9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Szasza20
    #7176
    azaz, azt hittem akkor is kinyílik az ajtó ha nem gyilkolom le őket
  • SaGa Jr
    #7175
    Reagálnak azok, csak nagyon szívósak. Keményebbek mint a lépegető háromlábú izé. Nem véletlenül jár utánuk 5000 nano vacak.

    Én az egyiket rakétákkal és gránátokkal, a másikat detonátorokkal (azokkal a távolról robbantható vackokkal) intéztem el nagy nehezen (persze kaptak lőszert is, sőt még csapkodtam is őket), az utolsóval meg kergetőztem egy jó darabig míg folyamatos fejlövésektől nagy nehezen legyilkolódott róla a páncél és végül ki tudtam végezni (mondjuk ehhez keleltt hogy beszoruljon a mocsok és ne tudjon tovább mocorogni). A lényeg, hogy kitartás, az a három dög nem egyszerűen leküzdhető ellenfél.
    Már ha ugyanarról a bizonyos kerek ajtóról beszélünk (ez van a kissé "átalakult" parkban nem?).
  • orichalcos
    #7174
    http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?f=40&t=20296
  • Szasza20
    #7173
    Hi all
    Ott vagyok ahhol elösszőr megjelennek a láthatatlan ellenségek és valami kerek ajtón kellene bemenni de azokat nem bírom kinyírni vagyis nem nagyon reagállnak a golyóra, mit kell ott csinálni?
  • KaBuTo666
    #7172
    Úgy volt hogy hétvégén patch...most őrjőngjeeek ?
  • Shep
    #7171
    Szerintem nincs, de a Halls, vagy mi az orrdotat is tisztíccsa.
  • coolpet
    #7170
    patch van mar hozza ami esetleg a graf temat javiccsa? :)
  • SaGa Jr
    #7169
    Szintén 8600GT-m van, de nem 512-es hanem csak 256-os és megy vele a program. IGaz az elején szól, hogy nem ismeri fel a kártyát és emiatt baj lehet de ez csak melléduma. Prímán megy vele a program.
  • Ironman2
    #7168
    Probáltam,de észrevett,és pont szembe lőtt xD
  • coolpet
    #7167
    elindul csak a gamenal fekete kepernyo van. Van hang es felirat is csak jaccani nemtok bele :)
  • goodgamer
    #7166
    Megszakadt a kapcsolat ezért kijelentkezik. Nem ment el közbe a neted? Esetleg azért is kiírhatja.
  • strebacom
    #7165
    Köszi és az elsö kép mit jelentene?
  • goodgamer
    #7164
    Használd többet az armor módot és fejlődik majd.
  • strebacom
    #7163
    Sziasztok...segitséget kérnék.....
    Eredeti a játék és gyakran játék közben is ezt dobja ki utánna be kell mégegyszer jelentkezni...miért:
    KÉP1

    A másik hohy miért nem fejlödik az Armor...vagy hogyan kell:
    KÉP2

    Köszi!!!!
  • bcrics
    #7162
    nekem a 8600gtvel 512mb nem indult el mivel kevés nekin a kártya,akkor a 7900gsel hoyg a franba indul?
  • rage
    #7161
    A Geforce 7.x kártyák kissé másképp kezelik a shadereket, ezzel már 1-2 játék esetében volt probléma, de azt az aktuális driverrel javították. Viszont a legújabb driverekben nem igazán fejlesztgetik már ezt a kártyát...S a játék minimum feltétele valószínű pont ezért a 8.x-es kártyáknál valósul meg.

    Nekem 7600GT kártyám volt jó sokáig, ezért ismerős az ilyesmi probléma.
  • coolpet
    #7160
    mondtam a workstationt nem bonthatom meg. A 7900GS vidkari teljes magas a WS meg low profiie haz bele sem menne. Egyebkent a gamer gepen is mennie kellene de allitom hogy valamit mahinaltak a video setuppal hogy vegyunk uj kartyat. A game dx9es a kartya perfektul megallja a helyet, csak valamiert nincs ked, de ha felbnast allitok ggame alatt akkor kb 5 masodpercig van aztan fekete ujbol.
  • IMYke2.0.0.0
    #7159
    A két gépből gyúrj egyet:

    E8400 + 4 GB DDR3 + GeForce 7900 GS (ami egy őskövület) -> talán van esélyed.
  • coolpet
    #7158
    Sziasztok!

