9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Fpocok
    #5935
    A füzetes a serial... gondolom. Szerintem a másik lesz.
  • Shep
    #5934
    Hát majd meglátjuk, mert ugyan tetszetős a több variáció (első részt azért meg sem közelíti) de az roppant kiábárndító volt, hogy a hullát ugyan "eldugta" de értelme az nem sok volt mert az ellenség csak állt nagy bambán, vagy éppen 10 lépéses útvonalát járta be. Attól tartok ,hogy nagy csalódás lesz sokunk számára de remélem nem lesz igazam és tényleg olyan játék lesz ami megközelíti az első rész színvonalát és komplexitását még ha túlszárnyalni nem is fogja.
  • KADARKA
    #5933
    azt amit a füzeten van vagy amit a lapra irtak???.Válaszod köszi
  • zzeN
    #5932
    Ide kell beírnod a keyt.
  • KADARKA
    #5931
    Kérdés a pc limited edition tartalmakat hogy tudom elérni....
  • Cris99
    #5930
    Crysis 2: Story Trailer, Még mindíg ez a legjobb trailer szerintem:P
    Valaki tudja amúgy mi ez a zene 1:15től?
    Illetve viszont benn a játékban?
  • MerlinW
    #5929
    "Grafika az 1hez képest annyival jobb hogy itt max beállításokkal lehet is vele játszani."

    Ez a mondat EPIC :D

    Egyébként nem értem, ti itt most játszotok, vagy a pixelekre húzogatjátok?:)
  • kryst
    #5928
    Azt hol tudnám beállítani, hogy DX10-ben tudjam futtatni a játékot? 4870-em van! Állítólag van hozzá valami konzol parancs amivel be lehet állítani. 1.1patch is van hozzá. Azt nem tudjátok mit javít?
  • MerlinW
    #5927
    Miért mindig olyan játékokkal példálóztok ami még meg sem jelent?:)
    Borderlands, Far Cry 2, Stalker, egyik sem csőjátékok. Viszont sokkal nehezebb nyitott világú játékban lekötni az ember figyelmét. Lásd pl. Oblivion, Fallout vagy Stalker, az ember elveszik a mellékküldetésekben, a felfedezésekben, és a vége az lesz, hogy megunja, mielőtt a főszálhoz ér.

    Ezért vannak a nyitott világú lassabb játékok, és az akcióval tömött dinamikus csőjátékok. Nem nagyon van középút, illetve max ez a Crysis 1-es megoldás. Pl Bulletstorm sem lett volna fele ilyen pörgős, ha elénk tesznek 1000 n'km bejárható területet.
  • grebber
    #5926
    Vannak olyan textúrák amik érdekesek.Pl a bevásárlókocsik rácsai között nem lehet átlőni.
    Mondom közel megyek a járműhöz és kilövöm a kerék meg a kocsi felüleltét.Jól láthatóan egy láthatatlan falban lesznek a golyónyomók a levegőben.
    Textúrákba beakadó hullák.Néha segghülye AI.
    Grafika az 1hez képest annyival jobb hogy itt max beállításokkal lehet is vele játszani.
    Játékmenet szerintem pörgősebb mint az 1.

    Még magyarítással majd végigviszem 5-ödszörre.
  • DarkSector
    #5925
    Jah értem thx az infot, akkor gondolkodom a Batman-on ha megint akciós lesz....:)
  • MerlinW
    #5924
    Kivétel erősíti a szabályt. Egyébként nem jellemző, és biztos vagyok benne, hogy már kivették belőle valamelyik patch-el, ahogy más játékokból is. Arról nem is beszélve, hogy két kattintással át lehet verni. Illetve, hogy a 4 telepítés végtelen, ha uninstall előtt nyomsz mindig deauth.-ot.
  • DarkSector
    #5923
    Nem mondhatom azt hogy nem az lesz, de tudtommal ilyen nem létezik.

    Ez sem az volt. Csak mivel bemesélitek magatoknak, kimaradtok a jóból. :)
  • DarkSector
    #5922
    Jah most játszom a Halo Reach-el ott sincs akkora nagy tér, hogy elúszok egy másik bólygóra, de azért elég szép terület van benne, de kell valami motiválás, hogy menj északnak vagy délnek, mert story van...de én attól még elnézelődök az űrhajók csatározásában vagy éppen eljátszadozom az ellenség légpárnás szekerével.

    Ha akarsz el tudsz baszni sok időt kis területen is, meg keveset nagy területen is.

