9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Magiszter
    #4093
    Politizálni máshol tessék....

    #4091: Dejó, akkor a PC, PlayStation és XboX360 tulajok kedvéért lerombolják NewYork-ot? És retúr jegyet fizetnek nekünk? Első osztályra? :D

  • lolSL
    #4092
    jah csak az illegális és orbán nem kap belőle elég adót
    én meg nem vagyok hazaáruló hogy ilyen helyekről nem túl legálisan bizniszeljek, meg a remek játékok kiadóit sem károsítanám azzal hogy másodkézből veszem
  • darki81
    #4091
    "Mostmár viszont biztos: március 25-én minden PC, PlayStation 3 és Xbox 360 tulajdonos beszabadulhat a romokban álló New Yorkba."
  • shaddam
    #4090
    Ha az 576-os árakat nézed akkor igazad lehet.Láttam ott már 3 éves játékot 18k-ért is.Épeszű ember meg megveszi 11-12k-ért 0 nap vagy 8-ezerért használtan.
  • grebber
    #4089
    Xboxra a legdrágább a warez.Eddig xbox 360-at akartam venni de mivel nem igen látok már hogy lehetne kapni,ezért lehet berántok egy ps3-at!
  • Newfronter
    #4088
    Óóóh valóban?
    Nem gondolod hogy enyhén túlzás amit írsz? Max 1-2 ezer Ft különbség van a PC javára a játékoknál.
  • arty
    #4087
    7800 pécére, 11600 konzolra - ha nem akarod eladni, akkor a konzolverzio drágább. ha csak végigtolnád és eladod, akkor viszont a konzolos olcsóbb - mivel ott van használtpiac

    ha pedig nagyon számolgatni akarsz, a pécé oldalhoz tedd oda a 2005 novembere óta hardverre költött pénzt is ;)
  • lolSL
    #4086
    és 14-16 ezer rá egy új game, pc-n meg 8-9
    számold ki mennyi idő alatt buksz többet
  • gduck
    #4085
    Ez főleg most érdekes, mert megtörték a PS3 védelmét, így már szinte egy bikaerős PC-ként is funkcionálhat, amellett hogy bikaerős játékkonzol

    UI: 2 nap és demó
  • arty
    #4084
    70k egy ps3

    már vagy 15 éve mindig 120ezer egy "jó" gép, amivel játszani is lehet :) (de ugye tudjuk, hogy a 120k egyre "kevesebb" az inflácio miatt)
  • gduck
    #4083
    Lehet elege lett, hogy szétoffoltuk a topicot
  • Bokafix2
    #4082
    ez mi a xar
  • Sir Cryalot
    #4081
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • DarkSector
    #4080
    80ezer kb egy ps3, és ps3-ból indult a dolog, ha megemlitem az én 42ezres xboxomat akkor az már nem lett volna fer...azért nem is az x árát tárgyaltuk. még a 80 is necces mert próbáltam énis régebben 80ezerből gépet havernak ...nehéz, ha csak a 4 fő alkatrész kell akkor nem gáz de amúgy igen.
  • arty
    #4079
    konzol áru pécéről indultunk... az pedig 45-70 ezer ;) csak aztán belátták az urak, hogy annyiból nincs játékgép, utána jött a 80ezres pécé
  • arty
    #4078
    amugy a 240 is jobb a 430nál :D
  • arty
    #4077
    az az "NVIDIÁS" aki ezen az áron nem 5670et vesz, mind hülye. sem az ati sem az nv nem jotékonyság intézmények, nem kell értük rajongani. azt kell venni, ami adott áron jobb.

    ha azonos az ár és a teljesitmény is, akkor lehet nvidiáskodni :)
  • DarkSector
    #4076
    Legelőször arról volt szó, nemtudom már ki írta, hogy egy x360-on futó crysis 2 grafot lenyoom egy mai 80ezres pc, vagy ps3 árából kirakni egy 80ezres gépet nemtudom, és nem szar a 430-as, csak erre nem elég. :)
  • gduck
    #4075
    Ez van, ha valaki fanatikus, akkor még saját magát is szivatja
  • kifli
    #4074
    "annak aki nem NVIDIÁS"

    Én még mindig nem értem, van aki azért mert egy márka neki jobban tetszik, szivatja saját magát? :D
  • gduck
    #4073
    Majd ha kijön a demó, megkérdezem az ismerőst, hogy megy neki az X2 255+GT240 kombinációval. Szerintem simán játszható lesz, medium-high beállításon.

