9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • broman191
    #8706
    No offense, de 64 bites hardverrel miért erőlteted a 32 bites win-t? :)
  • broman191
    #8705
    A prezentáló a lényegre koncentrált, ilyen olyan modern árnyék, megvilágítás effektek és minden más meglévő alkalmazása lehetséges ehhez (következő verzióra kipipálva)...elmondta hogy a nyers technológiát mutatja be, és Nem Művészek, Nem Tapasztalt Játékfejlesztők, azért spártai az egész, ha nem magát a technológiát nézzük. :)
  • barmi
    #8704
    monnyuk azt sem tudom, hogy miért lehet egyáltalán telepíteni 32 bites os-re ...
  • barmi
    #8703
    Nahát azt aztán nézte a f@szom ! :-)
    next - next - next ..... complete :D
  • arty
    #8702
    ne mond, hogy nem bántotta a szemed, hogy kb semminek nincs árnyéka, minden egyformán világos, nem mozdul, statikus-élettelen mű!
  • Malakai
    #8701
    Ez az áttörés is már 10+ éves, azóta ezek is csak ugyanazt mutogatják és a hátrányairól mélyen halgatnak a videókban.
    Nem kell csodát kiálltani, ez sem az.
  • broman191
    #8700
    Na ez igen...a bizonyos szám, hogy mennyivel előrébb van, mint a mai grafikus megoldások, az nevetségesen túlzóan nagynak ható (nem csoda nem is vették komolyan elsőre), ahogyan az unlimited detail fogalom is (a hardver miatt azért nagyon is limited az az unlimited :]). Amikor megláttam azt a talajt, a különálló kövekkel...a tesszelláció egy gyenge óvodás próbálkozás mellette. Amikor ilyen szintű látvány fut majd real time a monitoromon, újra le fog esni az állam, mint régen még a Doom 3, Far Cry, Half Life 2 idején, mert tényleg történnek előrelépések folyamatosan, de akkor is, alapjában véve a "same old shit" megy tovább, szebb minden valamennyivel minden éven, mégis a nagy áttörések nem akarnak jönni...ez érezhetően, láthatóan egy hatalmas mérföldkő. Kívánom hogy érvényesülni tudjanak vele egyszer... :)
  • Evin
    #8699
    Nem mintha a telepítő első oldalára nem lenne kiírva, hogy 64bites rendszer és legalább 768MB-os vga kell hozzá.
  • barmi
    #8698
    A 32 bites Win7 a bibi ?
  • barmi
    #8697
    Miért nem lehet bekapcsolni ezt a high res cuccot? Elvileg fel van telepítve ... :



    Ötletek ?
  • KaBuTo666
    #8696
    Igen.
    Nem.
    Talán.
  • grebber
    #8695
    Mivel 4 napig nem voltam gépnél így csak most találtam ezt:

    Százezerszer jobb grafikus technológia készül?
  • broman191
    #8694
    Ha elmerengve, lassan, nézelődve tolja valaki, akkor feltűnő a különbség (főleg annak tudatában, hogy hol is vannak a különbségek, akár direkt keresve), ha pedig haladósan, rambó módra, akkor többnyire csak az átvezetők alatt lesz észlelhetően látványosabb, amikor lelassul a tempó. Ezt nagyon jól prezentálja a videó... :)
  • MerlinW
    #8693
    1. High resolution texture pack
    2. Patch 1.9
    3. DirectX 11 ultra upgrade
  • Evin
    #8692
    Miért ne lehetne?! Direkt külön telepítőben is van!
    Csak a vga-dban 1GB memóriának kell minimum lenni.
  • Jaffa 2843
    #8691
    dx-9cel nem is lehet a textúra pakkot bekapcsolni?
  • JaSoN HuNTeR #8690


    Itt látszik a különbség de szerintem annyira nem nagy szám.
  • Evin
    #8689
    Megvenni. Ez az, ami garantáltan megoldja.
    Vagy esetleg várhatsz újabb javításra, ami nem biztos, hogy lesz, amihez javított crack készülne.
  • barmi
    #8688
    Minden kell ! :-)
  • Rollee
    #8687
    Sziasztok! Valaki tudja, hogy mit lehet csinálni akkor, ha minden jól megy a játékban, csak egy gond van, ha kilépek és be akarom tölteni a játékot, akkor hibát ír ki és be kell zárnom a programot (windows 7, directX11 és high texture pack is van rajta, magyarítást is tettem)
  • Evin
    #8686
    Ha dx11 kell, akkor csak 1.9 és dx11.
  • barmi
    #8685
    Tehát akkor ha jól értem

