9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Fpocok
    #5894
    Az egy nanoruha módosítás. Elvileg limited editionhöz járt.
  • Shep
    #5893
    Másnak is zöld csíkot húznak az ellen lövedékei?
  • Csokis
    #5892
    Jó párszor írtam már, de Crysis2.exe-t nevezd át Bioshock.exe-re és megszűnik a vibrálás + használja normálisan a CF-et!
  • lolSL
    #5891
    mint a doom3nak?
  • bertino
    #5890
    durvan metal grafja van a gemnek.
  • Kandurex
    #5889
    Crossfire videókártya. (mondjuk nekem nem csinálja, pedig nekem is az van)

    Egyébként nem tudja valaki, hogy kell aktiválni ezt a ATI Catalyst Application profile -okat? Letöltöttem az ATI honlapjáról, ott mindenfelé "improves" eredményt ígérnek, de semmi nincs róla, hogyan kell aktiválni.

    Már csak azért kérdem, mert nálam nem muzsikál valami szépen a játék. 1680 X 1200 Gamer beállítás Core2 8400, 3870X2 4Giga, és érezni néha ahogy szaggatja a tésztát...:(
  • Bokafix2
    #5888
    Nekem iszonyatosan vibrál a kép a játékban. Mindenféle felbontáson. Próbáltam a vsync-t ki/be kapcsolni, akkor is.
    A sebességgel nincs baj meg mással sem, de nem tok mit kezdeni ezzel a vibrálással.
  • gameplusz
    #5887
    A bétától nem lett szebb, bármit csutkára húzva sem... Reméljük a peccs hoz még rajta valamit... :)

    Bug is van azért... CELL koma jön felém, a fedezéken átesik és meghal :D Az autóknak nincs sérülésmodellje, etc.
  • strebacom
    #5886
    Nekem most be sem lép a multiba...server host...ezt irja mindenre.....
  • Maxtreme
    #5885
    lőttem pár képecskét :) (1680 max, 2xAA+Edge AA, 16xAF)

















  • item
    #5884
    Erre valaki ? #5873

    Mindegy hagyom a fa..ba kimegyek a levegőre k jó idő van.
  • DarkSector
    #5883
    Nah arra pl van igen. És mennyivel jobb így bármi gondod van 1 perc alatt lebeszélitek akár mobilon.
    Jah az nem ugyanaz, dehát mind1. Te is tudod. :)
  • DarkSector
    #5882
    Jah látom te legalább figyeltél...arra amit írtam.
  • Prince23
    #5881
    Gyors teszt, első 10 perc + gameplay
  • Bagoly81
    #5880
    magyarul tud, vagy fog tudni a játék?
  • lolSL
    #5879
    ph fórumban hallottam már olyanról is aki magyarul írt nekik, és megoldották az account problémáját. vagy ügyesen webfordítóznak, vagy van már segítségük :)
    de mihez van amúgy hivatalos magyar support? xbox livehoz, yeah :D
  • doggy90
    #5878
    magyar support a steamre? minek? van mukodo support, akik segitenek, meghozza gyorsan.
  • zola2000
    #5877
    alapból tényleg drága a steam, de néha akkora akciók vannak hogy fillérekért vágják hozzád a nemrég még túlárazott cuccokat, olyankor érdemes megvenni egy-egy játékot multizni.
  • Sir Cryalot
    #5876
    lol és még arra sem képes hogy átváltsa a suitot armorra invizsübülütüről
  • DarkSector
    #5875
    Jah mindegy én ott akartam megvenni Batman-t és akkor láttam ilyet pl, de mindegy a kijelentésem ettől még igaz...:)

    Annyi hogy a védelem eddig gáz volt (a kockázathoz képest), most azt javították...

    amíg nem lesz magyar support addig fosok a steam-re, és ha lehet kerülöm.
  • lolSL
    #5874
    semmi köze a steamhez, ez a solidshield védelemben van pl, amit az EA használ.

    a valve játékait (és a steamen lévő gamek nagyon nagy részét) annyiszor és oda teszed fel ahova akarod, persze egyszerre csak egy gépen játszhatsz.
  • item
    #5873
    A multiban mielőtt elkezdődne a harc megakad 1 sec nél és csak hallod,hogy tic tac tic tac de a számláló nem mozog. Mi a fax ez ?
  • DarkSector
    #5872
    Jah nem árakról beszéltem, az árak az akciókat nem érintik...
    Van akció steam-en, de amúgy eltekintve ettől vicc....

