9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Sir Cryalot
    #8025
    A wii u majd szépen kitudja rakni a tévére,meg streamel akármit, az már simán pécé kategória.
  • DarkSector
    #8024
    Hülyeséget beszélsz, a Wii U nem pc.
    A butítás meg a szar munka eredménye nem a konzoloké.

    Mióta vannak konzolok?
  • Sir Cryalot
    #8023
    hát az legalább 180%-al inkább pécé mint a másik kettő, de inkább 280%-al.
  • RYO21
    #8022
    a Wii U is ugyanolyan gyenge szar mint a többi konzol
  • Sir Cryalot
    #8021
    -lealacsonyították a brandet a pésux trollbox konzolok, ez történt, el kell ismerni, WII U és PC build-ekkel nem ez történt volna!
  • Ezio of Rivia
    #8020
    Mitől romolhatott a teljesítményem a multiban?? Egyre rosszabbul jáccok olyan hibákat követek el amiket akkor mikor megvettem
  • DarkSector
    #8019
    hát annak kb van köze az élességhez.
  • Sir Cryalot
    #8018
    Onliveon , meg pay per view -el is vennék , ez nem érv.

    Az a lényeg hogy nincs lead platform. Illetve valami trollsux360 szintű lead platform van.
  • grebber
    #8017
    "Hát ha azt vesszük figyelembe hogyha PC lett volna a vezető platform"..

    ..akkor még mindig a bechmarkos oldalakat linkelgetnénk meg kinek sikerült átlépni a 20fps-t very highon stb.

    Jó hogy jött konzolra legalább látják oda többen veszi a nép mint pc-re.
  • Sir Cryalot
    #8016
    "íratlan szabályként tartalmazza, hogy látványos elhúzás ne legyen az egyes verziók között."

    ez meg egy gigafaszság
  • Sir Cryalot
    #8015
    És ugye ezesetben nem fordulhatott volna elő hogy a homefront előrendelésben is meg majd mindenben leveri. Persze RT-iék itt lesznek hogy védjék ezt a döntést , de ez a bélyeg örökre megmarad a cryteknek, nagyon , nagyon rossz ötlet volt kiikszelni magukat pécéről.
  • Sir Cryalot
    #8014
    Hát ha azt vesszük figyelembe hogyha PC lett volna a vezető platform,akkor most mutogathatták volna a dolgokat a wii U debütkor , erre most itt van nekik a pésux3 meg trollbox mint eladás, az azért nem túl jó.

    Ott lett volna a WII-n a pécés grafika 80%-a, mindenki örült volna , x-re meg pisire meg nem jön ki oxt kéx, megmaradt volna a brand. De így sajna nem.
  • broman191
    #8013
    Ha azt vesszük figyelembe, hogy nem újabb PC-s grafikai mérföldkőnek készült, az első résszel ellentétben, akkor ahhoz képest a második részre ráfoghatjuk hogy "konzolosodott". Persze általában "konzolosodással" jár, ha a fejlesztők "nyitnak a szélesebb közönség felé" és az adott game multiplatform lesz, pc only-val szemben. A nyomás megvan, hogy minden platformon nézzen ki hasonlóan jól a gamma, a bizonyos hardver képességeihez mérten, mindez a sorok között, amolyan íratlan szabályként tartalmazza, hogy látványos elhúzás ne legyen az egyes verziók között. A Crytek ennek eleget is tett a megjelenéskor, mostanra már lecsengett kellően a Crysis láz, megvoltak a nagy hasonlítgatások x360-ps3-pc tekintetben, konklúziók levonva, így nem lesz felháborodás a konzolosok részéről, hogy PC-n de kegyetlenül jobban néz ki a játék, mert maximum a pc-s eredeti verzióhoz fogják hasonlítani az 1.9-es kiadás megújult grafikai színvonalát, feltehetőleg nem csinálnak újra nagy összehasonlító teszteket a konzolokkal a lecsengés miatt. :)
  • arty
    #8012
    szerintem te nem tudsz angolul :)

    azt írja, sok kis köcsög tombolni kezdett a foumaikon, miután a crysis2 az elsővel ellentétben jól futott a gépükön. konzolról szó sem volt ;)
  • lolSL
    #8011
    The game's reception reflects this, and has perhaps led to a reassessment of the decision, Crytek boss Cevat Yerli telling Gamasutra "Crysis 1's intention was, if I were to play it three years later, it looks great. And it does, actually, it fulfilled that. But it made it difficult for entry-level players. So with Crysis 2, we took a different direction, and it backfired a little bit."


