342
Nokia E51
  • Kolpi
    #102
    Hali!Nah megvettem a készüléket:):) Eddig nagyon jó!Tudtok valami hasznos progit esetleg modnani hozzá?
  • Kolpi
    #101
    oké köszi az infót!Valószínű veszek egyet:):)
  • 5c0rp330n
    #100
    9.2 tökéletesen kompatibilis visszafele a 9.1-el. lényegében minden s60 3rd edition program fut rajta, ami nem igényel Feature Pack 3-at (9.3), ilyenből nagyon kevés van. van játék és progi dögivel természetesen, szerintem ngage is összehozható rá.
  • Kolpi
    #99
    és még annyi h olvastam hogy ezen a symbian 9.2 van ez azt jelenti hogy pl. a 9.1 es progik nem mennek rajta?
  • Kolpi
    #98
    jah értme köszi:)Még anyi hogy játékok progik futnak rajta?ne unatkozzak órákon:)
  • 5c0rp330n
    #97
    teljes billentyűzet.
    pl:

  • Kolpi
    #96
    okés!És ez a qwerty micsoda?:D bocso kicsit láma vok hozzá:)
  • 5c0rp330n
    #95
    ha nem zavar a QWERTY hiánya és a relatíve kicsi kijelző, teljesen jó. és szoktam használni sűrűn, nagyon hasznos tud lenni sokszor.
  • Kolpi
    #94
    Oké köszi!Nekem jó az alap 2mpx-pár fotot tudjak csinálni vele:)Monjuk vaku jól jönne:)ÉS wifis netezére jó?
  • 5c0rp330n
    #93
    -nagyon jó telefon, szinte mindent tud, amit tudhat
    -egy fontos észbentartanivaló: kijelző lehetne nagyobb, zenehallgatásra, fotózásra NEM az igazi, lévén hogy E SZÉRIA, vagyis ÜZLETI telefon. szóval a kamera telefonokhoz képest szerintem átlagos 2 megapixeles képeket csinál, semmi komolyat nem érdemes elvárni tőle. ezt csak azért mondom, mert hallottam már olyanról, aki 100ezerért vett E szériás telefont, aztán reklamált, hogy nem csinál elég szép képeket. az ilyenre csak annyit tudok mondani, hogy aki hülye, haljon meg. aki ennyire nincs tisztában vele, hogy milyen telefonra basz ki 100ezret, annak úgy kell neki.
  • Kolpi
    #92
    sziasztok!Tervezem nokia e51 vásárlását!Kinek mi vélemény róla?Kamera szép képet csinál?Illetve Wifi érdekelne msn-ezni illetve nézelődni a netten pl híreket olvasni megfelel?Öszes symbianos progi fut rajta?:):):) választ előre is köszi!
  • gotchaaa
    #91
    Tojt a Jézuska nekem egy ilyen telefont.
  • 5c0rp330n
    #90
    #58
  • fekete0012
    #89
    hi tudtok valami oldalt ahonnan lehet e51-hez tölteni játékokat,témákat
  • ktbalazs
    #88
    Sziasztok!Nekem E51-es telom van, és szeretnék rá telepiteni témát .sis formátumban.Már próbáltam mindnefélét de ne msikerült,mert vagy ezt irja ki hogy lejárt tanusitvány, vagy azt hogy:
    tanusítványhiba!
    mindneki másnak sikerült,de nekem nem:(
    Kérlek segítsetek, hogy hogyan tehetném fel rá a témákat!
    köszi!
    Balázs
  • Szaby59
    #87
    Ezt egyébként én is észrevettem: először 49e, most már 54e, nem tudja valaki mi az oka és érdemes e most megvenni, vagy mennyi idő múlva megy lejjebb?
  • Zsolt01
    #86
    Sziasztok.

    Azt tervezem, hogy veszek egy Nokia E51-est.
    De nekem nem sürgős, ráér Tavasszal, Nyáron is, talán akkor olcsóbb is lesz.

    Kb. 1 hónapja
    ITT láttam 46 E Ft. körül és most már itt 55.590 Ft !
    Mi lehetett ez az áremelkedés ?

    Feljebb csak nem megy az ára Tavaszig, Nyárig, sőt inkább lejjebb kéne, nem !
    Vagy ?

