342
Nokia E51
  • Szaby59
    #222
    Mobiola webcam - tökéletesen működik Skype alatt vele, a telefonra egy sisx és a gépbe az összekötő szoftver, amit valamilyen módon regisztrálsz és már csak be kell állítanod a kívánt csevegőszoftverben.
  • Rage47
    #221
    válaszolok pár dologra, amire tudok.

    16gb-os is belemegy. csak jó márkát vegyél, pl. sandisk.
    telód szoftját kiírja, mikor frissíteni akarod a pc suite-al.
    webcamként sztem lehet használni, van ilyesmi progi, de nem használtam még.
  • lac556
    #220
    nah 7végén boldog e51 tulaj lettem
    Elolvasva a használati utasítást bár lenne pár kérdésem
    mekkora memóriakártyát rakhatok bele? 4gb? 16gb?
    nincs még memoriakártyám a teloba ez problem?
    letöltöttem pár témát a z*dge.net ről *.sys formátumuak feltelepíthetem őket? lesz vmi baja?
    probáltam nokia pc suite-al rátenni egy 130 mb-s PDF-et átmásoltam de megnyitni telefonon nem tudtam ( sok kép és szöveg van a pdf.be lehet tul bonyolult?) van vmi pdf limit?
    mind a nokia pc suite, mind a telefon szoftverét frissitenem kellene? mert mikor csatlakoztam és volt net kapcsolatom felajánlotta h frissitsem a telo szoftverét+pc suite ot.
    érdemes? hol láthatom h mien a telom szoft ja?
    laptopomon nincs wifi használhatom wifi modemként? és egy időben mondjuk webcameraként?
    itt munkahelyemen találtam pár wifi hálozatot
    használni még nem tudtam mert ezt a hibát kaptam :érvénytelen előre megosztott WPA kulcs?
    le wan kodolva a wifi hálozat vagy vmi beállításokbeni problem
  • Szaby59
    #219
    Persze, hogy nem még csak újra sem kell rakni a softot, elég neki egy hard reset is...
  • 5c0rp330n
    #218
    szvsz nem, másrészt egy reset után a hacknek nyoma sem marad, ha annyira fosol tőle, reseteled mielőtt szervízbe viszed..
  • Rage47
    #217
    úgy tudom hackel ugrik a gari :O
  • Szaby59
    #216
    Na felment végre, memkariról kellett telepíteni, valami restart kódot nem tudtok a telefonra? Nem resetet, hanem olyasmit mint az x-plore csinál, csak én nem akarom felrakni.
  • Szaby59
    #215
    Aha és ez a HelloOX nektek is ilyen sokáig "Applying patches"?
  • 5c0rp330n
    #214
    hack.
  • Szaby59
    #213
    És ha én még 1x szignózóm akkor nem lesz jó?
    Egyébként melyik jobb módszer? A Hackelése, vagy a programok állandó szignózása?
  • Rage47
    #212
    az a gond, hogy ami nekem van telón azt én szignóztam magamnak, igy nem tudod használni...
  • Szaby59
    #211
    Sajna ez is olyan, nem 3rd-höz van
  • Rage47
    #210
    link
  • Szaby59
    #209
    Azt az LCG-t pm-be letudnád küldeni?
    Pár helyen már néztem, de csak sis colt azt meg nem engedi, a 2.40-es meg nem működik.
    Az y-taskban sem működik a társítás sajna.
  • 5c0rp330n
    #208
    xplore-ban nem tudsz globális társításokat megadni, csak a progin belüliket. ha azt akarod, hogy intézőből is egy proiból induljon el, azt magán a progin belül tudod beállítani, ha tud ilyet. illetve y-tasks-ban lehet ilyen társításokat beállítgatni asszem.
  • Rage47
    #207
    LCG Jukebox 2.02-t használok zenére.
  • Szaby59
    #206
    Na megvettem, nagyon tetszik.
    Esetleg zenelejátszásra nincs valami jó EQ progi?
    TTpod-ot próbáltam, de a beépített jobban szólt.
    Valamint ha videókat konvertálok rá, tegyük fel egy 16:9-es képarányút, akkor első méretnek 240-et, vagy 320-at adjak meg a konvertálónak? (második méretet úgy csinálom, hogy a pogram állítja be, hogy megmaradjon az eredeti képarány).
    Az x-plore-ban megcsináltam a társítást, de ha a galériából, vagy a beépített intézőből indítok el valamit, akkor ugyanúgy a beépített játsza le, ezt valahogy lehet orvosolni? (X-plore nem fut folyamatosan, meg nem is szeretném, lehet, hogy ez a baj?)
    Előre is köszi a válaszokat.

