745



Ghostbusters: The Video Game
  • cumfu
    #305
    nekem alapbeállításokon is szaggat van ahol 10-15fps pár másodpercig :S nagyon ugrál :(
  • Shep
    #304
    Hát igen, ez engem is zavar egy kicsit. Első alkalommal azt hittem ,hogy kifagyott :) Mondjuk valahogy a játék sem egy nagy szám, nyomkodni kell 3 gombot és ennyi (legalábbis egyelőre, később lehet változik). A film hangulata megvan ,de hát ez egy játék lenne elvileg, nem egy film.
  • grebber
    #303
    Gamestar teszt 81%
  • davidka003
    #302
    Legnehezebb fokozaton lenne élvezhető de az kurvára zavar, hogy ha meghalok akkor legalább 1 perc mire betölti a mentést.
    Érdekes, hogy a Fallout 3-ban ahol hatalmas terek vannak ott meg 5 mp.
  • Shep
    #301
    Próbáld magasabb nehézségi fokon, én már az első pályán meghaltam miután 2x eltalált egy szellem.

    XP lehet a ludas az akadásban, ami viszont segített (így már élvezhető és csak néha lassul be) 30hz frissítés bekapcsolása a játékban, driverben minden automatikusra állítva.
  • grebber
    #300
    Olvasom írták páran meghalok meg meghalnak a társak.
    Nekem még ilyen nem volt se én sem a társak nem haltak meg egyszer sem és mission failed sem volt! Remélem készül hozzá majd magyarítás!
  • grebber
    #299
    Könyvtáros pályában az tetszett hogy nagyon sok könyvet mozgatott az engine nagyon jó rész volt változatos,hangulatos.
  • Kindred Blades
    #298
    Szintén Vista, és abszolút nem akad maximumra állítva, pedig nem is a legújabb gép.
    A Public Library legvége viszont izzasztó, nevezzük minden sallang nélkül Maszkos Pasasnak, lődöz a lelkem afféle shockwave-eket, és vagy én nem szúrok ki valamit, vagy ő csal, ahol tud. Van, hogy a terem jobb felére lődöz, mert mondjuk ott áll Egon, én a terem bal falánál meghalok. No, hogy ez mitől van, azt nem tudom, az első egy-két try alatt nem csinálta, de akkor még azzal voltam elfoglalva, hogy a mintát kitapasztaljam. Most viszont nem jutok sehova. Levettem már a nehézséget is, hátha úgy nem kapok mission failed kiírást egyetlen találat után, de bizony kapok úgy is. Ha valakinek van valami remek stratégiája rá, hallgatom, addig is megyek vissza, van még egy-két trükk a tarsolyomban. :)
  • Eagle16
    #297
    Én rájöttem mi volt a baja nálam, az árnyékok fogták meg a gépet elég keményen...most már egyáltalán nem akad meg.
  • cumfu
    #296
    akkor ahogy olvasom velszeg az xp a ludas?
  • grebber
    #295
    Külön van neki xp és vista is. Nekem is így van.Bár xp-t már nem is tudom mikor használtam utoljára :D
  • gfreak
    #294
    E7300 @3.2 , 4giga ddr2, 9800GT 1gigás gigabyte oc, és 64es sp2es pista
  • cumfu
    #293
    hogy hogy átmentél vistára? Eddig xp-n toltad? amugy nekem xpsp3-om van fenn
  • Shep
    #292
    Hát beszarok, vistára átmentem úgy megy mint az álom, egy pillanatra nem akadt meg. Érthetetlen, pedig azon több hónapos driver van. Most vagy a driverből állított aniso nem tetszik neki, vagy valamelyik védelmi program kavar be neki (bár ezt nem hinném). Na ha jutok valamire megosztom.
  • cumfu
    #291
    a 8800gt/9800gt-nél jobb én fullon toltam, de az elöbb mindent levettem minimumra, megnézem mit tud, ragacsot már elfogtam, utána a vizes résznél vagyok, de ott nagyon akadozik, Neked milyen géped van hogy nem akad?
  • Tatyla
    #290
    ó basszus köszi
  • gfreak
    #289
    mármint minél jobb?