    2 gepem van:
    1: workstation: E8400as proci 4Gb DDR3 ram GMA4500 alaplapi vidkari.
    2: Gamer: E6400 proci 2GB DDR2 ram Geforce 7900GS vidkari

    Mindkettore feltettem a gamet de a Gamer(2-es) konfigon elindul de nincs kep(az elejen a video megvan es a tengeralattjaro is amikor elmegy a vizben, de amikor mar nezz korul felirat van mar nincs kep csak feketeseg), pedig dx es nvidia ION drivert is frissitetttem, nemertem, igaz irja nogy unsupported vidkari, ennek ellenere minden shadermodel meg vertexshader megfelel a systemrequimentslab szerint a jateknak, csak 8800GT-t ir minimumnak.
    az 1es gepen van kep, gond nelkul elindul a jatek, de annal is ira az elejen hogy unsupported vidkari. Ennek ellenere megy, csak 2-3 fps-el.
    Fel ora alatt el is jutottam odaig, hogy bemutatta a taktikai nezetet, vettel fel toltenyt a pisztolyhoz, meg egy scar-t es lelottem vele 5 ipset, most a teton vagyok. De a teljesitmenye 800x600 minden full lowon, es meg igyse.
    A vidkarit nemtudom atrakni a masik gepbe mert az low profile.

    Van valami peccs esetleg amivel lehet jaccani regebbi karikon is? tudom hogy mar 5 eves kartya, de nem vagyok egy penzes ember hogy 2 evente szintre hozzam a gepemet :) Az 1es workstationt ugy kaptam ceges melora, ahhoz nem nyulhatok.

    Coolpet
  • Armagedown
    #7157
    ez elég vérszegény
  • Krisztiam #7156
    köszi :)
  • Shep
    #7155
    *egyszerűen
  • Shep
    #7154
    C4 nekem az első ilyen lépegetőnél egyszerű az eldobás után megállt a levegőben akárhányszor próbálkoztam vele, így aztán maradt az RPG.
  • Pares
    #7153
    Én mondjuk elszenvedtem velük egy darabig, mert elfelejtettem, hogy van C4-em is...

  • grebber
    #7152
    Azok a nagy lépegető "Boss"-ok elég könnyűek lettek 4 db C4 és game over nekik!
  • Shep
    #7151
    Be de mindezek ellenére sem túl nehéz a játék veteranon.
  • KaBuTo666
    #7150
    De remélem behaltál párszor.
  • Shep
    #7149
    Ott nekem is csinált ilyet csak nekem 3 volt még benne :)
  • KaBuTo666
    #7148
    Hozhatná már a 1.8 verziót hátha az el is indulna nálam...
  • KaBuTo666
    #7147
    Hát elakadni nem lehet, de halni igen :D Egyszer haltam 4x mikor valami benti épületben voltam és jött egy kiba nagy miniboss és mellé küldte az alieneket...nah most pont akkor a rocket bebuggosodott, egyet tudtam lőni vele de volt még benne 2 rakéta persze hogy azokat már nem tudtam, így könnyű lett volna de így már csak az egyéb fegyverek + c4 maradt...c4 meg azért rizikós is lehet. És persze hogy csak ott volt buggos a rocket, de 4x halálnál mind a 4x! Máshol semmi problem...
  • grebber
    #7146
    Töltsed le aztán kezeljed!
  • Krisztiam #7145
    sziasztok
    ha fordulok akkor elmosódik a kép.. nagyon idegesítő.. nektek is ilyen? ki lehet kapcsolni??
  • Shep
    #7144
    Azok lehet, de itt nincsen láthatatlanság :D
  • Shep
    #7143
    Az hagyján, de hogy lehet ebben a játékban elakadni? :)
  • lolSL
    #7142
    csak a ribancok játszanak láthatatlanul!
  • KaBuTo666
    #7141
    Miről beszéltek, én kilőttem tankból a gyereket és kész :D
  • Csavez
    #7140
    Láthatatlanság,sétálj át a másik oldalra és ott,jobbra hátul be tudsz jutni a tankhoz,amivel ki tudod lőni a tankot! :D
  • grebber
    #7139
    LOL. Láthatatlanság!
  • Ironman2
    #7138
    Tököm kivan.Mindig elvérzek annál a pályánál,mikor feloszlik a köd,és a pálya végén ott egy nagy tank,ami kegyetlenül lő,ha észrevesz.Mit kell ott csinálni? Hirtelen nem jut eszembe a pálya neve
  • Sir Cryalot
    #7137
    HL2 hype pont ilyen elbaszott trágyadomb volt mint a crysis2 é _D
    valve nekidurálta magát _DD