9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • SZilaJMaGGoT
    #7296
    Te még mindig gyurcsánynál tartasz? :D
  • lolSL
    #7295
    ORBAN MUST DIE
  • Frank99
    #7294
    neki ez a "hobbyja", SG adatlap:

    "A szám az nagy, de nem vagyok Gyurcsány"

    innen való, ha törli, az már a múlt...
    mit vársz tőle?
  • Frank99
    #7293
    mert gyökér...
  • TaRka0107
    #7292
    1.1 patchet tedd fel, aztán pedig a 0-val:D
  • wittman
    #7291
    Sziasztok!

    Konzolt hogy lehet előhívni?
  • MerlinW
    #7290
    Te sem tudod minek neked DX11...
  • Frank99
    #7289
    faxért kell idekeverni a politikát?
  • Zoliz
    #7288
    DX11?

    Vagy hazudott az EA mint Gyurcsány?
  • darkstreet89
    #7287
    De amúgy mivel a pak fájl kivannak bontva ezért ne nagyon mennyetek úgy multizni azért is van mellette 2db bat fájl ami vissza nevezi a textura.pak-ot!!(Mert azt elfelejtették oda írni :))
  • darkstreet89
    #7286
    Mert nem jól telepítetted azért hány össze mindent xd
    De jó,hogy mellékeltem hozzá le írást mert ha úgy csinálod akkor tuti nem hány össze semmit ! :)
  • arty
    #7285
  • orichalcos
    #7284
    Grafikai mod téren nics valami újdonság? Textúrák vagy valami hasonló?
    Az előzőt ismerem, de az új patch-el nem működik együtt. Lsd képek pár hsz-el korábbról.



    Egyébként azokon a pályákon ahol fekete textúrák vannak(pl Lighthouse), azoknak a pályáknak a textúráit nem lehet lecserélni a béta-ban találhatóra? Ott ha jól tudom nem voltak ilyen gondok.
  • Frank99
    #7283
    tisztára mint egy RPG nem?
  • Gabe18
    #7282
    Ez talán a legnagyobb gond ezzel a játékkal, meg az első résszel még inkább. Ha elég türelmes vagy és mindig kibekkeled egy sarokban hogy visszatöltsön a láthatatlanság, szinte az összes ellenfelet simán megölöd. Aztán elszaladsz, megint visszatölt, láthatatlanná válsz, újra...
  • Fpocok
    #7281
    Jajj te kis babuci... fogjam a kezed, miközben végigviszed a kampányt???
    lolsl után én vagyok itt a legnagyobb konzol utáló... de ez az egy feature, aminek örülök, ha nincs. De komolyan... mi értelme van annak, hogy percenként ment az ember? Persze értem én, gyorsan végigfutni rajta, hogy elmondhasd, hogy ez is megvolt.
  • kill3r21
    #7280
    Áhhh majd ugyis tele lesz a net, vagymár van, minél késöbb találtok rá, annál jobb, addig én nyugottan játszok.....de azért néz át abba a másik topikba...;)
  • Frank99
    #7279
    nem rossz, csak időnként (asszem 2x volt ilyen) asztalcsapkodós.
    végigtoltam, egy kicsit unalmas volt a spóra tornyok kiiktatása, többet vártam a végére, nem ezt megismételni...

    a végén a láthatatlan kis mocskok nem voltak kemények...
    asszem spoiler nélkül is belefért.

    9/10 nálam.
  • KaBuTo666
    #7278
    ma szerencsém volt találkozni egy aimbotossal...bejött a szerverre, hirtelen meghaltam, láttam kill camben hogy vagy 4 gyereket 10 mp alatt leszedett, mondom ránézek a statjára és 5/0 KD pedig 1 perce se lépett be...all chatba szóltam és kiléptem. egy killje volt velem, örüljön, a kedvemet nem sikerült elvennie a szerencsétlennek. (bár elég jó szerver volt, sajnáltam ott hagyni)
  • Attelee
    #7277
    valami elérhetöséget ha tudsz a másik topikban szivesen látnánk!
  • kill3r21
    #7276
    nah ennyi volt a nyugisabb multi, van krekk az 1.2őhőz, és a hackek is jöttek rendesen....tehát crytek megoldotta a gondot, kemény 3 napra :D
  • grebber
    #7275
    Nincs,de jó is ez így picit nehezebb lett mint elődje de még így is könnyű!
  • zoluss
    #7274
    A quicksave hiányára még mindig nincs megoldás? Én már félbehagytam a játékot, mert rohadt unalmas végigvinni ugyanazt a 20 perces részt, ha a checkpoint előtt megdöglök. Sajnos elég nagy csalódás ez a játék az első részhez képest. Az az érzésem, hogy a konzolra való fejlesztés ezt a játékot is megölte.
  • KaBuTo666
    #7273
    problem officer?
  • Gideon Wieth
    #7272
    Oksa, nem frissítést kiszoktam nyomni mert idegesít 1.1en vok most :-) Köszi a választ :)
  • Malakai
    #7271
    Bug, ha 1.2-re frissítettél és továbbra is csinálja, akkor mormolj el pár szidalmat crytek javára, ha nem, akkor meg frissíts 1.2-re. :)
  • Gideon Wieth
    #7270
    Sziasztok! Miért van az hogy egyszer csak onlynature eltűnnek a nehezen összegyűjtött pontjaim amikkel a ruhát fejleszthetem ?
  • Armagedown
    #7269
    az utolsó elég buzis
  • strebacom
    #7268
    Köszi..dehogy eröltetem....



    No a cgf-t viszont elmentettem!!!!
  • XeeN
    #7267
    A texturák mindent összehánynak, ne is eröltesd. A Cfg viszont egész jó.
  • Pilutika
    #7266
    valaki nem tudna 1 szory leirást?? mert rohadtul nem értem a végét :( plzz
  • MerlinW
    #7265
    Én a 2-őt:)
  • KaBuTo666
    #7264
    doom yeeeeeeeeeeeeee
  • Shep
    #7263
    Nincs mit. Mondjuk én még ki sem próbáltam :) (Doom 3-at tolom)
  • strebacom
    #7262
    Köszi a CFG-t(ket)..de nálam elég fura lett a játék..pl a menü szép szines csíkos, no meg a füst a viz, a vér....sok kockából áll...hehe...
  • Frank99
    #7261
    kösz, láttam tegnap youtubon, majd ma folytatom
  • bowari
    #7260
    Ott B-t kell nyomni és megkell jelölni azt az idegen repülőt,aztán vadászgépek lezúzzák,ekkor re mehetsz balra nyitva lesz az exit ajtó...
  • Frank99
    #7259
    ránéztem a youtubon, asszem nem kell ugrani..
    holnap folytatom
    thx!
  • Fpocok
    #7258
    Dobj egy sceenshotot, nem tudom merre jársz.
  • Frank99
    #7257
    itt vadulok meg!

    már 10x elértem odáig, ahol felül a két idegen jobbról /balról áll.
    kinyírtam, és nem bírok akkorát ugrani, hogy ne halljak meg.....

    help?