9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Sir Cryalot
    #7945
    kurucinfónak meg mass effectes videója volt
  • Ariakus
    #7944
    OFF:

    Egyébként én ezt nem igazán értem, hogy hogyan és kik válogatják ki ezekben a tv-s műsorokban ezeket a zenéket. Meg aki beválogatja az honnan a faszból ismeri ezeket a zenéket??? Mert még a Crysis 2-t azt csak megértem , de csomó műsorban hallottam pl. különböző animék zenéit. Most ezek a zeneszerkesztők ismerik vagy belehallgattak ezekbe a cuccokba, vagy van vmi emberük aki innen onnan összeszedegeti ezeket és feltálalja a zeneszerkesztőnek?

    Mert ha lenyomnának egy riportműsor mellé egy Carmina Burana-t, vagy egy Requiem for a Dream-et az teljesen természetes, mert ezek olyan gyakoriak és általánosak. De számítógépes játékok meg animék zenéi olyan underground-nak számítanak azokhoz képest.
  • lolSL
    #7943
    mo-n minden legális
  • Ryder62
    #7942
    Most nem azért de ha a média felhasznál egy játékzenét akkor kéne fizetnie nem? Még ha pár másodpercig hallható akkor is. Hiszen az a készítők szerzeménye... Vagy csináltak egy ingyen reklámot a cry2-nek :D Ennyi erővel akár tényleg kiírhatták volna hogy maximum speed mikor a roncsot mutogatták XD
  • grebber
    #7941
    Akció most csak ~4550FT (Házhoz szállítással)
  • DarkSector
    #7940
    Maximum Speed

  • broman191
    #7939
    Tűzvonalban után szabadon: Kokain csíkokban :D
  • broman191
    #7938
    fúúúú, ezen benevettem
  • darkerlomy
    #7937
    be the kokain :DD
  • grebber
    #7936
    Nm lesz ott prison túl híres ember bevédik majd max felfüggesztettet fog kapni!
  • broman191
    #7935
    Mad Max. :)
  • RYO21
    #7934
    Ez nem a jericho egyik részéből van?
  • broman191
    #7933
    Maximum. Prison.
  • DarkSector
    #7932
  • sherlock1
    #7931
  • DarkSector
    #7930
    Crytek nah
  • broman191
    #7929
    Szerintem csak úgy érezték illik a képi anyaghoz, ami mondjuk rá hogy igaz, valószínűleg nem fizetnek utána semmit, pár másodpercig volt hallható. :)
  • RYO21
    #7928
    Mi az a Cryteck?
  • DarkSector
    #7927
    Kérdés hogy ezért mennyi lóvét szakítanak a Cryteck-nél...:)
    stólbuci a legnagyobb ember magyarországon akivel lehet ilyen minőségű anyagot reklámozni...
    vagy stólbuci kedvenc játéka, és azért? :)
  • Bence94
    #7926
    jó lenne tudni milyen gépen és milyen beállításokkal felbontásban megy ?!
    Ne warezoljunk már kérem ha multizni akarunk akkor tessék megvenni és nem is megy eredeti nélkül.Igen persze, hogy nyomják és olyasmi mint egy cod meg az első rész keveréke.Pörgös játékmenet ami nekem tetszett a multi demoban.Van szintlépés mindenféle perkkel meg nem tudom mivel...
    Angoloktól 4-5000 ft környékén meglehet venni jelenleg meg itthon is olcsóbb már.
  • broman191
    #7925
    Akkor tényleg az volt, én is felfigyeltem rá vacsorázás közben! :D
  • Saccard
    #7924
    Köszönöm szépen! Újabb kérdésem lenne:P 1. ha megy a single 20fps+ (és még lehetne vmivel lejjebb állítani) akkor multira van esély? 2. törtverzióval multi hogy tudna működni? És van aki nyomja? Előre is köszönöm ismét:)
  • CalebJoe
    #7923
    lol most megy Stohl a Naplóban és a Crysis zenéjét rakták alá
  • DarkSector
    #7922
    Most nézem TV2-őn Napló...Stohl András cikkjében megy a Crysis 2 zenéje! OMG. :P

    Ami a menüben szokott menni. :)
  • broman191
    #7921
  • DarkSector
    #7920
    "Bár hazánkban egyértelműen a hölgyek ünnepeit részesítjük előnyben, azért nem árt tudni, hogy Apák napja ma van.
    Az Amazon.com 33 százalék kedvezménnyel adja a Crysis 2-t, Apák napja alkalmából. A 60 dolláros ár így most 40 dollár, ami a jelenlegi árfolyam mellett 7600 forint körül van"

    Rohanok és megyek megvenni....
  • Bence94
    #7919
    1.1 -es pecstől van konzol stb.Részletes grafikus beállítás már "félig" van(legutóbbi javítástól azaz 1.8-tól), majd dx 11 peccsel együtt lesz "részletesebb".Illetve egy srác készített hozzá egy egyénire szabható opciókkal felszerelt kis programot link
  • Sir Cryalot
    #7918
    Hagyjuk már a microsoft hardvert, szar lesz és kéx.

