745



Ghostbusters: The Video Game
  • szapor
    #425
    mivan? :D
  • The Protector
    #424
    afosás
  • szapor
    #423
    bemásoltam és crackeltem is, és erre vmi W32ART.POD: File not found ezt irja ki :(
  • Lowosan
    #422
    Az Orrery machinnal mit kéne csinálni?
  • xido
    #421
    "hálátlan kölykök...bezzeg mikor a várost kelle megvédenünk...":)
  • grebber
    #420
    Felraktam majd ha tolok valami gamet megnézem hogy szerepel!
  • Prince23
    #419
    Grebber: na kipróbáltad a gamespy comradet?

    szapor: másold be a bint tartalmát a dvd-ről a főkönyvtárába, és akkor tudsz gémezni!
  • szapor
    #418
    hello, az lenne a problémám hogy amikor rányomok hogy milyen nehézségen játszak akkor egyszerüen vissza dob a menübe ez miért van? :(
  • Prince23
    #417
    Ja meg annyi, hogy fontos játékhíreket, és főleg ha megjelenik egy demó, azt közli a progi ha engedélyezed...

    Ezeket az oldalakt támogatja a gamespy:

    IGN, gamespy, direc2download, fileplanet.

    érdemes mindenki feltegye ezt a kis progit.
  • Prince23
    #416
    Ja és hagyd hogy magától scannelje be a játékokat! Manuálisan ne csináld.
  • grebber
    #415
    LOL most nézem megint a szellemirtok 2-öt nagyon nagy amikor a gyerekeknél elkezdenek énekelni:

    If there's something strange in your neighborhood.Who you gonna call? azt a gyerekek meg üvöltik a Batmant a Batmant!
  • Prince23
    #414
    Felteszed a gamespy comrade nevű programot, profilt kreálsz és másodperces pontossággal méri, hogy mennyit játszol X játékkal, hányszor indítottad el összesen. olyan mint az xfire, csak sokkal precízebben méri az időt, hasznos.
    Gamespy Comrade letöltés
  • grebber
    #413
    Hogy tudok mérni ezzel a gamespy-os dologgal leírnád?
  • CalebJoe
    #412
    Az az le kell húzni a takonnyal a két súlyt.
  • grebber
    #411
    Hát ha jól emlékszem akkor a szemben lévő fémkapút le kell zárni. 2 oldalán van ilyen izé amit le kell huzni és akkor csukodik le.
    Remélem nem keverem más résszel!
  • Prince23
    #410
    Nah végigvittem én is. Nekem 7 óra 40 percbe került a gamespy pontos időmérője szerint.
    9/10 a játék nálam. Jó történettel rendelkezik, a karakterek nagyszerűek, csak a coop nincs :((( Pedig nagyon kéne ide.
    Grafika: 8.5
    Hangok: 8.5
    Hangulat: 10
    Játékmenet: 10
    Irányíthatóság: 9
    Küldetések: 9
    összességében tehát 9/10
  • Lowosan
    #409
    Grebber a 395. hozzászólásnál a belinkelt képeid közül az utolsó. Én is abba a nagy terembe vagyok.De nem tudom hogy ott mit kéne csinálni.Tudnál segíteni? Vagy aki már túljutott ezen a részen. köszi előre is
  • grebber
    #408
    Igen!Bár nem sok értelme volt mivel angolul nem sokat értek.
    Remélem magyarítják majd és akkor végigtolom megint!
  • Prince23
    #407
    De végignézted az átvezetőket is???
  • grebber
    #406
    Na befejeztem én is. Xfire 6 órát írt rá!
  • neszoljalbe
    #405
    A zöld "kötelet" :D kell kilőni, az ajtóra , és az autó elejére , többet is , mindkét oldali ajtót össze kell kötni az autó elejével... Az angyalokat is össze lehet kötni a zölden világító fejekkel, és akkor belecsapódnak ...
  • Prince23
    #404
    Na te is ott vagy... na végre egy cipőben járunk... majd folytatom akkor, de nekem nem sikerült a zöld fejekhez odacsapni őket... mindig megzavartak. és nem bírtam tovább.

