9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • orichalcos
    #5814
    Na pont egy olyan játékban vagyok ahol egy fejlesztő is van. Azt írja 2 óra múlva jön egy patch.
  • Csavez
    #5813
    Jól mutat 3D-ben,de a pálmát eddig a Dead Space 2 viszi! Ott minden kijön a képből.
  • grebber
    #5812
    Akinek sikerült elindítani a benchmarkot hogyan csinálta?
    Mert elindítom a bat-ot és ezt írja ki:

    OpenAutomate Failed loading: 'OpenAutomatePlugin.dll'
    ERROR: Couldn't load the plugin.
    ERROR: OA not initialized.

    Itt leírják hogy kell de nekem nem igazán sikerül.Valaki leírná hogy is van ez?
  • arty
    #5811
    idén és tavaly már tényleg nem

    nekem a legjobban az eredeti gfx jött be, a gfx modok igy élből kiestek
    1-1 pálya végiglövése meg nem kötött le, egyet próbáltam, ami akkor (2009 talán??) a "musthave mode" volt crymodon... és ennyi. valahogy 1 pálya önmagában nem adta.

    multi meg nemérdekelt, bár oda is volt ígérve pár mod, de soha nem jött ki semmi extra (mint pl a bf42-höz a desert combat)
  • Pares
    #5810
    Ez igaz. Nem jártam utána, mivel engem az alapjáték is "kielégített". Editor meg úgy is jön hozzá basszus, akkor meg miért sírtok? Csak mert az jó?
  • arty
    #5809
    tökjól elkurja a feszültséget, az a baj vele ;) a sok biztonsági játékost, akik lépésenként mentenek, frusztrálja, hogy lehet, hogy nem éli tul a köv. harcot és mehet 2 perccel visszábbról, újra

    (tény, hogy a szarul megválasztott checkpoint rendszer tényleg fájdalmas, de az fc1 pl nem ilyen volt)
  • lolSL
    #5808
    ez azért van mert nem jártál utána, hogy mik készültek hozzá.
    kezdésnek: http://icmc.crymod.com/ranking.php
  • Pares
    #5807
    Használtál modot? O.o

    Én azt se tudtam, hogy készültek hozzá modok! :D

    Ettől függetlenül unalmasabb perceimben én is elszórakoztam a Sandboxal. Különben meg nem rég olvastam, hogy ehhez is kidobnak majd egy editort. Szóval az, hogy egyesek ilyeneken siránkoznak, hát hogy is mondjam... Az enyhébb kifejezés a szőrszálhasogatás, a valósabb kifejezés a szánalmas.
  • arty
    #5806
    igen, a crytek előző előtti játékát: ami akkoriban CSAK PÉCÉRE jött ki, ennek ellenére a legjobb mentési módszert alkalmazta... és senki nem nevezte ezért konzolosnak, bár a sok kviksévpistit zavarta, hogy nem tud minden sarok előtt menteni... és ezért néha 1-1 szakaszt ujra kellett játszania!!! uuuristen, tragédia, kihívás volt egy játékban! meg félteni kellett a szaros életünket!!! világvége!

    tényleg nem látod micsoda baromságot mondtál? :)
  • arty
    #5805
    crysis1 alatt 1 értékelhető moddal játszottam. nemtom enélkül hogy birom majd ki azt a 10 órát, amit a crysis2-vel töltök majd ....

