9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Pares
    #6256
    Gamer-Advanced-Hardcore/Extreme
  • Kandurex
    #6255
    Most akkor hogy van a sorrend a grafikánál?

    Gamer a leggyengébb? Vagy az Advanced?
  • bcrics
    #6254
    Hell

    Ami kjött pár hete Warez,ahhoz képest mik a változások?
  • Berguson
    #6253
    Helló!

    Igazából játszottam a betaval,és ott az tetszett,hogy volt olyan,hogy a konzolba beleírtam hogy milyen fegyvert szeretnék. Volt kedvenc fegyverem,és ez hiányzik most. Ezért kérdeztem.
    Ezért szerettem volna valahogy előhozni a konzolt.

    A patch nekem valamiért nem mükszik,mert elkezd keresni,és nem talál semmit. :-( Erre tudtok megoldást?
  • asysoft
    #6252
    Ez igaz, de jellemzően nem játékokhoz ír.
  • Prince23
    #6251
    MW 2-nek is ő felelt
  • Lsilent
    #6250
    mi értelme van cheattel? Miért jó az, hogy megírnak egy játékot adott nehézségi szinttel és összecheatelünk mindent. Akkor mi benne a kihívás?
  • Pares
    #6249
    Én még a Gamer és Extreme közt se látok akkora különbséget, hogy megérje a hardwaret izzasztani.
  • zola2000
    #6248
    ha nem látsz különbséget, akkor használd a kisebbet, legalább simábban fut.
  • grebber
    #6247
    Hardcore vagy másnál Extreme!
  • pzs
    #6246
    Sziasztok !

    A hardcore vagy az advanced a legjobb grafikai beállítás mert nagy különbséget nem látok ?
  • woy
    #6245
    csak túléled valahogy
  • gunners
    #6244
    Üdv és az melyik mappába van benne ?Gondolom nem a mentésibe vagy igen ?
  • AnarchoiD
    #6243
    gondolom multi tomott lehet "With this crack you can play Multiplayer on all official servers." olvasom ;)
  • Berguson
    #6242
    Sziasztok!

    Tudnátok segíteni? A full játéknál (tehát nem a beta-nal) hogy lehet előhozni a konzolt,és cheatet hol találok hozzá? (amit a konzolba kell beírnom majd,ahol fegyvernevet kell beírnom,és azt megkapom,jah és singlehez kell,nem multizok!!) Pls help!
    Nagyon köszönöm.
  • asysoft
    #6241
    Játék? Inkább filmeké, itt a lista.
  • RYO21
    #6240
    Melyik játék zeneszerzője volt?
  • Gabe18
    #6239
    Szerintem az ugrásnál tragikusabb hogy katonánk 5 méterre is igen szelektíven lát, úgy jelennek meg dolgok mintha odavarázsolnák. Mint pl. itt az üdítős dobozok. Mindez "extreme" grafikán. Hát valóban elég extrém...

  • hiper KOCKA
    #6238
    üdv

    10.9-es driver elég lesz hogy jól fusson? Mert nem merem frissíteni, ugyanis legutóbb hibát írt ki a telepítő, nem tudtam rendesen feltenni a 11.2-t.
  • MerlinW
    #6237
    Hans Zimmer megint odatette magát OST szinten:)
  • Lsilent
    #6236
    Sziasztok!

    Kellene egy kis segítség. Elakadtam az egyik résznél. A lerombolt híd végén áll egy harckocsi, ami elzárja az utat. Hiába lövöm ki a kezelőjét továbbra is lövöldözi a páncéltörőket. Nem tudok vele mit kezdeni, pedig ott kellene továbbmenni valószínűleg. Aki már átjutott ezen ossza meg velem is, hogy ezt miként kellene megcsinálnom.
  • Fpocok
    #6235
  • Fehercsoki
    #6234
    Te sem tudsz rögtön ugrani...
  • grebber
    #6233
    Crysis 2 - Hétmillió példányt szeretne eladni a Crytek
  • Fpocok
    #6232
    Praktikus. Ez igaz. Sajnos attól még késik, engem meg az ilyen kis késések kiborítanak
  • Gabe18
    #6231
    Hát szerintem sokkal egyszerűbb és praktikusabb így, mint a nagy ugráshoz még külön nyomni valamit.
  • Anthrax
    #6230
    Végre sikerült multiznom, egész jó lett,assault modot néztem, stealth kicsit durva,de elég rövid ideig tart legalább
  • Fpocok
    #6229
    Nem nem nem, nem érted. Elmondom:
    Szóval, mivel kevés a gomb konzolon, ezért a nagy ugrást úgy kellett megoldani, hogy tovább kell nyomni. Na most ha simán akarsz ugrani, akkor azért késik az ugrást, mert még nem tudja a gép, hogy nagyot akarsz, vagy kicsit. Erre céloztam sajnálom ha elsőre nem voltam egyértelmű, de remélem most érthető volt.
    A zoomoláshoz semmi köze.
  • Gabe18
    #6228
    Tényleg nem értem mi köze van az ugrás sebességének, és a konzol gombjainak egymáshoz...
    A fegyver "vállhoz emelése" is lassú, nem azonnal történik ahogy lenyomod a gombot. Az is biztos a konzol miatt van.
  • Fpocok
    #6227
    De nem csak az a baj. Na most lehet egyedül leszek, de engem rohadtul zavar, hogy nyomom a spacet... és 5 perc múlva ugrik egyet. Értem én, hogy konzolon nincs annyi gomb, de ég áldja meg őket hát nem igaz.
  • genRob
    #6226
    Aze lején nem ment. Most megy. Köszi a segítséget! :-)
  • genRob
    #6225
    Patch fent, tudom állítani, de nem műxik. :-/
  • kill3r21
    #6224
    sokan vannak, nekem is ez a gondom, éjjel meg ment.....akkor nem voltak olyan sokat , de most erre rátesz a warez multi is, uhhogy sztem 1-2 nap mire ezt megoldják :S
  • strebacom
    #6223
    Nektek is irogat ilyeneket a multiban..játszok, oszt kiirja megszakadt a kapcsolat.....Mi szar baja van!!!


  • Boron Power
    #6222
    Arra valami megoldás, hogy a játékból nem logol be a mycrysis accountomba?

  • The Protector
    #6221
    nyugi.hamarosan orvosolni fogják a dolgot és nem lesz warez multi.
  • grebber
    #6220
    Ezért van olyan nézet azzal látod őket!
  • felony
    #6219
    Nem ők teszik tönkre, viszont én rohadtul haragszok rájuk. Egyszerű evolúciós megközelítés: ugyanazon cél eléréséhez nekik semmiféle erőforrást nem kell befektetniük, ellenben azokkal, akik megveszik. Ergo, én rosszabbul jártam. Takarodjanak közülünk!
  • Fpocok
    #6218
    Na. Én meg is untam. Látványos meg minden... de ezek a sniperek... és LÁTHATATLANOK lol már.
  • Micsu
    #6217
    megjelenéskor eljátszottam vele úgy mint ti konzolosok most a 2vel :P