342
Nokia E51
  • Zsolt01
    #142
    Ja és ha megvan a megoldás, írd meg itt !
  • Zsolt01
    #141
    http://nokiaprogramok.hu/

    Itt kérdezősködj. Nokia E51 fórumba pl.
  • Locna
    #140
    Már azt is eljátszottam, sőt még a mmkarira is rámásoltam de semmi............
  • Zsolt01
    #139
    Nekem még nincs Nokia e51 -em, csak tervezem.

    Mintha olyasmit láttam volna ilyesmiről írva, hogy a SIM kártyán kell legyen a Név / Tsz. és ne a telefon memóriájába.
  • Locna
    #138
    Üdvözlet!
    Csak egy lámakérdéstszeretnék feltenni,halehetne.
    Előrevenném, hogy az első Nokia telefonom, úgy hogy nézzétek el nekem a bénázást kérlek.

    Aza gondom, hogy nem írjaki hívásnál, hohyki hív éppen csakannyit, hogyhívás. A hívó neve beírva a telefonkönyvbe, és igen nála isaktiválva a számküldés. Viszont, ha kikapcsolt álapontomban hívnak akkor a kapott sms-ben fel van tüntetve a hívó neve.

    Szóval hol tudnám ezt orvosolni??

    A választ előre is köszönöm!!
    Üdv
  • 5c0rp330n
    #137
    viszlát.
  • donyyy20
    #136
    isten áldjon!
  • 5c0rp330n
    #135
    -én nem kurváztalak le és semmi sértőt nem mondtam rád
    -te kértél segítséget, de már a kérdésed is értelmetlen volt, és te háborodsz fel
    -a telefont sem lehet szignózni. ugyanúgy, ahogy a memóriakártyát sem. szerintem azt sem tudod miről beszélsz.
    -csá.
  • donyyy20
    #134
    nem ugy értem h arrol hanem ha telot de cserélem közbe kártyát te ku..rva... kösz h ilyen segítő kész itt mindenki, picsogtok hogy mindenki járjon utána akkor minek ez a topiccsáááááááááááááá
  • 5c0rp330n
    #133
    mi a faszról beszélsz? memóriakártyát mégis hogy szignózol? lol :)
  • donyyy20
    #132
    nah megoldottam.. másik ha egyszer leszignózom és utána leformázom a memoria kártyát és ujat teszek bele akkor ujra kell szignozni?
  • 5c0rp330n
    #131
    pedig kéne neki.. alapból mi az h nem ismeri fel? 1.30-as vezió?
  • donyyy20
    #130
    core playerrel hogy lehet avi-t lejátszani? nem ismeri fel...
  • Kolpi
    #129
    swf típusú flashez való cumókat )pl.:képernyővédőt) hova másoljam?
  • Kolpi
    #128
    Aha köszi párat már felraktam! Távkapcsot már egy napja keresemkösz mostmár megtalálom:D Játékokat is felteszem!Meg majd holnap megcsinálom rá az n-gaget:D

