78964
  • McHaals
    #74413
    nem kell 100%-ra teljesítened a set dungeont a journey-hoz.
  • Nomad90Hun
    #74412
    Nah barbárral meglett a Might of the Earth set, és csak a set dungis cél van csak már hátra chapter 4-ből, de MotE sethez tartozó dungi tömény kib*****... A célok még nem lennének nehezek annyira, de az a 4 és fél perces számláló marha könnyen elfogy, ráadásul ha a leap - ground stomp - earthquake combót rossz sorrendben nyomom el első alakalommal 1-1 elite-en megint failed... Amúgy maga a set meg a hozzá járó játékstílus tetszik, lassanként potyog a többi set is már.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.01.19. 23:50:09
  • Lammer
    #74411
    Sajnos nagyon gyenge a tapasztalatok alapján a jade szet, sajnos kilóg lefelé :(

    Ezeket a gemeket ajánlom: BOT (zőőd), BOtS (sárga téglalap), Esoteric Alteration (kék tafneszes) :)

    endbuild elvileg: KATT
  • hawkie22
    #74410
    Én játszom most seasonben meg ns-ben is. Igaz, s4 elött azt mondtam, season nem érdekel, de Lammer meggyözött. Tegnapelött elkezdtünk közösen shc-n DH-t, csak akkor játszunk ott, ha a másik is online van, egyébént csak ns megy. :) így igencsak fun season, ráadásul kihívás is, igaz, tegnap lettünk 70, rögtön mentünk is T1-re, de már az is pite.

    Ns-ben meg meghalt tegnap két karim is, egy crusader elhullott figyelmetlenség miatt T7-en, meg egy WD T10-en. De van még egy WD LoN Darts builddel, azzal most GR53 az eddigi legnagyobb. Gyerek mellett nem mertem még feljebb menni, mert azért már figyelnem kell, nincs még meg a teljes gear, MH meg OH még nem ancient.

    Napi max. 2 óra játék (több nem jön össze meló, család meg tanulás mellett), van viszont, hogy több nap is kimarad. Nekem ez elég casual, viszont nem érzem, hogy a stash tab túl messze lenne, söt....
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2016.01.19. 14:47:03
  • cleric
    #74409
    A 3 db 55-ös gemmel is el lehet szórakozni egy ideig, minimum 55 karika gr, az elejét még meg lehet oldani könnyen, de 50 körül már mák is kell rendesen (empowered gr-hez meg komoly lóvé).
    Úgy gondolom, hogy ezért a stash tabért elég komolyan kell foglalkozni a season-nel, ennyit nekem nem ér meg. Már korábban is kifejtettem, mekkora szívás egyébként is, hogy kettévágják a játékos tömeget ezzel. Megint konkrétan 100+ játékos volt a klánban aktív, kevesebb mint 24 óra alatt para 300 felett voltak, és tx-et farmoltak, alvás nélkül, redbullal. Aztán 3 nap után ott tartanak, ahol én most ns-ben, és mindenki lelép a kövi seasonig. Az is igaz lehet, hogy season nélkül még ennyit se játszanának, de ez nem biztos.
    A casual játékosoknak így nagyon messze van a stash tab, túl messze.
  • Hunter of Deer
    #74408
    HC wd egyenlőre Jade buildhoz milyen gemeket ajánlanál? trapped + esoteric sztem alap, nem tudom az uccso mi legyen stricken vagy esetleg az a zold ami hpt regel? (nem jut eszembe a neve :) ) persze kesobb ha lesznek droppok akkor LON build lenne majd a cel, de meg kezdo season hcban sokara lesz :)
  • Hedgehunter #74407
    A kuldeteseket is meg kell csinalnod az meg 2 ora legalabb.
  • skinnyman
    #74406
    Nem sokat nyomtam patch ota, es a patch ota joval konnyebb azt meg kell hagyni, de azert 60-ashoz mar sztem igy is jobb, mint tescos cuccok kellenek, amiket azert lehet nehany ora osszeganezni :)
  • Lammer
    #74405
    már 71
  • Lammer
    #74404
    "Ezekbol a szolo GR60 hangzik a legnagyobb kihivasnak, az azert nem biztos h gyorsan megy, non-seasonben is alig vagyok feljebb annal.."

