9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Shep
    #5454
    Hát de senki nem született profi BF-esnek :) Én évek óta nem multiztam így aztán a Cry bétában ez meg is látszott :)
  • KaBuTo666
    #5453
    Ez, nem nagy szám...
  • Pares
    #5452
    Belejösz. A kezdet mindig nehéz.
  • felony
    #5451
    Rátapintottál a lényegre.
  • Gabe18
    #5450
    Persze hogy nehéz valakinek aki mondjuk most játszik vele először, mikor a pályán lévők többsége lehet már vagy egy éve nyomja.
  • felony
    #5449
    Nekem az. Mire sikerült lelőni egy csókát, addig engem vagy tízszer leszedtek.
  • strebacom
    #5448
    Nehéz????
  • felony
    #5447
    Kipróbáltam a BC2 multit, hát elég tragikusan szerepeltem.
  • Smithwarden
    #5446
    Reszben a dzsungeles reszek miatt. Nem maga a kornyezet, hanem a nagyobb szabadsagra gondolok.
    Tudni kell, hogy engem abszolut nem erdekel a single.
    Tehat multirol beszelek: hianyoznak az elso reszhez kepest a nagy terepek foleg, a taktikusabb harc es meg a jarmuvek valamennyire.
    A Crysis 1 mintha Battlefield-es lett volna a sok hibajaval egyutt (nagy gepigeny, sok bug amit nagyon lassan patcheltek, keves game mod, stb), a Crysis 2 erosen COD-okhoz hasonlit (de amugy ezt mar egyszer leirtam itt).
    Es ezt nem fikazasbol irom, csak ez van, ettol meg bejohet sok embernek, annyira nem lett rossz jatek.
    Eladasokban tuti joval felulmulja az elso reszt, sikeres lesz (nem csak a konzolverziok miatt).
  • strebacom
    #5445
    Gameplay....DX11.....extreme settings
  • Csavez
    #5444
    Szerintem az enyémet is megizzasztja!
    link
  • Shep
    #5443
    Neked milyen géped van?
  • KaBuTo666
    #5442
    Hát ez durvácska :D Extremen semmi akadás semmi, a proci 100%on, de mondom crysis 1nél nem mehetett maxon mert akadozott 10 mp-ként :D Jól megcsinálták :D Már megérte fizetni érte.
  • arty
    #5441
    ezzel a hozzáállással inkább most add el :)
  • Shep
    #5440
    Géped milyen?
  • Shep
    #5439
    Reméljük előbb lesz crack :) Mondjuk addig asszem felrakom a BF-et és megnézem már ezt az agyon istenített multit.
  • foxxi
    #5438
    Azért ez még messze nem az aminek lennie kell. 800 szerver közül, 23on vannak játékosok. Abból 9 "privát", és a fenmaradóban is pöcsök játszanak. jah, folymatos a dc, nagy a lag, de 5-10 percre kibírja.

    A single viszont, extreme beálítások mellett se röccen nálam, és kibaxott gyönyörű.

    Szóval, a multit nem érdemes még erőltetni ( megnéztem - a DLC + fegyók stb. azonnal megadja a rendszer amint a multiba bejelentkezel - ez legalább megy :D ), de a single + a látvány ( a storyról nem írok, me ezt a részt már láttam/uk ) mindenért kárpótol. Gyakorlásnak addig jó még nem lesz röcc nélküli a multi :)
  • XeeN
    #5437
    Igen. Ez azt jelenti, hogy holnapra itt lesz.
  • lolSL
    #5436
    sajnos egyre jobban hasonlít az ország amerikához a casualok mennyiségében
  • Csavez
    #5435
    SAJNA VÁRNI KELL.
  • Gabe18
    #5434
    Egyelőre úgy tűnik.
  • felony
    #5433
    És ha nem a limited edition-t vettem meg, akkor várhatok péntekig?
  • Gabe18
    #5432
    Ja én is kaptam galaxistól Bad Company-t. Jó sok rohadhat rajtuk, ha még nekem is jutott...
  • Kandurex
    #5431
    #5413
  • foxxi
    #5430
    A legfelső te nagyon Okos

    Na lelövök pár fő okost
  • Csavez
    #5429
    Ma kihozt a gls a játékot,de minek?
    El lehet valahogy indítani 24.-elött?
    Cdgalaxisnál küldtek mellé egy Bad Company2-t!
  • Fpocok
    #5428
    Szerintem Bob.
  • DarkSector
    #5427
    fasztudja ki lehetsz a 12-ből...:)
  • Gabe18
    #5426
    Az elején én is úgy voltam vele, kár volt a városba behozni.
    Az erdős-nyílt tér a tengerpartos részekkel nagyon kihozta a grafika erejét az első két játékban, már ha a Warhead-et is külön veszem.
    Főleg ugye az első metró várótermes videó után gondoltam hogy itt egyáltalán nem érezni azt a grafikai erőt, mint az első részben.
    De most így a multi demo, meg az újabb videók után már nem tartom elképzelhetetlennek hogy itt is újra etalon lesz a grafika.
    Persze a játékmenet se ártana ha javulna, mert az első rész helyenként merő unalomba fulladt. De úgy hírlik azzal sem lesz baj.
    Hát majd kiderül, csak lehetne már az EU példányt is használni, ha már itt van az embernél...
  • foxxi
    #5425
    vannak bezony :)

    Ha rájöttök ki lehetek, majd felvehettek :)

  • DarkSector
    #5424
    Demo szar volt mert vagy alig voltak a szerón vagy fullon voltak...

    itt mi a helyzet vannak olyan szerók ahol félig vannak kb az emberek?
  • foxxi
    #5423
    698 server founds, bye srácok, megyek kockulni :D

  • DarkSector
    #5422
    Mi az ami az elsőben benne volt ebben nincs?
    Dzsungel?

    És ebben mi van ami abban nem volt?
    Normális multi, amit nem húsvét meg karácsony másnapján vesznek elő a játékosok majd.
  • Smithwarden
    #5421
    Akarmilyen kritikus szemmel nezi az ember, nagyon eros tulzas a jatekra azt mondani, hogy "lebutitott szar".
    Annal azert jobb, megha sokminden nincs benne, ami az elso reszben benne volt.
  • KaBuTo666
    #5420
    Multival mizujs ottan ?
  • foxxi
    #5419
    BIG LOL! És tényleg megy igy a single, csak a bonus code-ot kell megadni amikor aktiválást kér! Köszi, megyek is tolni :D
  • DarkSector
    #5418
    Ébresztő ez egy FPS....:)
    Mit vársz tőle?
  • RYO21
    #5417
    Egyébként nekem csak 1 bajom van az egész játékkal. Az, hogy Crysis a címe. Mert ha más címet adtak volna neki, akkor sztem egy überbrutál game lenne. De így csak egy lebutított szar.
  • DarkSector
    #5416
    Igen pc-n több effect van. PS3-on meg vagy nem mutatták vagy gyér az effect. Mert kb a végén látni az eltérést legjobban....szép azért mind3.
  • KaBuTo666
    #5415
    Nálam extremen tökéletes fut, pedig nem egy mostani konfigom van...meglepődtem azért, de lehet valami hatalmas robbanásnál majd befog szaggatni mint az állat.