9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Maxtreme
    #7985
    szebb.. Élesebbek sokkal a textúrák, nem olyan mosott szarok :)
  • Cris99
    #7984
    Simán is lehet telepíteni? link
  • DarkSector
    #7983
    És most ez mennyivel szebb az eredetitől?
  • Maxtreme
    #7982
    az 1.9 nincs, de a textura pack (az 1.8gb-s) az igen..
  • Cris99
    #7981
    Mert kint a patch?
  • Maxtreme
    #7980
    áhh. 1 büdös fps-t sem. Textúráknak tudod inkább vram kell. (abból meg van dögivel)
  • arty
    #7979
    lassult?
  • Maxtreme
    #7978
    opp ez lemaradt:

  • Maxtreme
    #7977
    a patchből.
  • Cris99
    #7976
    honnan szedtél hozzá fileokat?
  • Maxtreme
    #7975
    Eszembe jutott valami.. Kicsit kibeleztem a játékot, és sikeresen belepakoltam az új textúrákat az 1.9-es patch nélkül is.











  • DarkSector
    #7974
    tudtommal 1024x1024-esek a legnagyobbak alap játékban.
  • DarkSector
    #7973
    nem, de mekkorák a pack-ban lévő textúrák? azok sem érhették el, mert meg se mozdulna a mai gépeken a játék. :)
  • arty
    #7972
    dx9 alatt egy textura max 4096x4096 felbontásu lehet... gondolod elérték ezt a limitet a játékban? ki van zárva...
  • DarkSector
    #7971
    jah én sem vagyok oda érte, se dx10-ért.
    DX9-ben is szép gémek vannak.
  • KaBuTo666
    #7970
    Há nem is DX9-es...amúgy le sem szarom a DX11-t...kúúúúrvára nem hiányzik csak hát a sok kozka miatt szegényeknek bele kell vésniük.
  • DarkSector
    #7969
    Kiváncsi lennék hogy mitől high-abbak a textúrák az eredetitől, mert az is kibaszott high már.
    DX11-es textúrák vagy mi?
  • DarkSector
    #7968
    Azért bebaszna, az egész játék nem volt ennyi GB. :)
  • Csokis
    #7967
    Szóval, helyesebben High Res textures csak 1,8GiB.
  • Csokis
    #7966
    Hoppá, ezt alaposan benéztem! Szóval a DX11 pack 580MiB, míg a High Res textures csak 1,8MiB.
  • Shep
    #7965
    Ja közben látom ,hogy igen. Meg 768-as kártya, hát akkor ez kilőve.
  • Shep
    #7964
    A High Res cucchoz is 64-es win kell?
  • Csokis
    #7963
    Na, a két cuccot (DX11 Tessellation Pack és High Res Textures) már le lehet máshonnan tölteni, de egyelőre nem ér vele az ember semmit, mivel kell hozzá az 1.09-es patch, ami csak hétfőn jelenik meg. Végülis addig se árt már most leszedni, mert a DX11 Pack 4.5GiB, míg High Res Textures 5.7GiB!
  • grebber
    #7962
    Crysis 2 PC patch 1.9 AND the DX11 and High Res Texture packages will be made available on Monday June 27th!

    v1.9 Changes

    Added Contact Shadows
    Added DX11 benchmark level
    Added DX11 support for Crysis 2 (the following features only work when downloading the optional DX11 package):
    Tessellation + Displacement Mapping
    High Quality HDR Motion Blur
    Realistic Shadows with Variable Penumbra
    Sprite Based Bokeh Depth of Field
    Parallax Occlusion Mapping
    Particles Motion Blur, Shadows and Art Updates
    Water Rendering improvements and using Tessellation + Displacement Mapping
    Added Realtime Local Reflections
    Added support for Higher Res Textures Package
    Added various new console variables to whitelist
    Fixed bullet penetration, which had been broken by a bug introduced with the DLC 2 patch
    Fixed issue in MP where player stats weren't always saved at the end of a game
    Fixed issue in MP where player stats would sometimes randomly reset
    Fixed issue with MP time played statistic, which would sometimes be too low on leaderboards and in stats
    Fixed issue with JAW rocket not firing through window's containing broken glass
    Fixed rare issue where a user could not access MP with a valid CD key if they had previously used an invalid CD key
    Improved advanced graphics options menu
    Improved anti-cheat measurements: fixed exploit which could prevent vote kicking working against a user
    Improved multi-GPU support
    Improved Tone Mapping
    Re-added possibility to enable r_StereoSupportAMD via config file (unsupported)
  • Saccard
    #7961
    A játék 20-24 fps között fut normál szituációkban. a Gépem: intel core 3 2.40ghz, RAM 3 gb, ati mobility radeon HD 545v (azaz laptopról beszélünk). 1024x860-on gamer beállításon. Persze megveszem ha megy a multi ez nem is kérdés. By the way hülyét kapok már a fejlődős perkes fps-ektől... istenem a jó öreg cod 1 ahol még számított a puska ereje és a fegyverek rázása.... Persze lehet én vagyok konzervatív. Egyébként nem áltatom magam sejtem h kevés lesz a gép a multihoz,dehát hátha van valami optimalizálós fix:) Köszi a választ!
  • arty
    #7960
    korrekt, köszi!

    félek a gépigénytől... remélem legalább a hdr-ből visszavesz majd a frissítés és akkor végre megveszem/végigjátszom
  • BoneDragon
    #7959
    Ez jó módszer, hogy így meg lehet nézni, de nem valami nagy szám az eltérés...
    Az utolsó előtti képen ahol a talajt kell figyelni, ott betették a crysis 1-ben lévő talaj textúrát, vagy mi?:)
  • RYO21
    #7958
    pcgames.de
  • broman191
    #7957
    A demonoid-on most láttam egy Cry2 DX11 pack-ot, de nem tudtam megnézni a tartalmát/ letölteni mert addigra törölték...~500 MB körül volt. :)
  • Cris99
    #7956
    Van egy kulcsom crysis 2-höz, ha valakit érdekel 1000FT!
  • arty
    #7955
    gémszar link
  • BoneDragon
    #7954
    Kicsit lekéstek ezzel a dx11-el. Szerintem kereszteljék át Crysis 2.5-re :)
  • BoneDragon
    #7953
    DirectX 11 képek
  • grebber
    #7952
    A készítők se tudják kb
  • Csokis
    #7951
    Tudja valaki, hogy innen mikor lesz letölthető a DX11 Tessellation Pack és High Res Textures?
  • tibi206
    #7950
    Megvettem a játékot de multiplayerben állandóan kidobál ezzel a hibaüzenettel: The connection to your host has been lost. Van rá valami megoldás?
  • Cris99
    #7949
    Én most vettem 2 kulcsot hardveraprón, kaptam egy harmadikat is ajándékba, 2őt fizet 3at vihet van:DD 1500ft egy kód^^
  • Sir Cryalot
    #7948
    Mindeközben az Alice Madness topikja lepörögte a Battlederp Vietcongó BÉCÉ 170 darabos kommentszámát!
  • Sir Cryalot
    #7947
    izé láp, nem sáp :D
  • Sir Cryalot
    #7946
    betyárok is nyomathatnának több undergroundot, sáp meg mocsárhangok nagyon underground