9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Pares
    #6296
    Szerintem ne érintésre vizsgáld a hardver hőmérsékletét. Töltsd le mondjuk a CoreTemp nevű kis progit a proci hőmérsékletének mérésére, a grafikus kártya hőmérsékletére (és annak ventilátorának állítására) meg a legjobb program a RivaTuner.
  • kill3r21
    #6295
    hát lehet de nemhinném hogy a 9800gt-m jobb lenne :D
  • janihunk
    #6294
    Tudod 4670 ből nem jön túl sok ki. Szinglibe advenced és 30-35fps multiba high és 40-45. Igaz két magos a gépem de kihajtja a karit.
  • kill3r21
    #6293
    hát egy everestet ráeresztenék a gépedre, megnézni a proci hőfokot vagy a videó hőfokot....esetleg egy windows reinstall ha régóta fentvan, esetleg driver cserék nem árthatnak....
    Én drivert cserélnék elöször, ha nem válik be hőfokot néznék, aztán ha azsem válik be akkor reinstall....
    mindenképp van vmi baj , mert olyan nincs hogy az enyémnél 2x gyorsabb procin ugyanolyan eredménnyel fut...
  • Fpocok
    #6292
    Legújabb.
    Hűtés szerintem rendben van, mert egyáltalán nem meleg a gép, ráadásul levettem oldalát és az ablak mellett van. Következő lépés főnök? Valahogy meg lehet nézni, hogy maxon kihasználja-e?
  • Pares
    #6291
    Az első dolog, amit ellenőrizz, az az, hogy a proci és a grafikus kártya hűtése rendben van-e. Gondolom legújabb driverek azért fent vannak (na nem procira gondolok most).
  • Fpocok
    #6290
    Passz, nem tudom. Mit tehetek, hogy kiderítsem?
  • Pares
    #6289
    Na ne mond. Tudod nekem milyen procim van? Le se merem írni: AMD Athlon X2 5200+.
  • kill3r21
    #6288
    miaz hogy nem jóféle, mi sokkal rosszabb procival toljuk....ne viccelj, szerintem valami nálad nincs rendbe a gépeddel
  • Fpocok
    #6287
    Nem tudom. A procim az nem a legjobb fajta, de egyelőre csak erre volt pénzem. Majd év vége felé fejlesztek.
  • Pares
    #6286
    Azon a gépen, ami az aláírásodban van, nem megy rendesen? Hogy lehet, hogy nekem a szarabb gépemen szépen megy High-on (igen, a Multi)? Mondjuk igaz, hogy nekem is úgy 45FPS körül van (ami szerintem már bőven elég, ha stabilan annyi körül van).
  • kill3r21
    #6285
    csíter...:D
  • Pares
    #6284
  • Fpocok
    #6283
    Hmm.. lehet 800 600 ba menni? Nem próbáltam. Én mindig 1024ben nyomom. De kipróbálom.
  • kill3r21
    #6282
    zsomi60 hajráá
  • kill3r21
    #6281
    fater: 800x600 és low....és megis oldodott a problémád....nemcsak ök mennek a grafra, jah és a system cfg-be ird be
    sys_MaxFPS = 99999999
    mert alapból 60 a korlát :)
    és hidd el böven 100felett lesz az fps :D
  • asysoft
    #6280
    Azért abban igaza van, hogy a bolti árnak töredékét látja az EA (iponban ugye 7800 alatt volt a játék, szerencsésebbeknek BF2-vel/Shifttel, ebből lehet tippelni a többiek árrésére...)
  • Fpocok
    #6279
    Minimumom...
    SP rész 40-50 FPS, ami a tűrhető határon belül van.
    MP rész meg max 45, de inkább 30-40 között. Sajnos nem vagyok megelégedve vele, így szinte játszhatatlan a MP.

    Örülnék, ha a multiban nem arra mennének, hogy minél szebb legyen, hanem hogy minél több FPSel...
  • DarkSector
    #6278
    Ha már számokat mond, legalább ne felezze meg 4-edeljen. :)
    de nekem nem gáz. :)
  • Pares
    #6277
    Multizik itt valaki? Barátnak kiket vehetek föl?

