745



Ghostbusters: The Video Game
  • CalebJoe
    #385
    Ha jól emlékszem az a második boss és van még öt epizód a végéig.
  • Prince23
    #384
    A kastélynál az ajtót hogy kell kinyítni? teljesen elakadtam, semmi öteltem sincs. Lost island fejezet. Van két fogaskerék, de be van akadva, hiába tekerem. Semmi ötletem sincs.
  • cumfu
    #383
    Na én a "mislen" figurát kinyírtam, azért sajnáltam a végén Ha jól gondolom ez a fő boss volt igaz? Még mennyi van?
  • Broafka
    #382
    azt hallottam, hogy a warez verzió (nem tom hogy már van bolti) csak a C-re megy rá, mert ha már változtatod a könyvtárat akkor valami gond van, ez igaz?
  • oregon1987
    #381
    Fene kár hogy nagy a gépigénye! Nem baj játszunk rajta úgy hogy akad! Csak azért is mert benne van Alyssa Milanó is! :D
  • Prince23
    #380
    Ja tényleg, vicces ez a Bill Murray, úgy megijesztett a hotelban még az elején asszem, megyek megyek a társamnál, egyszer csak az egyik folyosó sarkából előugrik, és megijesztett :DD Poénos rész volt :D
  • Prince23
    #379
    Aki végigvitte, vagy akik a vége felé járnak, azoknak teszek fel egy kérdést.

    A szellemSzigeten vagyok egy kastélyféleségben, ahol van egy híd. No, azt ugyebár lentről, a labirintusos kertben van két forgatókerék, és ugye azt kell majd megtekernem a protonágyúmmal?

    am nagyszerű gém, eddig 9/10
    TOP10-ben idén tuti benne lesz.
  • balee4
    #378
    Hát így még nem akadtam el játékban, vagy másfél órát szarakodtam itt és nem is én voltam a hülye...:D Még jóhogy van másik crack:D
  • CalebJoe
    #377
    Én addig nem szedem le míg utána nem olvasok, hogy tökéletesen működik e az adott verzió és mivel sok helyen azt olvastam hogy megy a Reloaded-es ezért azt szedtem le.
    Az egy dolog hogy sok játékos hülye az angolhoz lásd "mikor lesz már magyarosítás hozzá?" nekem sincs nyelvvizsgám mégis le tudok fordítani jó néhány dolgot hogy megértsem.
  • Szeszmester
    #376
    Először le kell darálni a miniket, utána pedig állj az utat torlaszoló kocsik mellé. Ekkor a nagy dög odahajít egy égő kocsit, fuss el előle, majd mehetsz tovább.
    Készülj fel, kemény rész következik ;)
  • killecske
    #375
    Helló

    MSI EX600X laptopon (1730MHZ 2 mag. 3 giga ram nVidia 8400M G 256 Mb ram) elmenne a játék normálisan szaggatás nélkül?

    Köszi
  • Shep
    #374
    Arra nem is gondoltál, hogy valaki azt szedte le?
  • cumfu
    #373
    Ott a michekin figurás pályán mit kell csinálni? beáll az autó a 2 ház közé meg kinnt áll egy társam próbálok utat csinálni de nem tudok (reladed crack-em van)
  • strebacom
    #372
    Hoóóóóóóóóó nagyszerü game....
  • CalebJoe
    #371
    Eleve minek a Vitality crack amikor a Reloaded is tökéletesen működik csak be kell másolni a megfelelő mappa tartalmát.
  • bon
    #370
    A kék halál lehet, hogy írja a hiba okát.
  • JaniRazor
    #369
    Heló!
    Elkezdeném már a játékot, de nem tudom. Először elkezdtek játszani, odamegyek a Pete melletti játékgéphez, megáll az egész, nemsokára kékhalál. Aztán, másodszorra futok neki, akkor nem megyek játszani, hanem követem Egont és Ray-t. Lemegyünk az alagsorba, jönne gondolom az átvezető, megint megáll a játék és kékhalál....
    Van valami tippetek, hogy ezt mi okozhatja?
  • Hellsing47
    #368
    azzal gyengíted, földhöz tudod vágni ha lefele viszed közben az egeret, stb
  • Shep
    #367
    Á ők ps3-as verziót nyomtak és azt mondta a hülyegyerek Ender, hogy a grafika xbox 1 szintű. Szerintem eléggé el van tévedve. Pl. az arcmimika szerintem nagyon ott van, a többi meg szerintem szintén topon van.
  • Shep
    #366
    Én is így voltam, 10-15 próbálkozás hát mondom ilyen a világon nincs, na nézzünk trainert azzal is megöltek, mert szintén csak steam-es :) Ha te nem jösz már töröltem volna.
  • Prince23
    #365
    Vitality crack az szar, állandóan meghalnak a társak, még akkor is, ha felsegítetitek a földről... ugyhogy RLD.
  • Prince23
    #364
    Le kell tépni amszkot a fejéről. shift
    Mondjuk ezt ugy elfelejtettem, hogy tudumk ilyet is xd
  • ATi0021
    #363
    Nem jellemző rám, de a 7dik óra után már egyszer-egyszer rácsaptam az asztalra, néha az egérre. A beállítással szöszöltem, de semmi. Aztán kimentem lehiggadni pár percre, és újra neki estem. Felmentem YouTubra végigjátszást keresni. Alig hittem a szememnek, hogy srác csak alig lő bele és hullanak. Na ekkor teljes pánikba estem, hogy nem tudok célozni. (Ekkor csak arra tudtam gondolni megérte ennyi évig játszani ez az egészet lezúzza.) Végül kerestem egy trainert. Nem szokásom csalni, de ezúttal be kellett ismernem láma vagyok. Ugye a trainer csak Steames exevel ment ezért reloadedre váltottam. Ott meg csak hullottak, na ekkor jöttem rá a Vitality crack hibás és mégsem vagyok láma. :D
  • davidka003
    #362
    Lehet, hogy a Gamestarosok is a Vitality crack-el nyomták és az alapján mondták, hogy szar a játék. :D
    Én meg töröltem reggel a játékot, mert felbaszott, hogy ilyen kurva nehéz.
    Lehet akkor megpróbálom majd a Reloaded crack-el.
  • Shep
    #361
    Te is kezdtél megijedni ,hogy elkapott a bénaság mi? :) Amúgy a városban brutálul fest a játék. Nem is értem a Gamestarosoknak mi nem tetszett a grafikán.

