216
  • Sheltem
    #56
    Kinek melyik a kedvenc karaktere egyébként? Én a játékteremben mindig Blanca voltam. Az elektromosság és a "rámászok és szívom a nyakából a vért amíg le nem csúszik az életerő csík 1/3a" támadásai nagyon beváltak. Mennyi 20ast meg ólomból öntött 20asutánzatot elnyomtunk annakidején egy igénytelen buszpályaudvari kocsmában istenem...Régi szép idők
  • Sheltem
    #55
    Ahogy elnéztem Deepnek sem sikerült #47 alapján így talán nem bennünk van a hiba.
    Amúgy a szorulást kell bírni, felfogni tudni kell.
  • Rena11
    #54
    arról meg nem tehetek hogy nem bírsz felfogni 1 mondatot
  • Rena11
    #53
    az info rossz anno 2005ben nem adtam meg a korom nem tudom miért van ott hogy 14 alatt
  • Sheltem
    #52
    Én rögtön arra gondoltam mikor ezt olvastam, hogyha egy (elvileg az infó szerint) 14 év alatti lány így beszél, az elég gáz szerintem. Nem mondok véleményt erről inkább.
  • PyRex
    #51
    "nem azért mondom tényleg telibe szarom"

    nem is értem ilyenekkel minek állok le vitázni...
  • Sheltem
    #50
    Ne haragudj nem akartam személyeskedni. A mondatod volt számomra érthetetlen. Ez viszont már szerintem zavaró még egy fórumon is.
  • deep
    #49
    A mai huszonéves játékosok közül nem hiszem, hogy találnánk akár egyet is, akinek ez nem tetszik:D
    Én el vagyok ragadtatva. Tényleg. Az SF2-ért vettem anno SNES-t, asszem '90-ben. 8 éves voltam.
  • Csibe001
    #48
    Igen , sztem tök igazad van, aki soha nem játszott a régi idők 2D-s verekedős játékaival az sosem fogja megérteni miért olyanok a képek amilyenek.
    Én nagyon várom ezt a játékot, s sztem rengetegen vannak/lesznek így ezzel.
  • deep
    #47
    Azt kell észrevenni, hogy ennek ILYEN A STÍLUSA. Ezen belül pedig igenis zseniálisan néz ki, bár elképzelhető hogy ezt csak azok értékelik, akik játszottak a Street Fighter sorozattal, és szerették. A nyelvtan dologhoz csak annyit tennék hozzá, hogy persze, senkit nem érdekel hogy helyesen írsz-e, de amikor már nem lehet megérteni többszöri olvasásra sem, hogy mit akarsz közölni, az azért gáz.
  • Istencsászár
    #46
    Doa szépsége is a mesés hatásnak köszönhető mert valjuk be poligon terén 360on a 4. rész nem nagy durr, de annyira szép színek és effektek+objectek vannak benne h ember csodásnak tartja:)
  • Rena11
    #45
    te beszélsz?
    akkor olvasd el mit írtál
    nem azért mondom tényleg telibe szarom csak bagoly mondja verébnek
  • Rena11
    #44
    hmm, ezt oda tetted nagyon nem sértegettelek csak leírtam a véleményem a játékról
    ez egy fórum ez a lényege ha nem tetszik akkor minek írsz ide a nyelvtant meg leszarom ez 1 fórum ez itt senkit sem érdekel
    ha sértegetni akarsz azt tedd meg szemtől szembe
  • PyRex
    #43
    Az meg a másik... :)
  • PyRex
    #42
    de ebben mi a gyenge? azért mert nem fotorealisztikus, hanem rajzfilm-szerű? Akkor annak idején az XIII grafikája is gyenge volt, mert cell-shaded volt és úgy nézett ki mint egy rajzfilm? Bocs de ez baromság. Ha megnézed, sehol egy rece, semmi szögletes objektum, iszonyat durva poligonszám lehet, csak a textúrák miatt rajfilmszerű. Sokkal inkább élvezetes lesz egy ilyen, mint egy olyan, amit megpróbálnak filmszerűvé tenni, és tök műanyag érzése lesz az embernek (mint pl. DOA sorozat... ami gyönyörű, de olyan mintha műanyag meg porcelánbabák ütnék egymást)
  • Sheltem
    #41
    A nyelvtankönyved viszont ingyen van mégsem használod.
  • Rena11
    #40
    nekem nem csak a grafiak számát de azért et elég gyenge hadjuk már ezt a hülyeséget és mennyibe lesz ez 8 ezer mert nem olyan szép a grafika? vagy ez is 15 k körül mert akkor lehuzás
  • PyRex
    #39
    Ez valami hihetetlenül gyönyörű és hangulatos!
  • Sheltem
    #38
    "És még a mozgás is szaggatott lesz ha megütöd az ellenfelet hogy jol látszodjanak az effektek. "

    Ez meg egyenesen csodás lenne.
  • Sheltem
    #37
    Én hálát adok az égnek, hogy nem csinálnak belőle 3d millió poligonos mindenhonnan fénylik fost, hanem frankó gyönyörűen megrajzolt festményszerű játék lesz. Nyálcsorgatóak ezek a shotok. Pc-re is jön ez Deep vagy csak nextgen konzolra ?
  • deep
    #36
    Űjabb képek és infók!