    ;)
  • Gabe18
    #5804
    Kis multira bejutottam. Nem rossz ez, csak gyakran ledobnak még a szerverek.
  • KaBuTo666
    #5803
    Vársz...nekem is ez volt a gondom tegnapig, most már jó.
  • rage
    #5802
    Szerintem nem más használja, hanem valamiért nem frissül a szerver rendesen, s "beragad" az account az előző belépésnél, vagy belépési kísérletnél. Valószínű idővel a szerver ledobja ezt, onnantól be tudsz majd lépni.
  • Zaraki Kenpachi
    #5801
    A login probléma megoldódott, Gamespy accal megy. A következő a sokaknál is látott "code is already used'.
    Valakinek van valami tippje erre, hogy mi a gond?
  • zola2000
    #5800
    különben is mi értelme van két lépésenként menteni?
  • Csokis
    #5799
    Nincs mit!
  • zola2000
    #5798
    a checkpoint rendszer konzolokon sem kéne, mert ott is gigabyteos hely áll rendelkezésre a mentéseknek, ez tényleg azért van mert a játék ilyen.
  • KaBuTo666
    #5797
    Nem, már el is adtam.
  • felony
    #5796
    Kössz a tippet kolléga. Isten vagy. Ez tényleg működik.
  • lolSL
    #5795
    este 11kor fog
  • gduck
    #5794
    Megjöttek a bónusz kódok De a játék még nem jelent meg az EA Downloaderben
  • DarkSector
    #5793
    miért adtad kölcsön másnak? :)
  • teddymac
    #5792
    Multizni nem kell mert valaki használja a kodomat vicc
  • Ari18
    #5791
    Egy 7 éves játékot hoztál fel ellenpéldának
  • teddymac
    #5790
    Megvan ,sikerült numerikus - jelet nem szereti :)
  • Gundark1234
    #5789
    Na végig is nyomtam a játékot Soldier(kb normal)nehézségen. A történet sokak fanyalgása ellenére nekem tetszett főleg a vége (Hans Zimmer féle zene odatesz). A 3.rész szerintem kellően szövevényes lesz majd. A grafikát nem minősítem, nálam nem az az első. Talán majd a beígért foltozások feltornásszák a látványt az első rész szintjére, bár így sem csúnya, sőt. A multiban legnagyobb bánatomra nem tudtam még belépni, a szerverek vacakok és eldobják a kapcsolatot. Hát sacc / kb ennyi.
  • teddymac
    #5788
    nekem azt irja invalid kod ,ilynkie mi van?

    Eddig csak a warez játékokkal szenvedtem ,de az erdetivel is :)
  • zola2000
    #5787
    jah egy olyan kérdés miatt jöttem (mielőtt elkalandoztam), hogy a teljes változat jobban fut mint a multi demo (tehát jobban optimalizálták), vagy kb ugyanúgy? és részletesebb grafbeállítás van benne (a gamer-advanced-hc helyett)? mert a notimon 1280x720on ment gamer beállítás mellett néha asszem 20fps alá ment ha levettem 1024x600ra akkor nem éreztem szaggatást...
  • DarkSector
    #5786
    Könye jött, könnyen fogy...:)
  • lolSL
    #5785
    jah a cryteknél majd csinálnak vele fizetős dlc-t könnyen :P
  • zola2000
    #5784
    igen, de az cryengine3hoz van egy könnyen kezelhető szerkesztő, szóval minden lehet ^^
  • DarkSector
    #5783
    Kapcsód ki magad a cfg-kben.
  • High end PC #5782
    Kár, hogy grafikailag ez már nem lett olyan korának tech-demója PC-én, mint az előző rész, sőt, egyes grafikai dolgokban még alul is múlja a több évvel ezelőtti első részt is...Kár érte...
    Na majd ha jön az első patch, és ott a Motion Blurt ha ki lehet kapcsolni, majd akkor elkezdek vele komolyabban szemezni a bótba. :) Persze a tradíciók miatt mindenképp meglesz majd, de most valahogy annyira nem leszek tőle lázas, hogy egyből rohanjak érte.
  • Magiszter
    #5781
    És mivel nincs hozzá MOD tool ezért már nem is lehet
  • Magiszter
    #5780
    Akinek már elindult a Singli:

    Még mindig úgy van hogy 1 tár 1 Élijen? Vagy azóta módosítottak a sebzésünkön? Csak mert a bétában mikor megnéztem 1-2 pályát akkor igen csak idegesítő volt hogy 240 golyó volt nálad max, 30 a fegyverben azaz 9 eresztés, tehát összesen 9 Élijent tudtál kinyírni ha pontosan céloztál és közvetlen közelről lőttél. Ez pedig kicsit idegesítő volt számomra.
  • zola2000
    #5779
    "Szép a szemed....dugunk?"

    jajj, ez nem egy japán Hentai játék!!!!!!!44444!!!4négy!!!!
  • DarkSector
    #5778
    Naná hogy nem mert nincs benne dx11.... (^.^)
  • Qrush
    #5777
    Másnál is fennáll az a probléma h egy rohadt szerver se akar elindulni?
  • DarkSector
    #5776
    Jah akkor jól olvastam. THX az infót.
  • Shep
    #5775
    Nem.