    *Update: nekem 200-as volt gyárilag, amint megvettem ment fel rá az új szoft (300-as) így nem tudok véleményt mondani a SW között, a hack mindenesetre működik az újon.
  • 5c0rp330n
    #205
    sok vesztenivalód nincs. megmarad a gari.
  • Rage47
    #204
    NokiaSoftwareUpdater-t használva megmarad a garim? Tudom, SE-nél megmaradt házi-update esetében, de nokiánál nemtom hogy megy...:)

    Amúgy érdemes updatelni? Olyat olvastam, hogy kevesebb akksit eszik, meg javul a wlan keresése, stb.
  • 5c0rp330n
    #203
    mármint konkrétan a wh700? nem ismerem, fogalmam sincsen, sokmindentől függ, nagyrészben pl az impedanciától. azt viszont szinte egészen biztosan látatlanul is mondhatom, hogy egy cx300 sokkal jobban szól.
  • Rage47
    #202
    Nem tudod esetleg, a headset is kihozza a telefon alapzaját?
  • Rage47
    #201
    köszi a felvilágosítást:)
  • 5c0rp330n
    #200
    onnantól kezdve, hogy szabványos csatlakozója van, eléggé elveszti az értelmét, hogy valmit nokiára terveztek vagy sem. támogatja a szabványt, az is támogatja, működnie kell, ennyi.
  • Rage47
    #199
    Hja, a HPM-82(headset) elég jó volt zenére SE-nél. WH-700 meg Nokiára tervezett, bonyodalmat nem okozhat.
  • 5c0rp330n
    #198
    azzal nincs is gond, viszont ha zenére kell, miért headsetet veszel? :) ezt nem értettem.
  • Rage47
    #197
    jó, keverem az elnevezéseket :)
  • 5c0rp330n
    #196
    butaság ilyentől félni. igen, amiatt nem 3 sávos, mert nincs mikrofon bemenet, mint ahogy semmilyen más fülesnél sincsen.
    a wh700 pedig nem is fülhallgató, de mégcsak nem is fejlhallgató, hanem headset. pedig azt mondtad zenére kéne..
  • Rage47
    #195
    Sztem Nokia WH-700 lesz inkább helyette. Félek attól, hogy csinál vmi zárlatot a Sennheiser, mert a vége nem "3-sávos", tehát mikrofon bemenet nincsen.
  • 5c0rp330n
    #194
    cx300-al jelentősen jobban fog szólni, az nagyon jó füles. viszont a teló kicsit nagy alapzaját is jól kihozza, csendes részeknél zavaró lehet kicsit. az összhangzás nagyságrendekkel jobb lesz cx300-al, annál jobb fülest nem nagyon találsz annyiért, amennyibe kerül.
  • Rage47
    #193
    Milyen fülest ajánlotok hozzá zenehallgatáshoz? A gyári szokás szerint katasztrofális...
    Kinéztem egy Sennheiser CX-300-t, vki próbálta?
    Bár arra is gondoltam, hogy az SE HPM-82-t kéne használom(K800-hoz vettem anno), valamiféle átalakítóval. Szerintetek ez megoldható lenne?
  • 5c0rp330n
    #192
    a boltoknak általában van :)
  • lac556
    #191
    vennék e51et ha vkinek van akko privi
  • 5c0rp330n
    #190
    vagy itt vagy itt
  • Zsolt01
    #189
    | #187
  • Pócsik Tamás
    #188
    Sziasztok.Lenne egy kis problémám az e51-el kapcsolatban.Amikor usb kábellel csatlakoztatom a géphez a telefont, akkor azt írja ki,hogy nem aktiválható az adatátviteli mód,mert a memóriakártyát más alkalmazás használja.Megnéztem és egy program sem fut a háttérben!Mi lehet a probléma, légyszi segítsetek!

  • Zsolt01
    #187
    176
  • otter
    #186
    Sziasztok!

    Nokia maps-el kapcsolatosan szeretném a segítségeteket kérni.
    Feltettem a "Nokia_Maps_2.0_4503_3.1_u.sis"-t és utánna megpróbáltam "Nokia Maps v3[1].0.0302.Os9.2.sis"-t, ami sikerült is csak nem indult el. Azt írja ki,hogy nincsen elegendő memória az alkalmazás futtatásághoz.
    Na mondom jól van akkor törlöm az egészet úgy is a google-t használom.
    Erre fő jön a válasz:
    "Törlés nincsen engedélyezeve!"

    Na most mit csináljak?!
    Segítségeteket előre is közsönöm!
    Üdv.: András
  • 5c0rp330n
    #185
    mobilarena.hu-n keress rá a tesztjére, vannak képek, szerintem teljesen átlagos képeket csinál egy mobilkamerához hasonlítva, semmi komolyra nem kell számítani, esetenként jól jöhet. ugyanezen az oldalon a telefon fórumában egyébként több, mint 10ezer hozzászólás van, rákeresve ezekre a dolgokra oldalt biztosan választ találsz szinte minden kérdésedre.
  • Zsolt01
    #184
    Sziasztok.

    Milyen képeket lehet csinálni ezzel a telefonnal?
    Most az előbb láttam írva a neten, hogy 1 illető nagyon szidta!
    Tudom, ez nem fényképező, de azért átlagos képekre képes, nem?

    Ha tudna valaki 1-2 képet mutatni, hogy milyenek készíthetőek vele!

    Köszi előre is!
  • Zsolt01
    #183
    176

    Sok letölthető dolog is van az oldalon.