78964
  • Lokker
    #74453
    azt hittem hogy ez az empowered grift nagyobb durranás lesz, de csak +1 gem upgrade
  • Nortai
    #74452
    Közbe GR45-nél maradtam set item nélkül és lazán 8 perc alatt, nagyon über lett ez a crusader. Így meg is van a + stash ^^ nagyobb erőlködés nélkül. :)
  • sata75
    #74451
    kis help a set dungihoz
  • silencemonthy
    #74450
    Na ezt nem irták sehol ,hogy kell a teljes szett, azt hittem itt esik majd. Akkor ez a probléma, mert még csak 4 darabja van meg, igaz a fejesböl van 3, mert minden átalakitás után az lett sajnos.Köszi a segitséget.
  • Nomad90Hun
    #74449
    Pont. hogy season journey chapter 4 egyik feladata, hogy teljesítsd az egyik set dungit miközben rajtad van mind a 6 része az adott set-nek. Az is lehet, hogy rossz kaszttal keresed és azért nem jelenik meg, mert ott másik kaszt set dungija van, ájdiá ónli.
  • Nomad90Hun
    #74448
    "Leoric Manor könyvtárába kell elmenni, van ott egy könyv ami kidobja a portálhoz szükséges papírt"

    Azzal csak az a gond, hogy random dobálgatja, itt a forumon volt korábban linkelve a lokációk listája.
    Amúgy nem kell semmi különösebbet tenni csak legyen rajtad a set mind a 6 része és már be is léphetsz, 1 ilyen zöldes villódzást keress (álcázás kb), és ha elég közel mész megjelenik az oszlop és már be is léphetsz, belépés előtt még külön ki is írja miket kell teljesítened.
  • silencemonthy
    #74447
    Voltam ott. 2 könyv is volt az egyiki dobott a másiknál kiir valamit, de semmi nem történik. Megnéztem másik portalt is a videóban megjelölt helyen de az se volt ott. Tehát van e valami feltétele annak hogy ott legyenek a portalok? Season-be keresem, nem az a baj ?
  • SLICK
    #74446
    Leoric Manor könyvtárába kell elmenni, van ott egy könyv ami kidobja a portálhoz szükséges papírt
  • silencemonthy
    #74445
    set dungeonbe hogy lehet menni ? Négyszer logoltam be és megnéztem de nekem nincs ott a portal ahol youtubon mutatja. Kell ehhez teljesiteni valamit elötte hogy megjelenjen ?
  • morcosqtya
    #74444
    Köszönöm!!
  • mooo
    #74443
    Arra van valami megoldás,hogyha nagyobb GR-ben groupban tolja az ember,akkor ne álljon be a kép?
  • PanzerWolf
    #74442
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne,hogy valakinek van itt Diablo III Steel series egere?
    Próbálok macrot állítani rá de,nem engedi felülírni az alap beállítást.Ha meg csinálok egy másikat, azt meg ha berakom meghülyül a beállítás.Valakinek ilyesmi problémája volt/van?
  • cleric
    #74441
    Úgy kell érteni, hogy harvestelj 15 enemyt egyszerre, de egy ilyen 15-ös csoportot csak egyszer számol. Tehát 10 különböző 15-ös csoportot kell harvestelned, az nem lényeges, hogy a csoportok között mennyi idő telik el, és a szörnyek típusa sem.
  • morcosqtya
    #74440
    Witch Dokinál a Jade set dungeon masterelése lenne a feladat (Champion kihívás). Masterelni időn belül kell, valami 3,5 perc alatt. Hogy a francba lehet azt az objectivet teljesíteni, hogy soul harvesteljek 25 különböző szörnyet simultaneously (vagy continously?) amikor kb 3 féle szörny van az egész dungeonban... ??
  • Nortai
    #74439
    Tegnap este meglett minden, már csak 1 conquest hiányzik, de nem tudom melyiket lenne érdemes... 50m aranyos megvan, ez tűnt elsőre legkönnyebbnek. Ha elkezdem HC-n és ott is megcsinálom az 50m aranyost, az úgy SC-n 2 conquestnek számit így együtt? :D Mert többihez nem sok esélyt látok(időben), esetleg gr45 setes cuccok nélkül... Nem tudom...
  • Lammer
    #74438
    elég erős :)

