9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Skynet
    #6616
    Ebből csinálhatnál valami "DRUNK mod"-ot...:)
  • Fpocok
    #6615
    Ahha..szóval akkor ennek NEM ÍGY kellene működnie :D
  • Shep
    #6614
    Hát szerintem elszúrtál valamit :D
  • Fpocok
    #6613
    Na én nagy rajongója vagyok a BLUR effektnek, de ez így normális???

    4. másodperctől indul.
    Szerintem nem az, lehet valamit elkúrtam a cfgben.
  • Shep
    #6612
    De ha zoomolok az jó, mert valóságban is hasonló a hatás úgyhogy az nem zavar. A másikat köszi megpróbálom.
  • Csokis
    #6611
    Pedig van, ha pl. zoomolsz a vegyverrel. A zizis képre van megoldás szerintem. Az autoexec.cfg-be írd bele ezt: r_HDRGrainAmount=0
  • Shep
    #6610
    Én ilyet nem tapasztaltam, engem inkább a kicsit zizis kép zavar most.
  • Pares
    #6609
    Én világ életemben PC-s voltam, sose volt konzolom, régen nem adatott meg, amikor meg megadatott volna később, akkor meg nem kellett. És azt hiszem nem is fog kelleni. Mindig is PC párti voltam, de amit Te most itt produkáltál, lolSL, azzal az én szememben elnyerted a megtisztelő Isten Barma címet!
  • Csokis
    #6608
    Két oldalt homályos a kép, ez megszünteti.

    Ilyen:
  • Shep
    #6607
    A vignettás kép alatt mit értesz?
  • Pares
    #6606
    Részvétem.
  • Csokis
    #6605
    Itt a végleges autoexec.cfg file-om. (Extreme, 4xAA+16xAF, nincs HUD és nincs vignettás kép)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    con_restricted=0
    sys_spec_shading=4
    sys_spec_gameeffects=4
    sys_spec_objectdetail=4
    sys_spec_particles=4
    sys_spec_physics=4
    sys_spec_postprocessing=4
    sys_spec_shadows=4
    sys_spec_sound=4
    sys_spec_texture=4
    sys_spec_water=4
    g_skipIntro=1
    cl_fov=75
    pl_movement.power_sprint_targetFov=75
    i_mouse_accel=0
    i_mouse_accel_max=100
    i_mouse_smooth=0
    r_motionblur=0
    g_radialBlur=0
    cl_zoomToggle=1
    r_UseEdgeAA=3
    r_TexMaxAnisotropy=16
    r_PostMSAA=2
    cl_crouchtoggle=1
    r_ColorGrading=1
    r_SSAO=1
    r_VSync=0
    e_shadows=1
    g_enableInitialLoginScreen=0
    r_HDRBloomMul=0
    r_HDRBrightLevel=0
    r_FSAA=0
    r_MultiGPU=0
    gg_useHitSoundFeedback=0
    hud_hide=1
    cl_bobHud=0
    r_HDRVignetting=0


    Elég erőforrás igényes lesz így.
  • Gabe18
    #6604
    Ahhoz hogy szőnyegbombáz ahhoz először lőni kell...
  • Shep
    #6603
    Nem semmi figura vagy :)
  • Fpocok
    #6602
    Bár lolsl barátunk néha erős szavakat mond, én teljesen egyetértek vele, csak én nem mondom ki.
  • lolSL
    #6601
    főleg az nem tetszik benne hogy mások játszanak vele, egyszerűen nem érdemlik meg az ilyen alacsony szintű munkák hogy ekkora elismerést kapjanak, a világban máshol ez nem így működik.
    dehát ide kell menekülniük ha a skill gamekben nem megy nekik mert nem képesek pár 8 órás sessiont se rászánni hogy megtanuljanak lőni, helyette szőnyegbombáznak kodban
  • Totti5
    #6600
    CODba, Haloba és a többibe amit fikázol valami nagy instencsászár pro vagy, vagy nem tetszik hogy leáláznak benne és ezért vagy oda ennyire lelkileg tőlük?
  • Muttley
    #6599
    úgy sejtem, h azt veszik bőven puncik is, nemde?
    Farmville-lel is csávót nem hallottam még, h játszott volna
    ja, igen.. úgy értem hetero csávót.. :D ;)
  • lolSL
    #6598
    RO-ban lesznek igazi dedikált serverek, a faszságokat nyilván kiírtja majd a közösség :) cod4 is egy csökött génű nyommereknek való konzolos fos volt, de azért ha pár hónappal a megjelenés után nézted a magyar servereket, már egy sokkal emberibb játékot lehetett látni.
  • Gabe18
    #6597
    Lassan ideje lenne ráébredni, nemigen lesz több CS meg Quake. Mert ha lesz is, azokban is lesz olyan dolog ami miatt te meg a hozzád hasonlók egyből a plafonon vannak.
    Ott van pl. az új Red Orchestra, biztos jóval inkább "pc-s" lesz mint sok más, mégis lesz benne fejlődési rendszer, és ahhoz kapcsolt tulajdonságok. Gondolom azzal se fogsz egy jót játszani, hanem egyből nekiállsz a "mocsokszemét COD másolat, elbutított szemét" mantrádnak.
    Az meg külön vicc hogy a Bad Company 2 után te azt képzeled a BF3 majd hű de nagy pc game lesz. Majd gondolod abból nem a konzol verziókból akarnak eladni ~8-10 milliót, hanem a pc-ből talán kettő...
  • Totti5
    #6596
    KZ2ből 2 milliónál híreztek utoljára tudtommal.
  • Micsu
    #6595
    mi 2 milla?

