9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Smithwarden
    #4133
    Par info a demorol:
    - Marcius 13.-ig lehet vele jatszani.
    - 10 szintet lehet maximum elerni (az 50 helyett)

    Perkek:
    - proximity alarm
    - armor enhance
    - air stomp
    - cloak tracker
    - stealth enhance
    - covert ops
    - weapon pro
    - side packs

    Kasztok:
    - Assault
    - Scout
    - Sniper
    - Gunner
    - Custom
  • lolSL
    #4132
  • Prince23
    #4131
    ha van EA akkod, akkor nem kell
  • atila4
    #4130
    Kell regisztrálni a multiplayer bétához?
  • JaSoN HuNTeR #4129
    fent kell legyen :) már 0:00kor :D
  • Sir Cryalot
    #4128
    meg nem is ittam ma kávét
  • Sir Cryalot
    #4127
    hát megvárjuk :D
  • TaRka0107
    #4126
    Reggel?? Azt kétlem, de neked legyen igazad.
  • Prince23
    #4125
    Tényleg bakker :)
  • RYO21
    #4124
    Szerintem már reggel fent lesz.
  • TaRka0107
    #4123
    - Igen mindenki kipróbálhatja
    - A crysis oldaláról le lehet tölteni, gondolom STEAM-ről is.

    UI: 5. óra utána mindig haza szoktam jönni, mert lyukas órám van, remélem fent lesz már akkor:D:D
  • Kongy
    #4122
    Ez nyílt multi? Tehát mindenki kipróbálhatja nem?
    Steamen fenn lesz sztetek?
  • TaRka0107
    #4121
    Megrendeltem IPON-on a Crysis 2-t a battlefield-es ajándékkal. Nos, mostmár látom hogy már nem adják hozzá. Nekem biztos hogy úgy a két játékkal hozzák ki?:)
  • TaRka0107
    #4120
    Holnap MULTI DEMO!:)
  • JaSoN HuNTeR #4119
    Holnap demo!
  • Magiszter
    #4118
    Amíg nincs megerősítve addig kacsa.
  • Fpocok
    #4117
    De mondom, hogy nem jó a példa. De ez most tök mindegy.
  • Sir Cryalot
    #4116
    Állítólag nyomtatásban jelent meg egy német magazinban, utána kezdték el beírogatni fórumra.

    "No doubt some German (Willy?) member with the full PCGames Hardware magazine will post more details, but apparently DX11 support will (probably) be patched in with a day one patch.

    And if my German translation is correct, it will probably bring:
    - Tessellation
    - Faster post processing
    - Highest shader level (screen space ambient occlusion and parallax occlusion mapping)"
  • Magiszter
    #4115
    Jó a példa. Kapsz egy kulcsot amivel el tudod vinni a kocsit, a másikat meg a gyártótól kell elkérned (még csak nem is automatikusan adja).
    Nem az internet eléréssel van a gond. Hanem azzal hogy már a játék grafikáját is DLC-kkel oldják meg. A következő lépés mi lesz? Megveszed a játékot 10k-ért, ami tartalmaz 1 pályát és 800x600-ban a VeryLow beállítást. Aztán ha magasabb felbontást, nagyobb grafikát akarsz, akkor le kell töltened az XY pecst hozzá. Ha pedig eljutottál az első pálya végéig, akkor a következőt is le kell töltened. Persze minden letöltésnél DRM ellenőrzés, CD kulcs bekérés, alsógatya vizsgálat.