    Jah az akciók viszont sokszor durványossak, de jóformán csak ünnepekkor.
  • grebber
    #5871
    Már tudom mit kérek karácsonyra! Hogy elinduljon ez a szájbavert benchmark.
    Ez volt a Crysis 1 erőssége a benchmark erre a 2-be nem indul el
  • rage
    #5870
    A Steamen az akciókat kell kihasználni.
    Azok viszont egyáltalán nem rosszak.
  • grebber
    #5869
    "STEAM-nél drágább és undorítóbb szolgáltatást még nem láttam."

    Olyan akciói vannak hogy beszarsz fullos Witcher bővített minden 1000ft-ért meg ilyenek.Legjobb szolgáltatás.
    0-day ben igen drága de akciói istencsászárok!
  • DarkSector
    #5868
    1 ok ami miatt nem vásárolok ilyeneket, csak mert nemrég kérdezte valaki...

    Batman-t is ezért nem vettem meg.

    Ez asszem kibaszott STEAM hülyesége. STEAM-nél drágább és undorítóbb szolgáltatást még nem láttam.
  • lolSL
    #5867
    5x lehet aktiválni
  • strebacom
    #5866
    "Deauthorize this machine"-ez mit jelentene, hogy feltehetem másik gépre is, majd, mert ha ezt nem csinálom akkor csak az én gépemen fog futni.....ezt azért kérdezem, mert majd én is odaadom vagy 2-3 hónap mulva, (amikor már kiélveztem) kölcsön a haveromnak, hogy ö is tolja,egy kicsit,persze az én accomal....de ezt nem lehet????Vagy mi???
  • mac83
    #5865
    ok.türelmetlen voltam, azthittem csak később lesz w****, megvettem.
    Mivel a multi része engem hidegen hagy, felesleges nekem eredeti.Aki viszont megvenné multi miatt, az jól járhat vele, bolti ár alatt adom.
    Na de erről ennyit, akit érdekel írjon, ne offoljuk szét topicot :)
    Köszönöm a segítségeket!
  • Fpocok
    #5864
    De azért kérdezd meg itt a többieket, akiknek szintén megvan.
  • Fpocok
    #5863
    Hmm. Akkor elvileg el lehet adni, de csináld meg azt, amit lolsl mondott.
  • mac83
    #5862
    indításnál crysis2.exe után kérte a serialt, beírtam ami a füzet hátulján volt, indult a játék, skippeltem az account készítő részt, indítottam singleplayert...ennyi.
  • Fpocok
    #5861
    Akkor hogy használtad fel? Mert ha singlézni akarsz, akkor lehet skippelni elvileg, de ha multira mentél, akkor csak accounttal lehet, ott kell a kód.
  • mac83
    #5860
    accountot sem csináltam, skipeltem azt a részt...only singleplayer.
  • lolSL
    #5859
    ha vista vagy win7-ed van akkor a Games menüben lévő crysis 2 ikonra jobbklikk és "Deauthorize this machine", utána mehet másikra. + ha beléptél online akkor az ott használt azonosítód is add meg akinek eladod.
  • Fpocok
    #5858
    Felhasználtad a serialt. Ha el akarod adni, akkor csak úgy tudod, ha az accountot is adod, amibe regisztráltad. Így el lehet adni, de csak így.
  • mac83
    #5857
    ha rendessen uninstallálom a gépről, akkor azt a kódot már csak az én gépemen fogja elfogadni, vagy mi ? na ne már...
  • Fpocok
    #5856
    Ha felhasználtad a serialt, akkor már szart sem éd a DVD meg tok... szóval WTF?
  • mac83
    #5855
    crysis2 eladó pc-re, tokból ki sem vettem a dvd-t, csak a serialt használtam aktiválásnál, multija nem érdekel.(tegnap vettem).
    akit érdekel privizzen, sorry az offért!