78964
  • Lammer
    #74333
    az a lazy build amit Te linkeltel (gyakorlatilag csak mozogsz es passzivan bomlik minden) :)

    a linkelt videomban elvileg a firebatos karkoto meg a skill is ott van (igen, kapott egy vizualis redesignot is)
    sajna nem kovettem a PTR trendeket :) de biztos jo lesz :))

  • TBTPumpa
    #74332
    2.4 Patch előzetes összefoglaló - Twitter szerint jövő héten érkezik
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.06. 19:42:47
  • morcosqtya
    #74331
    EZT találtam, de ez baromira nem ugyanaz.....
  • morcosqtya
    #74330
    WD-nál mi ez a LON MIX?
  • Lammer
    #74329
    ez alapjan egyik sem (ha partyzol) :)
  • skinnyman
    #74328
    Legutobb spirit generator volt a legjobb, de patch-el nemtom mi valtozik most majd..
  • morcosqtya
    #74327
    Akkor most melyik monk a nyerő?
    Uliana monk (palm) kiment a divatból vagy nerfelve lett?
  • Lammer
    #74326
    arra hat, es a tesla monk (YT-on amit talaltam) arra epul...
  • pimpi001
    #74325
    Monk
    Fists of Thunder
    Static Charge
    Splash damage reduced from 180% to 50%.

    erre gondolsz??
  • Lammer
    #74324
    nem lett kiherelve a static charge?
  • morcosqtya
    #74323
    Jön valami Tesla monk...
  • Systore #74322
    az komoly, hogy van lovacskázós build :D
  • Orgi
    #74321
    Köszi!
  • SLICK
    #74320
    tedd fel a kiegészítőt és kezdj egy teljesen új karaktert. Gyakorlatilag kuka amit megszereztél...
    Vidd végig a Campaign-t majd ha végeztél és megvagy lvl 70es akkor menüben átváltasz Adventure módra és kezdődik az igazi játék.
  • Orgi
    #74319
    Sziasztok,
    annó félbehagytam a D3-at egy monkkal Nightmare act3-nál. Most megvettem a kieget, egyelőre nem raktam fel, csak vissza a sima D3-at, de úgy látom sok változás volt. Érdemes felrakni vagy előbb toljam végig, ahol tartok, öljem meg Diablot és utána tegyem fel?
  • Lammer
    #74318
    MHM-nek igaza van fanson: jovohet gyanusabb, mert nem nagyon van "maintenance announcement"
  • Nortai
    #74317
    Nem, de előbb szokott jönni mindig. Szerintem holnap már lesz, legkésőbb pedig jövőhét kedd. Többnyire kedden szoktak jönni a patchek.
  • TBTPumpa
    #74316
    Eddigiekből kiindulva szerinted Patch nélkül kezdik el a szezont?
  • Nortai
    #74315
    Az nincs oda írva, hogy a patch is akkor jönne. :)
  • TBTPumpa
    #74314
    Jövő héten érkezik az új szezonnal!
    "Season 5 kezdete - 2016. január 15."
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.01.04. 17:17:21
  • Phara
    #74313
    2.4 mikorra várható kb?Bocs ha már írták és lemaradtam.
  • Lammer
    #74312
    Anno arra ertettem, hogy levelingeltel es questet toltal... bossok es area szerint persze erdemes modositani a buildet, de ha kivancsi vagy mit javaslok alacsony szintre T1 es alatta, komplett szettek nelkul:
    pure Strafe

    -mobilis, halados
    -skillek harmoniaban vannak
    -boven tokeletes 70-ig es egy jobb szettig T1 kornyeken (es 70 alatt is)

    van ket insta hatred loketed, passzivbol generalos es speedet ados, primarybol legtobbet ados, olcson elbukfencelos, ket "area" jellegu builded :)
    felesleges harom spendert osszezsufolni, csak szenvednel vele :)
    (67-ig ambush helyett jo lesz a tactical, hogy porogjel, 66-ig meg csattanas helyett jo lesz a perfectionist mondjuk)

    szerk: 50-nel van eselyed zodiacra, onnantol adja, ha bemakolod tedd be! :) ja es ilyen szinten ne ragaszkodj gorcsosen az elementekhez, majd raersz Torment VI utan full gearben agyalni rajta :)

    hajra! :)

    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.04. 12:58:34
  • Hunter of Deer
    #74311
    Szép hogy előre megtervezed a skilleket, de úgyis nagyban befolyásolja majd a végén, hogy milyen cuccok esnek :)
    hiába tervezed meg előre, ha a hozzá kapcsolódó szett nem akar kiesni :)
  • Nomad90Hun
    #74310
    Háát annó is csak muszáj-ból húztam a Barb-ot, és most is lvl 11-re elérve marhára érzem, hogy nem nekem találták ki.