    Álljanak átfelé direkt értékesítésre.
  • broman191
    #7917
    Crytek - még nem kaptak új Microsoft-hadvert

    "... Ezen kívül pedig megerősítették, hogy hamarosan érkezik a DirectX 11-es frissítés a Crysis 2-höz." - Egy dátummal megerősíthetnék mégjobban.
  • Saccard
    #7916
    hi all na sikerült beszerezni, nagyon tetszik egyelőre a játék, de két kérdésem lenne. 1. nem tudom előhozni a ~ billentyűvel a console-t és szeretném h lássam az fps-t. 2. tényleg nincs opció a grafika egyénilrg való beállítására? Mert ahogy látom a felbontást és 3 másik opció mellett lehet választani (gamer/advanced/hardcore). Lehet h kicsit lejjebb kéne állítanom a dolgokat mert gyönyörű grafikája van de sztem kicsit lassú. Előre is köszönöm!
  • Saccard
    #7915
    oké köszönöm :( u.i.: van már játszható tört verzió? csak kipróbálnám h akadásmentes elmegy-e a gépen akár alacsony grafóval is és ha igen akkor lehet megvenném:S de randomra nem merem
  • Bence94
    #7914
    mivel csak korlátolt ideig volt elérhető a demo szerver.
  • Saccard
    #7913
    Hi all letöltöttem a Crysis 2 multiplayer demot de nem látok szervereket tudna vki segíteni? előre is köszi! (tiltást feloldottam amikor rákérdezett a win7)
  • Badzsa
    #7912
    -na de ijen az élet!.. most mit mondjak?.. 1 kiba játékért már nemfogom lecserélni a komfigomat majd lejáccom máshol ha kell !.. vagy nemtudom
  • broman191
    #7911
    Nekem nem AGP-s már a rendszerem, csak példának írtam hogy jelenleg, PCI-E karival is hozza ezt a nem támogatott bullshit-et, de semmi jelentősége egy ok-n kívül indításkor. Ebből kiindulva mondtam hogy talán a HD4670-nel sem lenne gond, annak ellenére hogy az AGP, lehet ugyanennyire semmit nem számítana a kezdeti ok-n felül. :)
  • DarkSector
    #7910
    Ja hogy agp-tk van...hát az necces. arra 1 ft-ot nem költenék, még áthidalásra sem.
  • broman191
    #7909
    Igen, szétnézve AGP kiszerelésben nagyobbat nem is kapni (nem is feltétlen lenne értelme nagyobbnak az AGP-s rendszerrel elérhető háttér mellé), még HD3850-ek vannak itt-ott szétnézve, valamivel drágábban, de teljesítményben nem nyújtanak többet, sőt esetenként a HD4670 alá is mennek.
  • broman191
    #7908
    ui.: A Crysis első részében az említett HD4670 kari bizonyos háttértámogatással, 1024x768 high beállításokkal ~30 FPS-t képes produkálni, a második rész kevésbé gépgyilkos hírében áll, valószínűleg azzal is meg tudna bírkózni, "megy vele" szinten. Bár elvileg AGP-s karikat nem támogat hivatalosan a a Crysis 2, ha jól emlékszem, de a hivatalos támogatás nem feltétlen jelent semmit, nekem néha a HD5850-emmel is kidobta indításkor hogy nem támogatott. Kinevettem, leokéztam', és végigjátszottam a játékot maximális beállításokkal, grafikus hibáktól mentesen... :)
  • DarkSector
    #7907
    A minimum játékra egy 4670 vagy GTX 250
  • broman191
    #7906
    Új PC-m van azóta, az aláírásomban feltűntetett hardverekkel. :) Relatíve olcsó (új pc-hez képest) áthidaló megoldás lehet esetlegesen számodra, ha be tudsz szerezni egy HD4670-et vagy vagy HD4650-et például, még helyenként akadnak ilyen AGP-s karik, nagyobbak nem igen, nVidia-ból még kevésbé találni, ilyen, valamivel értékelhetőbb teljesítményűt főleg, a harmatgyenge Gef. 6200-akból dobálgatnak csak helyenként...de az mind árban mind teljesítményileg vicc manapság. :)