9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Shep
    #7576
    Azt a mindenit! Mondom ha már mindenáron megint aktiválni akar akkor megnézem a cracket, hát durva, hogy -10 fps. Marad inkább a korábbi driver.
  • vérpocok
    #7575
    Épp pár perce sikerült kijátszani... összességében nem csalódtam élvezhető játék, szép grafikával, jól működő fizikai engine-el, és nagyjából a sztorivonal is rendben van. Ami még tetszett hogy gondosan ügyeltek rá, hogy New York-ot élethűen mutassák be és nem a hasukra ütve kreálták meg a városképet, hanem az eredeti helyszíneket emelték át a történetbe.
    Amit nem csíptem, hogy néhol bosszantóan kevés ammo-t pakoltak ki a kedves fejlesztők, nagyítóval kellett keresgélni a töltényes pakk után, miközben hordányi cephalopod támadt rám hogy rajtam próbálja ki a szülinapjára kapott elektrosokkolóját.
    Szóval elég hamar elfogyott a muníció így a jól bevált "aqua fitnessz ököl-t" kellett alkalmaznom. Ezzel meglepően hamar jobb belátásra lehetett téríteni az ellent, viszont hátránya, hogy baráti közelségből működik hatásosan.
    Egyébként még elég is lett volna az ammo, de az alienek olyan ruganyosan ugráltak keresztbe-kasba és mászkáltak a falon, hogy alig tudtam eltalálni őket... a Rubint Réka edzésprogram megtette a hatását. Sokszor csak az mentett meg a padlózástól hogy elugrottam tőlük a p*csába.
    Volt tehát néhány izzasztó helyzet, de csak sikerült végigvinni. Amit még hiányoltam a játékból, az exosuit, ami az 1-ben sok látványos pillanatot okozott, főleg annál a résznél mikor felém hajított egy harckocsit.
    Az M.I. is rendben volt. Bár nem találtam náluk matek feladatgyűjteményt, de nem egyszer megtudtak lepni... sokszor olyan helyről jöttek ahonnan nem vártam, illetve nehéz volt őket kiszámítani.
    Összességében nálam 8,5/10 lett a game és várjuk a 3-dik részt, amikor is csápos barátaink visszatérnek, hogy 2-3 méretes suhintással csináljanak belőlünk saslikot.
  • Shep
    #7574
    Felraktam az új Nvidia drivert erre megint aktiválni akar ez a szar? Ez normális dolog amúgy?
  • Cris99
    #7573
    Meg kell jelölni az alien hajót távcsővel hogy a légitámogatás odapörköljön neki!
  • meteoreső
    #7572
    Egy elakadásos problémám lenne.
    Wall street felett állok.
    egy párkányról leszedtem két alient és egy ellenséges alien sikló bombázza az utcát oda kellene lemenni, de ha leugrok meghalok a lift meg nem visz le. Mit kell csinálni ? Th..
  • lolSL
    #7571
    dvd tokból kiszeded a borítót és origami nvidia kártya!
  • JUVEfun
    #7570
    HOL ?
  • hiper KOCKA
    #7569
    Az tök jó, mer a legújabb kiadásokhoz ajándék VGA van csomagolva.
  • strebacom
    #7568
  • lolSL
    #7567
    vagy magyarul itt http://eahu.custhelp.com/
  • lolSL
    #7566
    http://support.ea.com/app/ask
  • strebacom
    #7565
    Azt hogyan csakhogy elöre tudjam és ne érjen meglepetés...amúgy köszönöm szépen az infókat!!
  • lolSL
    #7564
    EA támogatási csoportján át kell aktiválni.
  • strebacom
    #7563
    És az 5. után mi lesz....dobhatod el....
  • lolSL
    #7562
    5 alkalommal lehet telepíteni (+ ahányszor visszavonod)
  • strebacom
    #7561
    Hali... lenne egy kérdésem....szeretném eladni a Crysis2-t az egyik havernak....hányszor lehet ezt telepíteni..van ilyen megkötés....nálam 2szer volt...de nyomtam egy jobb klikkest hogy ne mentsen erre a gépre semmi regisztrációt...
  • lolSL
    #7560
    hát jövő héten már nem lesz az élen :)
  • grebber
    #7559
    Saturn Charts: Crysis 2 negyedik hete az élen!

