1467
  • liberty2
    #1467
    Skacok: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az 1986-os Transformers: The Movie létező két szinkronja nem igazán bejövős. A régi minőségben jó, de sok az időzítési és fordítási hiba. Az új meg olyan mintha csak emberek beszélgetnének. Felvettem a kapcsolatot ezért a NovaVoice non-profit szervezettel akik fandub-ok gyártására szakosodtak. Remélhetőleg, ha elegen jövünk össze és az anyagiakat is tudjuk fedezni akkor elkészíthetjük (akár mi magunk) a rajzfilm legjobb szinkronját. Kit érdekel a dolog?

    Csináltam egy Facebook csoportot, oda lehet írni nekem.
  • Nasim
    #1466
    Akinek kell a film IMAX,720p Blu-Ray,magyar szinkronos változata annak megadom a data.hu adataimat mert már nincs szükségem rá,13. áig érvényes a prémium.

    f.n. : gaborka24
    jelszó: Dataj2

    Linkek a letöltéshez
  • genRob
    #1465
    Ez építő jellegű volt. Így pár hónappal később is, télleg köszi. Én mindig is szerettem volna tudni, hogy neked tetszik e vagy sem? De így rendben van. Ha holnap meghalok elmondhatom, hogy érdemes volt élni mert megtudtam, hogy mi a szitu ezzel a filmmel nálad.
  • Suffering
    #1464
    itt a transformers 3 forgatokönyve: http://tformers.net/pdf/tf-3-script-leaked.pdf
  • devon2009
    #1463
    Szerintem jó film,de aki nem szereti ezt a stílust az tényleg utálhatja...
  • Norbi300
    #1462
    ne haragudjatok srácok meg öcsik...ennél rosszabb filmet életembe nem láttam ha ti fan-ok vagytok egészségetekre
  • ilovemovie
    #1461
    GYORSAN MERT NEM TART SOKÁIG:(
    FILM LETÖLTÉS INGYEN CSAK NEKTEK CSAK MOST
    FILM LETÖLTÉS INGYEN CSAK NEKTEK CSAK MOST
    FILM LETÖLTÉS INGYEN CSAK NEKTEK CSAK MOST
    FILM LETÖLTÉS INGYEN CSAK NEKTEK CSAK MOST
    FILM LETÖLTÉS INGYEN CSAK NEKTEK CSAK MOST
  • Tripod
    #1460
    Igen, tervezik. Már a premier dátumát is kitűzték, 2011 Júlis 1. A michaelbay.com-on már elkezdődött a visszaszámlálás! Már csak 583 nap van hátra:D ;)michaelbay.com
  • piamania
    #1459
    Sziasztok!
    Terveznek 3. részt a filmből?Remélem igen,mert nekem nagyon tetszik a film.Felőle,ha jó a sztori,meg jóra megcsinálják,akkor több is lehet.:)
  • Csak77
    #1458
    Na belenéztem az első cd-be, de csak 30 másodperc új jelenet van összesen, nem 30 perc. :) Az erdős résznél van pár új jelenet, valamit ott a képarány is nagyobb, szélesebb a kép.
  • Csak77
    #1457
    Kijött egy IMAX verzió, ami állítólag 30 perccel hosszabb. Látta már valaki?
  • Csak77
    #1456
    Nem, a képen Gree van, csak éppen jobb oldali kép amely fiatal korában készült egy pöttyet hasonlít LaBeouf-ra.
  • Tripod
    #1455
    Miért? A harmadik rész főszereplője Richard Gere lesz? Vagy mi?
  • Szabi1991
    #1454
  • Csak77
    #1453
    http://1.bp.blogspot.com/_mmBw3uzPnJI/Sty3L_DvipI/AAAAAAAAzrY/m26teX5lmas/s1600-h/sex_symbols_12.jpg
  • Csak77
    #1452


    Itt harmadik rész főszereplője 30 éve... :D
  • SlayR
    #1451
    szintúgy kötelező ;)
  • toretto r34
    #1450
    Énis előrendeltem egyböl, a fémdobozost az első is úgy van meg
  • SlayR
    #1449
    Fémdoboz előrendelve!
  • toretto r34
    #1448
    Sziasztok! Már előrendelhetőek a dvd-k, van sima boritós fémdobozós és bumblebeet kihajtogatos is. A megjelenés november 4
  • Csak77
    #1447
    Azért durva, hogy a HD minőség kedvéért mennyit kell butítani a képen mindenféle szürővel... amúgy a madár jópofa a szobor orrán. :)
  • SLICK
    #1446
    a végén, mikor Optimus kinyírta Fallent. Sétál vissza, pont le is dobja magáról az egyik hajtóművet ami rajtamaradt.
  • Orionk
    #1445
    Én erre nem emlékszem, hogy EZ A KÉP mikor volt a filmben?

    kösz
  • Orionk
    #1444
    Sam szülei ugy kerültek oda, hogy Francia országban csigát falatoztak. Egyik álca aki a föld körül keringett és egy műhold szerepét töltötte be, szóval ő bemérte a szüleit, hogy franciaországban vannak, a mobiltelefon segítségével.

    Ezért, amikor az álcák mentek a földre, akkor pár álca franciaországban landolt, hogy elfogja a szüleit.
    Mutatja is a film, amikor egyik álca elkapja őket.