    milyen beállítások mellett akad nektek ennyire? mondjuk én felhúztam mindent ameddig lehet, de nálam még nem volt ilyen akadásos para...pedig nvidiával tolom (9800GT)
  • grebber
    #288
    Meg kell neki fognia!Ugye a Shiftet nyomod közbe?
  • Tatyla
    #287
    próbáltam de nem fogja meg,mi a hiba?
  • grebber
    #286
    Nagyon egyszerű mondják is hogy az "elfogó" lézersugárral ki kell venni a reteszeket!
  • cumfu
    #285
    ahonnan szedtem ott mindenki az ati 4850-esét dícsérte, hogy nem akad lehet hogy ez most nvidia-t nem szereti? (tudom h jobb a 4850 de azon is letudna esni mondjuk 18 helyette 30-ra és 60 helyett 70-ről :) nem?
  • Tatyla
    #284
    ha már túl vagy tudnál segíteni #255?
  • Eagle16
    #283
    Akkor tényleg valami más lesz a probléma, én azt hittem a RAM miatt akadozik nálam. Remélem lesz rá valami megoldás.
  • Shep
    #282
    Mondjuk a játék maga annyira nem fogott meg, úgyhogy nem fogom levetni magam a mélybe ha nem javul meg és nem játszok vele :)
  • davidka003
    #281
    Nálam 2 GB RAM-al is tökéletesen játszható volt. HD 3870 a VGA-m.
    Be volt állítva fix 30 FPS-re és mindig annyi volt.
  • Shep
    #280
    4 giga van, úgyhogy nehogy már ne legyen elég neki. Gyakorlatilag full ugyanaz a konfig, mint grebbernek.
  • Eagle16
    #279
    2 Gb RAM-od van? Csak mert nekem igen, és szerintem az a baja...
  • cumfu
    #278
    #261-ben ott van :)
  • Shep
    #277
    Neked nem akad be?
  • grebber
    #276
    Most vagyok túl a könyvtáron elég jó pálya volt!
  • Shep
    #275
    Neked milyen géped van?
  • Shep
    #274
    Hátha lesz majd valami patch ami javítja, mert számomra így élvezhetetlen.
  • gfreak
    #273
    hazaérek melóból, és nekifekszem...reggel amikor játszottam vele, nem úgy tűnt hogy akadna...de majd kiderül

    csak ez az irányítás nekem még mindig elég furcsa...de asszem a gamepad lesz a nyerő...bár fps nézetben meg az egér szerencsésebb...fene se tudja :D
  • cumfu
    #272
    nálam is az a hiba hogy egyszer 60 fps forulok 1-et akkor meg 18 :) Mugy van hogy 2 percig is akrá folyamatos a játék, akkor nagyon élvezetes de amikor beakad akkor meg nagyon idegesítő :)
  • Shep
    #271
    Szerintem elég neki a 2, de hát tök mindegy ha egyszer akad az egész kóceráj.
  • balee4
    #270
    engem csak a RAM-igénye aggaszt, olyan nagy terepek vannak, hogy elkél a 4 giga?
  • Shep
    #269
    Akinek nem akad milyen konfigja van?
  • Shep
    #268
    Ugyanolyan hulladék az egész. Érthetetlen, megnézem még vistan is hátha (bár nem hiszem).
  • balee4
    #267
    a legújabb driver sem javít a sebességen?
  • Shep
    #266
    Nem értem én ezt a játékot, tök mindegy mit hova állítok 40+ fps és ha húzom az egeret egyszer csak hopp 18fps így gáz az egész. MMondom megnézem már ultra low-n, ugyanez a történet.