    Újrakezdtem a Dh-t, ezuttal tervezek is előre. Összeraktam 1 előzetes buildet, hogy kb hogy raknám össze.
    Ime:
    http://us.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#bPTdiQ!cXRZ!bbZaaZ
  • Lammer
    #74309
    helyes! ok gl! :)
  • Nomad90Hun
    #74308
    Elvagyok én, thx, csapda azért volt mert tömeget meg "átlag" elite-eket akik nem ugrabugrálnak meg lehet vele fogni, plusz a passíve is ott volt hozzá. Amúgy nem is baj, hogy padlóztam DH-val, annó barbbal kezdtem, azon azt rontottam el, hogy nem volt menekülő skillem, most nekiálltam újra barbozni. DE. Ésszel, előre megtervezve, sajna a DH-val már kezdtek kavicsok potyogni, de olyan kis szintűek, hogy a hiányuk fel sem fog tünni kb. Majd ugy lvl 20 körül ha lehet átrakom hardra, és afölé nem is megyek 70-ig gyakorlatilag.
  • Lammer
    #74307
    "hogy, tökmindegy hány menekülő skill, mennyi thoughness, stb van a karin, ha a game ki akar tolni veled, megteszi..."
    RIP! Ne ess a tapasztalatlanok kezdo hibaiba, pl. belemagyarazol butasagokat :) Odaadod accountot en experten paragon nelkul felrantom neked problema nelkul a karidat :) ne masban keresd a hibat, max akkor, ha kaptal egy disconnectet... addig meg:

    -miert kell feleslegesen eroltetni az expertet??? azt ugye megnezted, hogy mi a kulonbseg a hard es expert kozott xp-ben? gyakorlatilag semmi... es cserebe kapsz egy "nehezebb" szintet :) hard utan master (ha tenyleg birod), az expert xp/nehezseg atlagat "gyarilag" rontottak el, de nagyon :)
    -valassz jobb build variaciot csapda? nem is tudom mikor hasznaltuk mar :)
    -geart is okosabban ha lehet, foleg hc-n (vit+allres stb legyen azert a main armorykon, 50-en kapsz AR-t meg kavicsokbol is van mar ugye)
    -ezeket ha jol osszekombinalod, akkor hardon szepen vegigmesz mint kes a vajon, utana meg ha lesznek mar jobb cuccok, meg par paragon, lehet kezdeni eroltetni a master fokozatot :) meg figyelj oda :P

    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.03. 22:12:38
  • Nomad90Hun
    #74306
    Nah frankón jártam, elhasalt a HC DH-m 50-es szinten, végignyomtam chapter 4 végéig chapter 5-be étérve megvolt az 50-es szint, aztán gondoltam vissza megyek chapter 4-be kicsit szintezni, hard nehézségen már másodpercek alatt hullottak az elite pakkok is alíg-alíg karcolt meg valami, gondoltam megy akkor már az expert nehézség is, aztán jött a meglepi, több elite pakk, és több száz random mob után silver spire 2-ik szintjén a portál utáni miniboss 1 hitelt miután levertem 5% hp-ra, lehívta a 3 kis haverját hiába volt alattuk a csapda, még odébb is ugrottam vaulttal, sajnos fél másodperc alatt rámteleportáltak és kész volt a történet... Azt mondjuk már amikor elkezdtem annó a gamet, akkor megtanultam, hogy, tökmindegy hány menekülő skill, mennyi thoughness, stb van a karin, ha a game ki akar tolni veled, megteszi...
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.01.03. 20:38:10
  • Hunter of Deer
    #74305
    az szép, grat. profil linket tudsz adni? kivi vagyok a cuccokra :)

    a DB autopickupnak én is örülnék. bár nekem kb 200 db DB van raktáramban ami elég gáz :) igaz nem is játszok olyan sokat.
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2016.01.03. 13:31:50
  • dargelot
    #74304
    Sziasztok, társakat keresek ns-be. Para 700+ vagyok, s tudok lenni heal monk vagy dart wd carry. Soloban wd-vel 62 megy, partyban szerintem olyan 68-70ig tudok menni jó csapattal. Olyan társakat keresek akik kb ilyen erőviszonyban vannak és továbbra is ns-ben fogják tolni. Napi partykat nem tudok tolni, de heti 2-3 belefér. dargelot#2439
  • Lammer
    #74303
    izé

  • Lammer
    #74302
    ja ugy van par felrerakva :D

    (tudom, de nem a jo gepen vagyok, nod nagyon lehuzza :( )
  • cleric
    #74301
    Előre felhúzhatod a gemeket, aztán persze 2.4-ben tudod csak beletenni, de felkészülésről volt szó :)

    (Nod is csinál minden szintlépésről shotokat, nem futott?)
  • Lammer
    #74300
    "Gemeket húztál gearbe +main statnak?"

    o" meg nincs 2.4 :) majd csak patch utan kapjuk meg ezt a fiicsort

    (BAKKER amugy elfelejtettem shotolni p1000-et :( )
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.02. 20:18:38
  • cleric
    #74299
    DB-ket dugnám :( Mikor megjött a kocka, elvertem 15k-t hirtelen felindulásból, azóta meg keveset játszok és nehéz összeszedni. Igazán megcsinálhatnák auto-pickup-ra.
    Gemeket húztál gearbe +main statnak?
  • Lammer
    #74298
    Hardcore 2.4 patch varo :)




    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.02. 16:49:13
  • Phara
    #74297
    Köszi.
  • cleric
    #74296
    Semmi sem veszik el season záráskor. Rajtuk maradt, mert a follower a karakterhez kötődik. Ha törlöd a karaktert, akkor a karakter ládája, a rajta lévő itemet és a followerek itemjei is törlődnek, de csak ekkor (meg persze hardcore halál esetén).
  • Phara
    #74295
    A season followerek itemei elvesztek ha rajtuk volt?
  • Lammer
    #74294
    nem banod meg dps tekinteteben, ugy nez ki dps-ben ujra nyero lehet dh 2.4 utan! szerintem second classnak viszont nagyon is jo lesz sader, foleg hc-ra tonna taffnesszel meg invoker szettel :)

    szerk: kozeledek HC-n 1000 paragonhoz, remelem patchig meg lesz :)

    BUEK MINDENKINEK!
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2015.12.31. 19:16:11