216
  • deep
    #96
    Szép, jó, nagyfelbontású, finom, új képek!

    Zangief üt:)
  • deep
    #95
    Végre nem csak a Ryu-Ken párost láthatjuk:)
  • deep
    #94
    A japán hivatalos oldal elindult!
  • Inferno
    #93
    Wow, volt már és nem olvastam lentebb:S sry, csak bennem volt a hév :D !
  • Inferno
    #92
    Új trailer, és egy halom screenshot !
  • Smithie
    #91
    Ebben egyetértünk legalább!:D
  • Csibe001
    #90
    Ez igaz én is mortal fan vagyok s egyik 3D-s mortal sem tetszik még csak picit sem, előbb veszem elő a DS-es Ultimate MK-t.De a Street Fighter videót nézegetve szerintem igenis visszaadja a régi hangulatot.Nekem legalábbis igen.S mutattam havernak aki szintén SF rajongó s neki is nagyon tetszett, ez eddig kettő. :D
    S több nem számít, úgyis vele fogok ezzel játszani ha kijön. :D
  • Smithie
    #89
    Persze,jó,de nem adja vissza a régi játék hangulatát. Én pl mk rajongó vagyok de nem tetszenek az új mk-k (deadly alliance,deception,stb...) Nekem a 2 marad az etalon még 30 év múlva is...
  • Csibe001
    #88
    Szerintem viszont marha jó, én nagyon várom!!Nem értem miért kéne tekkent csinálni a Street Fighterből...
  • Smithie
    #87
    Nem is lehet ezeket egy lapon emlegetni sf4-el.Próbálkoznak,a végén lesz belöle valami...Azért a japó csóka nagyon beleéli magát.
  • aabyssx
    #86
    Mozgás pocsék. :(
    A régen szépen rajzolt 2D mozgásokat mintha kézzel animálták volna, és ez 3D-ben baromra mű.

    Reméltem, hogy új játékot csinálnak Tekken, vagy VF példájára. :(
  • DanielT
    #85
    Örömmel prezentálom az ELSŐ MOZGÓKÉPES anyagot!

    Gamevideos Street Fighter IV show
  • DanielT
    #84
    RÖFI!
  • deep
    #83
    Új képek, sokak, jóak:D
  • deep
    #82
    Hmm, na ezek jól hangzanak:) Köszi!
  • quack
    #81
    ez van benne leirva kb.
    parry nincs, agressziv SF2Turbo szerű jatekmenet, lesz egy "revenge meter", ami a beszopott támadásokkor megy fel, ha 3/4edig felmegy akkor tudsz egy blokkolhatatlan hűha támadást nyomni, illetve 1/4ed részek felhasználásával EX special mozdulatokat lehet előadni (ezek a sima special moveok kicsit felturbozott valtozatai), itt részletezi hogy a skillesek majd ezzel tudnak taktikázni (van egy ábra, nem igazán tudom elmagyarázni)
    van "super meter" ami special moveok használatával megy fel, de még nem döntötték el hogy milyen is lesz pontosan a dolog (mindenkinek egy saját super comboja van/mindenkinek több/meccs előtt választhatsz magadnak)
    illetve a revenge és super meter együttes hasznalataval ultra combot lehet csinalni, amikor a kamera is magatol valtakozik, (egyebkent 1 kameraallas van jatek kozben, replaybe lehet csak valtani) zúmol meg szlómósönöl
    meg még irja hogy a csavo nagyon szeretne majd egy új marvel vs capcomot is csinalni
  • Seth
    #80
    PS2 verziót akarok :)
  • deep
    #79
    576.hu-n találtam a következőket:

    Képeket nem közölhetünk, de információkat igen: az EGM vaskos előzetesben rántja le a leplet a Street Fighter IV-ről. A Capcom japán részlege által kalapált következő számozott epizód mögött az a Yoshinori Ono producerkedik, aki többek között az SF III, az SF Alpha és a Capcom Fighting Revolution fölött is bábáskodott.

    Ono elsősorban az SF II rajongótáborát célozza meg, az SF 2 sikereit felülmúló méltó folytatást vízionál. Éppen ezért a játékmenet tényleg marad a síkon, így nem vész el az SF II stratégiai vonulata. A történet az SF II Turbo és az SF III között játszódik, a karakterfelhozatal ezért elsősorban az SF II-ből merít, Ono a lehető legtöbb szereplőt akarja átemelni az új epizódba. A játékmenetben nagyonbb hangsúlyt kap a támadás, az SF III és az Alpha több eleme repült a kukába, a harc jóval agresszívab, mint eddig. Az irányítás a tradícionális kiosztásnál marad, jelenlegi kezdetleges állapotában a Super SFII Turbo-ra emlékeztet. A kamera nem mozgatható szabadon, a környezet animeos / képregényes stílusa fix, ahogy a 60 FPS is.

