9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Piloss
    #8666
    Decimation Pack két fegyvert és pályákat is tartalmaz, míg a Retaliation Pack csak pályákat
  • iker casillas
    #8665
    Vagy van még ez a Decimation Pack. Ez miben más? Mindd2 pack külön pályákat és fegyvereket takar?
  • iker casillas
    #8664
    Sziasztok! Valaki tudna segíteni, hogy ez a Retaliation Pack mit takar! Csak új map, vagy esetleg vannak benne új fegyverek is? Köszönöm a választ!
  • MORO67
    #8663
    sziasztok tudnátok segiteni hogy miért van az hogy feltelepitem a magyaritást fekete képernyő csak az egér látszik hang van de semmi más??
  • grebber
    #8662
    Crytek working on new FPS franchise
  • Kopiati
    #8661
    kb (ha egy játék 49) 140 millió dollár mondjuk, sztem se sok... mondjuk kevesebbért is öltek már embert...
  • KaBuTo666
    #8660
    Az nem sok.
  • grebber
    #8659
    EA helyzetjelentéséből: "A Crysis 2 a negyedév végére elérte a 3 millió eladott példányt"
  • Evin
    #8658
    Ez egy rendkívül jó kérdés. De nem tudom a választ. :(
  • mandm
    #8657
    Nem tudnak olvasni. Igaz, akkor meg minek a magyar felirat...?
  • Evin
    #8656
    Nem mintha nem lenne ez is a sok más FONTOS tudnivaló mellett beleírva a telepítőbe! Csak olvasni már tényleg luxus.
  • mandm
    #8655
    Elvileg a a magyarítás telepítője kirak egy parancsikont az asztalra, amivel magyarul indul
  • Drazse23
    #8654
    Főmenü: MODS -> Magyar MOD -> LOAD
    Ha nincs ott, szedd le a magyarítást és próbáld újra feltenni! Figyelj, hogy helyes elérési utat adj meg! Ha utánna sem megy, akkor passz.
    Talán valaki okosabb majd látja a HSZ váltásokat és megmondja mit lehetne még csinálni. Vagy próbáld meg a Magyarítások Portálon.
    http://magyaritasok.hu/news/1975/crysis_2
  • MORO67
    #8653
    Köszi megnézetem benne van a HunMod de hogy tudom kiválasztani mert elinditom a játékot és teljesen angol???
  • Drazse23
    #8652
    A MOD-ok menüpont alatt nézd meg, hogy ott van-e a magyarítás! Ha ott van válaszd ki, ha nincs, szerintem szedd le a magyarítást, majd próbáld újra feltenni!
    Más ötletem nincs.
  • MORO67
    #8651
    sziasztok segitene valaki abban aki már feltelepitette a magyaritást ???Én is végig nyomnám mégegyszer a játékot de most magyar felirattal de hijába telepitem nem lessz magyar se a menü se a szöveg a játékon belül.Pedig rá tettem a 1.9-es patch-ot is segitene valaki hogy mi lehet a gond.Elöre is köszi.
  • HEMAXXI
    #8650
    csácsá sztetek mi lehet a gond felrakom a gamet mindent megcsinálok probálom inditani és rányomot az exe-re és nem csinál semmit :S:S
  • steweee
    #8649
    vki leírhatná egymondatban, hogy hogy lett ez codos, illetve hogy kell ezt érteni ? nyilván ismerem a codot, dehogy az első rész multijához képest ez hogyan lett olyan ?
  • Drazse23
    #8648
    Ó, gondoltam ezt még beteszem:
    Egy csávó igen komolyan vesz a Crysis-t. (Lásd videó)


    Én inkább Battlefield és STALKER fun vagyok, de idáig azért nem megyek el.
  • strebacom
    #8647
  • Drazse23
    #8646
    Igen, pontosan, azok jobban gyűlnek (már nálam is), mint a kulcsok. Az utóbbiból még nem is találtam. Amúgyis inkább az email-ek izgatnak, mert így bepillantást nyerhetünk a mellékszálakon zajló eseményekbe is.