    Amúgy a T-mobilnál tervezem venni előfizetéssel 24 hónapos hűségnyilatkozattal, Net szolgáltatás nélkül. Remélem Tavaszig, Nyárig lejjebb megy kicsit az ára itt !
    Most !
  • Szaby59
    #85
    Már 1 hete írtam mailt, de semmi... Mondjuk az oldalon valami karbantartás van már 2 hónapja még a webshopuk sem üzemel, lehet azért.
  • 5c0rp330n
    #84
    tőlük kérdezd..
  • Szaby59
    #83
    Én arra lennék kíváncsi, hogy a gsmline.hu-n hivatalos Nokia garanciával adják a telefonokat, vagy sem?
    A telefonguru-n mindenhol erre az oldalra találok hivatkozást, már ami a telefonok adatlapját illeti.
  • szunyog16
    #82
    Sikerül de ugyanazt csinálja.
  • 5c0rp330n
    #81
    12345 alapból
  • szunyog16
    #80
    Kér vmi biztonsági kódot azt hol találom?
  • 5c0rp330n
    #79
    bocs, elírtam.
    *#7370#
  • szunyog16
    #78
    Beirom ezt a parancsot de nem csinál semmit..
  • 5c0rp330n
    #77
    fogd fel úgy, hogy utána szoftverileg olyan lesz a telefon, mintha újkorában kicsomagolás után bekapcsolnád.
  • szunyog16
    #76
    És ha leformázom akkor mi történik? Eltűnnek az adatok? Vagy frissíti a teló magát?
  • 5c0rp330n
    #75
    fogalmam sincsen, életemben nem nyitottam még meg azt a progit. formázd le a telcsit (*#3370#), frissítsds egy fw-t, hátha..
  • szunyog16
    #74
    Tegnap vettem egy nokia e51-es telefont. Nagyon bejön meg minden. Okos kis teló. Csak egy valamit felfedeztem. Amikor az Adóvevő progit elindítom rajta majd kilépek belőle akkor utánna ha máshová akarok belépni akkor befagy és kikell venni az akksit majd be. Ez mitől lehet?
  • 5c0rp330n
    #73
    akkor jól kib@sztak veled.. szerintem ilyet nem is csinálhatnának.
  • gotchaaa
    #72
    Köszi.
    Vettem náluk egyszer egy SE-t, és annak a dobozán egy tökismeretlen gsm-bolt matricája volt..
  • 5c0rp330n
    #71
    minden hivatalos helyen minden nokiához 2 év gari van.
  • gotchaaa
    #70
    Photo H*llban 2 év gyári garanciát adnak a Nokia telefonokhoz?
  • 5c0rp330n
    #69
    mindenképpen 24 hónap garisat vegyél, ha jót akarsz magadnak.
  • Szaby59
    #68
    Na és melyiket érdemes venni: 24hó gyári garancia nokia, vagy 12hó bolti garancia Nextel GSM.
    Megéri a többlet árat a +1 év, sztem ha egy évig nem romlik el utána sem fog.
  • cement
    #67
    hat nekem nincs vele problemam, se a kulso hangszoroval, mind2 jo hangos
  • Pheel
    #66
    Nem halk.
  • Szaby59
    #65
    És a telefonálásra való hangszóró tényleg olyan halk, másik fórumot olvasva olyanokat is írnak, hogy valami szivacsot kell kipucolni, meghogy már 2x cseréltette benne a hangszórót.
  • 5c0rp330n
    #64
    visz minden említett formátumot alapból is, érdemesebb persze profibb programot használni erre a célra (pl. CorePlayer). egy profibb progival divx filmeket is nézhetsz rajta konvert nélkül gyakorlatilag.
    persze bitrátától és felbontástól függ, hogy mennyire lesz folyamatos, mobilra optimalizált videóknál soha nem fog megajkadni egy pillanatra sem, gépre optimalizált divx filmeknél esetenkét előfordulhat, de beállítások állításával lehet javítani a dolgokon és bőven élvezhető marad. az oldalsó gombokkal látványban nincs is nagy baj sztem, egyszerűen próbáld meg megnyomni, és rájössz, hogy miről beszélünk. :) a hangerőszabályzó gombokat mondjuk néha használom rajta, de nem egy kényelems dolog benyomni őket.
    talán a legnagyobb hátránya a telónak a kijelző mérete: nem vészes, de kicsit lehetne azért nagyobb..
  • Szaby59
    #63
    Értem kösz a választ. Mondjuk sztem amúgy sincs kézre, úgyhogy nem nagyon használnám, ha ügyesen szeretném kezelni.
    Ez a telefon támogatja a h264/mp4/3gp videólejátszást - ha valaki használja nem tapasztalt rajta szaggatásokat?
    Ahogy olvasgattam végig a teszteket egyre inkább meggyőz az e51.
    Az n szériás nokiák belül többet tudnak, de a külső burkolatuk olyan igénytelen, hogy az már felháborító egy ilyen árkategóriájú telefonnál, ráadásul még valamelyik több mint 2cm vastag is.