    Fekete neked meg azt tudom javasolni h alakamazás kezelő>opciok>beálítások>>szoftvertelepités>mind re rakd nekem ez megoldotta a táma gondot:)
  • fekete0012
    #127
    hi segítsetek,nem tudom telepíteni a témákat E51-re mindig azt írja lejárt a hitelesités
  • 5c0rp330n
    #126
    fasza. :)
    progikhoz megintcsak a lent említett fórumokon való olvasgatást tudom ajánlani. 1-2 alapprogi a CorePlayer-en túl:
    Internet Radio, TTPod (zenelejátszó), fring (skype&msn), x-plore (filekezelő), MobiTubia (youtube), Opera Mini (böngésző), Xelnex Lite (beszédrögzítő), Gmail, irRemote (távkapcs), SymSMB (WLAN háló).
    és 1-2 alapjáték: Duke Nukem 3D, Doom 1-2, Quake 1, Wolf 3-D, ngage játékok
  • Kolpi
    #125
    most telóról írók de de fasza. Jah és köszi azt a sok infot sokat segített. :)
  • Kolpi
    #124
    oké köszi:D Amúgy kurva jó kis teló:D LEszedtem rá a Core Playert elég jó:D Esetleg még valmi hasznos progit tudtok mondani amit érdemes rárakni?
  • 5c0rp330n
    #123
    nem kell hát.
  • Kolpi
    #122
    aha köszi de a 12 órát úgy gondoltam h elsőnek! vagy ezeket már nem kell "edzeni"?:D mert a használati utasításba semmi ilyet nem írnak:D
  • 5c0rp330n
    #121
    töröld le utána nyugodtan, jah. progik installálásánál általában nem is a hellyel szokott baj lenni egy idő után, hanem ha sok program van feltéve (a sok alatt értsd: ~100 vagy felette), hajlamos menüben mászkálás közben 1-1 másodpercre megakadni.
  • gotchaaa
    #120
    Csodálkoztam, hogy 1,5 óra alatt feltöltődött, de akkor ez a normális. A jó öreg 3510-nek nagyon bika akksija volt, az kb. 4 órán át lógott a töltőn.. :)
    A Hellocarbideot le lehet törölni, miután megcsináltam vele, amit kell? Na nem mintha olyan hatalmas helyet foglalna...
  • 5c0rp330n
    #119
    nem kell, másfél óra általában elég, max 2.
    minden tanusítványos/szignózós gond elkerülhető a hellocarbide-el.
  • Kolpi
    #118
    ezt is kel 12 órát tölteni?
  • Kolpi
    #117
    na asszem sikerült:D mertelöször 2000 irtam a dátumba aztán kiprobáltma 2007 el és most feltelepitette és müködik is:D
  • Kolpi
    #116
    nah találtam egy helyet és azt írták ha ezt irja ki hogy a tanúsítvány lejárt álitsam vissza a dátumot ezt hol kel a telefonba? mert ha a telóba visaz álito ma dátumot akkor meg nem azt írja ki hogy tanúsítvány lejárt hanem hogy helytelen a dátum. pls segits hogy fussanak rajta a programok meg a játékok fontos lenne!
  • Kolpi
    #115
    aha oké köszi!Leszedetem egy s60v3 as progit ki irta tanúsítvány hiba szignoztam és jó lett:D tehát akkor ha tanúsítvány hibát ír szignózom és annyi?(most próbálom másik progin is aminek szintén tanúsítvány hibás gondja volt)
  • 5c0rp330n
    #114
    s60v3=symbian 3rd edition=symbian os 9.1-9.2-9.3
    ezzel kompatibilis a teló (a 9.3 kivételével)
  • Kolpi
    #113
    most már tényleg csak annyi:D hogy s60v3 az mit jelent? symbian 6 os telefonokra jó?:D tudom idegesítő vok:D de pls segíts köszi:)
  • Kolpi
    #112
    oké köszi
  • 5c0rp330n
    #111
    szignózás... a lent említett fórumokon keress rá, mondok egy kulcsszót is: hellocarbide, ez a progi fog kelleni.
  • Kolpi
    #110
    nah megint el akadtam:D leszedtem pl a core palyert s60v3 elkezdi a telepítést de ki irja h lejárt a tanúsítvány! ez miért lehet? a tanúsítvány kérést kikapcsoltam! pls segíts:):)
  • Kolpi
    #109
    oké megvan ez volt a baj:):):) Köszi még egyszer még annyit hogy amikor azt írják a programhoz hogy szignózni kel mi a teendő? Te amúgy tudsz nokiaporgamon kívül más helyet ahol vannak hozzá jó dolgok?
  • Kolpi
    #108
    oké köszi.akkor nézek oyat ami 9 es megnézme h jó e:)
  • 5c0rp330n
    #107
    az hogy nem támogatja, az azt jelenti, hogy nem symbian os 3rd edition a szoftver, vagyis valami régebbi 6-7-8-as symbianra való szart szedtél le, ami teljesen inkompatibilis a 9-el.
  • Kolpi
    #106
    sis-t nem támogatja mert csak azonkál irja ezt a hibát jar-t simány fel tudom telepíteni
  • Kolpi
    #105
    ok! nem értem mért irja ki hogy nem lehet telepitnei amikor nokiaprogramokrol szedtem és ot vna hogy e51 támogatja:DInfot amugy nem találok róla hogy mi lehet az oka
  • 5c0rp330n
    #104
    elmagyarázhatnám, de hogy őszinte legyek, nincs kedvem :)
    nokiaprogramok.hu és mobilarena.hu fórumokat nézegesd, ezeken kb 40szer ki lett beszélve a téma.
  • Kolpi
    #103
    olyan gondom van hogy valamiért nem tudom teleipteni az alkalamázsoakt azt irja nem támogatott:S már csomot kiprobáltma egyik se jó!valaki help