    Hardcore EU 7-ik vagyok vele, World rank 10-ik (gr71, azóta szezonozok inkább), kicsit saját LONbattal
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.01.21. 15:01:34
  • Pacho
    #74437
    Ez azért még elég jópofának tűnik....:)

  • böröczk
    #74436
    Ha megnézed a leaderboardsot, nincs nagy különbség a klasszok közt. 1-2 szint különbség, jelenleg Crusa vezet Grift 81gyel, de WDből is van több 80-as.
    Szóval én hiszem, hogy ebben a szezonban jobban sikerült balanszolni, mint az előzőekben.
    Aztán lehet az én naivságom. Azt kevésbé hiszem viszont, hogy több setes build is viable nagyobb T szinteken és magasabb GRifteken.
    Javítsatok ki.
  • morcosqtya
    #74435
    Vagy ebben a szezonban csak a Crusader meg a Wizard az erős??
  • morcosqtya
    #74434
    Nem tudom mennyire erős ez a LON setes WD... most T7-en vagyok para 300-zal. LoN gyűrűk plusz kb 5 ancient legendary cuccal, kisállatok sebeznek rendesen, most lezavartam egy 40-es GR-t soloban, de nem tudom erősödik-e még majd...
  • böröczk
    #74433
    Haloka,

    Season 4et kihagytam, most kedvet kaptam a wizardhoz. Nezegettem leaderboardot meg s5os buildeket, mindenki az orbos blastosat nyomja az uj settel, esetleg par kosza firebird.
    Nekem viszont tokre tetszik a 4 elementalos tal rasha, az mennyire viable most? Vagy felejtsem el, es maradjatak a mainstreamnel? :D
    Para 240 korul vagyok amugy, de dhval inditottam.
  • j0rmungandr
    #74432
    Az attack speedüket nem növeli, de a sebzésüket igen.
  • Nomad90Hun
    #74431
    Az ha jól vettem ki (volt Wd-m S5 elött), akkor csak a te attack speededet növeli, az övékét csak ha jól emlékszem van valami legó bracer vagy öv ami növeli 25%-al, a paragonos attack speed csak rád vonatkozik Poison Dart, stb esetében meg a dotokat érinti még ahogy én észre vettem Lucust Swarm pl.
  • morcosqtya
    #74430
    Witch Dokinál a para szinteken növelhető attack speedem növeli-e a kisállatok (zombie dogs, gargantuan, fetish sicopants) attack speedjét???
  • Nomad90Hun
    #74429
    Ha dobsz 1 linket a karakteredről akkor szerintem többet fogunk tudni mondani, de így elsőre a leírtak alapján, szerintem nem a fegyvereiddel lesz a gond hanem a geared többi része gyenguska.

    A legók hullása miatt meg ne aggódj, ez nálam is úgy megy, hogy mikor milyen kedve van a gamenek, van, hogy 1-1 riftben semmi nem esik, és aztán a következőben meg minden kis korhadt ládikóból potyognak a legó cuccok. Gearelésre az se rossz ha valaki nagyobb szintű emberkét beinvitálsz és te csak mész utána ö meg ledarál neked mindent az útból.