    Ezután meg ők vitték el a szülöket egyiptomba.

    vili?
  • Csak77
    #1443
    Nem volt jobb. Az első rész klasszikusokkal jobb, még effektekben is. Ezt a vak is látja. Ha HD-ben nézed nevetségesek az effektek. Kevés idejük volt, kapkodtak. Talán a harmadik rész már valóban jobb lesz.
  • BAk3R
    #1442
    hali. szerintem királyabb volt, mint az 1. rész. viszont azt mondja már meg valaki, hogy Sam szülei hogy kerültek egyiptomba?
  • TúróRudolf
    #1441
    nekem ez a film túl részletes volt, igaz én sz@r minőségben néztem, de élvezhetetlen volt a sok kütyü, pedig az első rész nagy kedvencem... Sajna az olyan részek, mint amikor a semmiből előkerülnek a szülők, és "jaj Sam, a fiam vagy, nem hagylak itt egyedül" típusú bénázások szerintem nagyon durván legyengítették az egészet..
  • Orionk
    #1440
    Egyébként Megatron miért pusztult el, amikor Sam a mellkasához nyomta a kockát? Talán túl sok volt az energia? :)
  • Orionk
    #1439
    Az első részben, amikor a városban csatáztak, akkor Megatron széttépett, megölt egy autobotot, akinek a neve azt hiszem, hogy Jazz volt.

    Jazz-t is feléleszthették volna a szilánkkal, amivel Megatront felélesztették, a második részben. :S
  • Shep
    #1438
    Megnéztem a HD verziót angolul és így azt kell mondjam a szinkron sokat dobott a filmen, angolul valahogy nem volt olyan poénos, egyedül a robotok hangja volt jobb, na meg persze a katonai rádiózás. Na de a látvány HD-ben hát nagyon durva, aki még nem látta mindenképpen úgy nézze, aki meg már látta akkor nézze újra úgy!
  • spedway
    #1437
    Michael Bay Announces Transformers 3 Release Date!
    Source:Michael Bay

    October 1, 2009

    Director Michael Bay has announced on his official website the release date for Transformers 3 and says they are jumping right back into it! Oh, and he included a note to Megan Fox as well...

    Well its official: We have a great Transformers 3 story. The release date is now July 1st 2011. Not 2012.

    Today is Day One. This morning started with an ILM meeting for five hours in San Francisco. Currently I'm flying with writer Ehren Kruger to Rhode Island to talk to Hasbro about new characters.

    P.S. Megan Fox, welcome back. I promise no alien robots will harm you in any way during the production of this motion picture. Please consult your Physician when working under my direction because some side effects can occur, such as mild dizziness, intense nausea, suicidal tendencies, depression, minor chest hair growth, random internal hemorrhaging and inability to sleep. As some directors may be hazardous to your health, please consult your Doctor to determine if this is right for you.

    Pain and Gain is right after shooting of Trans 3.

    Michael


    ---------------------------------------------------

    2011, hálistennek!!! Michael Bay visszatér, akció- és látványorgia harmadik felvonás!!!! Ki nyitja az új topikot? :D
  • Gabe18
    #1436
    Nem tudom miért ennyire negatív ennek a filmnek a megítélése.Szinte mindenütt azt olvasom milyen rossz.
    Szerintem kategóriájában,amit én valamiféle látványos akció/sci-fi-ben határoznék meg,bőven jó.Pörgés van végig,a látvány szerintem óriási.Jó hát a történet nem megy valami drámai mélységekbe,meg van egy-két kifogásolható jelenet,amik főleg a srác szüleinek jeleneteiben fordulnak elő,de szerintem belefér.
    Hogy aztán a képregényt és a rajzfilmeket mennyire követi,hát azt már nem tudom.Pedig vettem én is majd 20 éve mikor bejött képregény,meg néztem a Super Chanel-en hétvégenként nagyerővel (angolul,rossebet se értettem de jó volt... ) ,na de ki emlékszik már ezekre...
  • Szolnokboy1
    #1435
    nah meglestem. jobb volt másodjára, persze most is előjött a tonnányi baromság, de már annyira nem zavart. mint az első részt, ezt is jobb valamiért tévén nézni. persze moziban is élmény, de tévén komplexebb a kép és jobban kivehetők az akciók, nem folynak össze a történések, a moziban meg mire elvittem a tekintetemet a vászon egyik végéből a másikba, már egészen más képkocka volt és kezdhettem elölről az elhelyezkedést a jelenetben. :)
  • Csak77
    #1434
    Jah, 8giga... :( megnéztem a sample-t, durva :)
  • Noninnyó
    #1433
    És ami még jobb:

    Transformers.Revenge.of.the.Fallen.2009.720p.BluRay.DTS.x264-Prestige

    Van már hozzá magyar felirat is :)))))
  • Csak77
    #1432
    Már van 3CD-s is, mert a 2CD-s eléggé pixeles a film hossza miatt.
  • Szolnokboy1
    #1431
    innye, de kellemes meglepetés. :) későbbre vártam.
  • Csak77
    #1430
    Transformers.Revenge.of.the.Fallen.DVDRip.XviD-iMBT
  • Junior0902
    #1429
    Én a moziban néztem meg és a 2 tesó volt a leg nevetségesebb.Az öreg robot is jó volt de a legjobb az Ürdongó.


    Üdv:Junior
  • Szolnokboy1
    #1428
    DVD/BR megjelenés