9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • zotya10002
    #8826
    Sajnos ilyen a háború!
  • RYO21
    #8825
    Az első 2 percben történik ez.
  • KaBuTo666
    #8824
    Van ilyen is benne?
    AZONNAL TÖLTÖM!
  • RYO21
    #8823
    Hát a Homefront ott baszta ki nálam a biztosítékot, ahol katonák lelőtték a szülőket a gyerek láttára! Kurvagyorsan töröltem a faszba.
  • asysoft
    #8822
    Eredeti Homefront felkeltette az érdeklődésemet, de az első ingame videók után lelohadt a lelkesedésem. Remélhetőleg ez jobb lesz, Crytekéknek (még ha ez nem is az a Crytek) van tapasztalatuk észak-koreai vadász-játék fejlesztésében
  • grebber
    #8821
    Nem olvastam el milyen csak láttam van és linkeltem!Annyit tudok dzsungeles és 2.5 órás!
  • RYO21
    #8820
    Ez egy Crysis 1 mod CE3 alá?
  • grebber
    #8819
    Crysis 2 Revival Mod (single mod)
  • grebber
    #8818
    Új fps a crytek égisze alatt!

    Homefront a Crytektől!

    (C&VG) Egy meglepő hír érkezett az egyik ánderkáver szőrmadár ügynökünktől: a Homefront következő részét a Crytek fogja szállítani a THQ-nak! Szegény Homefrontot a THQ tolta keményen, lapátolta a pénzt a marketing hadjáratba, de a játék finoman szólva nem lett átütő siker. Ezért körülnéztek, hogy melyik az a stúdió, aki bevállalna egy kis bérmunkát és a Crytekre esett a választásuk. Nem meglepő azért annyira, hiszen a három török testvér cégének lassan már csak az Antarktiszon nincs külön stúdiójuk, úgyhogy valahol biztos össze tudjak majd kalapálni a következő részt és FPS-ek terén is van némi tapasztalatuk. Arról nem is beszélve, hogy mivel a Homefront a koreai hadsereg által megszállt USA területén játszódik, a koreai katonamodelleket és járműmodelleket sem újragyártani ugyebár ;).
    2014-re várható a Crytek féle Homefront.

    FRISS: A CVG értesülései szerint a Nottingham székhelyű Crytek UK hegeszti az új részt (ők ugyebár a néhai Free Radical). Természetesen a legújabb CryEngine dübörög majd a játék alatt.

    info: Hardwired
  • bcrics
    #8817
    Én általában akkor veszem elő ha egy Új hardver kerül a pcbe:)
  • asysoft
    #8816
    Mikor először meghallottam, gondoltam magamban, jöhetne PC-re is modként az 1-et gratis megvásárlóknak (2-vel kevesebb gondom volt, és összehasonlíthatatlanul jobban futott...), de ezek a képek/videók... Persze lehet csak ügyes válogatás:) (Nomeg gratis még mindig ránéznék).
  • DarkSector
    #8815
    Eladási mutatókban....:P
  • arty
    #8814
    miben lesz több? árában pl tuti :)

    minden másban vszeg visszalépést jelent majd, az eddigi összehasonlito képek alapján :)
  • DarkSector
    #8813
    Persze.

    Fény meg ilyen olyan oldalról a konzolok sokkal többet képesek nyújtani, de textúrára nem hinném hogy tudbóznának, mert a konzoloknak a memóriája a baj.

    Az egyetlen előnyük hogy a rajzolási paranycsok száma messze több mint pc-n. És konzolok ez végett tudnak jó grafikát többek közt, nem textúrázottságra nézve, hanem inkább effektekben, amit a trailer is hangsúlyoz.