    Egyébként pcguru azt írta, hogy 5óra50perc alatt végigjátszható. Hát én nem tudom, de én 7 óra 35 percnál tartok :S
  • grebber
    #403
    Én leszedtem az angyalokat vagyis megpróbáltam a zöld fejekhez csapkodni őket csapdostam azt jó lett :D
    De most hogy kinyílt nem tudok továbbmenni ott állunk meg a kocsi is ott van és nem tudom mit kéne csinálni:(
  • grebber
    #402
    De ez a full graf!
  • dezsolti78
    #401
    hi!
    Akinek nincs 7-8Giga szabad helye a C: meghajtón:
    Regedit:

    HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion

    - ProgramFilesDir bejegyzés meghajtó betüjelét változtasd meg olyanra ahol van 7 giga szabad helyed. (Pl: D:/Program Files)
    - Hozd létre a megadott meghajtón a Program Files könyvtárat
    - Indítsd a telepítést
    - Telepítés után írd vissza C:/Program Files -re az értéket.


    / -helyett mindenhol a szokásos backslash-t (másik írányba dőlőt:)) használjátok"
  • Kandurex
    #400
    Spoilerezés könyörgöm..
  • Prince23
    #399
    Na itt akadtam el:

  • Prince23
    #398
    A Central Parkban vagyok, már regroup van a társaimmal csak egy kapu választ el, amin ilyen 3 zulu fej van vagy mi, húsvét szigetek. Ott hogy kell kinyítni a kaput, totálisan jönnek az angyalok ránk, és semmit sem tudunk csinálni. Valaki segítsen már aki végigvitte PLS. Megölöm az angyalokat de újratermelődnek, ha mega zulu fejhez akarnám vinni az angyalt, akkor megzavar egy másik angyal....
  • Zeller01
    #397
    ha, valaki nem érzi ezt az EASYINSTALL dolgot... (nekem sincs hely a "c"-n, csak 5gb), akkor tegyétek fel custom-ban és amikor befejezi a telepítést nem teszi fel az indító fájlokat. ezeket manuálisan kell kimásolni a DVD-ről a teljes bin könyvtárat, de a könyvtár nélkül.
    indítod az "egzét" és lőn:

  • cumfu
    #396
    Ez nem full graf igaz? Nekem most olyan csúnya lett a könyvtáras pályán :)
  • grebber
    #395





  • Szeszmester
    #394
    A tudatos warezoló, aki még az angolhoz sem hülye. Váó!
  • JackSparrow88
    #393
    Ja ok, sikerült, csak ott nekem vmi bug lehetett mivel nem lehetett bemenni az épületbe, zárva volt...
  • Shep
    #392
    Követni kell a másikat az épületen keresztül balra és majd fel kell robbantani a tartálykocsit. Ha nem ez a rész az, akkor ott még nem járok.
  • JackSparrow88
    #391
    Elakadtam annál a résznél amikor az a nagy szellemfigura eltűnik, a kocsi
    beáll a két épület közé, a társam is csak egy helyben áll, én meg nemtok semmit sem csinálni.Vki segítsen, please, mit kell itt csinálni...
  • Shep
    #390
    Na ja én is a reloadadet szedtem le, de az xp-s akadás miatt kipróbáltam a vitalityst és az maradt fent, ráadásul sehol nem olvasta, hogy nightmare szintre emeli a játékot. Úgyhogy nem kell itt a nagyfiúskodás.
  • Prince23
    #389
    Az offeri machinát nem akarja bemérni a PKe méröm a szellem szigeten (asszem ucsó pálya), pedig fullra pityeg. Ez biztos crack hiba lehet.
  • Prince23
    #388
    Igen, kis helyszínek, de mégis olyan nagynak tűnik, sokszor éreztem azt, hogy ez egy nagyvilág, amolyan kisNagy.
  • balee4
    #387
    De ez a gépigény gyerekek nevetséges, alapvetően kis helyszínek vannak a game-ben erre néha 20-25 fps-el megy...
  • Prince23
    #386
    Egyébként mosta csatornákban vagyok, és levan zárva egy gát előttem, nem tudom kinyítni... itt tényleg elakadtam :D