9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Shep
    #7536
    Legnehezebb fokozaton igen komoly a játék, nem lehet csak úgy rambozni, tényleg kell taktikázni. Ráadásul 1-2 golyó és páncél nélkül meg is feküdtem, páncéllal kicsit jobb a helyzet de nem sokkal.
  • gurubefree
    #7535
    Engem nem idegesit ... nagyon szuper modon nez ki. nem csak a Crysis de a jatekok nagyresze ugyan csak.
    En egy modolt HD6950-el hajtom a 3 monitort probema nelkul "very high" beallitason. Probald ki kellemest fogsz csalodni
  • Ironman2
    #7534
    Ez a játék beleillik a Thief sorozatba.Régen szórakoztam ennyit a rejtőzködéssel.Az egyik pályát megcsináltam úgy,hogy észre se vettek az Alienek
  • Sir Cryalot
    #7533
    (stereo3d jobb-bal kép áthallás , igaz nem arról volt szó)
  • Sir Cryalot
    #7532
    3projektort is össze lehet,és az a hawai nem a monitor, mert az fényes és áthallás sincs!
  • Ironman2
    #7531
    Amugy idegesitő lenne 3 monitort egymáshoz kapcsolni,mert lehet látni a monitor széleit.Akkor lenne jó hatása,ha csak a képeket lehet egymáshoz illeszteni
  • Ironman2
    #7530
    Volt aki már kipróbálta ezt az Eyefinity technologiát odahaza?
  • Zoliz
    #7529
    Tényleg nem könnyű néha én is izzadtam, de újrajátszani nem fogom, legfeljebb a DX12-es Patchcsal pár év múvla.
  • asysoft
    #7528
    Mármint mostanában már ilyenek a játékok? Végre egy értelmes lépés... (Utóbbi időben inkább Steamről vásároltam, úgyhogy nem tudom.)
  • Ironman2
    #7527
    Dögöljek meg,azért rohadt nehéz lett a játék.Úgy csinálták meg hogy ne lehessen ész nélkül rohangálni előre,mert tuti hogy kinyirnak.Volt olyan hogy a hátam mögé ugrott le az alien,és ugy támadott meg.
  • Ironman2
    #7526
    Mediumon játszok
  • gurubefree
    #7525
    megoldodott a problema xd

    A felbontassal kellett bibelodni .... 5760x1080-rol lentebb vettem majd vissza .... es lass csodat.
    Lehet nem szereti a 3 monitort.
  • Sir Cryalot
    #7524
    EA játékot szerinted visszalehet? Ilyen hülyék? :D
  • lolSL
    #7523
    vidd vissza a boltba
  • gurubefree
    #7522
    sziasztok

    Csak en vagyok olyan szerncses hogy curzor nelkul kell navigalnom a menuben vagy masnak is sikerult ilyen lol edition-hoz jutni ?

    2 perc amire kilepek a game-bol ..... vagy ez egy rejtett hogy kezeljuk mice trukk ?
  • Bokafix2
    #7521
    Nem kéri, mert nem bírja elviselni az illatát a meghajtó... ugyanis rohatt büdös.
    Mint a legtöbb eredeti lemez.
  • KaBuTo666
    #7520
    Crysis 2 Trailer scoops two Mi6 awards

  • KaBuTo666
    #7519
    Többiek nem értik a helyzetet, de én tisztán és világosan értem!

    Legnehezebb szinten játszol.

  • Ironman2
    #7518
    Megvan.Ki kell robbantani az ajtót xD
  • lolSL
    #7517
    ajjaj
  • Ironman2
    #7516
    Megint elakadtam.Nem tudok bemenni abba a rohadt kalitkába a tetőn.Ugyanaz a pálya.Kék ajtó
  • asysoft
    #7515
    Néha, sajnos. De szerencsére Crysis2 nem kéri a lemezt, úgyhogy ez mindenképp kivétel!
  • DarkSector
    #7514
    Persze hogy nem haragszok, nem is irtál olyat ami bántó lenne. :)
  • DarkSector
    #7513
    Jah az üvegre kell ugrani, de ha a peremére ugrasz akkor meghalsz, legalábbis a bétában még ez volt.
    Lehet itt már nincsen random halál.
  • Ironman2
    #7512
    Köszi a segitséget mindenkinek.Darksector nincs harag,jó a humorérzéked,és ez nem baj.Már amugyis sokszor segitettél
  • Ironman2
    #7511
    Én a bétával nem játszottam,ki is dobtam anno,mert már az első pályán hibák voltak.Amugy most ráugrottam az üvegre a q billentyüvel,és ugy is életben maradtam
  • DarkSector
    #7510
    Nem az amire gondolok szarabb volt, de igen a kivételek erősitik a szabályt.
    Ez egy játék címe, én amúgy is világosban vagyok, mert van lámpa a szobában, annyira nem vagyok csóré azért. :)
  • Ironman2
    #7509
    Virágbolti verzió sokszor jobb mint az original.De itt én meg is állok.
  • Ironman2
    #7508
    Nagyon humoros vagy ma.Állj át a világos szektorba,és megkomolyodsz!
  • DarkSector
    #7507
    Szerintem ő is a külső felületre ugrott először azért kezdett el hitetlenkedni a játék bonyolultságát illetően. :)
  • Malakai
    #7506
    Csak halkan jegyzem meg, hogy ki is írja a játék.. :D
  • DarkSector
    #7505
    Pedig tuod ez egy végletekig buta egyszerű játék, kicsit vegyél vissza a gondolkodásodból és nem fogsz többet elakadni, ne gondolkozz csak menj a jel után oszt lőj mindenre ami mozog...

    Amúgy ha egyre gondolunk azt a tornyos ugrást láttam a virágboltiban, és az az egyik fejezet eleje volt, és a trükk az hogy ne az üveg kilső felére essél, mert fura mód ott meghalsz...én is sokat filóztam hogy én vagyok béna vagy bug....hát én hülye nem gondoltam hogy az üveg bellül kemnyebbre programozták, mint a kilső operemét, és ott beleprogramozták a halált valami okból....

    De ha nem megy hallottam van hozzá csít használd nyugodtan, ha túl bonyolultá válna a játék...:)
  • Ironman2
    #7504
    Fas.a.Én marha meg nem jöttem rá
    Köszi
  • asysoft
    #7503
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól azonosítottam be a részt, akkor -ahogy azt már "flashbackekben" (flashforwardokban?) elsütötték-, Armor módban kell leugrani a kiugró üveg platformra. Onnantól meg egyértelmű:)
  • Ironman2
    #7502
    Mit kell csinálni a Wall Streetnél,amikor kijösz a templomból,és fent vagy a tetőn,de nem tudsz leesni,mert összetöröd magadat? Elötted meg messze látod a célt a másik házetőn.Pálya nevét nem tudom hirtelen.
  • DarkSector
    #7501
    hát az még a jobbik dolog, de hogy mindenhez hozzáragad majd az kurvaélet! :)
  • KaBuTo666
    #7500
    akkor a taknyod édes lesz
  • DarkSector
    #7499
    Jah porcukros az orrom...de a Wars-nak is hogy külön van save az nekem új, eddig nem vettem észre, pedig nem 1x mentegettem el a c-ről a mappáimat.
  • Ironman2
    #7498
    Egészségére!
  • KaBuTo666
    #7497
    Ugyan már semmi :D
    Darkkal meg vigyázz mert be van tépve.