    na a török köcsög is elismerte, hogy túlzásba estek a konzolosítással..
  • Maxtreme
    #8010
    Mivel a külső configuratorba az alapértelmezés a hdr off (0.0) elfelejtettem bekapcsolni. De ennek kb köze nincs a kép élességéhez..
  • strebacom
    #8009
    csak neeeeem.....deeeee köszikeeeee!
  • strebacom
    #8008
    ez mi faszom?
  • Shep
    #8007
  • strebacom
    #8006
    ezt a "csokis" nevet mostanában sok helyen látom a neten...de te egy nagyon jó csákó vagy, az olvasottak szerint és köszönjük is a sok segitséget itt és máshol is...bárcsak mindenki ilyen FASZA CSÁKÓ LÉENNE!!!
  • Csokis
    #8005
    Nem kötelező a feltevés, csak opcionális!
  • strebacom
    #8004
    Akkor rántothús lesz ebédre tejfölös uborkasalátával és burgonyapürével!!
  • nandorb
    #8003
    Mivan ha nekem nemkell ez a csicsas textura?
  • strebacom
    #8002
  • Cris99
    #8001
  • strebacom
    #8000
    Álll a sook fasz van DX11 mi???
    hehehehhe
  • Cris99
    #7999
    inkább a vram mint a 64bites system
  • MauroN
    #7998
    Az nem ugyanaz?
  • Cris99
    #7997
    vRAm inkább
  • Shep
    #7996
    Namármost akkor a HighRes packhoz is kell a 64-es rendszer, meg 768 video memória?
  • DarkSector
    #7995
    Ráadásul a sok effectet ha kikapcsolják, mint a HDR meg ilyenek, akkor miről beszélünk, nézd meg a faszi feje felett a lámpának nincs semmi fénye.
    Biztos vagyok benne hogy ki lett sok effect kapcsolva, és biztos azért tűnik élesnek.

    Nézd meg az eredetiinél egy videóból kifényképezett képen a lámpa körül a fényt.

    Persze ha az ilyen effecteket kikapcsolják tutira nem lesz homályos a kép...
  • lolSL
    #7994
    e
  • DarkSector
    #7993
    Milyen nem látottak?
    Régen fent volt a gém most nem fogom ezért újra feltenni. Lehet félreértetted.
  • Maxtreme
    #7992
    és a nem látottak alapján osztod az igét? grat.
  • DarkSector
    #7991
    Várok majd ha valaki felteszi ezért nem húzom le a játékot.
    nekem nincs meg a játék.
  • Maxtreme
    #7990
    oks, akkor max nem rakod fel, ennyi.
  • Maxtreme
    #7989
    bazze alapból is volt bent 1-2 élesebb textúra.. onnan csinálj tán képeket ahonnan én is.
  • DarkSector
    #7988
    Hát akkor remélem valaki majd mutat képeket mind2 változatból mert eddig full értelmetlennek látom.
  • Maxtreme
    #7987
    Pedig az. Sajna már megmutatni nem tudom, mert a játékom nem tudom visszaállítani az eredeti állapotába, mivel szétkaptam de nagyon, illetve felülírattam az eredeti fileokat.
  • DarkSector
    #7986
    Értem a választ gyanítottam de gondoltam meg is mutatod 2 képpel az eltérést, mert nekem nem tűik fel hogy ez szebb lenne, vagy élesebb mint a Hardcore.

    2 kép hardcore-ból: