehet, utóbbi elég komolyan előre tud menni tömöttem rifteknél.

    ime:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nomad-21298/hero/69834197
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.12.30. 23:42:42
  • Nomad90Hun
    #74291
    Nah az csak bejött, hogy választani kell, nem tudok többféle elemental sebzést boostolni, mivel a 2 fist weapon-ön lightning sebzés van így bracert is átraktam arra, meg a skilleket is, plusz exploding palmot nem szerettem, de egész jól lehet tömeget oszlatni vele. :D Megyeget a T6 is már lassan gondolkozom, hogy át kéne állni T7-re, bár ahhoz kéne még egy kis dmg, bár thoughness kevés, és ahogy elnézem ezen a szinten már mindegy mennyi van, mert ami leüt az úgyis leüt. Haverhoz tegnap benéztem T7-re barbárral tolja hiába van 2x annyi thoughness-e mint az én monkomnak ugyanannyi banánhéjjal találkozott mint én ;)
  • Lammer
    #74290
    ha tenyleg jol lattad es nem a 8 eves kisfia jatszott vele, akkor egy fullos ugrabugra cuccal jobban kellene haladnia nalad... de T8 es felette mar tobbszor gyorsabban nalad :)
  • skinnyman
    #74289
    Ezer oka lehet h valaki miert szar.. Onmagaban mar az gaz h t4-en jatszott, t10 alatt fitnessz az egesz :)
  • Rita79
    #74288
    Lehet nem volt kedve épp akkor játszani annyira.
  • Nomad90Hun
    #74287
    A Tapasztaltabb emberkéktől kérdezném, hogy lehet az, hogy bementem az alábbi monkkal egy t4 riftes partiba, és volt 1 másik monk ha jól láttam full thousend storm settel 2x annyi paragonnal mint én, mégis én gyorsabban eltettem 1-1 elite pakkot mint ő.

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nomad-21298/hero/66301156

    CHC olyan 30%,
    CHD 400% körül,
    Attack pseed is buffolva van,
    fejes majd csere lesz legóra jobb statokkal, illetve vállas helyére megy Thousend Strom vállas, és a kesztyű lesz cserélve inna kesztyüre.
  • pimpi001
    #74286
    lv40 no set.
    monk. focus -restraint + shenlong's kesztyűk. kész is. nemszeretem a monkot de így is elsőre lement.
    Utoljára szerkesztette: pimpi001, 2015.12.27. 22:26:36
  • SLICK
    #74285
    annyit nem segít a movement speed, sajnos.

    mkfdd: próbáltam a 40-es gretaert de gyorsan agyoncsaptak a wd-vel, pedig az az egyik main classom..
  • Lammer
    #74284
    kollega segitett ph!-n leirta most hogy all a hardcore szolo szekcio GR-ben:

    GR78: WD es DH
    75: Barb, Wizzy
    73: Sader
    71: Monk

    hmmmmmm, meg a vegen hasznalhato lesz magas gr-ben DH? :DDD
    "mindenki nyugodjon le a picsaba" ugy is le lesz nerfelve xD
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.12.27. 13:41:21
  • Lammer
    #74283
    Nomadnak reagalva: Cleric kollega nagyon elfogult, gyakorlatilag vanilla kezdete ota DH-val kel es fexik :) nekem is kedvencem a kezdetektol, de helyen tudom kezelni... kezdjuk:

    2.4-ig gyakolatilag TX felett egyre jobban hasznalhatatlan, nem csak soloban, de csapatban is finoman rakerdeznek, hogy nem hozol-e monkot vagy barbot (igen meg hc-n is gr50(60)+)? fast bountyzasra is van nala gyorsabb (csirke wd vagy permaugrabugra monk) es sajna XP farmra is, mindenhova... ahogy nezem szepen hangolgatnak PTR-en, szal 2.4-tol latok remenyt, de a lenyeg:
    patchig ha xp-t akarsz farmolni, akkor Barb, Monk vagy HT-WD esetleg...

    patchet mar alig varom, hogy jojjon az invoker crusader+par targy redesign miatt, mert bizonyos szintig, jobb gearrel kb DC proof immortal lesz :) daily farmra meg idealis lesz az invoker (TX-en DB-t meg GR kulcsot gyujteni) sajnos ez is nerfelve (lett) de magas gemekkel, meg sok-sok stattal talan kompenzalhato... en nerf elott HC-n hoztam vele nem idealis gearrel a gr72-ot... TX-en AFK(ez a jajj radtelefonalt valaki es elfelejtettel puuuzolni kateg) es DC proof volt! de szerintem a kis nerfek utan is siman az marad, nemtom elso nerf elott toroltem PTR-t :)

    Wall offert sry ^^
  • cleric
    #74282
    DH!
    HC kezdéshez (és folytatáshoz :) ideális. Ranged, iszonyú gyors, brutál sebzés. TX-ig gyakorlatilag a közeledbe sem érnek a szörnyek, van, hogy az eliteket nem is látom, mert már offscreenen elrakom. Nagyon jól skálázható, beállíthatod biztonságos védekezőre (mint én :) vagy az egyre népszerűbb glass cannonra is (azért ebben is van jócskán tartalék, szóval nem 1hit a kari ekkor sem). 4 fullos szett, bármelyikkel élvezet játszani, mind más és más játékélmény. A Shadow's Mantle 2.4-től komolyan át lesz alakítva, a Natalya, Marauder és Unhallowed jelenleg is top. Aztán ott a "No-set" szett is, mondjuk az minden karira jó, szóval van lehetőség bőven. TX-en és GR45-50-ig bármelyik szett jó, nem is kellenek a top darabok. Az új Elusive Ring szintén über, PTR-en nem óvatoskodtam, és egyszer proccolt az awareness. Próbáld ki nyugodtan, nagy élmény lesz, a HC amúgy is rengeteget hozzátesz a játékélményhez.
  • Nomad90Hun
    #74281
    Hát az monk jó-jó, de kezdem érteni miért Hc-znak egyesek.

    Szóval így, hogy lassan vége van S4-nek, a monk-ot szerintem pihentetem kicsit, és azon filózok neki kéne állni komolyan egy HC karinak. Mit ajánlanak itt a veterán Hc-sok (crusin meg dh-n filózok)? Amúgy már 3x megpróbáltam Hc karit húzni, 2 monk és 1 barbár, kicsit túlzottan erőltettem azért véreztek el.
  • mkfdd
    #74280
    Ha esetleg nem találsz partyt,csináld meg a the thrill conquestet (lvl 40 grift class set bonus nélkül). Minden classra van vmi könnyen összetákolható budget build amivel pár próbálkozásból lemegy. Feltételezem, ha ez az egy kell a season journey befejezéséhez, akkor a lvl 60 grift meg a 6 lvl50 gem már megvannak.
  • Lammer
    #74279
    en nem hajtok acsikra, de az esetleg megoldas, hogy berakod (nemtom milyen kasztal nyomulsz) a movement speedes itemeket, ideiglenesen oszt swap gyorsba? pl:
    WD-> csirkes manajuma speed, aztan boss elott swap?
    DH-> 2 danetta speed, aztan boss elott swap?
    stb... (lehet ilyet, megkapod ugy is?)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.12.26. 13:04:12
  • SLICK
    #74278
    ha valaki elég jól bírja Solo-zni T10-et Seasonban, az segítene nekem megcsinálni az egyik Conquestet? Pontosabban azt, ahol fél óra alatt kell megölni az összes Bosst T10-en. Sajnos néhány Actban rengeteget kell menni 1-1 adott bosshoz és mindig kifutok az időből.
    Ez az egy Conquest kéne az utolsó Season Journey-hez és egyben az utolsó Paragon Portréhoz.
    Megköszönném!
  • titani
    #74277
    köszi, akkor addig Fallout 4-zek /van még mit felfedezni/
  • Lokker
    #74276
    Köv szezontól csak
  • titani
    #74275
    ez érvényes a mostani seasonra is , vagy majd jan 15-től az ujabbra ?
  • Lokker
    #74274
    Mert amúgy nehéz kiszedni a set darabokat?
  • Alexzel
    #74273
    A Season-t azért érdemes vinni egy ideig, mert lehet kapni Haedrig’s Gift-et a végrehajtott feladatokért, ami 3 csomag, mindegyikben 2-2 db Set rész, amit az a karakter kap meg, aki felbontja a csomagot. Ha 1 karakterrel bontod fel, akkor megvan a 6db-os set.
  • skinnyman
    #74272
    Es a stash tabokkal mi van akkor, kell seasonozni majd tenyleg h kapjon az ember extra tabot nonseasonal-ben?
  • Lammer
    #74271
    kb :)
  • Hunter of Deer
    #74270
    szoval akkor nyugodtan tolhatom most is a nonseasont, dec 30 után már akkor kaphatom a mostani season only itemet, gemet stb.
    Az uj seasont felesleges elkezdeni akkor, max csinálok egy 70est majd később hogy meglegyen a ruha kinézet.
  • Lammer
    #74269
    ahogy Cleric irta, meg mindég nincs uj szezonban uj item (ezt pofazom mar miota) ;)