    oszt csodálkoznak hogy virágzik a warez. Ott mi a telepítési instrukció? Letölt, Telepít, Átmásol, Játszik. Offline, nethergelés nélkül, felesleges körök futása nélkül. Valahogy ezt a metódust kellene megoldaniuk hivatalos formában.
  • Fpocok
    #4114
    A példád nem jó, mivel ha nincs kulcs, akkor el sem indulna a kocsi. Mellesleg az internet ma már mindenhol szinte elérhető.
  • Magiszter
    #4113
    Mindegy. Egyenlőre nem találtam sehol megerősítést erre vonatkozóan. Ha beigazolódik március 25-ig, akkor lemondom az előrendelést.
  • Magiszter
    #4112
    Elvi kérdésről van szó.
    Autós példa (mindenki szereti :D ).:
    Veszel egy autót 10milláért, de ha 40km/h fölött akarsz vele menni, akkor be kell szerezned a gyártótól egy kulcsot, aminek a használatával már korlátlan sebességet érhetsz el. Téged nem zavarna, mert engem rohadtul. Itt is ez a helyzet. Megveszed a játékot drágáért, de ahhoz hogy teljes pompájában játssz vele, be kell szerezned egy unlock kulcsot. Hát kösz. Persze gondolom még lesz a lemezen valami DRM, ami még mindez előtt is szopatja majd az embert. A kettő együtt lenne izgalmas.
  • Fpocok
    #4111

    Amúgy nem 500megások ezek. Általában csak az indítófájlt tölti le pluszban, pár mega. Ehhez kell a net. Hát ha STEAMen veszed meg, akkor kell hogy legyen neted. Tehát egyből úgy jön le.
  • Magiszter
    #4110
    Aha. 10k-ért megveszem a játékot, de csak úgy tudom teljes pompájában élvezni ha még letöltök egy (hasraütés) 500 megás Pecst.
    Kérdés: Ha steam-ről szerzem be, akkor már peccsel együtt jön le, vagy ott is még külön kell letölteni?
  • Fpocok
    #4109
    Miért lenne hülyeség. Volt már ilyen eddig is.
  • Magiszter
    #4108
    Valami forrást csatolnál? Mert így ebben a formában gigantikus baromságnak tartom ezt a megoldást. Megveszed a játékot tokkal vonóval, majd netröl kell letöltögetned a részeit hogy működjön? Ez hülyébben hangzik mint az Ubi -féle percenként-netre-megy-meg-pályát-csak-úgy-tölt-be DRM.

    Ha ilyen lesz, akkor már mondom le az előrendelésem.
  • gduck
    #4107
    Olvastátok valahor mikor jelenik meg a demó? Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e este nézelődni.
  • kifli
    #4106
    27$-ért kapsz ea downloader kódot...
  • Sir Cryalot
    #4105
    Lehet kéne venni egy gtx-et usa-ból amivel összecsomagolják , mitgondoltok?
  • Sir Cryalot
    #4104
    Ja az összes quad core ugyanannyit fog menni akkora gpu limit lesz kb :D.

    Szóval a nyüves phenom2 igenis ott lesz ahol az 5ghz-es SB meg az unlockos athlon.
  • lolSL
    #4103
  • Sir Cryalot
    #4102
    Úgynézki netes patch nélkül nem lesz:


    - Tessellation
    - Faster post processing
    - Highest shader level (screen space ambient occlusion and parallax occlusion mapping)
  • kifli
    #4101
    fél napig? :D
  • lolSL
    #4100
    ez vmi félrefordított hír lehet
  • Sir Cryalot
    #4099
    hallottátok hogy patchbe jön a dx11? Akkor a warezosokkal akár ki is baxhatnak ha akarnak egy kis időre
  • grebber
    #4098
    20 perces konzol szöszzenés
  • Magiszter
    #4097
    Politizálni otthon, a kocsmában, vagy a parlamentben tessék!
  • Ironman2
    #4096
    Kinyalhatod orbánka hátsóját!
  • arty
    #4095
    lol
  • DarkSector
    #4094
    Csak a gépekben tudsz bármit is mérlegelni, mert játékokban ahogy írják, csak néhány (1-2) ezer az eltérés és csak ÚJONNAN használtba meg pc-t nem tudsz eladni értelmes embernek a cd-kulcs miatt, ha meg nem multis akkor meg a nagy warezolás végett nehéz eladni.