    A magyarításnak örülök, így végre tisztább lett a kép a teljes történetet illetően. Csak az az "utóemberi harcos" elég furcsán hangzik, írtak volna emberfelettit vagy a poszthumán sem lett volna annyia rosz. Az eredeti nyelven igen vicces volt a m¤therf×ck€r kifejezés, örülök, hogy ezt nem szó szerint fordították le, hanem életszerűbben.
  • mandm
    #8645
    Hopp. Tegnap nálam is itt állt meg a játék: elfogytak az ellenek, mindenki állt és nézelődött, de nem történt semmi. Kénytelen voltam egy harakirit elkövetni és legutolsó checkpoint-tól újrakezdeni. És úgy már jó volt, továbblépett a történet.
  • FSpofon
    #8644
    én nem írtam volna be az életkorom meg a kisfalvam az adatlapomra mert így lehet hogy valaki odamegy és elkezd torkokat vágni hasonló embereken akikre illenek ilyenféle adatok HAHA
  • lac coo
    #8643
    Te ..., minden topikot körbejársz, hogy trollkodj a COD-os idiótaságoddal ???
  • FSpofon
    #8642
    ha szereted a codot és még codod (mert ugyan olyan) akkor vedd meg nyugodtan akármelyik cod helyett.
  • KaBuTo666
    #8641
    Multija perfect. Csak lehet nem fog bejönni az a stílus amit képvisel...ezért hagyta ott sok magyar.
  • grebber
    #8640
    Ez jobb ,meg több dolog is van benne!
  • steweee
    #8639
    ennek jobb a multija mint a crysis 1nek ? ott a c.warfare volt az utolsó, ami kifejezetten már multira készült. igaz, én csak az alapjátékot próbáltam multiban, de azt se sokat, viszont tetszet...

    itt mlyen a dolog ? ha csak ezzel fogok multizni, kimaradok vmiből az első részn él ?
  • grebber
    #8638
    Most hogy viszem magyarítással is sokadszorra látom hogy nem is jól mondtam.Nem a kocsikulcsból van meg mind hanem az emailekből,mert azok mindig szemet kiszúró helyen voltak.
  • Drazse23
    #8637
    Jó, megpróbálom. Megnézem mit tudok megtalálni.
  • Evin
    #8636
    Nem teljesen témába vág, de a ps3 topikban komolyan veszik a warezt.
    Akinek megvan a ps3-as verzió és tudna magyarítást tesztelni szóljon. CSAK MA!
  • grebber
    #8635
    Coop mod videók

    3-an mit össze szerencsétlenkednek a nagy lépegetőnél.Lehet nem ismerik a C4-et!
  • grebber
    #8634
    Végigszaladva alig 4 órás a game.Told végig újra ha kellenek a tárgyak :D
    Nem mellesleg olyan jól el vannak dugva hogy én eddig 5 végigjátszás alatt sem találtam meg mindent :(
    Egyedül a slusszkulcsok amik megvannak mind.Szuvenírt meg szinte alig találtam :(
  • Drazse23
    #8633
    Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy nem volna-e esetleg a Crysis 2-höz valami olyan cheat, mod vagy komplett frofil, ami feloldja a még meg nem szerzett e-mail-eket és szuveníreket. Elég gyorsan végigszaladtam a játékon, így nagyon sok mindent nem szereztem meg. Csak ezekért újrakezdeni meg nem akarom és akkor is valószínű, hogy simán elsétálnék mellettük.
  • strebacom
    #8632
    Jó lett újra kezdtem az a fejezett és jó lett!!

  • strebacom
    #8631
    Ez az a pálya...valakinek volna mentése!!!
    köszi!!
  • strebacom
    #8630
    Igen csak az a baj, hogy nem jutok tovább, már kezd bosszantani a dolog, mivel a katonák lefagynak...és nem jönnek utánam.....lehet kérek mentést...
  • grebber
    #8629
    Ilyen megnyúlás nekem sem volt sehol (6. végigjátszásnál vagyok)
  • Evin
    #8628
    Én a dx11-re tippelnék.
  • strebacom
    #8627
    Ja és eddig nem volt semmi gond, csak ennél a pályánál jelentkezett!!