    ne viccelj, most már nem olyan nehéz :) én Hardcoreon kiütöttem a GR70-et szoló majdnem end cuccokkal :)
    ...fos rift+moslék boss kombóval (LONbatnak marhajó a perdi)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.18. 14:51:12
  • ktm99
    #74403
    nem tudom, a lenti reddit linken gr50 solo szerepel(bar a dstroyerhez is 50-et ir, szoval lehet 55 az igazsag) a conqueror-nal es guardian szinthez kell a 60-as.
  • skinnyman
    #74402
    Aham, thx.

    Es jol latom h ezek kellenek a stash-hez?

    Conqueror: (finishing this gives Stash Tab)***
    1.Show me what you got: Kill Diablo on TX within 1 minute 30 seconds
    2.Money Ain't a Thang: Kill Greed on TX
    3.A little more: Reach GR60 solo
    4.4 minutes to save the World: Finish a TX Nephalem rift within 4 minutes
    5.Gem of my Life: Level 3 legendary gems to lvl 55
    6.All I do is win: Finish 2 Conquests this season

    Ezekbol a szolo GR60 hangzik a legnagyobb kihivasnak, az azert nem biztos h gyorsan megy, non-seasonben is alig vagyok feljebb annal.. Tovabbra is hulyesegnek tartom h seasont kell jatszani h nonseason-ben legyenek plusz tabok...
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2016.01.18. 13:39:50
  • TBTPumpa
    #74401
    20 perc körül van. Egy ügyes booster fel tud rántani lvl70-re ennyi idő alatt, persze így nevesített WC papírod lesz gear címén, de utána még úgyis van bőven lehetőséged geart farmolni.
  • skinnyman
    #74400
    Mennyi ido egy ilyen seasonal felhuzas (0-rol)?
    Ha nem sok, es az tenyleg feltetele a plusz egy lada tabnak, akkor lehet h valamikor igenyt tartanek ra..
  • Nortai
    #74399
    Még talán reális is. Én is crusadert indítottam, de ezt már s4 kezdetén eldöntöttem hogy s5-ben az lesz majd. Sok a DH és a Wizard is. Barbárral én se nagyon találkoztam, csak elvétve.

    Ez az új Season nagyon sokat könnyített normál játékosok számára, pick-pack T6-T8 környékén találja az ember magát. Haedrig’s Gift sokat segített a népen, meg ha valaki követi season journey feladatokat.
  • j0rmungandr
    #74398
    Valahol olyan statot láttam, hogy 45% körül van a crusaderek száma.
  • McHaals
    #74397
    van most 2.4-ben "über" class? látok nagyon sok wizardot, de van bőven dh, dw és monk is. Barbit szinte egyáltalán nem láttam.
  • Avenger
    #74396
    Wizarddal kezdtem az új seasont, firebird setet használok, amíg meg nem lesz a DMO. Kérdésem az, hogy firebird 6os bónuszánál az a bug, hogy néha beragad a 600%os sebzés, egy elit pack leverése után, vagy az a bug, hogy leesik? Alapvetően úgy értelmezhető a leírásnál, hogy csak addig van rajtam a buff, amíg 3000%osan ég egy adott elit pack, de kb 50%, hogy rajtam marad a buff a következő pack leveréséig, de előfordul, hogy szinte folyamatosan rajtam van.
    Beragadt buffal mondjuk hozza a wastes barbár teljesítményét, de anélkül a trash elég lassan megy le.
  • McHaals
    #74395
    Ma este ha valakit húzni kell, írjon rám. Season 5 SC.
    Valamikor 8 óra körül már leszek
  • Frank99
    #74394
    gyerekek, ma indítottam egy karit season 5-ben, felhoztam 14-re, elmentem kajálni, erre nincs meg a karakter.

