9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Badzsa
    #7905
    -bro most mien grafikust használsz?.
  • Badzsa
    #7904
    -itt vagy a játékkészitők kurtak el valamit a programozásnál, vagy nemtudom..
  • Badzsa
    #7903
    -akkor ezt a jékot kihagyom!.:D
  • broman191
    #7902
    A régi gépemmel, 7600GT-vel ugyanezt csinálta. :( Sajnos azzal is kevés volt a kakaó neki. nVida terén legalább egy generációval frissebb, lehetőleg nagyobb kategóriás, legalább 512MB-os vga szükséges hozzá. "Bugfix" csak a pc-d fejlesztése az ilyen gond ellen. :) -.-''
  • Badzsa
    #7901
    -eltoltad, mert duálos a gépem , csak hybrid !.. vagy hogy irják.. :D
    775 dual core DDR1 2GB meg ezaz AGP grafikus !.. a call of duty black opsot jáccom probléma nélkül!
  • nandorb
    #7900
    AGP vazze akkor fogadni mernek 1magos geped van,es az a mai vilagban mar semmire sem jo.
  • FSpofon
    #7899
    8800gt
  • Badzsa
    #7898
    -mi a minimum?
  • Badzsa
    #7897
    kevés?...hmmm
  • FSpofon
    #7896
    az kevés lesz.
  • Badzsa
    #7895
    -specien erre gondolok: leinstallálom és crackkem a játékot, de ezt a hiba üzenetet kapom h :Warning- unsupported video card found ... stb bla bla bla elis indul szépen a játék , beállitom , single-player és go!.. betölti, a nagyfelbontásu film megy szépen addig a tengeralattjárós részig, aztán már nemláccik semmi csak nagy feketeség, és a hangok hallhatóak csak!...erre a bugra kéne a fix
    -grafikusom Leadtek Winfast GeForce-7300GT 256MB DDr2 de AGP foglalatu
  • Badzsa
    #7894
    -ezzel a játékkal kapcsolatban, van már bugfix ami fekete képernyőt eltünteti? vagy videokártya programfix?..
  • DarkSector
    #7893
  • Sir Cryalot
    #7892
    az lenne a jó ha pécére egyáltalán nem is ms lenne!
  • Sir Cryalot
    #7891
    Ja és google időhatáros keresővel találtam, beírtam hogy utolsó 2 hétből kell meg stb.
  • Sir Cryalot
    #7890
    én egy belga bolhapiacon találtam a force feedbackes dolgomat, nehezebb a dolog mint 1 egész konzol , postaköltséggel volt 42 ezer ft!

    Az minden ft-t megér!
  • KaBuTo666
    #7889
    Sixense Truemotion
  • kifli
    #7888
    pc-hez is lesz kinect ms szerint...
  • asysoft
    #7887
    Addig oké, hogy így lehet küzdeni, de hogy fog mozogni?:) Kinecttel az a legnagyobb bajom, hogy nincs kontroller, így ha valamit akar akciózni a user, mozoghat, amely néha igencsak vicces tud lenni... "Legcasual-ebb" megoldás.
  • gduck
    #7886
    Jó lesz, bár egyenlőre még addig se jutottam el, hogy legyen időm a crysis2-vel játszani XD
  • DarkSector
    #7885
    Az egy dolog..nem veszem meg a géphez a szart, de hogy E3 a szar mozgásérzéklésről szól nah az az igazi facepalm.
  • KaBuTo666
    #7884
    Hát jah...gondolhatod mit éreztem mikor láttam hogy kijött a kinect és a move, mondom veszek egy kinectet ilyet 40k oké...erre látom hogy +40k még a konzol....hoppá! Pofára esés, jesus facepalm.
  • DarkSector
    #7883
    Kell hozzá, de ez inkább szégyen mint öröm.
  • KaBuTo666
    #7882
    Az igaz de konzol is kell hozzá :DD
    Vagy ipadra szerelhető kinectet akarsz? xD
  • DarkSector
    #7881
    Ezzel csak 1 baj van hogy ez nem konzolos játék, hanem Kinect-es játék. A 2 közt óriási eltérés van.
  • arty
    #7880
    semmit se jelent, ezt a crytek EGYIK studioja fejleszti, mozgásérzékelős baromságnak... szóra sem érdemes :)
  • strebacom
    #7879
    Hála istennek....
  • Fehercsoki
    #7878
    Crytek konzolos játéka.Úgy tűnik tényleg átállnak a konzolokra...(nem mintha meglepne)
  • arty
    #7877
    Nem is az a gond, hogy lopnak, hanem hogy a cikkírók mind félhülyék és össze-vissza írnak mindenről, mindent. Csak meglegyen a 10 cikk/nap, semmi más nem számít.

    Ezzel nem is lenne gond, de vannak akik olvassák őket, pár elvetemült pedig nem átallja átlinkelni más oldalakra a baromságukat...
  • Fehercsoki
    #7876
    Gamestar esetében mindig az ellenkezője igaz annak amit írnak,nem igazán tudnak jól lopni más oldalakról.
  • asysoft
    #7875
    Nem baj, egyszer kijön, aztán DX11 pistikék örülni fognak neki, hogy konzolon ilyen nincs! Azért majd megnézem, kíváncsi vagyok, HD6870 fullHD-ben vinni tudja-e jó framerate-el, bár gyanítom ehhez NV aktuális szörnyetege dukál majd:) Sebaj, megvagyok én tesszelált téglák nélkül is...:) (Egyébként csak nekem nem rémlik első/szigetes pálya kivételével óceán?)
  • janihunk
    #7874
    Köszi :D
  • arty
    #7873
    gamestar link, gratulálok...
  • Sir Cryalot
    #7872
    augusztus+ kb ...
  • janihunk
    #7871
    Az igen :D
  • KaBuTo666
    #7870
    Nincs dx11. Pár hónap és lesz...:D
  • janihunk
    #7869
    Tehát akkor még lehet várni a dx11 et vagy ebben már benne volt és semmi változás?
  • Sir Cryalot
    #7868
    Hát lehetne komolyabb vetélytársa a Metronak az igencsak biztos :DD
  • KaBuTo666
    #7867
    Egyszerűen csak hatalmas epic fail.
  • janihunk
    #7866
    Crysis 2 - Megérkezett a DirectX 11 patch Tehát kanyu?