    Szellem elfogásnál, mikor jobb alul előjön a kis lövés jel, vagy nem tudom mihez lehetne hasonlítani és a jobb gomb nyomását írja, az most pontosan mire jó, mert erre még nem jöttem rá.
  • ATi0021
    #360
    Szívesen, örülök, ha segíthettem. Jó tudni, hogy én sem vagyok rossz játékos. (Kíváncsi leszek ezután Reloaded válaszára Vitalitynek. :D )
  • Shep
    #359
    Reloaded-es crack meg fogja oldani, így már gyerekjáték volt, bár a szellemek befogása még mindig nem teljesen tiszta, de azért pár perc után sikerült befogni a halász fazont.

    Vitality lehet úgy gondolta, kell nektek GB na akkor játszatok nightmare fokozaton :)
  • balee4
    #358
    Bazmeg gondoltam már erre, de furcsa h egy crack eltolja a nehézségi szintet, megnézem a reloaded-el...
  • ricsa008
    #357
    a gyertyatartóknál én is elakadtam :(
    kegyetlen nehéz sokan vannak
    amúgy menne de győz a túlerő
  • reaper4
    #356
    lol. találkoztatok azzal a problémával, h mikor belépek a beállításokba akkor szét van húzva a kép, de csak az ahol állítani lehet. szal tudok állítani a vga beállításokon, csak nem látom, h mit állítok :D. a felbontást még látom, h mibe rakja ,de semmi mást. próbáltam lejjebb venni a felbontást hátha, de ugyanaz...
  • Shep
    #355
    Balee tedd fel a reloaded cracket és csak úgy hullanak. Nem mi vagyunk bamba szarok, hanem tényleg a vitalytis crack volt a hiba oka. Legalább edződtünk kicsit :)

    Ati mégegyszer kösz.
  • Shep
    #354
    Na megnézem, kösz a tippet.
  • CalebJoe
    #353
    itt a savegame akinek kell:

    rapidshare

    vagy

    megaupload
  • ATi0021
    #352
    A gyertyatartós rész velem is kifogott. Egész délután ezt a részt próbáltam megcsinálni. Majd miután nagy nehezen sikerült kinyírni mind és továbbjutni, jöttek valami tüzes kőszörnyek. Na ezeket lőhettem alig sebzőztek akár csak a gyertyatartók. Közepes nehézségi szintet választottam, azt hittem ez a baj és én béna vagyok. Én is turbóztam a fegyvert, elugrálni, szétlőni a falról őket, ráadásul volt, hogy egyszerre 10-15 gyertya támadt.

    De azt hiszem rájöttem a megoldásra. Szerintem a hiba a Vitalitys crackel van. Ugyanis miután betettem a Reloaded cracket könnyedén túljutottam a gyertyatartóktól kezdve a kőszörnyeken is. Ugyanis végre normálisan sebződnek. Ráadásul a csapattársak sem esnek el folyamatosan a Reloadedos crackel.

    Vitality oltogatta Reloadedot közben meg övé a rossz crack.
  • Shep
    #351
    Hát de dühítő, hogy ennyi évvel és ennyi játékkal a hátam mögött pont egy ilyen fog ki rajtam. Pedig hát nem vagyok egy totál szar null reflexes játékos ezt elhiheted, de ez megfogott kész vége.
  • CalebJoe
    #350
    Ha már itt elakadtok inkább felejtsétek el mert ez több ügyességet igényel főleg a vége felé.

    Esetleg felrakjam a savegame-et benne van az összes pálya ha érdekel.
  • Shep
    #349
    Na jól van úgy látom nem csak én vagyok ilyen bamba. Én már a fegyvert is megturbóztam de semmi.
  • Shep
    #348
    Na jó kész uninstall, nem tudok túljutni a tetves gyertyatartókon. ha nem 15x próbáltam egyszer sem, de nem és nem. És az is kurva idegesítő ,hogy mindig az elejétől kell szenvedni. Szidtam a Prototypeot, de az ehhez képest semmi, óvodások játéka.
  • balee4
    #347
    a játék legelején a fali lámpák ellen van vmi taktika? egyszerűen sehogy sem megy ez a rész..., vagy 10x kezdtem már újra
  • Pio
    #346
    Ahh, ennek is olyan idegesítően pontatlan az egérkezelése, mint a dead spacenek volt... :( Csak ott nem zavart, mert az a játék nem érdekelt, de ez... ez... Ghostbusters vaze! Fiatalkorom kedvence... De ilyen irányítással nem fogok játszani, mert idegbeteggé tesz, hogy képtelen vagyok bármit is eltalálni...
    Kilőtten a vsyncet, egy kicsit javult, de még így is siralmas... új egeret meg nem fogok miatta venni pláne hogy nem tudom, hogy nagyobb dpi-s egérrel jobb lenne-e egyáltalán...