    szerk: hivatalos oldal-klikk
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.12.25. 20:47:44
  • titani
    #74268
    ez mit jelent ? lehet húzni karit jan 15 előtt is , az is megkapja az új szetteket ?
  • SLICK
    #74267
    ez mikori infó? Mert totál elkerülte a figyelmemet
  • Maak
    #74266
    "Igen az Chapter IV akart lenni folyton elírom."

    Chapter 4 az a fele a season journey-nak kb
  • cleric
    #74265
    "[...] and we’ve made a few updates in time for Season 5 to begin. The first major change is a direct response to popular player feedback, as we have removed Seasonal Legendaries from the game. All new Legendaries included in Patch 2.4.0 will be made immediately available to be found by players regardless of Season participation."
  • Hunter of Deer
    #74264
    pff akkor döntsük el hogy is lesz, mert ha megint seasonba kell kezdeni akkor nem szarozok nonseasonba :D
  • SLICK
    #74263
    most még több Season only cucc kerül be 2.4 érkeztével, csak jelzem
  • Hunter of Deer
    #74262
    ha nem lesznek season only cuccok, akkor lehet megint elkezdem tolni a nem season karikat. igaz én igencsak le vagyok maradva a kis ~560 paragonommal :D
  • Lammer
    #74261
    most jelenleg 271 paragonnal tartasz, huzz bele ^^
    itt tudod csekkolni

    hc: meg sokat kell gyakorolnod akkor :) jo persze, nekem sok paragonom van hozzad kepest, meg biztos kocka vagyok, de gyakorlatilag TX/Gr45 setagalopp HC-n :)

    majd tedd fel TX-re menj be akarmelyik bantiba/sima riftbe 'oszt meglatod sajna onnantol mar kell az end build/gear... ezert is lesz jobb a LON szet (no-szet szetringek) 2.4-ben (persze lehetne jobb 100% dam ancinkent), mert ott szabadabb kezet kapsz ugye es lehet majd kreativkodni (mar nagyon varom a patchet, de mire jon, megoszulok) :)

    Hunter: nem bizony!

    szerk: ja majd akkor szoljal (nem ilyen 1-2 oras leveling style utan) amikor kozel 500 jatekora utan elvesztesz egy fullos karit DC miatt... Dragon forumtars jart mar igy :( sajna ez ezzel jar, mi mar elfogadtuk, persze lehetne valamilyen fail-safe a DC miatt, mert javareszt igy veszti el a tapasztaltabb hardkoros a karijat :( mi mar nagyjabol tudjuk meddig mehetunk ugy el GR-ben is, hogy meg igaz pengeelen tancolunk, de lehozhato fail nelkul :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.12.25. 15:50:37
  • Rita79
    #74260
    Egyébként mi az a set dungi?
    A season4 journeyeket, aki nem volt képes megcsinálni az új seasonig, utána már nem is tudja, mert eltűnnek?
  • Nomad90Hun
    #74259
    Igen az Chapter IV akart lenni folyton elírom.