  • Magiszter
    #5920
    Nah arra majd kíváncsi leszek, de az is konzolport lesz, szóval félek tőle egy kicsit... :\
  • DarkSector
    #5919
    Többféleképpen???
    Majd várj néhány hónapot: Deus Ex 3
  • DarkSector
    #5918
    Fallout.
    The Darkness.
    Oblivion.
    blablabla...

    nekem nem gond csak mondom hogy legtöbb fps, ezért nem ösztönöz annyira hogy megvegyem mint ahogy egy tps, amiben sok extra van és végigjátszom rongyosra.....
  • Shep
    #5917
    Melyik FPS nem ilyen? Bár igazad van, mert a többségben csak A-ból mész B-be de csak 1 út áll rendelkezésedre jó néha meg lehet kerülni egy épületet is :). Crysisokban pont az a jó, hogy többféleképpen lehet megoldani a dolgokat. Nem csak ez a na nesze most itt a rögzített géppuska lőjél vele te marha. Na lelőttél már 100 tenoristát? Igen? Na akkor menjél tovább és most megint lőj le legalább ennyit, megvan? Akkor pálya vége és kezdődik minden előröl. Crysis azért kicsit szabadabb játék ettől és ez így van jól.
  • DarkSector
    #5916
    Nehéz ügy, annyira túl van bonyolítva, sokat kell gondolkodni, addig is egy gránátvetővel nyisd ki, most nem jut eszembe a kulcsot hol is kell felszedni a játékban.
  • DarkSector
    #5915
    Az igaz hogy több négyzetméteren mozoghattál, de a pici tárgyak részletességéhez képest próbálták belőni a játékot, hogy azért én is tudjak 800x600-ban játszani vele... :)
  • Prince23
    #5914
    De ott legalább szabadabb volt a játékmenet
  • mac83
    #5913
    omg...logikai zsákutca.
  • DarkSector
    #5912
    Jah az elsővel is ez volt a bajom, mehettél jobbról, mehettél balról de ugyanoda jukadtál ki, a radaron az X megjelölt ponthoz, piff puff azt futás a b-re...piff-puff futás a c-re, majd legközelebb olyan lesz mint a Mass Efect vagy a Fallout.
  • Fpocok
    #5911
    Opsz, mármint spoiler.
  • Fpocok
    #5910
    Verd le a lakatot.
  • mans
    #5909
    Hi

    Azon a kék ajtón hogy jutok be a game elején?
  • DarkSector
    #5908
    Jah akkor az kamu volt a Batman-nál?
  • MerlinW
    #5907
    Pont, hogy a Steam-en vásárolt játékokban nincs telepítés limit. Ahogy a Steam-es Crysis 2-t is annyiszor telepíted ahányszor akarod.
  • Prince23
    #5906
    Vicc, hogy mennyire lineáris lett a játék.
    amúgy akciók terén jó ...
  • KaBuTo666
    #5905
    tegnap nem valami patch-nak kellet volna jönni? csak mert nálam nem patchel semmi semmit.
  • DarkSector
    #5904
    Kerestem inkább egy rendes gameplay-t, mert az előbbi picikét javítva van:

  • DarkSector
    #5903
    Akkor most mutatnék egy spoilert a Cry2-ből, hogy metal helyszínekkel mennyit dob a latba egy gém!

  • Fpocok
    #5902
    Sajnos újra azt kell, hogy mondjam: Egyetértek veled.
  • DarkSector
    #5901
    PFFF engem ez zavart a játékban oké hogy dzsungel, oké hogy kivülről szép a dzsungel, de benne mászkálni az kurvára egyhangú volt és kibaszott zavaró a sok zizis levél...

    majd lesz ebből még jobb is.
  • DarkSector
    #5900
    A legjobb az ha ötvözik és korrekt munkával.
    Pl a metalos környezetbe helyeznek itt ott növényeket az oké, de ez:

  • Fpocok
    #5899
    Én is azok a kevesek közé tartozom, akiknek jobban bejön a városi környezet, mint a dzsungel.
  • DarkSector
    #5898
    Beton-fém.
    Mondjuk ezt jobban szeretem mint a zizis növényeket majd ha a növényeket is szépen modellezik majd akkor jöhetnek.
  • Shep
    #5897
    Ja, hogy a ruha kiegészítő kapcsolta be, ok köszi.
  • Fpocok
    #5896
    Dehogy nem. Azokat a módosításokat lehet cserélni... amik a kezeden vannak. Azt, hogy hogy, nem tudom, kérdezd a nálam nem-okosabbakat, de tapasztaltabbakat
  • Shep
    #5895
    Hát de én simát vettem és piszok gányul néz ki. Nem lehet kikapcsolni?