    Én VYCanisMajoris_HUN néven futok. :)
  • asysoft
    #6276
    Bármily meglepő, így működnek a cégek, profitorientáltak. Már egyszer kérdeztem, de megint megteszem: ha ilyen okádék a játék, egyáltalán minek foglalkozol vele? Minek "kéred kölcsön"? Én, ja valami nem tetszik, annak a közelébe nem megyek, de persze lehet, hogy ez az én hülyeségem.
  • Armagedown
    #6275
    neked az aláírásodban szereplő gépen megy megfelelően ?
  • Pares
    #6274
    Bele se merek gondolni, hogy akkor mire számítottál... Megváltásra tán?
  • Fpocok
    #6273
    Mivel a történet egyik részénél kapod meg, azt hiszem miután kinyírtál egy
    Ha bemész a nanoruha beállításokba, tudod, amikor az ujjait mutatja, akkor az egyes újnál a legelső fejlesztés az. Hotkey-el, vagy pedig görgöt lenyomod és kiválasztod az ikonok közül, bal alsó, vagy jobb alsó, most nem tudom.
  • grebber
    #6272
    Most mit vagy kiakadva mondott egy összeget nem tökmindegy?

    Igaz még messze az év vége de eddig nálam 2011 legnagyobb csalódása toronymagasan a Crysis 2!
  • DarkSector
    #6271
    cod6-ot megvették asszem durván 35millióan, cod7-et lehet még többen (meg fogják.).
    és azok nem 5000átlag, a crysis 2 sem 5000 átlag, vagy hol vásárolsz te???
  • bcc
    #6270
    Az 1-nél a legfelső.
  • strebacom
    #6269
    Köszi... és melyik fejlesztés az???
    Köszi!!
  • Reg5
    #6268
    Nálam is látszódnak, mindig.
  • bcc
    #6267
    Ez egy páncél fejlesztés.Vedd le és eltűnik.
  • Barrett 50 Cal
    #6266
    Mi a rák van multiba? Én egy tárat belelőhetek az ellenbe,nem hal meg. Bezzeg én lehetek armor módban akkor is pár golyótól meghalok-.-
  • strebacom
    #6265
    Miért van ez eddig nem látszódott a lövés, csak ennél a pályánál jött elö?????
  • berlinboy6329
    #6264
    jól félrehordanak azok a fegyók lol.
  • strebacom
    #6263
    Ez mindenkinél ilyen, az ellen lövései látszódnak:


  • Frank99
    #6262
    akkor bocs, de mire okádozol???

    leheletnyi jogod nincs okádozni....

    tényleg.
    meg gondolom más sem támogatsz, nemcsak az EA-t...
  • Zoliz
    #6261
    Kölcsönkértem Nem támogatom az EA-t.
  • Frank99
    #6260
    te megvetted?
  • Frank99
    #6259
    elsőre kemény voltam én is.... mjad miután vagy 3x meghaltam....

    aztán:

    lopakodás és E, guggolva, hogy kevés energiát fogyasszon. (persze időnként elbújva, hogy töltődhssen az energy :-) )

    a harckocsi ELŐTT kell bemenni jobbra, ott hátra -de mutatja a cél- és ennyi....

    egyetlen ölés nélkül (kivéve a híd elején a 3 katonát) sikerült bejutnom a checkpointig....

    nem mindig kell lőni, de ez így volt az 1-ben is....

    :-)))
  • Zoliz
    #6258
    Ezek szerint az Electronic Arts 35 milliárd forintnyit akar kaszálni ebből az okádék játékból. 7000000 x 5000 HUF (atlagár) = 35 milliárd.

    Ki az aki még ezek után is megveszi??? Ezért pénzt kiadni???
  • Pares
    #6257
    De igazából pöppet elképedtem és leesette az állam, amikor megláttam Gamer beállítások mellett a játékot...