    Más:
    Tegnap esett 1-ik riftben nekem 1 olyan bracer ami a Barbárnál a Seismic Slam sebzését buffolja további 630%-al az első 5 megütött ellenségen, eleve Might of the Earth (MotE) set-el se volt eddíg se piskóta de most T5-ön kb 1 hitelem az elite pakkokkat, rift guardiannál is vicces volt, hogy pont megjött odamegyek rányomom aztán durr 1 hiteltem.
  • Synchronous
    #74428
    Most elkezdtem a Master fokozatot, de valahogy a jó cuccokat már expert eleje óta nem akarja dobni. Nem hullik igazán jó fegyver vagy páncélzat. Még a legendary-kból is az egykezes fegyó olyan 2 ezres, a kétkezes fegyver pedig kb. 3100-as sebzésekkel rendelkezik. Ez Masteren már rohadt kevés. Egy sima Risen-t vagy egy szimpla csontvázat is alig lehet vele leverni. Pedig elvileg minél nehezebb a szint annál jobb fegyvereket kéne kapnom, mert ha nem akkor nem tudok fejlődni, a szörnyek resistjei és támadási ereje ellenben folyamatosan nőnek. Pedig tényleg minden zeg-zugba benézek a pályákon, mégsem akar esni.
    Csak az egy negyed óra míg lenyomok egy kék mobcsoportot... mert állandóan el kell futkosni hogy visszatöltődjek. Tényleg nem fognak jobb fegyverek esni? Mert akkor a tormentnek felesleges nekimenni, ilyen lehetőségekkel. A Wretched nyanya pl. már lehetetlen küldetés, pedig ő csak az első mini boss.
  • j0rmungandr
    #74427
    Az Avarice conquest-hez (a második conquestem lenne) elég TX-en ha találok egy gilden baront (a goldot dobó goblint) gold findos cuccokba?
  • Nortai
    #74426
    Azon kívül +1 fül, tehát 2. ládában 2 fül lesz és nem 1.
  • McHaals
    #74425
    milyen season stashez kell gr60? nekem már megvan, de még a közelében sem jártam annak, amiről itt írtok.
    vagy ti néztetek be valamit, vagy én kaptam ajándék fület a ládámba.
  • Lammer
    #74424
    nem akarlak elkeseríteni, de már nem kapja meg, mert global az ajándék :|
  • Nomad90Hun
    #74423
    Szerintem ne aggódj miatta, 40-60 perc alatt felhúznak téged 70-re (akár én is), és utána más dolgod nincs is kb mint bemész a kollégával / kolleginával T4-5-6-on vagy feljebb riftekbe, és eseget a gear szépen, meg ha Kadala-nak épp olyan kedve van igen kevés BS-ből tud ő is droppolni szépen. Én most épp a wastes set-et akarom kiszedni, bár MotE set is elég keményen arat.

    Nomad#21298
    Ha gondolod vegyél fel.
  • Hunter of Deer
    #74422
    nem lehet valahogy seasont resetelni? :D
    HCn kezdtem az elso karit amivel megkaptam mind a 6 szet itemet, de mint kiderult hogy gr60 meg az 50millio arany kell a season stashez az kb felejtos nekem hc-n.
    gondoltam kezdek egy sima season crushadert, de persze tokom se tudta hogy az mar nem kap szetet.... ez igy megint szopoka... esetleg van valami jo modja hogy mihamarabb szetthez jussak? nem volt meg crusaderem szal fogalmam sincs hogyan tovabb :S
  • Nomad90Hun
    #74421
    A barbár set is erős szerintem. Én eddig nem voltam oda a barbárokért, de mióta a full set megvan T4-5 simán megy, szinte minden legó kavics nélkül, és a többi kavics is elég kuka. Gyakorlatilag annyi vele a dolgom, hogy Avalanche-ot lerakom é s Seismic Slamel földbe döngölöm az ellent, ha ez kevés lenne lenne rámegy még 1 Earthquake, és gyakorlatilag másodpercek alatt hullik minden, majd még ha lesz több paragonom meg jobb kövek, plusz 1-2 használhatóbb legó gem akkor menni fog itt T10 is csuklóból.
  • Nortai
    #74420
    Ha valaki a ládára megy akkor teljesen jó karakter választás. :) Én elvagyok vele speciel és a többi se különb ennél, max kevesebbet kell vele szórakozni. Átlag játékosnak perfekt, aki meló után pár órát akar hülyülni és nem szenvedni, hogy haladjon vele. :)
  • McHaals
    #74419
    ma délelőtt 10-kor kezdtem a crusadert, 70-en kibontottam 2 giftet (az elsőt elpazaroltam a wizardra), 4 settel mentem t6-ra egyből, 13 órakor már t8-at farmoltam, illetve gemeket upgradeltem, grift 30+.
    és élvezem :)
    wizarddal ugyanez 3 nap volt, bár ott az 1-70 is beletelt sok órába, cruzzal 10-20 perc volt csak.

    Pont ahogy írod, amire rányomok az meghal. Azt hittem a slowtime wizard gyors, de ez még gyorsabban öl :)

    Kérdés, hogy mikor unom meg. Ha 1-2 napot tolom az már jó nálam, a héten még mindenképp d3-azok, aztán majd csak ha nagyon unatkozom :)
    Utoljára szerkesztette: McHaals, 2016.01.20. 15:48:40
  • sata75
    #74418
    kösz srácok, akkor kipróbálom a crusadert, lesz ami lesz:)
    kollégám monkot kezdett pár napja de könyörgött, hogy nehogy azt kezdjek, pedig szinte mindig azzal mentem:)
  • Lokker
    #74417
    crusader a pihenősebb most
  • dantor7
    #74416
    Én most szezonban Crusadert indítottam, és "sajnos" azt kell mondjam, hogy okádék unalmas, MERT kibaszott erős.
    Amint felértem 70-re, gyakorlatilag 0 efforttal meglett a 6-os bónusz; T1-en split-bountyztam kicsit publicban, ott tudtam, hogy minden elhullik, mert hát 6-os bónusszal T1 ne legyen már gond.

    Aztán... lett 1-2 új legendarym, kadaláztam is a buildhez való cuccokat, de tényleg semmi extrát, és gondoltam, miért ne raknám fel T4-T5-re?
    Már gyanús volt, hogy ott is minden elhullika HP-m pedig meg sem mozdul, pedig még legendary gem-jeim sem voltak.

    Elhatároztam, hogy hm, tényleg, kellene az a 3db, elkezdtem GRift-ezgedni, persze először 20-25 körül, lvl1-es gemeket húzni minek feljebb...

    Paragon 195-ösként nyomtam le a GRift 40-et, ami T9-nek felel meg, és csak azért nyomtam le a Grift 49-et paragon 216-ként, mert 3-asával engedi feljebb rakni, és annyit léptem GRiftek közben.

    Tudni kell, hogy TX-re 250-es paragon alatt nem enged be, Grift45=TX.
    Annyira erős ez az invoker's set, és annyira semmi más nem kell hozzá, hogy 49-es Grift-et toltam le 8 perc alatt paragon 216-on.

    Ha ilyen "godmode-csalás" karakterre vágysz, hajrá!
    Ha viszont egy icipici kihívást is keresel, nem ez a te karaktered.

    (persze fogalmam sincs, a többi kaszt hogy teljesít, lehet, hogy ebben a szezonban minden ilyen pofátlanul erős eleinte)
  • sata75
    #74415
    Egy éve nem játszottam d3-al, gondoltam én is egy kis grindelésre de nem tudtam dönteni, hogy milyen karaktert indítsak. szintén a relaxáció a cél:))
    azt mondod crusadert indídsak akkor, vagy van másik ilyen is amihez nem kell szétverni a billentyűzetet és tök egyszerű mint egy faék?
  • mkfdd
    #74414
    Az új portrait-n nem látni a paragon szintet mert pont ott kék lol. Amúgy jól belenyúltam a tutiba az invoker crusaderrel. Előző szezonban elegem lett az archon wizard skill spammelésből és vmi relaxálós karakterre vágytam. Hát a thorn crusader pont az. Játékélmény vele: rákattintok vmire, és az a vmi meghal :) Gearelni is pofon egyszerű. Lényeg hogy legyen thorns damage secondaryban statoknál, primary statoknál meg lehet stackelni a defensive statokat ahogy a csövön kifér. Nem kell se chc-vel se chd-vel foglalkozni.