    cyrysisból a crytek tavalyi üzleti jelentése szerint 4 milla ment el, kz2ből meg 3 ha jól emlékszem
  • lolSL
    #6594
    cd galaxisban is több sims volt kikészítve a pultra mint c2 :)
  • aricsi
    #6593
    Nem,de azért nem fut olyan jól mint pc-n,néha lemegy néhány cutscene-nál az fps. Itt van még fps összehasonlítás is,pc nélkül ha vkit nagyon érdekel.http://www.eurogamer.net/videos/digitalfoundry
  • Prince23
    #6592
    Hahahaha, Sims lenyomta a Crysist :D:D

    PC-n második hely
  • Totti5
    #6591
    2 milla.
  • Shep
    #6590
    Ja akkor akkor előző kérdésem tárgytalan.
  • Shep
    #6589
    Boxon tényleg így akad, vagy csak a video rossz?
  • aricsi
    #6588
    A face-off-oknál,mondjuk nem az a lényeg,de csak a lassított felvétel miatt akad a konzolos,pc-nél meg tudták oldani a lassítást,több fps miatt gondolom.
    A pc-s összehasonlításnál ezt a very high,extreme-t nem vágom,nekem az advanced gfx progi csak high-ig engedi.
  • Micsu
    #6587
    ha azt nézzük hogy a nagy warezmentes killzone2ből ps3 excluból ami húzónév is kb ennyi ment el akkor nem olyan rossz szám ez egy warez platfromon
  • lolSL
    #6586
    nem vagyok rászorulva hogy évente 1-2 játék is jöjjön, 10 éve az etalon szentháromságot (cs, sc, quake + pár nem mainstream mod/kisjáték mint a régi team fortressek) nem tudta semmi felülmúlni se PC-n se konzolon, se senki tervezőasztalán. így csak reménykedek, hátha lesz valami ami egy kis változatosságot biztosít (anélkül hogy ilyen noob konzolos game lenne). ilyen volt eddig pár bf rész pl, de azokat sem bírom hosszú távon, nem fogom a bf3-t siratni ha nem üt annyira. de még pontosan 0 infó jött belőle (singlet leszarom), úgyhogy csak a svédek szavában bízhatunk.

    diablot évekkel ezelőtt is vártam konzolra, egyértelmű hogy ez az a műfaj a blizzard játékok közül, amit jól lehet controllerrel irányítani, geometry wars mintájára :)
  • wednes
    #6585
    Mert a PC az nem konzol. Konzolon az első héten megvan a bevétel 80%-a. PC-n pedig az első hetekben nem történik gyakorlatilag semmi (kiéve Starcraft..).

    PC-re is nyerseséges kiadni a játékokat (konzol mellett) mert egy állandó lassú, folyamatos bevételt azért hoz a konyhára. Ezért van az, hogy a játékok 90% is megjelenik PC-re.
  • wednes
    #6584
    Lehetőleg WC-be. :D
  • aricsi
    #6583
    Ha még nem volt,digitalfoundry-s 720p-s(nem youtube 720p)videók:
    Crysis 2 Pc Quality Level Comparison
    Crysis 2 Ps3/360/PC face-off
  • Shep
    #6582
    És akkor most hova szarjunk?
  • Skynet
    #6581
    Fantasztikus adat,egy hasonlókaliberü konzoljáték általában ezt az első héten/első hónapban produkálja..:)
  • Shep
    #6580
    De asszem végül több, mint 3 milliót adtak el ami azért nem rossz.
  • Shep
    #6579
    Első 3 hónapban eladtak több, mint 1 milliót belőle.
  • wednes
    #6578
    Az első 3 hónapba azért már megvolt az 1 millió eladott példány. Persze nem kérdés a Crytek többet akart, kb 7-8-at PC-re!! XD
  • priluki
    #6577
    :D háát te nem vagy semmi szépöcsém! Nekem van konzolom de olyan ritkán veszem elő,hogy félek néha el se indul,csak azok a sportjátékok érdekelnek amiket pc-re nem portálnak pl fight night sorozat. meg talán a forza. Egyépként ez csakis üzlet,ne felejtsd el,mivel a konzol teszi ki az eladások 80%-át egyértelmű,hogy az a fő platform,én is sajnálom,hogy így van de ez ellen nincs mit tenni:S