    • A negyedik SF nem véletlenül citálja vissza a karakter kínálatba Chun Li-t és Dhalsim-ot: a történet a Super Street Fighter II Turbo és az SF III között játszódik
    • Nincs többé parry, van viszont helyette "Saving" és "Revenge". A támadó oldalon az SSF II szupermozdulatai teszik tiszteletüket az "ultra" kategóriájú csuklómozdulatok társaságában
    • Technikai oldalról minden tökéletesnek tűnik, a 60 FPS garantált, az online módozattal egyetemben
  • Csibe001
    #35
    Bocsi, de ezt nehéz elhinni, első hsz-ed :
    "2009, lol... és elég ratyi a graf"
    S most nézem hogy az összes hsz-ed grafot érint. :)
    Szóval ne mondd, hogy nem elsődleges nálad a graf, + ps3 a kisképed. :)
    Kit akarsz átverni? :P
  • Gabe18
    #34
    Hát nem tudom,stílusa meg egyénisége volt a régi SF2-nek még a SNES-es időkben.Ez a képen lévő Ryu, akinek akkora tappancs lába van hogy azt a Blanka is megirigyelné,szerintem nem az.
    Nem tudom miért kell ezt a SF2-t mindenáron visszahozni.Egy igazi legenda a videójátékok történetében,de akik akkor játszottak vele azoknak se lesz ez jó,akik meg ma már Tekken-en és társain játszanak verekedős játékot,szerintem azoknak se nagyon.
    Én is nagyon szerettem vagy 15 éve,de ma már 1-2 nosztalgia meneten túl biztos nem kötne le.
  • Yoda001
    #33
    értem én, nekem nem a grafika a lényeg,hanem a játékélmény,szavatosság,zene... ha mind összhangban van, jöhet a graf :) persze, nem mondtam egy szóval sem hogy rossz,csak nekem érdekes hogy ilyen enyhén mondva rajzfilm grafja van :)
  • Csibe001
    #32
    Nem kell.Meg nem is akarok én ellened beszélni, bocsi emiatt, csak tudod már elegem van, hogy mindenkinek a grafika a lényeg.A játék már nem is számít szinte.Szóval bocsi ez nem támadás akart lenni.
  • Yoda001
    #31
    sajnálom..
  • Csibe001
    #30
    Idegesítő vagy.
  • Yoda001
    #29
    én nem a játék stílusáról beszéltem,hanem a grafikáról, pl ott a tekken 5, ami igen szép... ez meg már hogy néz ki? "Respect!" de én itt abbahagytam a vitatkozást
  • deep
    #28
    Gratulálok ahhoz, hogy a GTA-t sikerült egy verekedős játékhoz hasonlítani! Respect!
  • PyRex
    #27
    Nem tudom kit nevezel fan-nak, de utoljára kb. 18 évvel ezelőtt játszottam a Street Fighter 2-vel...
  • Yoda001
    #26
    "Látom azok a szavak, hogy egyéniség, stílus, eléggé ismeretlenek számodra." ember, nézd már meg a gta iv grafikáját,és mégsem 2009be jön....
  • Smithie
    #25
    Igazatok van,és tudom hogy sokat jelent ez nektek,Street Fighter fanoknak(Engem is zavarna ha lehordanák a DB-t).Nem akartam feszültséget kelteni...Egy mod akár törölhetné is a hsz-okat...
  • Istencsászár
    #24
    Te tudhatnád h jól megcsinált rajzos vagy olyan hatást keltő gémek pofásak, hamár DBzel Ps2őn ahol tudtommal ilyenek vannak... namost nemkell minden miliméteren 3dnek meg shédrenek lennie... igy is lehet nagyon filmszerű és képről is átjön h eléggé azis, habár van benne egy kis retro érzés hiszen rajzoltnak és 2dnek tünik de nemaz.
  • AntiHero
    #23
    Sztem is nagyon hangulatos és szép.
  • Smithie
    #22
    Részemröl itt kifújt ez a téma.Majd ha egyáltalán lesz belőle valami akkor kipróbálom és irok véleményt róla...
  • Smithie
    #21
    Persze,egy fannak lehet irni akármit.Nem lehet az ellenkezöjéröl meggyőzni...
  • PyRex
    #20
    "ha 2009-re ilyen játékot akarnak kidobni az totál bukás lesz"

    Ha kihoznák ezt így, ilyen grafikával, tuti magasan befutó lenne mindenhol...
  • Smithie
    #19
    :D Mindenki maga vonja le a látottak alapján a tanulságot!Ja,és ha 2009-re ilyen játékot akarnak kidobni az totál bukás lesz!Addig sok olyan játék lesz majd hogy ez a próbálkozás a süllyesztőben végzi majd!DanielT,te meg gondolkozz egy kicsit mielött másokat sértegetsz!
  • Ewergo
    #18
    Szerintem biztos gondoltak arra is hogy next-gen szinvonal legyen de van olyan érzésem mintha direkt retrosra akarták csinálni. És még a mozgás is szaggatott lesz ha megütöd az ellenfelet hogy jol látszodjanak az effektek. Aki még emléxik rá...
    Én majd meghagyom a fanoknak! :)
  • DanielT
    #17
    15 év után ilyen seggláma kijelentést tenni nem kis teljesítmény!