    "Mármint a legelső feltevésre, hogy az x360 szintet vinné a Crysis 2-ben"

    Ezt én se állítottam, egyszerűen csak 80ezrest PC konfigot írtam le. És azt hogy a közhiedelemben ellentétben a GT240,GT430 igenis jó játékra. Mivel én nem tesztek alapján, hanem saját tapasztaltból írom
  • DarkSector
    #4072
    Én nem mondtam hogy hulladék, hanem a példára nem jó.
    Mármint a legelső feltevésre, hogy az x360 szintet vinné a Crysis 2-ben.
  • gduck
    #4071
    A legolcsóbb amikor házzal együtt van egy noname táp egyben (6e Ft összvisz). Ahhoz nem kell táp. Szegény ember nem vesz 15 ezerért házat+15 ezerért VGA-t Valóban az 5670-is jó választás, annak aki nem NVIDIÁS A 240,430 meg nem hulladák, simán lehet vele jáccani
  • arty
    #4070
    milyen táp nem kell?? egy mai átlag gépben minimum egy noname 400wattos szokott lenni, az meg elviszi az erősebb vgakat is - amilyen pl az emlitett 5670 is (és nem drágább a 430nál és nem fogyaszt többet terhelve)

    a 430 továbbra is egy hulladék, zéró létjogosultsággal. az nvidia akár ki se kellett volna hozza
  • grebber
    #4069
    Nem is Crysis lenne a játék neve ha nem a kurva hardwerekről szólna itt is minden.
  • DarkSector
    #4068
    80ezerbe én egy 5670 1gb-ot tennék. :)
  • gduck
    #4067
    Ennek a VGA-nak sz a legnagyobb előnye, hogy nem kell hozzá +táp és mint írtad: 720p 30FPS.

    Nem azt mondom hogy egy játékgépbe ez kell, de ha 80ezer van a gépre, akkor ez
  • arty
    #4066
    szerintem htpc-be SE jó - oda túlzás. mai játékra meg kevés, de nagyon: 720p, közepes beállitások és 30fps környéki fps-ek... és emellé olyan drága, amennyiért atiból vagy régebbi nvidiábol sokkal erősebbet kapni

    = FAIL
  • DarkSector
    #4065
    Jah akkor azért. :)
  • Magiszter
    #4064
    Tudom, csak neked mondom, mert te tűnsz itt még a legértelmesebbnek xD
  • DarkSector
    #4063
    Most ha rám írtad ezt az Intel/Vidia fanságot, akkor jól benézted, mert közel sem erről beszélgettünk. XD
  • Magiszter
    #4062
    Nah szóval az előző hsz-em az alábbi-ra volt a válasz :D
  • Magiszter
    #4061
    Intel / nVidia fan. Szerinte a Phenom II-esek szarok, az AMD kártyák meg nem jók semmire. Ha ezt hiszi, higgye. Én tök jól eljátszogatok 1920x1080-on vele, medium-high beállításokon egy 8800GT társaságában :) Nekem ugyanis elég a 30 körüli FPS szám. :)
    Tök hidegen hagy hogy megpróbálja bemagyarázni annak az ellentetjét amit tapasztalok :)

  • DarkSector
    #4060
    :)

    Jó játékra csak nem Crysis 2-re :)
  • gduck
    #4059
    3 monitor van neki, az k*rva nagy felbontás
  • gduck
    #4058
    Csak poénkodtam

    Amúgy meg hidd el, nem csak HTPC-be jó a 430, hanem játékra is
  • DarkSector
    #4057
    az meg a másik.
    de amugy ott a videó is. szerintem ő valami űberbrutál felbontásról beszél.
  • arty
    #4056
    nincs olyan, hogy "maxon" (mi az a max???)

    talán irj beállitásokat, ne ekkora ökörséget :)
  • Csavez
    #4055

  • arty
    #4054
    próbáld már meg felgoni, hogy a 430 semmire se jó, még médiumra se