    Kíváncsi vagyok eddig mennyit adtak el!
  • Shep
    #7558
    Feltéve, hogy a C4 nem áll meg a levegőben.
  • Scottt
    #7557
    Nem tudod mi a játék címe?Én Arma 2-re tippelnék,de tudja a franc.
  • grebber
    #7556
    Nem vagyok pro még véletlenül sem ezért nem is multizok vele.
    Csak 4 db C4 kell amit könnyen össze lehet szedni,rádobod robbantod 4x és vége! Ha gyors vagy nincs ez fél perc sem.
  • Shep
    #7555
    Jó de te pro vagy, végigvitted 100x a bétát ezt is biztos vagy 45x úgy meg persze, hogy könnyű :D Mi csak földi halandók vagyunk.
  • Shep
    #7554
    Hát egyelőre ott még nem tartok legnehezebben de igazából így az igaz a játék, mert nem lehet csak ész nélkül menni előre. Ki kell használni a pálya adta lehetőségeket, kell rendesen lopkodni, hordókkal szoktam robbantgatni a népet, meg kocsit rájuk lököm. Így még élvezetesebb, mint veteranon.
  • Sir Cryalot
    #7553
    1. képen látható színtörésnek nagyon érdekes magyarázata van, de nem középiskolás vagy prohardver szintű a magyarázat, szóval arról annyit hogy CRT-vel pl nincsen.
  • grebber
    #7552
    Crytek: 8Gb memória kell az új konzolokba.
  • Sir Cryalot
    #7551
    Ja ugye ezeket a képeket ő csinálta , youtubeos vidi is van sok, csak az gondolom nem ez a lencse.
  • Sir Cryalot
    #7550
    -én 1 brit fazonon keresztül akarok szerezni, aki állítólag 4 fajtát kipróbált (szerintem inkább szerzi valakitől olcsón .D ) , de egyelőre nem iparkodik, ebayen fogja árulni ha lesz neki több.
  • orichalcos
    #7549
    Ez nekem új és nagyon állat. Hol lehet ilyet venni?
  • Sir Cryalot
    #7548
    Erről van szó: 1. 2. 3.
  • Sir Cryalot
    #7547
    Fresnel lencsékkel ki lehet takarni a széleket és úgy CRT is használható (sőt...).
  • Muttley
    #7546
    autós játékokhoz passzol leginkább a stílus
    ott a monitorok szélei jól adják az "A-oszlop"-feelinget :)

    gondolkodom én is egy ilyen konfig összeállításán
    tudsz-e ajánlani hasznos leírást róla, mit hogyan kell bekötni, összeállítani stb.?
  • Sir Cryalot
    #7545
    Haha!

    Röhej. Bár nekem szerintem 28 nanométeres grafikkartom lesz mire hozza'mjut.
  • Zoliz
    #7544
    NAh végijátszottam. Jobban csalódtam mint korábban. Olyan nulla vége volt, hogy törlöm is ezt a xart. Újrajátszani egyszerűen nincs értelme. Azért a Crysis 1 végét szintén össze lehet hasonlítani ezzel a fosadékkal, sokkal izgalmasabb volt és nehezebb.
  • grebber
    #7543
    Offizieller Texturen-Patch und KI-Update in Arbeit? Andeutung von Crytek.
  • vérpocok
    #7542
    Tolja v.ki 4870X2-vel a gammát? Tapasztal fagyást? Nekem 20 percenként befagy. Driver friss és más idei játékoknál nem jön elő ez a gond. Még 800x600-ban is fagy... és minden low-on van. Az advanced beállításokat is próbáltam változtatgatni de nem segít.
    Mit lehet ilyenkor csinálni? Megnéztem a hőfokokat azok sem haladják meg a normál értéket. Esetleg a Catalyst center-ben kéne valamit ki vagy bekapcsolni, esetleg átállítani?
  • grebber
    #7541
    Azok a nagy robotok pedig halál egyszerűk bármilyen szinten nem több 1 percnél a kinyirásuk!
  • Bokafix2
    #7540
    Nekem még könnyű fokozaton is sok problémát okozott középtájt a birodalmi lépegető, pedig még segítségem is volt. Rengeteg skulót beleinvesztáltam és kapott hármat-négyet a rakétavetőből is, de vígan lépegetett tovább.
    Sokáig kellett szaladgálni meg lövöldözni, de sztem ő is a grafikától feküdt meg végül.
    Mondjuk a kisebb ellenfelek is elég kemények még recruiton is.
  • grebber
    #7539
    Ennyi volt ez a game! Várhatjuk a 3-at!
  • kill3r21
    #7538
    nah miez a halál? :D
  • kill3r21
    #7537
    Jólenne már a magyarítás, végigtolnám megint :)