    Az online pofozkodás garantált, sőt, a mikrotranzakciók révén a tartalmi oldal később új karakterekkel és pályákkal bővülhet. A végleges platform még mindig nem dőlt el, ha a Capcom úgy látja, hogy piacképes, akkor akár PS2-es és DS verzió is készület: Ono nem rajong a platform exkluzivitás gondolatáért, szeretne, ha az SF IV a létező legtöbb játékoshoz jutna el.
  • deep
    #78
    Hmm, nájsz. Össze tudod foglalni pár mondatban a lényeges dolgokat a cikkből?:) Most nincs időm elolvasni(meló), de érdekelne:)
  • quack
    #77
    scanek az újságból, egy oldal hiányzik
    érdemes végigolvasni
  • deep
    #76
    Ez lehetne akár banner is:


    Ez a magazin meg kellene:)


    Cikk, angolul.
  • Beast Machine
    #75
    én anno SNES-en játszottam SF-t, és nagyon bejött! Remélem ennek az új résznek is meg lesz a régiek hangulata :D
  • Sheltem
    #74
    Ezeken a képeken mindig a dátumot kell nézni. 1990-1991 ben jöttek be a "digitális" flipperek amikor már nem csak a Scoret azaz a számozást láthatta az ember a flippereken hanem digitális mozgásokat(pl videó mód). Az 1990 előtti flipperek sose érdekeltek de ez 1992es. Talán majd egyszer saját lakásban lesz egy ilyen..Kitudja.
  • deep
    #73
    Amcsiba nem gond a népnek anyagilag egy flipper:)
  • Sheltem
    #72
    A 2. kép bal oldala alapján ez egy műhely vagy egy garázs. Márpedig akkor ez magánszemélyé. Alig irigykedem ;)
  • Sheltem
    #71
    Pláne :)
  • deep
    #70
    Esetleg?


  • Sheltem
    #69
    Na ilyet mi nem csináltunk :)
  • deep
    #68
    Fogtak egy bicikliküllőt és egy bizonyos szögben meghajlítva lenyomkodták az érmenyíláson. Ha megtalálták az érzékelőt, akkor akármennyi creditet bele tudtak lőni:) Persze csomószor beleszorult és olyankor gáz volt:) Kitiltások, stb:)
  • Sheltem
    #67
    Engem mostanában a játéktermi gépek közül a flipperek vonzanak inkább. Persze nem járok játékterembe, de nem messze onnan ahol lakom van egy kocsma ahol Indiana Jones flipper van, na azt tolnám egy darabig az tuti :)
  • deep
    #66
    Jah, Vega. Hát igen. Elvileg a IV. részből is lesz játéktermi verzió, talán már jövőre, a második negyedévben. Tényleg, manapság már csak plázákban vannak játéktermi gépek? Hova lettek a füstös, sötét kis csehók a gépekkel?
  • Sheltem
    #65
    Mi is az a küllőzés pontosan? :)
  • Sheltem
    #64
    3 gomb 6 helyett? :) Az igen. :) Imádtam az érzést mikor már az első főbosst(az a karmos neki nem jut eszembe a neve, talán Vega) csépeltem és körbeálltak a kissrácok, a játéktermi fílinget sajnos egyik konzol sem adja vissza :)
  • deep
    #63
    Nálunk még a "küllőzés" volt a divat, de csak a cigányok meg a "rossz" gyerekek csinálták, én sosem mertem. Inkább anyukám pénztárcáját szabadítottam meg a felesleges, nehéz aprópénztől:)
  • Sheltem
    #62
    Csak én öntöttem ki ólomból gipszformába 20ast innen? Csinált még valaki ilyen "bűncselekményt" játéktermi kalandjaihoz kiskorában? :)
  • deep
    #61
    Én egy kis vidéki játékteremben dobáltam bele egy kisebb vagyont:)
    Poén volt, hogy csak 3 gomb volt a gépen, amik a kis ütés, küzepes ütés, nagy rúgás támadásokhoz voltak bindelve, szóval érdekes volt ott játszani:) Sokat toltam M.Bison-nal, meg Ryu-Ken páros valamelyikével.
    Otthon SNES-en meg mindegyikkel kurvasokat:D
  • Sheltem
    #60
    Nekem a 2 legnagyobb játéktermi élményem a Street fighter2-höz és valamelyik Double dragonhoz fűződik. Alig vártuk, hogy vége legyen a sulinak. Dhalsim sose voltam :) Mert ugyan rohadt messzire elrúgott/ütött de elég könnyen szétütöttek vele :) Blancával megcsaptam jópár játéktermi Ryu fan kiskölyök(amilyen én is voltam) arcát. Húbaze hány éve lehetett? Bele se merek gondolni.
  • PyRex
    #59
    ja mi is Zsűl-nek ejtettük :D:ADS:ADS:ADS
  • Csibe001
    #58
    Nekem Guile volt a kedvenc, s persze így ejtettük ki a nevét: "Zsüli" :)
    Mi a lakótelepen lévő kocsmában játszottuk sokat ahol laktam régen.
    Annak is volt egy hangulata. :P
  • PyRex
    #57
    dhalsim teccett az elején, utána blanka vltam mindig, majd Chun-Li! A kiscsaj mindent vitt (minden szempontból - lol) :)))