    Alan Wake is például erre épít. Tudtommal.
  • DarkSector
    #8812
    Kár hogy eddig erőől beszéltünk. :)
  • JaSoN HuNTeR #8811
    Még azt irja hogy felturbozott grafika :D Persze...
    Kiváncsi leszek.
  • Ulthane
    #8810
    Crysis 1 konzolra

    Erre nagyon kíváncsi lennék, hogy miben lesz több ez, mint a PC-s verzió. A mai napig elő-előveszem PC-n, annyira szerettem.
  • robotnyk
    #8809
    akadnak még emberek online?
  • Sgtfathi
    #8808
    Igen,a konfigod megfelelő lehet, ha kicsit még húzól a Vga-na akkor tuti lesz, illetve vedd le az árnyékot Veryhigh-ra, és az elmosódást is vedd le, (inkább zavaró mint használható) és nyomhattót Ultrán fullhd -ban...
  • Evin
    #8807
    1.9-es patch, utána totál lényegtelen.
  • informen
    #8806
    érdemes a dx 11 ésa high texture packokat telepíeni és ha igen milyen sorendben?
    Eredeti a gém , 2500k + GTX 460 a vas +8gb ram.
  • Soldiers
    #8805
    nekem is volt ien de fogalmam sincs mitől
  • Krisztofer45
    #8804
    Halii
    srácok engem néha ezzel a hiba üzenettel kidob

    cryengine error memory allocation ez mitől lehet??
  • goodgamer
    #8803
    FOV-ot a cl_fov = szám paranccsal lehet változtatni. De lekorlátozták max 90re és az se úgy működik ahogy kellene...
  • Odikeee
    #8802
    Nos, tegnap játszottam vele 2 órát, és szerintem megérte ezt a 7k HUF-ot. Amíg nincs MW3, meg BF3 addig nekem ez tökéletes. Ám grafikát én sose nézem MP-ben, mert ott mindig az FPS számít, így szépen levettem mindent HIGh-ra. Fura, hogy ez a legkissebb beállítás. Amúgy az árnyékokat nem lehet valahogy kikapcsolni, ill a FOV-on lehet állítani?
  • DarkSector
    #8801
    "amit a fejlesztők akartak minden másra nem hatott se gránát se golyó se semmi!" pontossan, ez soha nem lesz másképpen max a száma lesz több, de ironikus voltam, én is kinevetem ezeket a dolgokat, egy valós idejű rombolhatóságnak nagyon nagy melo kell.
  • grebber
    #8800
    Azért én megvárom azt a BF-et (ha a 3-ra gondoltál) ,mert a BC2-ben is csak azt lehetett rombolni amit a fejlesztők akartak minden másra nem hatott se gránát se golyó se semmi!
  • DarkSector
    #8799
    Semilyen gond nincs ezzel ha nem BF-es rombolást akar valaki.
  • grebber
    #8798
    Nincs ezzel túlzottan gond.Kevés game mondhatja el magáról hogy több mint 5ször végigtoltam!
  • MerlinW
    #8797
    Pedig minden esélyed megvan rá, ha több tartalmat szeretnél a grafikánál:)
  • Odikeee
    #8796
    Na, most értem haza, megvettem a játékot. Remélem nem bánom meg.
  • Odikeee
    #8795
    Üdv!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy van még értelme megvenni a játékot? Mit tanácsoltok, jó a multi?
    Az SP megmondom őszintén nekem nem tetszett.
  • DarkSector
    #8794
    Most PC-ről beszélsz. :P
  • grebber
    #8793
    Elvileg nem.Mivel nyilatkozták ha jól mennek eladások lesz több is.
  • janihunk
    #8792
    Elvileg 4 részes lesz.
  • mandm
    #8791
    "...a trilógia 2. része"

    Ezek szerint lesz Crysis 3 is?
  • Krisztofer45
    #8790
    Hali
    srácok engem néha ezzel a hiba üzenettel kidob

    cryengine error memory allocation ez mitől lehet??
  • KaszaN
    #8789
    hali
    Végre ki akartam próbálni az új sandbox 3 editort, de amikor elkezdeném telepíteni ki írja, hogy:
    "The Crysis 2 MOD SDK requires full installation of the game Crysis 2,
    updated to patch 1.9.
    The installation of Crysis 2 MOD SDK cannot continue and will now quit."
    Nemértem mert fent van az 1.9. Újraraktam az 1.9-es patchet és úgysem volt jó. Ötlet?
  • orichalcos
    #8788
    Látszódnak, az más kérdés hogy blind spot meg semlegesíti nano vision hatását...
  • asysoft
    #8787
    Mikor én játszottam, még látszódtak, úgyhogy hacsak nem szedték ki ezt egy patchel, még benne kéne lennie:)