    1. Patch 1.9
    2. DirectX 11 ultra upgrade
    3. High resolution texture pack

    ez a telepítés helyes sorrendje?
  • Cris99
    #8684
    hát az első kettőt, kell a 1.9es patch, maga a dx11pack meg gondolom adódik a nevéből :)
  • barmi
    #8683
    Ezze a kérdésre tudna valaki válaszolni :

    A kérdés linkje : http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1297521903&no=1967

    Köszi
  • arty
    #8682
    nem faszság, ez tény. az nvidia fizette a dx11 patchet, cserébe az ő csucskártyáikon megy csak jól - mivel a motor jól optimalizált, ezt csak ilyen gané' trükkel voltak képesek elérni a "tisztelt" krájtekék
  • Evin
    #8681
    "...dx-eket amik állítólag visszafogják a fejlesztést."
    Ezt én úgy olvastam, meg szerintem mindenki más, hogy a fejlesztés a DirectX használata miatt lassabb. Pedig pont fordítva van. A linkelt cikk is a megjelenítésről szól, nem pedig a fejlesztés üteméről a DirectX fényében.
  • grebber
    #8680
    Mivel én mondtam nem értek hozzá (nem tudok hozzászólni) előhalásztam a cikket:Az API limitálja a PC-s játékok lehetőségeit?
  • Evin
    #8679
    A DirectX épp hogy segíti a fejlesztést, mert egy csomó feladat már benne van, csak használni kell. Anélkül tény, hogy kisebb gépigényű és optimalizáltabb játékokat lehetne írni, de sokkal több időbe telne minden feladatot leprogramozni.
  • lac coo
    #8678
    Ez egy f..ság!

    Tessaláció ennyit vesz le nincs mese. Az hogy meg számolja-e a videokártya ami nem is látszik régi vita, de nézz az ég felé a játékban és megtudod a választ !

    Szvsz amilyen szar volt a Crysis1 , ez most olyan gyorsra sikerült .

    Az új DX11-es cuccban meg nem spóroltak, a tükröződés pl példátlanul részletes !!!
  • lac coo
    #8677
    DX kell pc-re ,az a kapcsolat sok ezer féle hardverkombináció között. Konzolon azért megy szebben minden a viszonylagos gyenge teljesítmény ellenére is, mert célzottan az adott gépre tudják írni, optimalizálni a játékot. PC meg ahány darab annyi féle .
  • grebber
    #8676
    4-5 év múlva? Nagyon remélem hogy eltűnnek a pc-s korlátok és elfelejtik a kurva dx-eket amik állítólag visszafogják a fejlesztést.
    Erről bővebben az tud írni aki ért hozzá én is csak olvastam de ha mondják biztos igaz.
    Abban bízok a Crysis 3 újra nagyot fog majd szólni grafikai szinten nem úgy ahogy a 2. rész :(
  • bcrics
    #8675
    Cs,
    szerintetek 4-5 éven belül milyen Innováció várható a Játékok Küllemét illetően?
    a 3D nagyon nem akar összejönni, hála a méregdrága tvknek, ati eyefinity megint nem olcsó Szórakozás.

    Várhatóan addig beköszönt a dx13 a Windows Rebirthel együtt, de Gondolom semmi Extra történet nem lesz, jön a Tesszeláció 2.0, és 1-2 újabb effekt és annyi.

  • broman191
    #8674
    Független szakértő nem hazudik. Hogy a grafika gyenge-e, és milyen szempontból az, azt döntse el mindenki magának, viszont az tény hogy az optimalizálás finoman szólva hagy némi kívánnivalót maga után...és igen, ebből kifolyólag mindenkinek sz4rabbul megy, mint ahogyan mehetne, a meglévő látvánnyal. Részletesebben meg lett rágva pár oldallal ezelőtt, tesztekkel, sz4rozással, ahogy kell... :)
  • Tetsuo
    #8673
    Ez tenyelg igy van? Nektek is gyenge a grafika?
  • grebber
    #8672
    Warface: Frische Gameplayszenen und Teaser-Trailer

    Ez valami félelmetesen gyenge szarkupac,megértem miért csak ott adják majd ki!
  • Sir Cryalot
    #8671
    CRT-k plusz lencsék nagyon jóóóóó:
  • slemo
    #8670
    Hali! kellene egy kis segítség. Végig akartam vinni a játékot megint de ezzel az "új" patch-el (1.9) nem akarja betölteni a játékot. Játszottam vele kb 3 órát majd másnap folytatni akartam de nem megy. Valami ötlet? (A játék eredeti még mielőtt valaki belekötne :D )Előre is köszi.
  • Piloss
    #8669
    természetesen nem
  • Cris99
    #8668
  • iker casillas
    #8667
    De nem ugyan azokat a pályákat tartalmazza a két pack? Köszi!