    mi a fene lehet ??????
  • Lammer
    #74393
    Totál starter vagy már 70-en vagy? :)
    Totál starter :)
  • Hunter of Deer
    #74392
    hali!
    kezdtem egy season HC wd-t. most tolom eloszor HCban illetve wdvel se sokat voltam, de gondoltam kell a valtozatossag.
    esetleg egy starter hc buildet tudna valaki linkelni nekem? hogy amig nincs cuccom milyen skillekkel erdemes mennem?
    esetleg egy ket tanacs stb :D
    thx
  • JaSoN HuNTeR #74391
    Sziasztok.



    Már 17 órája nyomják a srácok!!!
    Tavaly 50 órát játszottak egyhuzamban és fel is kerültek a legjobbak közé.
    S5
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.01.16. 10:24:36
  • pimpi001
    #74390
    A szet dungis szárnyakhoz elég a primary acsi, vagy a master kell?
  • Lammer
    #74389
    ez belefért :)

    HC GR70, lon firebat, kicsit saját, mivel még mindég nem akar esni 3 endgear (2+1 HF-et sem akar normálisat) item... és még lehetne gemet "despairozni" itemekbe :)


    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.15. 22:50:03
  • Nomad90Hun
    #74388
    Én úgy tudtam most 15-én du 5-kor CET szerint, aztán pár napja valahol meg 19-ét olvastam, szóval passz, bár a karakter kreáló résznél már megjelent tegnap a seasonal checkbox.
  • morcosqtya
    #74387
    Mikor indul már az S5?
  • Nomad90Hun
    #74386
    Csekkoltam én is, aztán úgy döntöttem, hogy s5-ben húzok mégis 1 non HC barbot, HC-zni jó lesz egyelőre a DH is. Aztán majd s5 után meglássuk merre s hogyan tovább.
  • ktm99
    #74385
    köszi a linket, nagyon hasznos
  • Jabar
    #74384
    3 hsz-el lejjebb linkeltem hogy mit kell megcsinálni hozzá.
    Amúgy normalon is és seasonban is unlockolható 1-1 tab.
    A season-öst amikor megkapod automatikusan unlockolódik normalban is.
  • SLICK
    #74383
    azt viszont nem tudtam. Gondolom Season Journey-t kell csinálni ahhoz.
  • Lammer
    #74382
    de lesz szezonban is plusz egy azon felül!

    (ezért mivel rohadtul nem érdekel a szezon, majd a vége előtt beszerzem :) )
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.15. 11:03:48
  • SLICK
    #74381
    plusz ládahelyért nem kell Seasont kezdened. Normalon is megkapod.
  • Jabar
    #74380
    Nem tudom mennyire pontos de az biztos hogy nem 5 perc megszerezni :)

    https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/3tskxr/ptr_24s5_season_journey_accumulated_information/
  • morcosqtya
    #74379
    Acsik vannak, egyre nehezedőek.
    De ahogy egyre többet játszol az adott karakterrel (az adott seasonban) annál inkább eléred a legtöbbet.
  • ktm99
    #74378
    Eleg siman 70-ig felhuzni, vagy el kell erni mindenfele achievementet is?(nekem utobbi remlik)
  • TBTPumpa
    #74377
    Látom jár új pet és szárny is. Ahhoz is Season karakter kell ugye?

    WoW Legion cuccok már elérhetőek:
  • Lokker
    #74376
    season
  • McHaals
    #74375
    ó tényleg, köszi, ez eszembe se jutott
    És ez csak season karakterrel megy, vagy bármelyik 2.4-esre megadja?
    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2016.01.15. 08:18:25
  • Lokker
    #74374
    70-ig mindenképp a plusz ládahelyért