    A buildben amit most használok csak a Lashing Tail Kick van Lightningra rakva a stun miatt, mert azért főleg Elite pakkoknál jól tud jönni ha "bealtatom" őket, plusz passive-ban ott a "20%-al több sebzést osztasz stunnolt stb ellenfelekre" dolog ami szintén nem utolsó Sweeping wind meg ugye spirit regen miatt kell plusz sebzi aki körülöttem állókat, még a lego kavicson filózok, hogy majd inkább a mérgezős kavicsot rakom be, amúgy a "borzalamsan kevés a parragonod" dologra meg mióta meglett a kari 70 nem nagyon nyúltam hozzá, majd ha átkerül non seasonbe ott lesz ezzel kb. 300-as paragonom, hc-zni 3x próbáltam meg mindhárom karim elvérzett elegem is lett belőle.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.12.25. 14:51:30
  • pimpi001
    #74258
    A set dungik csak solo módban lesznek elérhetőek? Illetve meg van kötve hogy mondjuk csak t8 felett nyilik, vagy elég csak t-valamelyik szint?
  • Hunter of Deer
    #74257
    nem lesznek mar season only itemek?
  • Maak
    #74256
    sztem chapter4 az, en mar el is felejtettem hogy volt olyan is, utolso elottinel akadtam el. Conquerorbol kellene meg 2 meg az utolso.
  • Lammer
    #74255
    "act 4-ben lvl 12-es Gr"
    a mi? :D

    "Én majd kövi szezonban"
    artatlan kerdes: mi motival, hogy uj szezont kezdjel? gyakorlatilag nem fogsz kapni uj itemet... eddig legalabb volt "ertelme" szezonozni pl: stricken gem csak szezon, vagy yang regebbi szezon stb...

    " holy + lightning kombó jött be"
    kis szintekre meg nincs akkora jelentosege, buli buideknel... latom borzasztoan keves a paragonod, foleg softcore tekinteteben + nem a cukie cutter buildeket erolteted, ami szimpatikus, csak majd fejlebb elfogy :) ... majd nagy(obb) szinteken el kell dontened, hogy melyiket is szereted, nagyon top szinten, meg sajna "kotelezo" lesz mondjuk Dh-nal fire multishotnal vagy light nata stb...
  • Nomad90Hun
    #74254
    @Pedro

    igen act 4-ben lvl 12-es Gr nekem megadta az maradt a végére, mondjuk én úgy csináltam, hogy az egyszerűbbeket, mint pl öld le x-y szörnyet (Butcher, stb) azt az elején megcsináltam aztán jöttek a nehezebbek.

    @mkfdd

    Hát wizard az tényleg spammelös, kivéve talán a firebird set-el ha összerakod, de az meg unalmassá válik marha gyorsan bár effektív rift pucolásnál az tuti. Én majd kövi szezonban 1 jeges wizardot akarok végre összerakni, de nekem a monk a mainem, ezzel amit most húztam ebben a szezonban kezdek végre elérni oda ahova akartam.

    Ime: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nomad-21298/hero/66301156

    Ezzel én úgy tolom, hogy gyakorlatilag alap támadással megyek, meg bénítom az ellent magam körül, ha gixer van akkor megy a shield, plusz az Inner Sanctuary-t akkor tolom el ha boss, vagy elite ugrik rám, azzal rakok fel sebezhetőséget rájuk, mondjuk a buildhez tartozik, hogy paragonban kap 1 jó adag health regen-t meg heal on hit-et, rengeteg chc olyan 30% körül már jó, plusz attack speed, és olyan 200-250% chd.

    Szerintem monkkal az az egy baj van, hogy igazából akkor effektív (már ahogy én észrevettem), hogy ha többféle (általában 2) skil fajtát kombózol össze, én nekem a legjobban a holy + lightning kombó jött be, bár ezen a karin még annyit kell alakítanom, hogy a kesztyűt majd cserélem a non season-ben félrerakott Inna kesztyűm-re, a vállas-t meg a nadrág set-jének váll részére ami szintén non-season-ben van félrerakva, plusz én Monk-nál a dual wield fist weapon-re esküszöm, szóval az a diabo is cserés lesz majd.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2015.12.25. 11:48:54