745



Ghostbusters: The Video Game
  • Shep
    #345
    Hát nálam ez a játék meghalt, a tetves gyertyatartók elintéznek, beszorítanak és végem, ráadásul a rohadt nagy effektvarázsban szart nem látok, nem hogy a célkeresztet.
  • CalebJoe
    #344
    Asszem le kell szedni a fejét balgomb+shift utána lehet sebezni.
  • Hellsing47
    #343
    lehet nem veszi észre, de különbség az VAN
  • ricsa008
    #342
    akkor most melyik verzió a jó?
  • davidka003
    #341
    Na látod magyarul az emberi szem észre sem veszi a különbséget.
  • attila2323
    #340
    Az igaz,hogy az xp-hez képest nagy a gépigénye, de a vistától sokkal-sokkal gyorsabb már az rc is. Egy átlagos játéknál ami 50fps-el megy vistán az 7-en kb. 58-62 fps nekem. És még ingyenes majdnem 1 évig.
  • Lowosan
    #339
    Hogy csináltad meg? Én is vagy 10 perce lövöm de semmi
  • Prince23
    #338
    Na megcsináltam, már lényegtelen. Vitality verzió rossz!!

    Scooby:
    6 óra állítólag...
  • Scooby87
    #337
    vki tudja mennyi a végigjátszási idő?
  • Tatyla
    #336
    win7 jobb mint a Vista prímán fut minden...
  • Shep
    #335
    Szerintem a többség tudja, hogy gyakorlatilag egy felturbózott vista lesz, vagy mondjuk úgy olyan lesz mint amilyen a vista kellett volna, hogy legyen. Egyébként nekem nincs bajom a vistaval sem, csak hát én maradtam xp-nél mert nem volt semmi ami miatt váltanom kellett volna.
  • Prince23
    #334
    Látom azért se segítettek, minél jobban epekedek érte annál jobban nem. értem
    Szal:
    megkrekkeltem vitalival, és azóta a társaim mindig a földön hevernek, szal szívtam. Itt valami gebasz van a játéknál. NEM ENGED TOVÁBB!!
  • Prince23
    #333
    Akkor pls segíts már... már megkrekkeltem vitalitivel is most... mit kell csinálni Altzarnál?
  • CalebJoe
    #332
    Na végigvittem nálam eddig ez az év játéka legalábbis a Batman-ig, az fps leesést leszámítva 9/10 a játék.





  • Prince23
    #331
    Ez tuti valami bug, most se sikerül aza dög altair vagy kia afzsom m.rárárfúámklámkl-
  • davidka003
    #330
    "kétlem, hogy jobban menne Vistán ment XP-n mivel köztudott, hogy a Vista egy gépfaló."

    Kommentek alapján jobban megy Vistán. Nálam is gyönyörűen ment ellenben XP-n folyton leesik az FPS. SP2 is van már Vistához és semmi sebességbeli gond nincs vele. Amúgy mindenki messiásként várja a Win7-et de nem sokkal lesz jobb a Vistánál. Akinek szar gépe van annak ugyan úgy szarul fog menni minden.
  • Prince23
    #329
    Tuti hogy valami bug, hát ezt csinálom, amia videóba is van, már 10 percen keresztül.-.-..ilyen nincs
  • Prince23
    #328
    Hát nekem nem akar összejönni, ilyen béna hogy lehetek már???
    Mit kell csinálni pls vki már mondja már meg...
  • Prince23
    #327
    Tényleg van youtube:D

    SPOILER!! link.

    boss
    na mek megcsinálom, trutyizni kellett volna a zselével:D
  • Prince23
    #326
    A szellemvilág nem az utolsó pálya??
    és azt a bosst hogy tudom legyűrni... ha már ti 10 óránál jártok
  • zzeN
    #325
    3 óra??én már toltam vele vagy 10 órát, kb. volt 10 boss, nem tudom h te hol járhatsz...
  • CalebJoe
    #324
    Te el vagy tájolva barátom nekem már vagy 8-10órám van benne de még mindig nincs vége pedig volt már jó néhány főboss.
  • Shep
    #323
    Hát ilyen nincs, a szar gyertyatartós részt, hogy csináltátok meg, állandóan megölnek azok a retkek. Vagy 5x nekifutottam kínomban először lelőttem az összeset a falról, de ugyanúgy ugyanannyi jön, csak épp nem a falról esnek le hanem a semmiből jönnek. Lövőm őket de kurva nehezen döglenek meg.
  • attila2323
    #322
    Nem is használja a dx10-et. Nekem Win7 van fent de kétlem, hogy jobban menne Vistán ment XP-n mivel köztudott, hogy a Vista egy gépfaló.
  • Prince23
    #321
    Akkor miért nézel a gémről videókat, képeket? hm? biztosra merem állítani, hogy tuti hogy megnézted a vidiket, képeket (pl volt egy hoteles rész, amiről lehetett nézni) Azok is tiszta spoileresek...
  • gregtom6
    #320
    Jó, de most már azt is tudom, hogy hol, és sejtem, hogy hogy kell legyőzni...mind1, spoiler azért van, h csak az nézze meg, aki látni akarja....
  • Prince23
    #319
    Sejthetnéd, hogy a végén lesz boss harc, okostóni
  • gregtom6
    #318
    Pont emiatt nemtok segíteni, mert még nem játszottam vele, de most már kezdem sejteni a végét is, hála nektek....
    Marhára utálom az ilyet, akkor miért nem mondod el a végét, és nem is érdekelne a játék senkit???Hátha kapod a pontokat értük...
  • Prince23
    #317
    Mint hogy segítenél, de mindegy is.
    Egy három órás játékon nem értem mit kell spoilerezni... ja amúgy tiszta filmszerű.
  • gregtom6
    #316
    Neked is üzenem 315#
  • gregtom6
    #315
    Befejezted? Ha kérdelel, innentől spoilerbe tedd, mert így mindenki látja, azt meg ugye nem akarjuk!!!
  • Prince23
    #314
    Egyébként siralmasan rövíd game, most néztem meg xfire és a gamespy comrade mérését: 3 óra (és a végénél vagyok a főbossnál)

    #309
    #311

    Mien maskról beszél nekem egon? vagy ray már nem tom
  • Shep
    #313
    Tudom, de nem fogok erre a kis időre átállni vistara (pedig fent van az is) majd a win7-re ha lesz normális végleges verziója.
  • Prince23
    #312
    Hát nekem Xp-n van, és nagyon szépen fut, némi lassulás a hotelben volt, amikor jött a vízözön. Valamit bekell kapcsolnotok az options video résznél, nekem mind be van kapcs. kivéve a 60 hert frisséts!

    na de
    #309

    Eddig 85/100
  • Lowosan
    #311
    Azetlort hogy lehet a szellemvilágban legyőzni?
  • davidka003
    #310
    Vista alatt gyönyörűen fut. XP-nek leáldozott.
  • Prince23
    #309
    Na végén vagyok tuti, szellem világban hogy kell legyőzni azt a bengát? A társak vmi maszkról beszélnek, de hiába teszem fel az enyémet, semmi sem történik, meg vannak ilyen gömbök a teleportálónál, azzal se lehet semmit sem csinálni... mit kell tenni ott?
  • Shep
    #308
    Á feladtam xp alatt játszhatatlan, vizes résznél jó ha van 5 fps. Így elszarni hihetetlen. Marad a vista.
  • Shep
    #307
    Vagy PS3-on annyira gáz lenne?
  • Shep
    #306
    GSTV: "xbox 1 grafika" ÁÁÁÁ hol él ez az idióta?